ترجمه Quebecois چیست؟


داستان مهاجران فرانسوی در کانادا کمی با سایر اروپایی ها که به سراسر دنیا ادعا می شوند سرزمین ها متفاوت است متفاوت است. اگر چه فرانسه در تلاش بود تا زمین را در نقاط مختلف جهان در 17 هفتم قرن، شهروندان خود که به کانادا آمده پس فقط می خواست برای شروع یک شهرک های جدید و بهبود آینده خود است. آنها هیچ برنامه شیطانی برای تسخیر این سرزمین نداشتند. احتمالاً به همین دلیل است که آنها هرگز به عقب برنگشتند و فرزندانشان امروز 22٪ از کل جمعیت کانادا را تشکیل می دهند.

این کشور انگلیسی و فرانسه را به عنوان زبانهای رسمی خود به رسمیت می شناسد. فرزندان مهاجران فرانسوی اکثریت بلندگوهای فرانسوی را در این کشور تشکیل می دهند. به خاطر آنها این زبان حتی بعد از چهار قرن هنوز اهمیت خود را در کشور از دست نداده است. فرزندان کانادا در سنین کودکی یادگیری زبان فرانسه را شروع می کنند به طوری که تا زمانی که نوجوان خود را وارد می کنند ، از قبل مسلط به آن هستند. 7.2 میلیون نفر در این کشور با زبان فرانسه صحبت می کنند و در نتیجه ، هیچ شغلی نمی تواند بدون تلاش برای دستیابی به آنها به زبان خود ، توجه خود را جلب کند.

ترجمه quebecois
ترجمه رایگان مقاله انگلیسی از آنجا که از کببکوئیس در حواس مختلف استفاده می شود ، گاهی اوقات از شخصی استفاده می شود که کسی به ترجمه فرانسوی نیاز دارد. مردم از مترجمان و آژانس ها در مورد ترجمه Quebecois سؤال می کنند. برخی از آنها حتی نمی دانند که این به معنای فرانسوی است و قبل از برآورده شدن نیاز به اطمینان دارند. وقتی یک کسب و کار می خواهد با مردم کبک ارتباط برقرار کند ، به ترجمه کبکوکوئیس نیاز خواهد داشت. همچنین در بسیاری از شرایط دیگر مانند مراحل قانونی و رسیدگی رسمی می تواند مورد نیاز باشد. هنگامی که کسی ترجمه Quebecois را به صورت آنلاین جستجو می کند ، گزینه های زیادی در دسترس می یابد. اما بهتر است با مترجمان بومی چسبیده باشید.

فرانسوی کانادایی ممکن است به نظر می رسد متفاوت از فرانسه فرانسه نیز بسیاری از مردم اما دو انجام تفاوت های بسیاری در میان آنها. نسخه کانادایی عبارات انگلیسی بیشتری در آن دارد و همچنین قدیمی تر از نسخه گفته شده در فرانسه به نظر می رسد. این تفاوت های ظریف برای کسی که تجربه قبلی در مورد ترجمه حرفه ای نداشته باشد ، آسان نیست. به همین دلیل است که یک مترجم بومی همان چیزی است که شما باید هدف آن باشید زیرا آنها زبان را بهتر از هر کس دیگری می شناسند.

Quebecois در انگلیسی چیست؟
سردرگمی پیرامون این اصطلاح باعث تعجب مردم شده است که آیا معنای متفاوتی در انگلیسی دارد. اگرچه ترجمه دقیق مردم فرانسوی اهل کبک است ، اما نسخه انگلیسی این کلمه نیز به زبان انگلیسی وجود دارد. در زبان انگلیسی بومیان استان کبک به کبک یا کبک کبک گفته می شوند. این ترجمه از Quebecois نیست ، بلکه نسخه ای از آن به زبان انگلیسی است.

وقتی کسی از این اصطلاح برای مراجعه به مردم کبک استفاده نمی کند و بعد از آن از کلمه ترجمه استفاده می کند ، می توانید مطمئن باشید که آنها به ترجمه فرانسوی مراجعه می کنند. هنگامی که یک شرکت از شما درخواست ترجمه Quebecois را می کند ، باید به جای اینکه سعی کنید با ارائه دهنده خدمات زبان خود استدلال کنید که این چیزی متفاوت از زبان فرانسه است ، ترجمه فرانسوی این سند را دریافت کنید. ترجمه Quebecois همیشه به معنای ترجمه فرانسوی است و به یک عبارت نادرست رایج تبدیل شده است.