اهمیت کنترل آفات

[ad_1]

کنترل آفات و مديريت اشاره به هر گونه سیستم و یا اندازه گیری است که به دنبال از بین بردن و یا تنظیم جمعیت حشرات در نظر گرفته مضر برای سلامت انسان و حیوان و محیط زیست است. کنترل آفات نیاز به مقدار زیادی از کار و منابع اما این یک ضرورت است, به خصوص برای خانه. در اینجا دلایل اینکه چرا مدیریت آفات مهم است و به همین دلیل هر صاحب خانه باید در نظر با استفاده از آن:

1. جلوگیری از خسارت به خانه ها و سازه ها

در آمریکا مردم به صرف حدود 5 میلیارد دلار برای تعمیر خسارات ناشی از هجوم موریانه. موریانه مصرف چوب و محصولات چوب مانند plyboard و کاغذ. هنگامی که آنها burrowed به چوب اجزای خانه آنها می توانید غذا خوردن تیرهای کف و دیوارها از داخل است. این باعث می شود ساختار ضعیف و آسیب پذیر به ترک اعضای خانواده در خطر است. هجوم موریانه می تواند به خصوص مشکل در خانه ها و سازه هایی که درمان شده اند. در مناطقی که موریانه شناخته شده آفات مدیریت خانه به نگه داشتن آن امن از موریانه نیاز به ثابت هوشیاری و کمک از کنترل آفات سازمان.

2. جلوگیری از آلرژی

آفات می تواند طیف وسیعی از مسائل در مردم مانند پوست, آلرژی, آسم و دیگر مشکلات تنفسی. اشکالات تخت و پشه به عنوان مثال برای بدنام باعث خارش پوست. آفات همچنین می توانید حمل خاصی allegens است که می تواند باعث قوی واکنش های آلرژیک در برخی افراد. سوسک به عنوان مثال می تواند باعث آلرژی در حداقل 7 درصد از جمعیت. آنها همچنین یکی از علل آسم در کودکان است.

3. اجتناب از بیماری ها و دیگر خطرات بهداشتی

جذام پوست, عفونت های ادراری, عفونت های, بیماری لایم, عفونت روده و اسهال خونی دانگ و مالاریا و مسمومیت غذایی هستند فقط تعداد کمی از بیماری ها و مشکلات سلامتی که آفات می شود. آنها همچنین حمل تعدادی از باکتری ها و ویروس ها است که می تواند بر سلامت انسان و حیوان. اگر چه بسیاری از این بیماری ها قابل درمان هستند, آنها می تواند باعث مشکلات جدی سلامت در کودکان و سالمندان و ایمنی بدن به خطر بیافتد افراد بسیاری از آنها را حرفه ای نیاز به درمان پزشکی و یا بستری شدن در بیمارستان. که به نوبه خود ترجمه می توانید به میلیون ها دلار در هزینه های پزشکی.

4. جلوگیری از آسیب و تخریب مبلمان و فرش و لباس

آفت کنترل شده اعمال می شود به منظور صرفه جویی در فرش و لباس و جلوگیری از هزینه های مرتبط با تعمیرات و تعویض. نقب حشرات برای بدنام باعث آسیب به چوبی و پارچه اجزای مبلمان. برخی مانند فرش حشرات موذی سوسک و بید کاغذ نیز جذب پارچه اغلب با استفاده از آن به عنوان یک منبع غذایی است.

5. نگهداری مواد غذایی, عرضه

عرضه مواد غذایی حیاتی برای بقای جهان جمعیت. در اقتصاد کلان سطح آن را نیز تحت تاثیر قرار جهان اقتصاد و پشتیبانی اکثریت از امروز فعال صنایع. مناسب و بدون آفت مدیریت تقریبا 20 درصد از تامین مواد غذایی ما تلف خواهد شد با توجه به مصرف جوندگان. هر سال میلیون ها دلار ارزش مواد غذایی از دست داده است و به جوندگان حملات و هجوم. با کنترل این تهدید ممکن است برای نگه داشتن مواد غذایی در کنترل و مفید سطوح. در homefront اجرای کنترل آفات اقدامات می تواند کمک به جلوگیری از ضایعات مواد غذایی و آلودگی. آفات نه تنها مصرف مواد غذایی آنها نیز پشت سر بگذارید نامطلوب مواد آلی مانند مرده پوست بدن و مدفوع و ادرار, همه از آن می تواند بر کیفیت غذایی که می خوریم.

[ad_2]