آیا این مردان را دیده اید؟ 12 فراری تحت تعقیب در بریتانیا که گمان می رود در اسپانیا پنهان شده اند | اخبار انگلستان

[ad_1]

دوازده تن از تحت تعقیب‌ترین فراری‌های بریتانیا که گمان می‌رود در اسپانیا مخفی شده‌اند، موضوع تجدیدنظر جدیدی بوده‌اند – برای جنایاتی از جمله تیراندازی در حین رانندگی و قاچاق عمده مواد مخدر.

مقامات آژانس ملی جرم و جنایت (NCA) از مردم می خواهند که اطلاعات مربوط به هر یک از مظنونان را با آنها تماس بگیرند و اصرار دارند که این کشور که مدت هاست در میان جنایتکاران بریتانیایی که از عدالت فرار می کنند محبوبیت داشته است، “پناهگاه امنی نیست”.

آنها می گویند که هدف آنها بازداشت این افراد – که جنایات ادعایی آنها شامل تهیه سلاح گرم و مهمات نیز می شود – پس از کمپین قبلی که منجر به دستگیری 86 نفر شد.

“اسپانیا پناهگاه امنی نیست”

در میان افراد تحت تعقیب نانا اوپونگ 41 ساله است.

او توسط پلیس اسکس به دلیل قتل پدربزرگ رابرت پاول، 50 ساله، که با یک تپانچه 9 میلی‌متری در ژوئن 2020 مورد اصابت هشت گلوله قرار گرفت، تحت تعقیب است. گفته می‌شود که او و قربانی از جناح‌های جنایتکار رقیب هستند.

جک میل 30 ساله نیز به ظن راه اندازی یک خط مواد مخدر که MDMA و سایر مواد را در جنوب لندن اداره می کند تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد که گفته می شود با یک ارائه دهنده مواد مخدر در شبکه تاریک کار می کند.

این شکایت همچنین شامل کالوم هالپین، 27 ساله، که توسط پلیس بزرگ منچستر به دلیل قتل فروشنده مواد مخدر، لوک گراهام، 31 ساله، و تلاش برای قتل آنتون وریگوتا تحت تعقیب است.

گراهام، پدر دو فرزند، در ژوئن 2018 در جریان جنگ مواد مخدر در خیابانی در اشتون-آندر-لاین، در حالی که بچه ها در آن نزدیکی مشغول بازی بودند، در کمین قرار گرفت و به ضرب گلوله کشته شد. پنج مرد در ژوئیه 2019 به جرم اعدام زندانی شدند.

استیو رادهاوس، مدیر NCA گفت که درخواست تجدیدنظر همراه با CrimeStoppers، مجری قانون اسپانیا و پلیس بریتانیا در حال رسیدگی است.

او گفت: «اسپانیا پناهگاه امنی نیست.

«فراری ها معمولاً در حالی که متواری هستند به ارتکاب جنایت ادامه می دهند و این افراد در هر کجا که باشند در محافل جنایی شناخته می شوند.

“آخرین چیزی که فراری ها می خواهند، عزم و توانایی مجریان قانون بریتانیا و اسپانیا است که روی آنها متمرکز شده است.

«بسیاری از این پناهندگان سعی می‌کنند با جوامع بزرگ بریتانیایی که خانه‌های خود را در اسپانیا ساخته‌اند ادغام شوند، و اگر در آنجا زندگی می‌کنید، ممکن است یکی از آنها را از شهر یا روستای خود بشناسید.

وفاداری در طول زمان تغییر می کند و ما از هر کسی که اطلاعاتی در مورد این مردان دارد می خواهیم به ما کمک کند تا آنها را پیدا کنیم.”

از هر کسی که اطلاعاتی در مورد هر یک از این افراد دارد دعوت می‌شود به طور ناشناس با CrimeStoppers با شماره 0800 555 111 تماس بگیرند، در حالی که تماس‌گیرندگان در اسپانیا باید با شماره رایگان اسپانیایی 900 926 111 تماس بگیرند که توسط CrimeStoppers در بریتانیا پاسخ داده می‌شود – در صورت لزوم با استفاده از ترجمه .

اینها مردانی هستند که توسط پلیس تحت تعقیب قرار می گیرند و جنایاتی که به خاطر آنها تحت تعقیب هستند:

بنیامین ماکان

تصویر:
بنیامین ماکان

تاریخ تولد: 1989/08/19

آخرین آدرس شناخته شده: Halfpenny Lane، Beetley، Dereham، Norfolk

تحت تعقیب: پلیس نورفولک

تاریخ حادثه: 04.01.2020

جرم ادعایی: مشارکت در تحویل چند کیلوگرم کوکائین.

توضیحات: حدود 5 فوت و 10 اینچ، از آسم رنج می برد. چشمان آبی، چپ دست، هیکل متوسط، موهای خاکستری.

لینک به: بارسلونا

جک میل

جک میل
تصویر:
جک میل

تاریخ تولد: 1370/03/16

آخرین آدرس شناخته شده: Caterham، Surrey. در کرودون متولد شد

تحت تعقیب: پلیس ساری

تاریخ حادثه: بین 12/08/2019 تا 30/07/2020

جرم ادعایی: تامین MDMA، متیل فنیدات، دیازپام و LSD. میل پس از تشکیل پرونده متواری شد. گفته می شود که او یک خط مواد مخدر در جنوب لندن و ساری به نام Flavour Quest اداره می کرد و با یک فروشنده مواد مخدر در شبکه تاریک کار می کرد.

توضیحات: متولد کرویدون، حدود 5 فوت و 11 اینچ، عضلانی.

یک خالکوبی الماسی زیر چشم چپش، یک خالکوبی در قسمت بیرونی ساعد چپش که روی آن نوشته شده است “Croydon”. دست چپ، خالکوبی شده با کلمات “پول هرگز نمی خوابد”، “12-20” و یک قلب کوچک.
بازوی راست او یک خالکوبی چشم با بازوهای دور آن و کتیبه “Littles” دارد.
او روی هر دو انگشتش خالکوبی “ستاره تله” دارد. گردن او با رزمندگان و چهره های مذهبی اسب خالکوبی شده است. او یک خالکوبی در تمام پشت خود دارد. او ممکن است سعی کرده ظاهر خود را تغییر دهد.
او به داشتن اسلحه، رفتن منظم به باشگاه و وگان معروف است.

لینک به: اسپانیا

کالوم هالپین

کالوم هالپین
تصویر:
کالوم هالپین

تاریخ تولد: ۱۳۷۳/۱۲/۱۳

آخرین آدرس شناخته شده: خیابان Beede، Openshaw، منچستر

تحت تعقیب: پلیس بزرگ منچستر

تاریخ حادثه: ژوئن 2018

جنایت ادعایی: تحت تعقیب در ارتباط با قتل لوک گراهام و تلاش برای قتل آنتون وریگوتا. اعتقاد بر این است که هالپین یکی از سه مردی است که به صحنه حمله آمده و در قتل شرکت کرده است.

توضیحات: حدود 6 فوت، بدنی ورزشی، چهره روشن. بازدید کننده از ورزشگاه تنبلی چشم احتمالی

پیوند به: اسپانیا و احتمالاً ترکیه

عاصم نوید

عاصم نوید
تصویر:
عاصم نوید

تاریخ تولد: 92/01/27

آخرین آدرس شناخته شده: Chandlery Way، Butetown، Cardiff and Glenwood، Pentwyn، Cardiff.

تحت تعقیب: پلیس ولز جنوبی

تاریخ حادثه: بین فوریه و ژوئن 2020

جنایت ادعایی: نقش اصلی در یک گروه جنایی بسیار سازمان یافته (OCG). استفاده از پلت فرم ارتباطی رمزگذاری شده EncroChat، خرید مقادیر زیادی کوکائین از تامین کنندگان بالادستی و توزیع بیشتر از طریق کاردیف و ولز. اعتقاد بر این است که او و OCG او 46 کیلوگرم کوکائین در طول این دوره به ارزش 7,885,680 پوند به ولز آورده اند.

توضیحات: 6 فوت 2 اینچ، هیکل عضلانی، اسکار جراحی روی مچ دست چپ.

پیوندها به: سرزمین اصلی اسپانیا

کالوین پاریس

کالوین پاریس
تصویر:
کالوین پاریس

تاریخ تولد: 1369/01/14

آخرین آدرس شناخته شده: Eli, Cardiff; سالی، کاردیف؛ بری، کاردیف

تحت تعقیب: پلیس ولز جنوبی

تاریخ حادثه: بین فوریه و ژوئن 2020

جرم ادعایی: توطئه برای تهیه مواد مخدر کلاس A. پاریس گفته می شود که مشتری OCG عاصم نوید است و از آنها کوکائین می خرد و در کاردیف می فروشد. گفته می شود که او از تلفن Encro برای انجام معاملات با OCG استفاده کرده است، از جمله یک بار خرید هفت کیلوگرم کوکائین به قیمت 89000 پوند.

توضیحات: 5 فوت 11 اینچ، بدنه متوسط، دندان های بالایی طلایی.

لینک به: اسپانیا

جان جیمز جونز

جان جیمز جونز
تصویر:
جان جیمز جونز

تاریخ تولد: 1369/07/16

آخرین آدرس شناخته شده: Ennerdale Drive، Aughton، Lancashire

تحت تعقیب: پلیس لنکاوی

تاریخ حادثه: 28 آوریل 2018

جرم ادعایی: جراحت عمدی. جونز و همدستش دو نفر را چندین ضربه چاقو زده اند که باعث جراحات جدی شده است. گفته می شود جونز از بریتانیا گریخته است و اطلاعاتی دارد که شب بعد از چاقو در هتلی در مادرید اقامت داشته است، اما صبح روز بعد آنجا را ترک کرده است.

توضیحات: حدود 6 فوت، موهای ضخیم و تیره.

پیوند به: احتمالا ایبیزا

کالوم مایکل آلن

کالوم آلن
تصویر:
کالوم آلن

تاریخ تولد: 1377/06/24

آخرین آدرس شناخته شده: خیابان لیلاک، سپر جنوبی

تحت تعقیب: پلیس نورثامبریا

تاریخ حادثه: از اکتبر 2017 تا ژوئن 2019.

جرم ادعایی: 12 جرم ادعایی شامل نگهداری به قصد تهیه هروئین، تهیه کوکائین، نگهداری حشیش، حمله به یک کارگر اورژانس، جنایت و رانندگی خطرناک. در 11 ژوئن 2019، پلیس به خانه ای که گمان می رود برای معاملات مواد مخدر استفاده می شد یورش برد. آلن فرار کرد و به دو افسر پلیس که او را بازداشت کردند حمله کرد. او 113.29 گرم هروئین داشت. آلن متهم شد و در آوریل 2020 در دادگاه حاضر شد، جایی که به او وثیقه بدون قید و شرط داده شد و موفق به بازگشت نشد.

توضیحات: حدود 5 فوت و 11 اینچ، موهای ظریف، چشمان آبی، هیکل لاغر و لهجه Tyneside.

پیوندها به: آلیکانته، ماربلا.

دین گارفورث

دین گارفورث
تصویر:
دین گارفورث

تاریخ تولد: 92/10/31

آخرین آدرس شناخته شده: South Hill Road، Dingle، Liverpool

تحت تعقیب: پلیس چشایر

تاریخ حادثه: بین مارس و جولای 2020

جنایت ادعایی: گفته می‌شود که گارفورت در یک گروه جنایت‌کار سازمان‌یافته مستقر که مقادیر قابل‌توجهی کوکائین و حشیش تهیه می‌کرد و در تجارت اسلحه گرم و مهمات مشارکت داشت، دست داشت. گفته می شود که او از پلتفرم ارتباطی رمزگذاری شده EncroChat که اکنون از بین رفته است برای تسهیل این جنایات در شمال غرب انگلیس و اطراف آن استفاده کرده است و OCG او قبل از انتقال مواد مخدر نیز جعل می کرده است.

توضیحات: حدود 5 فوت 6 اینچ، سفید، با هیکلی باریک، موهای قهوه ای.

لینک به: اسپانیا

جاشوا دیلن هندری

جاشوا هندری
تصویر:
جاشوا هندری

تاریخ تولد: 91/01/09

آخرین آدرس شناخته شده: خیابان لوچینوار، والتون، لیورپول

تحت تعقیب: پلیس هامبرساید

تاریخ حادثه: بین 1396/01/09 تا 2019/03/21

جنایت ادعایی: عضویت در OCG در لیورپول و توطئه برای تهیه مواد مخدر کلاس A. او گفته می شود که هروئین و کراک کوکائین را از لیورپول به گریمزبی برای توزیع بیشتر فروخته است. مادر و برادرش به عنوان بخشی از توطئه محکوم شدند. هندری همچنین به خاطر یک توطئه جداگانه مواد مخدر برای تهیه کوکائین در ماه مه 2018 تحت تعقیب است که در غیاب او در مارس 2019 به 10 سال زندان محکوم شد.

توضیحات: 6 فوت 2 اینچ.

لینک به: اسپانیا

مارک فرانسیس رابرتز

مارک رابرتز
تصویر:
مارک رابرتز

تاریخ تولد: 93/07/23

آخرین آدرس شناخته شده: Freehold Street، Fairfield، Liverpool

تحت تعقیب: پلیس مرسی ساید

تاریخ حادثه: 1395/09/30

جنایت ادعایی: جراحت شدید بدنی و تلاش برای سرقت از ساعت مردانه ریچارد میل به قیمت 60000 پوند. قربانی حدود ساعت 1:30 بامداد پس از پارک اتومبیل خود در خیابان منزلش توسط دو مرد با تیغه مورد حمله قرار گرفت. مقتول از تحویل ساعت خودداری کرد و به قدری مجروح شد که جراحات جانی را متحمل شد و به دلیل ضربات چاقو، ریزش ریه و پارگی های فراوان در بخش مراقبت های ویژه بستری شد. قربانی شنید که یکی از مهاجمان می گوید در این حمله خود را بریده است و خون رابرتز بعداً در صحنه شناسایی شد.

توضیحات: 6 فوت 1 اینچ، هیکل متوسط، جای زخم 7.6 سانتی متری روی پای راست، ابروهای سنگین، دست راست، چشمان سبز، زخم احتمالی روی دست که در تلاش برای سرقت به دست آمده است.

لینک به: اسکاتلند، اسپانیا.

جیمز استیونسون

جیمز استیونسون
تصویر:
جیمز استیونسون

تاریخ تولد: 1965/11/04

آخرین آدرس شناخته شده: Fishcoates Gardens، Rutherglen، Glasgow

تحت تعقیب: NCA و پلیس اسکاتلند مشارکت جرایم سازمان یافته.

تاریخ حادثه: بین 25/01/2020 تا 21/09/2020

جنایت ادعایی: تعدادی از جرایم جنایت سازمان‌یافته در اسکاتلند و کل بریتانیا، یعنی مصادره حدود یک تن کوکائین کشف شده در یک محموله بدون همراه که در سپتامبر 2020 به بندر دوور رسید و در ارتباط با تولید و تحویل تقریباً 28 میلیون‌ها قرص والیوم خیابانی اتیزولام پس از حمله به کارخانه قرص‌سازی ادعایی در کنت در ژوئن 2020 کشف و ضبط شد. او همچنین در ارتباط با دو حمله عمدی ادعایی که باعث آتش‌سوزی ملکی در مناطق لانارکشایر و منطقه فورت در ماه مه 2020 شد تحت تعقیب است.
به مردم توصیه می شود مستقیماً با استیونسون تماس نگیرند، بلکه با مقامات تماس بگیرند.

توضیحات: حدود 5 فوت و 9 اینچ، موهای ضخیم و خاکستری، جای زخم در سمت چپ صورت.

لینک به: بارسلونا، آلیکانته

نانا اوپونگ

نانا اوپونگ
تصویر:
نانا اوپونگ

تاریخ تولد: 28/05/1980

آخرین آدرس شناخته شده: West Road Newham، لندن

تحت تعقیب: پلیس اسکس

تاریخ حادثه: 13 ژوئن 2020

جنایت ادعایی: تحت تعقیب در ارتباط با قتل رابرت پاول، 50 ساله. گفته می شود که اوپونگ به مهمانی که پاول در آن حضور داشت رانندگی کرد و با یک تپانچه 9 میلی متری به او هشت بار شلیک کرد. گفته می شود که اوپونگ و پاول به شبکه های جنایی رقیب تعلق دارند.

توضیحات: ظاهر ورزشی، دو جای زخم گرد بالای چشم راست. یک سری زخم های کوچک روی دست چپ و انگشتانش. زخم معده نزدیک دریا.

پیوندها به: ماربلا

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themes