انواع ریش تراش در سال 2020

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments


بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی مخصوص آقایان
آقایان در مورد ماشین ریش تراش های برقی خود بسیار خاص هستند و پیدا کردن صحیح آن یک انتخاب شخصی است. ارزانترین ماشین ریش تراش ​​همیشه بهترین ماشین ریش تراش ​​نیست و اگرچه ارزش آن اهمیت دارد ، اگر ماشین ریش تراش مناسب باشد ، ماشین ریش تراش مهمتر است.

پیدا کردن یک ماشین ریش تراش برقی خوب در یک نقطه قیمت ارزان وقتی که ارزش آن در نظر گرفته شود دشوار نیست . چندین نکته وجود دارد که می توان از جمله وزن و احساس در دست خود به همراه طول موهای صورت خود نیز در نظر گرفت.

برای بسیاری از بچه ها ، گزینه های قابل ملاحظه ای برای تراشیدن برقی وجود دارد. با این حال ، هنگامی که آقایان می دانند چه چیزی را جستجو کنند ، می توانند ماشین ریش تراش عالی با قیمت عالی دریافت کنند.

انواع مختلف ماشین ریش تراش برقی برای آقایان چیست؟
انواع ریش تراش

انواع مختلف ماشین ریش تراش برقی برای آقایان چیست؟
برترین ماشین ریش تراش برقی در بازار (2020)

 1. ماشین ریش تراش برقی سری براون 9 9 9290cc
 2. سری Braun 7 790cc
 3. Panasonic Arc 5 ES-LV65-S
 4. Panasonic ES-LV95-S ARC 5
 5. Panasonic ES-LA93-K ARC 4
 6. اصلاح هوشمند هوشمند Wahl # 7061-900
 7. فیلیپس نورلکو شیور 4500
 8. Philips Norelco S9000 Prestige
 9. Braun Series 3 Proskin 3040s
 10. سری 5 ستاره حرفه ای Wahl # 8061-100
  راهنمای خرید
  آیا استفاده از ماشین ریش تراش های برقی دشوار است؟
  چگونه بهترین ماشین ریش تراش ​​های برقی را برای آقایان انتخاب کنیم؟
  از کجا می توانم این نوع ماشین ریش تراش برقی را خریداری کنم؟
  من در هنگام بررسی ریش تراش برقی به دنبال چه چیزی هستم؟
  آیا تراش برقی ها واقعاً خوب هستند؟
  حرف آخر در انتخاب ریش تراش برقی مناسب
  چندین ماشین ریش تراش ​​مختلف برای آقایان وجود دارد. با این حال ، حرکت در جهان از ماشین ریش تراش های برقی به ترجیح و نوع چهره کاهش می یابد. به عنوان مثال ، اولین سؤال مردانی که به ماشین ریش تراش برقی نگاه می کنند ، انتخاب بین ریش تراش فویل ، ریش تراش یا ماشین ریش تراش برقی است.

در اینجا خلاصه ای از این سه مورد آورده شده است.

بهترین ریش تراش برقی برای آقایان – فویل در مقابل روتاری برقی
فرق ریش تراش و دوار چیست؟
ریش تراش برقی فویل: ریش تراش سر فویل دارای ماشین ریش تراش هایی است که نوسان یا نوسان دارد. در مورد نحوه کار قیچی آرایشگر یا فن مورد استفاده در یک محل کار فکر کنید. در حالی که ماشین ریش تراش ه ها کار را انجام می دهند ، فویل روی صورت شما می چرخد.

Rotary Shaver: در اواسط دهه 1960 فیلیپس بازی را با سرهای چرخان خود تغییر داد. امروزه ، این سرها می توانند به سمت مرکز خم شوند و به گونه ای طراحی شده اند که در یک منطقه تنگ مانند ناحیه بینی ، ریش های نزدیک را به شما می دهند و با ساختار ناهموار صورت مقابله می کنند.

ماشین ریش تراش برقی: ماشین ریش تراش برقی در واقع یک ماشین ریش تراش اتوماتیک است که از کرم اصلاح استفاده می شود. افرادی که پوست حساس دارند این ماشین ریش تراش ​​ها را ترجیح می دهند زیرا بدون تحریک از ماشین ریش تراش مرطوب مرطوب سنتی ، تراشیدن نزدیک به خود می گیرند. کرم اصلاح باند را به فولیکول های مو، آنها را متورم به طوری که آنها بسیار آسان است به برش با ماشین ریش تراش صورت تراشی.

بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای آقایان چیست؟

برترین ماشین ریش تراش برقی در بازار (2020)
از آنجا که هر صورت متفاوت است ، هیچ ماشین ریش تراش مناسب برای همه وجود ندارد. بعضی از افراد یک فویل را بهتر از یک سر چرخان تحمل می کنند یا برعکس. آزمایش و خطا به شما امکان می دهد ماشین ریش تراش ماشین ریش تراش را انتخاب کنید ، اما تراشیدن برقی یک هزینه مقرون به صرفه نیست. اگر در یک ریش تراش سرمایه گذاری می کنید ، علی رغم اینکه ماشین ریش تراش کاملا آن چیزی نیست که شما می خواستید ، وسوسه می شوید تا از آن استفاده کنید.

با این گفته ، در انتخاب ماشین ریش تراش چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید و ماشین ریش تراش های زیر بهترین گزینه های موجود در آنجا هستند.

از 10 واحد مختلف ، هر یک از آنها مزایا و اشکالاتی دارند ، اما هدف این است که اطمینان حاصل کنیم که چرا ماشین ریش تراش برقی برای یک چهره به همراه محدودیت های آن خوب است.

این ریش تراشها جزو بهترین ها در بازار هستند و راهنمای زیر به شما کمک می کند تا نیازهای خود را با ویژگی هر ماشین ریش تراش وصل کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و در عین حال از انجام آزمایش و خطا خودداری کنید.

نیازی به صرف هزینه زیادی برای تلاش برای یافتن ریش تراش برقی مناسب هنگام انجام برخی از خواندن ، همان اطلاعات را به شما می دهد. در اینجا 10 بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی ارائه شده است.

10 بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای آقایان (2020): گزینه های برتر ما

بهترین ریش تراش برای اصلاح ریش تراش: Braun Series 9 9290cc .
به طور کلی بهترین ریش تراش: Braun Series 7 790cc .
بهترین ریش تراش برای موهای ضخیم: Panasonic ES-LV65-S .
بهترین ریش تراش بالا: Panasonic ES-LV95-S ARC 5 .
بهترین ریش تراش حرفه ای: Panasonic ES-LA93-K ARC 4 .
بهترین ریش تراش مقرون به صرفه: ریش تراش هوشمند Wahl .
بهترین ریش تراش بودجه: Philips Norelco Shaver 4500 .
بهترین ریش ماشین ریش تراش : Philips Norelco S9000 Prestige .
بهترین ریش تراش برای لکه دار : Braun Series 3 Proskin .
بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای چهره آقایان: Wahl Professional 5-Star .

 1. ماشین ریش تراش برقی سری براون 9 9 9290cc
  Braun Series 9 9290cc – بهترین ریش تراش برقی برای اصلاح نزدیک

بررسی قیمت در آمازوننظرات ما را در مورد این ماشین ریش تراش ​​بخوانید

طرفداران: منفی:
• مناسب برای پوست های حساس. • ماشین ریش تراش حس سنگینی نسبت به آن دارد
• تکنیک سنجش خودکار یک تجربه اصلاح خوب را در اختیار شما قرار می دهد.
• ماشین ریش تراش ه های ساخته شده از تیتانیوم.
• شارژ کامل فقط در یک ساعت.
• ضمانت طولانی بر روی محصول.
• براق به نظر می رسد و به خوبی در دست شما جا می گیرد.
به عنوان بهترین قسمت ، سری Braun 9290cc بهترین مدل از stalwart در حوزه اصلاح برقی است. براون هر آنچه را که داشتند در ساخت یک ماشین ریش تراش برقی عالی قرار داد و تا حد زیادی موفق بوده است. این ماشین ریش تراش ​​پرفروش است ، بنابراین اکثر مردم نظرات خوبی در مورد آن دارند.

یک مورد در مورد ماشین ریش تراش این است که چقدر سریع آن تراشیده می شود. به جای اینکه چند دقیقه در حمام بمانید ، صورت شما نسبت به سایر ماشین ریش تراش های برقی بسیار سریع اصلاح می شود. هنگامی که دیر می دوید ، این بسیار سودمند است که در اسرع وقت از درب خارج شوید.

ماشین ریش تراش نیز تمیزکننده است ، بنابراین نیازی نیست که با برس ها به آنجا بروید و برای تمیز کردن آن جدا شوید. داشتن ماشین ریش تراش ​​به خوبی با تمیز کردن صورت خود را از لکه هایی مانند موهای زائد یا آکنه دور نگه می دارد.

ماشین ریش تراش نیز قابل شارژ است. به جای اتصال به ماشین ریش تراش به پریز برق ، می توانید به سادگی آن را وصل کنید و سریع شارژ می شود.

این یک مزیت است اگر شما در یک سفر جاده ای یا مسافرت دیگری هستید که نمی توانید به همان سرعت که بخواهید اصلاح کنید. ماشین ریش تراش همچنین در دست بسیار احساس خوبی دارد و در هنگام تراشیدن راحت است که از آن استفاده کند. براون ادعا می کند که ماشین ریش تراش ضد آب است و می تواند حداقل 7 سال دوام داشته باشد.

فناوری موجود در ماشین ریش تراش نیز شگفت انگیز است. فناوری Lift & Cut trimming امضای Braun است و این ماشین ریش تراش ​​ضخامت ریش شما را ارزیابی کرده و مطابق آن تنظیم می کند. تنظیم تقریباً 13 بار در هر ثانیه اتفاق می افتد . ماشین ریش تراش ه های تیتانیوم تیز هستند ، بنابراین به جای اینکه کشیده و پاره شود ، مانند موهای ماشین ریش تراش ه کسل کننده ، موها به سرعت بریده می شوند.

براون ادعا می کند که ماشین ریش تراش نسبت به سایر مدل ها اصطکاک کمتری دارد. برای افرادی که پوست حساس دارند این مهم است زیرا افزایش اصطکاک باعث ایجاد موهای زائد و لکه های دیگر می شود. براون همچنین می گوید این ماشین ریش تراش ​​می تواند مرطوب یا خشک استفاده شود و تقریباً 40،000 ریش تراش فراهم می کند .

حفظ ریش و سایر موهای صورت بسیار ساده است و با این ریش تراش برقی خاص این کار را به صورت کارآمد انجام دهید.

Braun Shaver Series 9 9290cc

برداشت من:

در حالی که ماشین ریش تراش ها می روند ، اگر طرح کوتاه باشد ، این ماشین ریش تراش ​​مناسب برای شما است و ماهیت عملی این ماشین ریش تراش ​​در حال نمایش است ، زیرا می تواند از سیم بی سیم استفاده شود. قبل از رفتن حتماً آن را شارژ کنید زیرا در صورت دسترسی به محل مجاورت مجاور ، می توانید باتری مرده را در نیمه راه تراشیدن خود قرار دهید.

ریش تراش هم خوب کار می کند. شک و تردید وجود دارد که سیستم آسانسور و برش چقدر مؤثر است ، اما وقتی می بینید که ماشین ریش تراش چقدر سریع قطع می شود و میزان صحیح ریزش ریش تراش دریافت می شود ، واضح است که سیستم Braun مؤثرتر است.

ماشین ریش تراش برقی سری 9 براون 9 9290 سی سی

در بین تراش های سری 9 ، Braun گزینه های مختلف زیادی را ارائه می دهد. با این حال ، این بهترین گزینه در بین همه آنها است زیرا بیشترین ارزش را از نظر راندمان اصلاح در کنار ویژگی های موجود ارائه می دهد و سزاوار هر توصیه ای است که می شود.

 1. سری Braun 7 790cc
  ریش تراش برقی Braun سری 7 790ccبررسی قیمت در آمازوننظرات ما را در مورد این ماشین ریش تراش ​​بخوانید

طرفداران: منفی:
• عالی برای پوست های بسیار ظریف. • می تواند چالش برانگیز باشد.
• در حالت ایده آل نزدیک تراشیدن • گران تر از مارک های دیگر.
• راحت گرفتن.
• گزینه مناسب بودجه به جای سری 9.
• ایستگاه تمیز کردن قدرتمند.
• ایده آل برای صدف درشت است.
• موهای سطح پایین را خیلی خوب قطع می کنید.
بزرگترین مشكل در مورد ماشین ریش تراش های برقی این است كه سالها پیش آنها كار نزدیك كردن به ریش تراش را انجام ندادند و كمتر از شهرت ستاره ای به دست آوردند. با این حال ، اگر شما به ریش تراش برقی برمی گردید و چیزی را می خواهید که بدون اینکه بانک را بیش از حد خراب کنید ، به درون شیار برگردانید ، این مدل Braun راهی برای پیش روی شماست. کیفیت اصلاح بسیار بهبود یافته است و درست بعد از اولین تراشیدن متوجه این موضوع خواهید شد.

برای افرادی که در حال حرکت هستند ، این یک ریش تراش برقی بسیار کارآمد است. کاملاً انعطاف پذیر است و از فناوری Sonic Intelligent برای قدرت از طریق موهای ضخیم استفاده می کند تا موها به جای کشیده شدن و پاره شدن بریده شوند.

در میان مارک هایی که در بازار ریش تراش برقی در نظر گرفته می شود ، Braun Series 7 790cc Pulsonic جزء بهترین های لات و به دلایل خوب است.

اولین چیزی که در مورد این ماشین ریش تراش ​​به آن توجه خواهید کرد این است که چقدر شیک به نظر می رسد. این فقط یک ماشین ریش تراش خنک است که در کیت اصلاح شما وجود دارد. به رنگ خاکستری است و به دلایل مختلف واقعا رنگ مناسبی برای اصلاح است.

بهترین ریش تراش ما را برای بررسی مردان سیاه پوست اینجا ببینید .
بزرگترین دلیل این است که به نظر نمی رسد کسری که رنگهای روشن تر از سایه بانهای سایه بان است و هنوز هم ظاهری براق دارد که در آن ماشین ریش تراش های تیره تر به نظر برسند. ترکیب آن را با احساس بسیار خوبی که در دست دارید و زیبایی شناسی این ماشین ریش تراش ​​برقی است ، چیزی است که براون می تواند به آن افتخار کند.

برخی ویژگی های فنی در این ماشین ریش تراش ​​فویل وجود دارد که آن را به یکی از برترین های صنعت تبدیل کرده است. مورد اول این است که ماشین ریش تراش از ساختاری ارگونومیک برخوردار است که در ابتدا به آن اشاره شده بود.

نکته بعدی اینکه ایستگاه شارژ و تمیز کردن بسیار ساده است و می توان آن را در مکان خارج از دسترس قرار داد و در عین حال به راحتی در دسترس بود. از آنجا که تناسب ماشین ریش تراش ارگونومیک است ، در هنگام تقابل با سایر ماشین ریش تراش های مشابه ، راحت تر مانور ماشین ریش تراش را می توان انجام داد.

نکته جالب دیگر در مورد این ماشین ریش تراش ​​استفاده از بخاری القایی به جای فن برای خشک کردن ماشین ریش تراش ​​است. گرمایش القایی باعث خشک شدن سریع تر و تمیز کردن بهداشتی تر از فن می شود. صدای کم صدا نیز وجود دارد که باعث می شود این ماشین ریش تراش ​​برقی لذت بخش باشد.

ریش تراش برقی مردانه Braun Series 7 7893s

برداشتها:

اگر شما پوست حساس دارید ، این ماشین ریش تراش ​​است که می توانید ظاهر خود را ببخشید زیرا شما یک ریش تراش بسیار نزدیک دریافت خواهید کرد و در عین حال از مشکلاتی که ماشین ریش تراش های طاعون با پوست حساس را اجتناب می کنید اجتناب می کنید. این ماشین ریش تراش ​​به شدت از اصطکاک بریدگی خود را کاهش می دهد زیرا همه چیز برش مو به جای کشیدن و پاره کردن مو است زیرا اکثر ماشین ریش تراش ها مایل به انجام آن نیستند.

نکته ای که در اصلاح ریش تراش برقی در مقابل سایرین موثر است این است که سر چقدر انعطاف پذیر است. این سر به شما امکان می دهد تا اطراف نقاط مختلف پوست خود را دور بزنید ، و این بدان معنی است که وقتی وارد گره ها و قلاب های قلاب می شوید ، مشکلی برای گرفتن یک زیبایی و حتی تراشیدن نخواهید داشت.

نکته ای که در مورد ماشین ریش تراش مورد علاقه وجود دارد ، قیمت است. این ماشین ریش تراش ​​است که مطمئناً ارزش آن را نشان می دهد. قیمت قیمتی این ماشین ریش تراش ​​کاملاً ارزان نیست ، اما در عین حال ، از نظر اجباری نیز گران نیست.
خواهید فهمید که برخی از ماشین ریش تراش های گران قیمت تر هستند که هزینه کمتری دارند و برخی از ماشین ریش تراش ها حتی ارزانتر هستند که می توانند قیمت بیشتری ارائه دهند. با این حال ، به طور کلی ، این ماشین ریش تراش ​​ارزش خوبی برای آنچه شما برای آن پرداخت خواهید کرد.

من این ماشین ریش تراش ​​برقی را خریداری کردم ، آنها به قیمت زیادی جوانب نمی خورند. مارک براون این فرصت را به من می دهد که بتوانم بهترین ماشین ریش تراش ​​را برای تراشیدن بدست آورم که حدس می زنم خوب نیست. عملکرد بسیار جذاب است و آنها برای هر مشتری بهترین پیشنهاد را برای متناسب با بودجه شما انجام می دهند. من تاکنون 4 ماشین ریش تراش برون را خریداری کردم اما مطمئن هستم که دیگران را می خرم!

در حقیقت ، سری 7 یکی از بهترین ماشین ریش تراش ​​های برقی با بودجه موجود در بازار است. قیمت آن در مقایسه با سایرین در ترکیب ما کم نیست.

مدل دیگری که برای پوست های حساس باید مورد بررسی قرار گیرد – به همین دلایل – مدل های جدید Braun Series 7 7893 است .

 1. Panasonic Arc 5 ES-LV65-S
  ماشین ریش تراش برقی پاناسونیک Arc5 LV65-S

بررسی قیمت در آمازوننظرات ما را در مورد این ماشین ریش تراش ​​بخوانید

طرفداران: منفی:
• نوارهای ضخیم را روی موها ببندید. • اصلاح کننده بهار کمی است.
• به جای کشیدن موهای درشت را خرد کنید. • تراشیدن ناخوشایند در ناحیه گردن برای برخی.
• قیمت عالی برای این نوع ماشین ریش تراش .
• مدت زمان باتری 45 دقیقه است که به 15 ریزش سه دقیقه ای می دهد.
• فناوری AutoSensing روی انواع ریش کار می کند.
• Panasonic Arc 5 ضد آب است.
فویل های بالابر روی سرهای اصلاح برای رسیدن به هر فولیکول مو کار می کنند ، به شما این امکان را می دهد که بر روی هر یک از موهای صورت برش مناسب داشته باشید . در اصل ، موهای درشت جدا شده و سپس بریده می شوند.

نکته عالی دیگر در مورد این پاناسونیک این است که لوازم جانبی زیادی با آن وجود دارد. بالای ماشین ریش تراش در هنگام استفاده از لبه های ماشین ریش تراش ه مانع از لکه دار شدن لبه ها نمی شود. کیف مسافرتی ماشین ریش تراش و لوازم جانبی شما را در یک مکان نگه می دارد ، همچنین یک ماشین ریش تراش بر روی ماشین ریش تراش وجود دارد که باعث می شود آن را از به طور تصادفی روشن نکنید.

برداشتها:

هنگامی که به دنبال یک تراشیدن نزدیک برای افرادی که دارای موهای درشت صورت هستند ، تعداد کمی از ماشین ریش تراش وجود دارد که کار بهتری نسبت به این ماشین ریش تراش ​​پاناسونیک انجام می دهند.

سر ماشین ریش تراش به قسمت های کوچک وارد می شود و به شما اجازه می دهد تا از مشکلاتی که در آن اصلاح نمی کنید جلوگیری کنید.

سنسور اصلاح در ماشین ریش تراش نه تنها با موهای درشت بلکه به خوبی موهای خوب نیز کار می کند. این ماشین ریش تراش ​​بسیار بصری است که کار را انجام می دهد و بدون ایجاد اصطکاک در محل ریش تراش بسیار خوب و واضح به شما می دهد ، بنابراین شما را از مواجهه با مشکلاتی مانند موهای زائد ، آکنه و سایر موارد دور نگه می دارد.

 1. Panasonic ES-LV95-S ARC 5
  ماشین ریش تراش برقی Panasonic Arc5 ES-LV95-S

بررسی قیمت در آمازوننظرات ما را در مورد این ماشین ریش تراش ​​بخوانید

طرفداران: منفی:
• Panasonic ES-LV95 Arc 5 اصلاح بسیار نزدیک را ارائه می دهد. • اضافی اضافی روی ماشین ریش تراش .
• لبه های تیز به جای پارگی مو موها را به طور موقت برش می دهند. • ساده ترین ماشین ریش تراش ​​برای رسیدگی نیست.
• فویل Lift Tech اصطکاک را با صورت کاهش می دهد.
• پاک شوندگی راحت.
• قابلیت تراشیدن مرطوب و خشک.
این ماشین ریش تراش ​​پاناسونیک یک گزینه عالی برای جایگزینی عالی برای ماشین ریش تراش های مشابه براون است. این فناوری بسیار مشابه است و در نهایت اصلاح زیادی در هنگام استفاده از این ماشین ریش تراش ​​های برقی ارائه می شود.

نکته ای که این ماشین ریش تراش ​​بسیار با افتخار از آن یاد می کند این است که چگونه باعث کاهش تحریک می شود . تحریکات ناشی از اصطکاک است و این ماشین ریش تراش ​​کار بسیار خوبی در کشیدن صورت و بریدن موها انجام می دهد ، بنابراین در صورت استفاده از این ماشین ریش تراش ​​، آن را در مقابل صورت خود قرار ندهید ، بگذارید تا سرخ شود و شما یک ریش تراش عالی خواهید داشت.

سادگی زیادی برای این پاناسونیک وجود دارد ، اما آنچه بسیار جالب است این است که چقدر کار خود را به طور مؤثر انجام می دهد. 5 قطعه برش وجود دارد ، همه چیز مستقیم است ، و تمام لبه های ماشین ریش تراش ه ها کاملاً تیز است.

فویل ها نیز به صورت زاویه دار به شما کمک می کنند تا خطوط صورت خود را اصلاح کنید.

برداشتها:

نکته عالی در مورد این ماشین ریش تراش ​​برقی با چندین سطح است به این معنی که اصلاح با اصطکاک کمتر سریعتر و تمیز تر است. موهای بلند به راحتی اصلاح می شوند و چیزهای زیبا و مرتب را حفظ می کنند.

در مورد قیمت ماشین ریش تراش ماشین ریش تراش ، با توجه به آنچه ماشین ریش تراش برای افراد انجام می دهد ، بسیار منصفانه است. با وجود تمام ویژگی های مختلف ، به راحتی می توان فهمید که چرا این ماشین ریش تراش ​​برقی مورد علاقه آقایان در هر سنی است.

 1. Panasonic ES-LA93-K ARC 4
  ماشین ریش تراش برقی پاناسونیک Arc4 LA93-K

بررسی قیمت در آمازوننظرات ما را در مورد این ماشین ریش تراش ​​بخوانید

طرفداران: منفی:
• سنسورهای قدرتمند. • باتری را باید بارها شارژ کرد.
• ماشین ریش تراش ه های 30 درجه شیب دار و نانو. • ساخت و سازهای سنگین وزن بیش از حد به ماشین ریش تراش می دهد.
• شارژ کامل در 60 دقیقه.
• یک بار می تواند 40 دقیقه آن را تأمین کند.
• قیمت های مقرون به صرفه.
• ساخت و ساز محکم.
• عملیات بدون صدا.
این پاناسونیک یکی از قابل اعتماد ترین ماشین ریش تراش ​​های برقی در خارج از کشور است. از لحاظ ارزش ، این ماشین ریش تراش ​​به لطف فناوری نوآورانه ای که در خود ماشین ریش تراش وجود دارد ، اصلاحهای مداوم را ارائه می دهد.

این ماشین ریش تراش ​​علاقه زیادی به کاهش اصطکاک دارد ، بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که از نظر سوزش از جمله موهای زائد ناشی از استفاده از این ماشین ریش تراش ​​مشکلی نخواهید داشت.

اصلاح صاف توسط 5 ماشین ریش تراش ه تهیه شده است. با داشتن ماشین ریش تراش ه های بیشتر ، برش سطح سطح شکافته می شود و این بدان معنی است که می توانید یک تراشیدن سریع و نزدیک بدست آورید. این امر به ویژه برای افرادی که صبح ها را دوست ندارند مفید است و می خواهند روز را با بیشترین سرعت ممکن ادامه دهند.

احساس؛ عقیده؛ گمان:

گرفتن یک ماشین ریش تراش که مقرون به صرفه است و کار خوبی را انجام می دهد به همان سادگی اضافه کردن این مدل به کیت اصلاح خود است. شما یک ریش تراش نزدیک خواهید دید و این ماشین ریش تراش ​​تقریباً همه چیز را به خوبی انجام می دهد ، این یک ماشین ریش تراش زیبا و مداوم است.

پست مرتبط: 5 بهترین ریش تراش سر برای مردان .

 1. اصلاح هوشمند هوشمند Wahl # 7061-900
  ریش تراش هوشمند Wahl # 7061-900

قیمت را در آمازون بررسی کنید

طرفداران: منفی:
• صاف کننده های بهار ، سوزش های جانبی ، سبیل و ریش را حفظ می کنند • با فوم های اصلاح و ژل ضعیف عمل می کند
• ناحیه فویل دوتایی باعث ایجاد اصلاح و صافی می شود • آسان است که بدانید چرا اینقدر ارزان است
• صفحه نمایش LED عمر باتری را به شما می گوید
• نگهداری راحت
• خط صورت خود را دنبال می کند
• ضمانت گسترده در دسترس است
Wahl یک ماشین ریش تراش بسیار مقرون به صرفه است و وقتی ماشین ریش تراش طولانی مدت به وجود می آید ، حتی از بلند پروازانه ترین انتظارات برای ماشین ریش تراش در نقطه قیمت خود فراتر می رود. در مورد هزینه ، Wahl می تواند به طور همزمان تا 90 دقیقه دوام بیاورد.

چیزهای زیادی درباره Wahl وجود دارد که به نظر ساده می رسد اما واقعاً خوب است. یکی از اولین موارد این است که ماشین ریش تراش دارای فویل است و قابلیت انعطاف پذیری دارد و این بدان معنی است که دیگر نیازی به مقابله با سوزش ناشی از اصطکاک نخواهید داشت.

سهولت استفاده بسیار زیاد است و می توانید آنرا به راحتی زیر شیر آب اجرا کنید تا ماشین ریش تراش را تمیز کنید. نکته عالی دیگر در مورد این ماشین ریش تراش ​​این است که به لطف دسته ارگونومیک ، نگه داشتن آن آسان است.

قبلاً ، ماشین ریش تراش قدیمی انتخاب Remington ارزان F5-5800 است که من در اینجا مرور کردم .

برداشتها:

عدم اصطکاک بر روی ماشین ریش تراش برقی و سایر مشخصات باعث می شود این ماشین ریش تراش ​​از نظر ارزش به سرقت واقعی برسد. از آنجا که بسیار زیاد نیست ، به این معنی که شما به عنوان نمونه مشکلی برای رسیدن به مناطق اطراف بینی نخواهید داشت.

 1. فیلیپس نورلکو شیور 4500
  Philips Norelco Shaver 4500 – بهترین ریش تراش برای مردان

قیمت را در آمازون بررسی کنید

طرفداران: منفی:
• تمیز کردن ساده. • ماشین ریش تراش پر سروصدا
• شارژ کامل ظرف یک ساعت • سنگین تر از بسیاری از ماشین ریش تراش های دیگر در همان قیمت و کارکرد قیمت هستند.
• 45 دقیقه اصلاح بدون توقف
• بی سیم
• مناسب برای پیرایش سوزش های جانبی و سبیل.
• صفحه نمایش LED برای استحکام شارژ
• مناسب برای اصلاح و مرطوب و خشک
• حالت توربو اصلاح شما را خیلی سریعتر انجام می دهد
سرعت این چیزی است که این ماشین ریش تراش ​​وجود دارد ، و هنگامی که 10٪ قدرت اضافی را که بدست می آورید ، به لطف این ماشین ریش تراش ​​برقی شروع سریع تری برای روز شما خواهد کرد.

هنگامی که از تقویت کننده قدرت استفاده می کنید ، این سرعت بیشتری به ماشین ریش تراش می افزاید و در عین حال کیفیت تراشیدن را به خطر نمی اندازد.

این یک دستاورد خارق العاده است زیرا به این معنی است که می توانید بجای آن که می خواهید خیلی از کارهای روزمره خود را انجام دهید ، با یک تراشیدن سریع وارد شوید و از آن خارج شوید.

نکته عالی دیگر در مورد این ماشین ریش تراش ​​برقی این است که چگونه موهای ضخیم صورت آن بریده می شود. بدترین قسمت در مورد داشتن موهای ضخیم صورت این است که تراشیدن در نهایت صدمه دیده است زیرا به جای قطع کردن ریش ، آنچه اتفاق می افتد این است که مو کشیده و پاره می شود – به مراتب دردناک تر از برداشته شده و برش.

چند مورد دیگر که این ماشین ریش تراش ​​را به یکی از بهترین خریدهای خارج از کشور تبدیل می کند ، این است که شما می توانید از تمام مزایای استفاده از آن در سیم بی سیم لذت ببرید. صفحه نمایش LED به شما امکان می دهد وضعیت باتری خود را بدانید در حالی که در عین حال عمر باتری نیز به طور غیر منطقی عالی است ، که فقط به مقدار این ماشین ریش تراش ​​برقی خاص اضافه می کند.

برداشتها:

از نظر آنچه شما از بودجه خود بدست می آورید ، این ریش تراش فیلیپس نورلکو کاملاً یافته است. هرکسی که مایل است به شما بگوید این ماشین ریش تراش ​​ارزش بسیار خوبی دارد و کاملاً ماشین ریش تراش بی سیم مؤثر است ، کسی است که قضاوت بسیار خوبی دارد – این ماشین ریش تراش ​​دزدی با قیمت فعلی خود است.

 1. Philips Norelco S9000 Prestige
  Philips Norelco 9000 Prestige – بهترین ریش تراش برقی برای پوست حساس

بررسی قیمت در آمازوننظرات ما را در مورد این ماشین ریش تراش ​​بخوانید

طرفداران: منفی:
• کیف مسافرتی درجه یک ریش تراش و همچنین لوازم جانبی آن را تضمین می کند. • پیچ های تیز در مواقعی که استفاده می شوند
• ماشین ریش تراش خود را به صورت موثری به چهارچوب اتصال به یک ویسکر ، یک صاف کننده دقیق یا یک برس تمیز کننده با چارچوب اتصال SmartClick تبدیل کنید. • خریدن ریش تراش های جدید بسیار گران است.
• لبه های NanoTech در این زمینه خلاقانه ترین هستند
• صفحه نمایش LED عمر باتری شما را نشان می دهد
اگر از شخصی باشید که اغلب به شهر جدید می روید ، از نظر ارزش و توانایی آن را با خود به همراه دارید ، این ریش تراش فیلیپس نورلکو باید پایه اصلی مسافرت شما باشد. یک شارژر بی سیم وجود دارد و نگه داشتن شارژ چیزی است که این ماشین ریش تراش ​​واقعاً خوب انجام می دهد.

اگرچه ماشین ریش تراش کمی گرانتر است ، اما شما فقط در راحتی فقط از آن خارج می شوید.

در مورد اصلاح ، خوب ، این یکی از بهترین قسمت های این ماشین ریش تراش ​​برقی است. شما نمی خواهید که به جای بریده شدن موهای خود را نگران کنید. لبه های تیز ماشین ریش تراش ه ها بسیار کارآمد عمل می کنند ، بنابراین چیزی که از آن باقیمانده است لبخندی است که هر بار که بخواهید می خواهید. قطع نزدیکی که با دقت NanoTech ارائه شده است بدین معنی است که وقتی اصلاح می کنید ، مطمئناً موهای خود را در منطقه اخیر خود قرار می دهید.

یکی از ابتکاری ترین ویژگی های این ماشین ریش تراش ​​برقی حلقه های SkinComfort است. این حلقه ها دقیقاً به ماشین ریش تراش می گویند که شما ریش خود را تا چه اندازه اصلاح کنید. علاوه بر این ، اگر موهای ضخیم صورت دارید نگران نباشید – کاملاً خوب به نظر خواهید رسید زیرا مکانیسم برش در موها نیز گیر نمی افتد.

برداشتها:

این نورلکو بیشتر از توجیه قیمت عمل می کند ، با تمام ویژگی های داخلی ، این یک ابزار اصلاح عالی است که طول دلخواه شما را بدون ناراحتی و لکه های ناشی از افزایش بیشتر اصطکاک روی ماشین ریش تراش ه ها به شما منتقل می کند. خودشان مراقبت از ماشین ریش تراش برقی نیز بسیار ساده است ، بنابراین این چیزی است که همه می توانند کار خود را ادامه دهند.

نکته جالب در مورد این نورلکو این است که واقعاً سازگار است و هر بار یک اصلاح عالی ارائه می دهد . برای افرادی که دارای پوست حساس هستند ، این ماشین ریش تراش ​​برقی است که برای تحریک اصلاح عالی بدون تحریک پوست و ایجاد مشکلاتی پس از آن مناسب است.

واقعیت این است که اگر به دنبال یک ارزش عالی هستید ، پس این ماشین ریش تراش ​​است که هر آنچه را که می خواهید و آن چیزهای بیشتری را تحویل خواهد داد. اگر می خواهید نحوه استفاده از ریش تراش فیلیپس را بیاموزید ، می توانید همینجا را ببینید .

 1. Braun Series 3 Proskin 3040s
  Braun Series 3 ProSkin 3040s – بهترین ریش تراش برقی برای نوجوانان

بررسی قیمت در آمازوننظرات ما را در مورد این ماشین ریش تراش ​​بخوانید

طرفداران منفی
• عمر باتری طولانی با مدت زمان 45 دقیقه کار • چیزهای زیادی برای افراد جدید در تراشیدن برقی بسیار زیاد است
• ریش تراش برقی ضد آب • تا حدودی سنگین است
• قیمت مناسب برای فروش
• تریمر عالی که درون ماشین ریش تراش ​​قرار دارد
چندین ماشین ریش تراش ​​برقی عالی وجود دارد که برای افرادی که موهای درشت و ضخیم صورت دارند ، کار فوق العاده ای انجام می دهند. این یکی از آن ماشین ریش تراش ​​ها است زیرا نیازی به نگرانی در مورد ماشین ریش تراش ه های کسل کننده و تراشیدن نیست که بسیار ناراحت کننده باشد.

با استفاده از مجموعه های ماشین ریش تراش ه ها و مساحت سطح برای تراشیدن ، صورت شما به سرعت و بدون نیاز به مقابله با پیامدهای لکه های تراشیده ، تراشیده می شود.

با یک شانه میکرو نزدیکی صاف کننده ، شما قادر به این باشد که آراسته تر از حد و tidier با ظاهر خود را. این فقط یکی از ویژگی هایی است که مردم دوست دارند. LED به شما این امکان را می دهد تا بدانید که چه مقدار باتری باقیمانده است و همچنین موی موی بلند شما نیز هست. نیازی نیست که نگران پیرایش ریش ضخیم با این ماشین ریش تراش ​​برقی باشید.

یک مورد که بسیاری از افراد دوست دارند این است که این ماشین ریش تراش ​​برقی می تواند ظرف 5 دقیقه شارژ کند. این یک ماشین ریش تراش برقی عالی است زیرا به افراد اجازه می دهد تا هنگام تراشیدن سریع وارد و خارج شوند.

برداشتها:

این ماشین ریش تراش ​​مخصوص به دلیل مساحت زیاد در سطح و امکان شخصی سازی دقیقاً چگونگی پوشیدن موهای صورت به لطف انعطاف پذیری ارائه شده توسط این ماشین ریش تراش ​​مورد علاقه بسیاری است. حوض تمیز کاری کار بزرگی را انجام می دهد که به شما در تمیز کردن ماشین ریش تراش ​​نیز کمک می کند.

یکی دیگر از مزایای این ماشین ریش تراش ​​ارزان بودن آن است. در حالی که این ریش تراش برقی رکورد هایی را با کمترین قیمت تا کنون تعیین نمی کند ، اما هنوز هم برای همه کاملاً مقرون به صرفه است و بر اساس تمام کارهایی که می تواند انجام دهد ارزش بسیار خوبی می بخشد.

 1. سری 5 ستاره حرفه ای Wahl # 8061-100
  ریش ماشین ریش تراش قابل شارژ 5 ستاره Wahl Professional – بهترین ریش تراش برقی

قیمت را در آمازون بررسی کنید

طرفداران: منفی:
• با داشتن فویل طلای پوست ، حتی حساس ترین پوست نیز به راحتی تحریک و سوزش نخواهند شد ، موهای زائد یا زحمت پوست ایجاد می شود. • ماشین ریش تراش برقی به دلیل لرزش در میانه تراشیدن بدنام نیست
• استفاده بدون دردسر باعث محبوبیت آن می شود • ایده آل برای موهای کوتاه است ، اما هر چیز دیگری می تواند مشکل ساز باشد.
• تمیز کردن ساده
• قیمت عالی برای هر آنچه که این ماشین ریش تراش ​​برقی ارائه می دهد.
یکی از مارک های بزرگ آمریکایی Wahl است و وقتی به این ماشین ریش تراش ​​برقی خاص نگاه می کنید ، می توان به راحتی فهمید که چرا آنها چنین شهرت خوبی دارند. این ماشین ریش تراش ​​بسیار برای افرادی که به دنبال ماشین ریش تراش برقی هستند بسیار ارزشمند است.

هنگامی که نوبت به ارائه یک اصلاح صاف است ، این ماشین ریش تراش ​​بعد از خطوط صورت شما و تحویل یک تراشیدن صاف و زیبا ، کار بزرگی انجام می دهد. بخشی از صافی از سر گرفته شده است – این سر در امتداد صورت شما می چرخد ​​و عدم وجود اصطکاک مانع از بروز لکه ها می شود.

احساس؛ عقیده؛ گمان:

برای یک ماشین ریش تراش که به وضوح یک گزینه ارزش است ، در مورد این ماشین ریش تراش ​​Wahl بسیار لذت می برد. شما هر بار یک تراش عالی خواهید دید ، و چیز چندانی برای پیچیدگی آن وجود ندارد. این ریش تراش برقی بسیار آسان است.

راهنمای خرید
وب سایت های بی شماری هستند که این ماشین ریش تراش ​​ها را می فروشند. نکته خوب در مورد خرید آنلاین این است که می توانید توضیحات کامل را قبل از خرید بخوانید.

در اینجا چندین نشانگر بسیار مفید وجود دارد که به شما کمک می کنند.

فناوری خود تمیز کردن:
این ماشین ریش تراش ​​ها در بین مردان بسیار مشهور است زیرا بدون هیچگونه تعمیر و نگهداری نیاز دارند و کار با آنها بسیار آسان است. اینها برای مردانی که حرفه ای کار می کنند و افرادی که وقت خود را برای اصلاح روش معمولی دارند ایده آل هستند. مردان با پوست حساس باید این ماشین ریش تراش ​​ها را خریداری کنند.

ماشین ریش تراش های بی سیم:
این یک انتخاب محبوب برای مردانی است که می خواهند در مدت زمان کوتاه اصلاح بسیار صافی را انجام دهند. این ماشین ریش تراش ​​ها برای کسانی که باید سفر زیادی داشته باشند ایده آل است.

در حقیقت ، شما حتی می توانید در هنگام ایستاده اتوبوس خود را اصلاح کنید.

بودجه:
قبل از بیرون رفتن و خرید یک ماشین ریش تراش برقی باید بودجه خود را نهایی کنید زیرا این امر به شما کمک می کند تا بین همه مارک های مختلف انتخاب خود را محدود کنید.

شما می توانید مدلهای زیادی را با قیمت مناسب روبرو شوید و عملکرد خوبی داشته باشند ، بنابراین مجبور نیستید برای مارک های گران قیمت تسویه حساب کنید.

توان باتری:
هیچ کس دوست ندارد با یک ماشین ریش تراش برقی که دائماً از کار خود خارج می شود گیر بیفتد تا از باتری بودن آن اطمینان حاصل کند. برای این کار ، قبل از خرید توضیحات باید توضیحات را با دقت بخوانید.

ارگونومیک – یک ماشین ریش تراش ایده آل باید دارای وزن سبک باشد ، در هنگام تراشیدن با دستان خیس و آسان برای مانور ، نباید بلغزد. به علاوه ، باید بتواند در امتداد خطوط صورت شما حرکت کند. به همین دلیل از شما می خواهم با دقت انتخاب کنید.
آیا استفاده از ماشین ریش تراش های برقی دشوار است؟
بهترین ریش تراش برقی برای آقایان چیست؟

اول ، من امیدوارم که با ماشین ریش تراش برقی برخی از ملزومات ، مانند صابون و کرم اصلاح را خریداری کرده باشید …

وقتی اولین ماشین ریش تراش ​​خود را دارید و به خوبی تنظیم شده است. مورد بعدی که می خواهید این است که ” بهترین روش برای استفاده از ماشین ریش تراش برقی چیست؟ “و جواب ساده است – این اطلاعات را بررسی کنید !

استفاده از ریش تراش برقی در واقع بسیار ساده است! شروع کار بسیار آسان است! بسته به تقاضای شما روشهای مختلفی را در بالا برای کمک به شما ذکر کردم.

دستگاه های ریش تراش برقی توسط میلیون ها انسان در سراسر جهان قابل اعتماد هستند ، که روزانه از آن به عنوان بخشی از مطالعات یا کار خود استفاده می کنند.

قبل از استفاده باید کتابچه راهنما را با دقت بخوانید. شما باید بفهمید که دستگاه چه کاری انجام می دهد ، چگونه ساخته شده است که از آن به خوبی استفاده کنید!

به نظر من از ریش تراش خشک در آب استفاده نکنید. بعد از اصلاح باید تمام موهای تراشیده شده را از دستگاه جدا کنید.

ماشین ریش تراش دستگاه را بیش از حد تمیز نکنید ، یک بار در هفته کافی است. برخی از ماشین های گران قیمت دارای مکانیزم های تیز کردن هستند ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد صاف بودن آن نیست. برای تراشیدن موارد دیگر از دستگاه استفاده نکنید! این نیاز به توجه دارد.

چگونه بهترین ماشین ریش تراش ​​های برقی را برای آقایان انتخاب کنیم؟
قبل از شروع به جستجو در مارک های مختلف ، توصیه می کنم بودجه خود را مشخص کنید و آنچه را که شما در مورد ماشین ریش تراش برقی می خواهید به دست بیاورید ، تعیین کنید. اگر شما یک اصلاح کننده تازه کار هستید ، تازه شروع به کار می کنید؟ یا یک کاربر متوسط ​​یا شاید به دنبال یک ارتقاء ماشین ریش تراش برقی باشید تا شما را به تجربه بعدی سوق دهد؟

هر کس همیشه یک داستان متفاوت دارد و به همین ترتیب ، ماشین ریش تراش برقی متفاوتی را طلب می کند. Panasonic ES-LV95 – مهم نیست که چقدر برای یک مبتدی سایه بان می کند – فقط آن را با یک حرفه ای و به دنبال عمق صدا برای مجموعه ماشین ریش تراش خود خریداری نمی کند.

دقیقاً مانند یک محصول زیبایی ، اما واقعاً ماشین ریش تراش برقی مردان برای انتخاب شما نیست که فقط هر روز صبح فقط اصلاح می کند.

اما نگران نباشید ، همیشه یک ماشین ریش تراش برقی برای شما مناسب است ، فقط باید بدانید که در کجا باید خریداری کنید.

از کجا می توانم این نوع ماشین ریش تراش برقی را خریداری کنم؟
با داشتن ماشین ریش تراش ​​های برقی زیادی برای آقایان در بازار ، جای تعجب نیست که گزینه های بسیار خوبی برای هر انتخاب کاربر در هر بازه هزینه وجود دارد.

شما می توانید ماشین ریش تراش یا کیت مستقل در سراسر اینترنت خریداری کنید. آنچه را که لازم دارید طی چند دقیقه در آنجا خواهید یافت.

اما پس از آن دوباره ، همه تصمیم تنها و فقط شما هستند. تا زمانی که به یک محصول ماشین ریش تراش برقی با کیفیت بالا پایان دهید ، مهم نیست که از کجا آن را خریداری کنید. یا اگر شما یک اصلاح کننده تازه کار هستید ، دیگر نیازی به گران کردن نیست – چیزی از Braun ، Remington ، Philips Norelco یا یکی از لیست من بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی مقرون به صرفه ، مناسب شما خواهد بود ، هر نوع از ماشین ریش تراش استفاده کنید.

من در هنگام بررسی ریش تراش برقی به دنبال چه چیزی هستم؟
وقتی من ماشین ریش تراش ​​های برقی را مرور می کنم ، همه چیز را از کیفیت مارک های مورد استفاده برای دستیابی به چهره صاف ، گرفته تا قیمت ، بررسی می کنم. من به ظاهر و سبک هم امتیاز می دهم ، حتی اگر این موضوع عموماً مربوط به سلیقه شخصی من باشد.

ارزش ماشین ریش تراش های برقی نیز یک عامل مهم خواهد بود که به نمره کلی کمک می کند. چرا اینو میگم؟ از آنجا که هزینه کردن برای محصولی که بعنوان ماشین ریش تراش ​​بالا کار می کند ، همیشه چیزی است که نمی توان نادیده گرفت!

و بنابراین من این ماشین ریش تراش ​​های برقی و بهترین لیست ماشین ریش تراش برند را به همین روش ارزیابی می کنم. با هر خط جدیدی که اضافه می کنم و بررسی می کنم ، رتبه 10 لیست برتر را به روز می کنم. اگر می خواهید به روز باشید ، پس حتماً به طور مرتب از این وبلاگ بازدید کنید تا جدیدترین اطلاعات در دنیای ماشین ریش تراش را ببینید!

آیا تراش برقی ها واقعاً خوب هستند؟
بله ، بیشتر آنها برای اصلاح هر روز بسیار مفید هستند! این روزها صدها وب سایت آنلاین وجود دارد که ماشین ریش تراش های برقی بسیار خوبی را برای زنان و مردان ارائه می دهد . در اولین پیشنهادهایی که مشاهده می کنید نیازی نیست پول خود را جمع کنید ، زیرا بسیاری از مقالات با کیفیت که در مورد ریش تراش برقی می نویسند کاملاً رایگان در اینترنت مانند این وبلاگ هستند.

سرانجام ، آیا تا به حال با پاسخ قطعی به سؤال “استفاده از ماشین ریش تراش چقدر طول می کشد؟” ما یا نه!

صادقانه بگویم ، این شادی از استفاده از ریش تراش برقی است ، شما هرگز یادگیری نکات تراشیدن برای مردان را متوقف نمی کنید . مطمئناً این به شما در تمرین و پیشرفت کمک خواهد کرد زیرا تمرین باعث می شود همه ما عالی باشیم!

بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی در بازار امروز چیست؟

ماشین ریش تراش های برقی در دنیا یکی از ویژگی های آن است که باعث می شود ضمن تحریک سریعتر و سریعتر ، صبحانه شما را تحریک و سوزش کند .

برای دقیق تر ، ممکن است گرفتن یک ریش تراش نزدیک با ریش تراش برقی محقق نشود ، مگر اینکه از لوسیون پیش تراشیدن استفاده کنید. این یک ضرورت است و آن را به یک عادت تبدیل می کند ، به همین دلیل است که در اینجا ذکر می کنیم. شما باید بعد از هر بار ریش تراش برقی خود را تمیز کرده و در صورت امکان مرتباً صورت خود را مرطوب کنید.

در صورت امکان می توانید حداقل دو بار در هفته از لایه برداری استفاده کنید. پیروی از این چند مرحله به شما کمک می کند که هر بار که ماشین ریش تراش را به طور صحیح انتخاب کنید ، اصلاح بیشتری داشته باشید.

سرانجام ، می خواهم اضافه كنم كه سرمایه گذاری در ماشین ریش تراش برقی به پایان نرسیده است ، این فقط آغازی برای نظافت بهتر است.

حرف آخر در انتخاب ریش تراش برقی مناسب
من در این مقاله تعدادی از محبوب ترین مارک های ماشین ریش تراش برقی را که در بازار موجود است ، بررسی کرده ام که بسیاری دیگر از آنها در رده بودجه آنها قرار گرفته اند. بنابراین ، شما می توانید مدل هایی از تمام مارک های ذکر شده در لیست من در مورد بهترین ماشین ریش تراش ​​های برقی مخصوص آقایان را پیدا کنید.

به عبارت دیگر ، تراشیدن مبتدی ممکن است ترجیح بدهد وبلاگ من را در مورد تراشیدن برقی برای مبتدیان بررسی کنید.

آیا با لیست من از برترین مارک های ریش تراش برقی موافقید؟ آیا ما از دست هر کسی؟

من از بازخورد شما قدردانی می کنم لطفاً اگر سؤالی دارید یا اطلاعات بهتری پیدا کرده اید ، در زیر بخش نظرات را ترک کرده یا با من تماس بگیرید .

برچسب ها: بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای خرید کدام است؟ کدام ماشین ریش تراش برقی بهترین اصلاح را می دهد؟ بهترین ریش تراش برقی مردان چیست؟ کدام ماشین ریش تراش برقی بهترین اصلاح را می دهد؟ کدام یک برای ریش تراش برقی یا ماشین ریش تراش برقی بهتر است؟ ریش تراش برقی بهترین امتیاز مردان چیست؟ ماشین ریش تراش یا ماشین ریش تراش ه برقی بهتر است؟ بهترین ریش تراش برقی در بازار کدام است؟ بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای ریش تراشی نزدیک چیست؟ بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای ریش سخت کدام است؟ ماشین ریش تراش برقی بهترین امتیاز برای آقایان چیست؟ بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی ارزان قیمت چیست؟ بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی ارزان قیمت چیست؟ بهترین ریش تراش برقی برای یک مرد چیست؟ کدام نوع ماشین ریش تراش بهترین اصلاح را می دهد؟ بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی در بازار امروز چیست؟ کدام ماشین ریش تراش برقی مردانه بهترین است؟ نزدیکترین ریش تراش برقی چیست؟ بهترین برند ریش تراش برقی مردانه. بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی و اصلاح کننده کدام است؟ بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای استفاده روزانه چیست؟ بهترین نوع ماشین ریش تراش برقی چیست؟ بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای پول کدام است؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>