بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰ – حرف آخر

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

روند تحصیل شما در سال یازدهم باید به گونه ای باشد حرف آخر سایت منبع که ابتدا مفاهیم توصیفی را به خوبی فرا بگیرید و سپس زن را امتحان کنید. در مورد انتخاب بهترین منابع برای کنکور 1400 ، باید بدانید که برای تسلط توصیفی می توانید از منابعی مانند مجموعه داستان من و درسهای من توسط انتشارات خیلی سبز یا مجموعه س Questionال (سنج سیاه) توسط انتشارات گاج استفاده کنید.
همچنین می توانید برای تست زنان و آشنایی با کنکور سراسری سال های گذشته از کتاب های تست بسیار سبز استفاده کنید. اگر در کلاس بسیار خوب هستید و در آزمون های حرف آخر معمول تسلط دارید ، می توانید از منابع نردبان بسیار سبز و ضریب هوشی gage برای حل تست های مفهومی دشوارتر استفاده کنید. البته سطح آزمون مجموعه کتاب های ضریب هوشی از نردبان سخت تر است.

دفتر برنامه ریزی برای کنکور 1400
درست است که استفاده از کتاب های تستی و کمک آموزشی کمک زیادی به شما می کند تا در کنکور 1400 موفق شوید. اما مهمتر از همه ، استفاده از یک دفتر برنامه ریزی خوب حرف آخر است. برنامه ریزی برای کنکور یکی از مهمترین و اجتناب ناپذیرترین موضوعات است. تا جایی که اگر بهترین منابع و بهترین معلمان کنکور را به همراه داشته باشید ، اما برنامه ریزی مناسب و منطقی نداشته باشید ، فرصتی برای موفقیت و کسب رتبه برتر در کنکور 1400 نخواهید داشت. اکنون مهمترین ابزار برای برنامه ریزی داشتن یک دفتر برنامه ریزی علمی خوب است.

کتاب برنامه ریزی دوربین مدار بسته حرف آخر با ویژگی های منحصر به فرد خود می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. موارد زیر برخی از ویژگی های دفتر برنامه ریزی دوربین مدار بسته است:

برنده شدن عنوان دومین کتاب خودیاری در جهان در سال 2014

آموزش تخصصی برای افزایش سرعت مطالعه

قابل استفاده برای دانش آموزان دبستان و دبیرستان و حتی دانش آموزان

آموزش اصول اساسی برنامه ریزی تحصیلی حرف آخر

کتاب برنامه نویسی دوربین مدار بسته توسط علی میرصادقی نوشته شده است ، کافی است برای تهیه آن روی تصویر زیر کلیک کنید

کتاب برنامه ریزی دوربین مدار بسته

سال یازدهم برای شرکت در امتحانات ساختگی؟
س Anotherال دیگری که به ذهن دانش آموزان کلاس یازدهم حرف آخر می رسد این است که آیا شرکت در آزمون های آزمایشی برای سال یازدهم ضروری است؟ کدام آزمون را برای سال یازدهم انتخاب می کنید ، به خود شما بستگی دارد. می توانید در آزمون های قلم که از نظر آماری جمعیت بالاتری دارند و هر دو هفته یک بار برگزار می شود ، شرکت کنید یا می توانید امتحانات گزینه 2 را که هر سه بار یک بار برگزار می شود و از امنیت بالاتری برخوردار هستند انتخاب کنید و در مورد کلاهبرداری و نشت صحبت کنید.
سوال کمتری دارید البته ما قبلاً در مقاله این دو تست و آزمون حرف آخر Gauge را مرور کرده ایم که پیشنهاد می کنیم آن را بخوانید. به طور کلی ، اگر مدرسه شما یکی از این امتحانات ساختگی را برگزار می کند ، بهتر است در همان آزمون شرکت کنید تا خود را با جامعه آماری مدرسه خود مقایسه کنید. اما جدای از انتخاب موسسه ، مسئله مهمی که بسیار بر آن تأکید می کنیم این است که شما باید در آزمون های آزمایشی سال یازدهم شرکت کنید. مهمترین دلیل این تأکید این است که این آزمونها به شما کمک می کند تجربه بسیار خوبی برای شرکت در آزمونهای آزمایشی سال دوازدهم کسب کنید.

نکته مهم دیگر این است که این امکان وجود دارد که شما در سال یازدهم وقت زیادی را صرف کنید و بسیار مطالعه و آزمایش کنید. اما احتمالاً اشکالاتی در روند تحصیل شما وجود دارد که با شرکت در امتحانات ساختگی متوجه آنها خواهید شد. در واقع ، مهم نیست که آموزش شما چقدر خوب باشد ، شما باید خود را از نظر رقابت ارزیابی کنید. زیرا ممکن است عملکرد تحصیلی شما خوب نباشد و این تنها با شرکت در آزمون قابل درک است. بنابراین ، آزمون های آزمایشی فرصت بسیار خوبی برای آشنایی با روند آزمون از سال یازدهم ، عادت به شرایط آزمون است و همچنین می توانید تکنیک های مدیریت آزمون و مدیریت زمان را در آزمون یاد بگیرید. بنابراین ، به عنوان نتیجه گیری ، باید بگویم حرف آخر که شرکت در آزمونهای آزمایشی یکی از مهمترین عوامل موفقیت در کنکور 1400 است. اگر هنوز در مورد اثربخشی آزمون های آزمایشی شک دارید ، برای اطمینان از مقاله اهمیت آزمون های آزمایشی بخوانید.

کتاب درسی را نخوانید

دروس عمومی در کنکور 1400
سال یازدهم فرصتی عالی برای تسلط بر دروس عمومی است. حرف آخر همانطور که می دانید دروس عمومی تأثیر زیادی در موفقیت کنکور سراسری دارند و غالباً این دروس عمومی هستند که سرنوشت داوطلبان کنکور را تعیین می کنند. بنابراین بسیار مهم است که از این سال یازدهم روشی را اتخاذ کنید که باعث تسلط شما بر دروس عمومی شود تا بتوانید در کنکور 1400 درصد و سطح بالایی را در این دوره ها بدست آورید. مباحث میل ترکیبی معنایی ، آرایه های ادبی ، درک زبان ، بند آزمون زبان و درک عربی همه مباحث مهارتی هستند. این بدان معناست حرف آخر که حفظ این مباحث یا تسلط بر آنها در مدت زمان کوتاه امکان پذیر نیست. برای تسلط بر این مباحث استخراج ، به تمرین و آزمایش زیادی نیاز دارید. هر یک از مباحث ذکر شده دارای قوانین خاصی است که می توانید از اساتید حرف آخر کنکور یا کتاب های درسی بیاموزید. وقتی اصول و قوانین آنها را یاد گرفتید ، هر شب یک جعبه مطالعه یک ساعته ثابت (جعبه شب) اختصاص دهید و آنها را تست کنید. با آزمایش زیاد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>