بسته بندی های پلاستیکی “Avengers”

[ad_1]

در یک جهان که در آن وجود دارد مقدار زیادی از بسته بندی نیازها و خواسته های یک کیسه پلاستیکی نمی تواند آن را تمام انجام. باید برای انواع کیسه های پلاستیکی هر کدام با توانایی های خود را و “ابرقدرت”. در پلاستیک بسته بندی در صنعت های مختلف از کیسه های پلاستیکی ما هستند “Avengers.” زمانی که همه از این کیسه های پلاستیکی در دسترس هستند به جهان وجود ندارد پلاستیکی بسته بندی نیاز است که برآورده نشده. واقعی Avengers شد برچسب “قدرتمندترین قهرمانان زمین” و این کاملا متناسب با کیسه های پلاستیکی. مواد خام مورد استفاده برای تولید کیسه های پلاستیکی به دست آمده از ethane ضایعات محصول در نفت و گاز پالایش روند. به عنوان یک نتیجه تبدیل ethane به پلاستیک در واقع کاهش می دهد تعدادی از انتشار گازهای گلخانه ای در مقایسه با سوزاندن ethane به عنوان یک محصول زائد. پس بیشتر بدون وقفه اجازه می دهد تا شما معرفی کیسه های پلاستیکی است که قهرمانان جهان بسته بندی. کیسه های پلاستیکی جمع آوری!!

تخت کیف (کاپیتان امریکا)

تخت کیسه های پلاستیکی اغلب استفاده می شود کیسه های پلی و یکی که از همه دیگران نگاه کردن به. کاپیتان امریکا پلاستیکی بسته بندی دو بعدی و می آید در طیف گسترده ای از اندازه و سبک و رنگ و ضخامت. به دلیل همه کاره بودن تخت های پلی می توانید بسته های یک آرایه وسیعی از محصولات از جمله: مواد غذایی بخشی کیت لوازم پزشکی و کالاهای مصرفی. تخت و کیسه های پلی هم می تواند سمت و یا مهر و موم پایین بسته به کاربردهای مختلف است. مهر و موم پایین تخت های پلی بیشتر ضد نشت و کار مناسب برای برنامه های مایع در حالی که مهر و موم سمت تخت و کیسه های پلی استفاده می شود عمدتا برای خرده فروشی و اقلام کوچکتر است. تخت و کیسه های پلاستیکی, درست مثل کاپیتان آمریکا می تواند راه مناسب برای هر محصول ایستادگی کردن در میان جمعیت.

کیسه های دسته دار و پلی هدر کیسه (Iron Man)

دسته کیسه های پلاستیکی از ویژگی های یک دسته در بالای کیسه پلی برای کمک به مصرف کنندگان در حمل اقلام است. مرد آهن از کیسه های پلاستیکی و کاغذ برداشته توجه هر رهگذری مثل تونی استارک خود را با توانایی خود را به نمایش رنگی طرح و آرم. دسته کیسه های پلاستیکی هستند که معمولا استفاده می شود برای خرده فروشی کالا, نمایشگاه حمل-محصولات و رویدادهای خاص. دسته کیسه های پلاستیکی می تواند بسیاری از سبک های از جمله: کارت قرعه کشی کیسه, قرعه کشی, نوار, کیسه پچ رسیدگی کیسه های سفت و سخت ضربه محکم و ناگهانی کیسه های دسته برابر بیش از مرگ برش کیسه ها و تک لایه مرگ برش کیسه های.

پلی هدر کیسه ارائه یک بخش جداگانه در بالای پلی هدر کیسه پانچ سوراخ و/یا چاپ است که باعث می شود آن را ایده آل برای حلق آویز و سخت بازپرسی کردن از صفحه نمایش بسته بندی. این بخش جداگانه است که مناسب برای قرار دادن اطلاعات تولید و آرم شرکت. توانایی اضافه کردن اختیاری پانچ سوراخ اجازه می دهد تا کیسه را به قطع برای ارائه بر روی صفحه نمایش خرده فروشی قفسه تونی استارک پیشنهاد است. پلی هدر کیسه های پایین لود می شود و حرارت مهر و موم شده بسته برای حفاظت از.

آستر (هالک باور نکردنی)

آستر نشان دهنده عضلات و قدرت مطلق در بسته بندی های پلاستیکی پویا. آنها محافظت از ظروف یا محصولات خود را از رطوبت و مواد مضر. آنها مناسب داخل یک جعبه مورد بن و یا درام. آستر طراحی شده برای ارائه حفاظت در طول هر مرحله از فرایند تولید. آستر را می توان سفارشی ساخته شده به 6 میلیون سنج که تضمین استحکام و دوام. فرم اتصالات جانبی gussets اجازه بوش را مطابق شکل هر ظرف. آنها را می توان مورد استفاده برای ذخیره و انتقال مواد خام در Gaylord آستر بن آستر و درام بوش. آستر نیز می تواند مورد استفاده در حمل و نقل کالاها به پایان رسید مانند جعبه آستر. بر خلاف هالک شما می خواهید برای دیدن این بسته بندی پلاستیکی عصبانی است.

Gusseted کیسه (Thor)

Gusseted کیسه های پلاستیکی ایده آل برای آستر و صفحه نمایش خرده فروشی بسته بندی خود را با توجه به فرم اتصالات توانایی و قدرت است.Gusseted کیسه های پلاستیکی را می توان به عنوان دو طرف خشتک یا پایین خشتک کیسه بسته به نرم افزار خاص. طرف gusseted کیسه های پلاستیکی بریزید کنار کیسه که ایجاد یک مربع/مستطیل شکل در پایین. این شکل مناسب برای آستر و کوچک/نور آیتم ها برای نمایش خرده فروشی. برابر ایجاد یک صورت کوچکتر از اندازه برای کیسه های بزرگتر است که باعث می شود آن را آسان تر برای رسیدگی و حمل و نقل. پایین gusseted کیسه های پلاستیکی بریزید در پایین است که اجازه می دهد تا باز به گسترش به شکل مربع است. این گسترش مستطیل شکل کیسه فرم متناسب با هر محصول داخل آن ایجاد زیبایی بیشتر به دنبال نمایش بسته بندی. مناسب برای حمل و نقل Mjolnir مربع-رهبری خاکستری جنگ چکش ثور ميپرستد.

جدا کیف و سریع پر کردن کیسه های (Hawkeye)

مجهز به Hawkeye را دقیق و سریع تاکتیک جدا کیسه ها به صورت جداگانه برش کیسه های مورد استفاده به صورت خودکار سرعت بارگذاری تخصصی تجهیزات بسته بندی. باز در یکی sidefor دسترسی آسان جدا کیسه ممکن است دمیده باز پس محصولات به راحتی می توان به کاهش زمان دست زدن و افزایش میزان تولید. U-شکل فلز جدا قرار داده شده است از طریق دو سوراخ در بالای لب را بسته و برگزاری حلقه کیسه با هم. جدا کیف می تواند چاپ در هر دو طرف در شش رنگ به راحتی نام تجاری محصولات در قفسه های خرده فروشی.

سریع پر کردن کیسه ها از قبل باز شده در یک طرف است که ارائه دهنده خودکار فرآیندهای تولید و به حداقل هزینه های نیروی کار. آنها عمدتا به صورت خودکار سرعت بارگذاری تخصصی تجهیزات بسته بندی. چاپ سریع پر کردن کیسه ها یک راه عالی برای نام تجاری محصولات خود را در قفسه های خرده فروشی و می تواند سفارشی با چاپ شش رنگ در دو طرف.

کیسه Ziplock و نوار چسب های پلی (بیوه سیاه)

هنگامی که محصولات نیاز است که شهوت انگیز, فک انداختن نگاه در حالی که باقی مانده بسیار کارآمد آنها نیاز به بیوه سیاه از بسته بندی پلاستیکی جهان; ziplock و نوار کیسه های. یک زیپ در بالای reclosable ziplock کیسه های پلاستیکی را فراهم می کند آسان برای باز کردن گزینه ای است که می تواند resealed چندین بار. Reclosable کیسه ziplock استفاده می شود برای انواع برنامه های کاربردی و می توانید بسته: محصولات غذایی و محصولات مصرفی و اجناس خانه, لوازم آرایشی, آزمایشگاه, نمونه, لوازم پزشکی, پودر و محصولات صنعتی. اگر کیسه ziplock نیاز به افزایش سطح امنیت یک رشوه دادن آشکار کیسه ziplock تولید می شود.

نوار چسب های پلی ویژگی یک نوار از نوار در بالای کیسه fortemporary یا کتابچه راهنمای آب بندی فرآیندهای. آنها استفاده می شود برای برنامه های کاربردی که نیاز به یک زمان و یا تعداد بسیار کمی از recloses. نوار کیسه ارائه یک جایگزین عالی هنگامی که حرارت آب بندی یک گزینه نیست. نوار چسب کیسه های اغلب استفاده می شود برای: سطح بالایی از امنیت و حفاظت از انتقال محصولات در حین تولید و در غیر فاسد شدنی مصرف کننده محصولات. بسیار قابل تنظیم نوار چسب کیسه را می توان طراحی شده برای دیدار با انواع بسته بندی نیاز دارد. نوار را می توان در واقع یک لب یا داخل کیسه و کیسه های نوار را می توان چاپ شده در شش رنگ در دو طرف.

زمانی که این کیسه های پلاستیکی را به طور کامل مونتاژ خود را منحصر به فرد قدرت و توانایی های خود می تواند مقابله با هر گونه کسب و کار خواسته مهم نیست که چقدر دشوار یا پیچیده است. اگر شما به خودتان پیدا کنید نیاز به بسته بندی های پلاستیکی “انتقامجویان” تماس بزرگ آمریکایی بسته بندی در 1-877-289-2247 یا دیدار تیم خود را در سایت http://www.greatampack.com.

[ad_2]