حمل و نقل اسناد اسکن شده سازگار با محیط زیست و صرفه جویی در پول در همان زمان

[ad_1]

آیا شما هنوز هم با ارسال انبوهی از کاغذ و اسناد از طریق فکس به طوری که آنها می تواند قرار داده و بر روی کاغذ در سمت گیرنده به منظور ثبت و یا پرتاب میشه ؟

زمانی که فکس تنها راه مناسب برای ارسال یک سند کاغذ به محل دیگری برای پردازش بیشتر شرکت های مخابراتی گرامی درآمد آن را یک فرایند آهسته در یک دقیقه یک صفحه و یا بیشتر و بسیار سودآور برای یک ارائه دهنده مخابراتی.

امروز, وجود دارد راه های بهتر انجام است که با استفاده از یک دستگاه به نام سند فرستنده. یک سند فرستنده اجازه می دهد تا اسکن شده سند یا ارسال به صورت الکترونیکی به ایمیل یا فکس بنابراین اگر گیرنده شما هنوز هم زندگی در دنیای قدیم از ماشین فکس شما می توانید آن را از وجود دارد.

اگر شما آن را ارسال در خود سازمان و یا به مدرن گیرنده شما احتمالا می خواهید به ارسال آن به عنوان یک e-mail اولا آن است که خیلی سریع تر در مرحله دوم آن شما هر چیزی هزینه نیست اگر شما در حال حاضر باید یک اتصال به اینترنت به هر حال.

برخی از اعداد ساده: ارسال 20 صفحه در روز از آستین تگزاس به فیلادلفیا از طریق فکس در ایالات متحده$0.10 در هر دقیقه به شما هزینه های سالانه US$400.00 در این ارسال جانبی به علاوه US$50 برای نگهداری از دستگاه فکس و ما 30 دلار از قدرت (در حدود 30 وات) برای آماده به کار. یک سند فرستنده به طور معمول مصرف کمتر از 10 وات در حالت آماده به کار.

سند فرستنده لوازم می توانید به طور معمول طیف وسیعی از صنعت استاندارد USB اسکنر دستگاه های است که اجازه می دهد تا شما را به انتخاب مناسب اسکنر قابلیت ها و قیمت. با ماشین فکس شما محدود به استاندارد کاغذ فکس با فرمت, با اسکنر دستگاه شما می توانید انتخاب فرمت مناسب.

یک سند فرستنده’ است آنچه که من اسمش یک همگرایی دستگاه. همانطور که با یک فکس اختصاصی گیرنده لوازم خانگی اختصاصی سند فرستنده لوازم خانگی را به طور قابل توجهی کاهش مقدار کاغذ چاپ و یا در سراسر سازمان و نیز بیشتر از سرعت جریان اطلاعات و تحویل.

دولت از هنر سند فرستنده به شما اجازه می دهد برای هر کاربر به راه اندازی یک فرد کتاب آدرس ایمیل یا شماره فکس و نیاز کاربر را به شناسایی در سند فرستنده قبل از اینکه این دستگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد. در این راه هیچ کس نمی تواند بدتر ایمیل و یا ارسال فکس به نمایندگی از شخص دیگری.

در محیط های حقوقی دولتی و یا پزشکی که در آن وجود دارد قوانین سختگیرانه در چه مدارکی فرستاده که در آن یک سند فرستنده لوازم کامل و مناسب که می توان آن را پیکربندی و مدیریت مرکزی برای اجرای سیاست ها و هر چه کنترل ها لازم الاجرا است.

اگر نیاز به یک سند فرستنده می توانید به فروشگاه مرکزی خدمات در حال اجرا بر روی یک کامپیوتر و یا یک سرور به طوری که کسانی که ایمیل چه چیزی به چه کسی و چه زمانی می توان ثبت شده در یک پایگاه داده مرکزی است و می تواند به عنوان برگرفته لازم برای تجزیه و تحلیل.

صرفه جویی در قدرت و کاغذ و سرعت تحویل پاسخگویی و کنترل دسترسی به منابع شرکت ها همه استدلال قوی به استفاده از سند فرستنده لوازم خانگی به جای استفاده از یک دستگاه فکس. همه این دلایل ترکیب و استفاده از یک دستگاه ضروری برای تمام سازمان های بزرگ و کوچک. بنابراین در هنگام انتخاب یک دستگاه فکس دفعه بعد فکر می کنم از ‘سند فرستنده و فکس گیرنده لوازم خانگی’ به عنوان یک راه حل جایگزین.

[ad_2]