حمایت آمازون از نویسندگان و شاعران

به گفته چشم انداز نشر خرید کتاب پزشکی، مشارکت ادبی آمازون در سال 2009 تاسیس شد ، یکی از شرکت های تابعه فروشگاه های آنلاین آمازون است که از آن زمان موسسات فرهنگی ادبی و حتی سالانه از نویسندگان حمایت مالی می کند. طبق آمار موجود ، این سازمان طی بیش از 150 سازمان اداری و اداری طی 12 سال به ارزش 12 میلیون دلار حمایت کرده است. هدف آمازون تنوع بخشیدن به کتاب ها و حمایت از نویسندگان فرهنگ های مختلف است.

در طی شیوع ویروس کرونا و قرنطینه خرید کتاب پزشکی، مشارکت ادبی آمازون یک میلیون دلار به 66 سازمان و م institutionsسسه ادبی در ایالات متحده و همچنین حمایت از بنیاد نویسندگان و انجمن نویسندگان آمریکا اهدا کرد. نیل تامپسون ، مدیر برنامه آمازون می گوید که کمک های مالی به کرونا ادامه می یابد و از ناشران و نویسندگان حمایت می کند.

کتاب های پزشکی

بسیاری از ناشران و نویسندگان کتاب های پزشکی در طی فوران تاجگذاری درآمد بسیاری از خود را از دست دادند و خرید کتاب پزشکی گزارش های بازار کتاب ایالات متحده نشان می دهد که بسیاری از ناشران و کتابفروشان کتاب های پزشکی با تعطیلی روبرو هستند. آمازون پیش از این به کتابفروشان انگلیسی کمک کرده است.

ماه گذشته  کتاب های پزشکی گزارش شد که آمازون 250 میلیون و 250 هزار نفر به کتابفروشان انگلیسی اهدا کرده است. موسسات خیریه انگلیس گفته اند که این پول برای نجات جان کتابفروشی های این کشور هزینه شده است.

 

کتاب رفرنس پزشکی

انجمن کتابفروشان کتاب رفرنس پزشکی انگلیس اعلام کرد 250 میلیون و 250 هزار کمک مالی به کتابفروشی های خرید کتاب پزشکی مستقل از طریق منبعی ناشناس دریافت کرده است که از طریق خیریه ای به نام Booktrade اهدا شده است. دیوید هیکس ، دبیر اجرایی Booktrade گفت: “هفته گذشته کتاب رفرنس پزشکی ، آمازون مخفیانه این پول را به کتابفروشی ها اهدا کرد.”

آمازون برنامه های گسترده ای در ایالات متحده برای کتاب رفرنس پزشکی کمک به جوامع ادبی ، نویسندگان و شاعران دارد. علاوه بر کتابفروشی ها ، مجله های ادبی ، م institutionsسسات آموزشی و حتی نویسندگان ، شاعران و مترجمان خارجی نیز حامی مالی هستند.

انتشارات کتب پزشکی

الیوت فیگمن ، مدیر اجرایی انتشارات کتب پزشکی شاعران و نویسندگان آمریکایی در آمازون گفت: “کمک به نویسندگان در مواقع خطر و بحران می تواند زندگی یک فرهنگ و آینده را تأمین کند.” در آمازون ، ما برای تولیدکنندگان کتاب هایی که می فروشیم  انتشارات کتب پزشکی ارزش قائل هستیم و آنها را در شرایط بحرانی تنها نمی گذاریم.

وی افزود: در انتشارات کتب پزشکی آمازون خرید کتاب پزشکی، هدف اصلی برنامه مشارکت ادبی ادامه نوشتن در ایالات متحده و در صورت امکان ، در سایر نقاط جهان است. امسال 10 تا 15 م institسسه آکادمی شعر آمریکا و انجمن ناشران و مجلات ادبی آمریکا (CLMP) مشارکت های اساسی آمازون را شامل شدند.

منبع در این سایت

ایندکسر