برای داشتن روکش کامپوزیت باید چه مراحلی را طی کرد؟

به همین دلیل پزشک دندان و شرایط فکی شما را پیش از انجام کامپوزیت بررسی میکند. سفید کردن دندانها پیش از باندینگ دندان. اچ کردن جزئی سطح. بنابراین در همه مواردی که دندانپزشک استفاده از روکش را تایید میکند، از نقایص جزئی تا شدید، میتوان از آن استفاده کرد. اما، اگر بعد از باندینگ دندانهایتان را سفید کنید خواهید دید که رنگ دندانهای طبیعیتان دیگر با رزین کامپوزیت استفاده شده هماهنگ نخواهد بود. تا بعد از آن دندانپزشکان ما بتوانند رنگ رزینها را با رنگ دندانهای سفید شده شما هماهنگ کنند.

بعد از باندینگ، میبایست روزی دو بار مسواک زده، یک بار نخ دندان بکشید و به طور مرتب به دندانپزشکان ما مراجعه کنید. دندانپزشکان ما مقدار کمی از رزین کامپوزیت را روی دندانهایتان قرار میدهند. بررسی بایت. در مرحله بعد، دندانپزشکان ما ورقی مخصوصی که به نازکی یک برگ کاغذ است را بین دندانهای بالایی و پایینتان قرار داده و از شما میخواهند آن را گاز بگیرید، تا ببینند که آیا رزین کامپوزیت استفاده شده به پرداخت بیشتری نیاز دارد یا خیر. این به این معنی است که در صورت نیاز میتوان آن را به راحتی برداشته، اصلاح کرد یا جایگزین نمود.

باندینگ دندان، درمان نسبتاً ساده و سریعی است که میتوان کل فرایند آن را به چهار مرحله تقسیم کرد. اگر مشکل شما آنقدر شدید است که نمی توان با استفاده از روکش های کامپوزیت و لمینت آن را درمان کرد، دندانپزشک شما ممکن است به جای کامپوزیت و لمینت گزینه هایی مانند تاج دندان یا درمان ارتودنسی را توصیه کامپوزیت دندان تهرانپارس کند.

همچنین برای ترمیم شکستگی و لب پر شدگی دندان از باندینگ استفاده میشود. پولیش صحیح کامپوزیت ونیر از بروز بسیاری از مشکلات کامپوزیت دندان مانند سوزش لثه، سایش، پوسیدگی مکرر و تجمع پلاک جلوگیری میکند و بروز آن را به حداقل میرساند. زرد شدن کامپوزیت دندان میتواند مربوط به مواد سازنده آن باشد.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet