خبر مهم؛ بیمه بازنشستگان تامین اجتماعی رایگان می‌شود؟ مردم سالاری آنلاين

در کمیته‌ی متناسب‌سازی قرار شد براساس بند ت ماده ۹ ضابطه ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی کار شود؛ به همین معنا که هر شخصی براساس آورده و سابقه‌اش در متناسب‌سازی شریک باشد. آن ۱۷ هزار میلیارد تومان براساس مقدار سوابق و آورده‌ی هر بازنشسته، دربین مستمری‌بگیران سازمان در قالب ارتقا متناسب‌سازی ۹۹ تقسیم شد. برای مثال، آن‌هایی که قریه سال سوابق داشتند، حقوق‌شان حدود ۱۵۰ هزار تومان افزایش یافت؛ آن‌هایی که سی سال سوابق داشتند، افزایشی حدود ۳۶۰ هزار تومان نصیب‌شان شد و بازنشستگانی مهم ۳۵ سال سابقه، مشمول ارتقاء حدوداً ۴۲۰ هزار تومانیِ متناسب‌سازی شدند. یک ضریب ترغیب نیز برای بازنشستگان در حیث گرفته شد که به بازنشستگانی حیاتی ۲۵ سال سوابق و بیشتر، از نیم درصد تا ۵ درصدِ دستکم حقوق به تیتر ضریب ترغیب تعلق گرفت. مطابق تصریح ماده ۱۱۱ ضابطه تأمین‌اجتماعی، دستکم مستمری پرداختی به افراد واجد حالت دریافت مستمری تام در هر سال (مشتمل بر مستمری ازکارافتادگی کلی، مستمری بازنشستگی و مجموع مستمری بازماندگان) نباید کمتر از دست کم دستمزد گزینش شده از سوی شورای عالی عمل برای کارگران مشمول قانون فعالیت باشد.

  • باید اعتنا داشت که طریق بررسی مستمری دربیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد حساس روش نظارت سود خزانه متعدد است و درحقیقت در سیستم بانکی دوره رجوع و برگشت و کمتر منابع بر روی سود اثر گذاری میگذارد البته این کمتر ها بر بر روی مستمری بیمه عمر بازنشستگی اثر گذاری ندارد و به همین علت پرداخت سود بیمه عمر فراتر از نرخ های بلند مدت بانکی خواهد شد.
  • بیش از ۱۴ میلیون نفر، بیمه پرداز دارای میباشند که هر ماهه بر مبنا تعرفه بیمه تحمیلی یا این که اختباری، حق بیمه پرداخت می کنند.
  • افزایش حقوق و دستمزد کارگران شاغل رو چرا اول نزدید ، حتما” می خوان بازنشسته ها رو اول ساکت نمایید و آن گاه حقوق و دستمزد شاغلین رو ۳۵ % عمده بزنند؟!
  • به طور کلی طرز تعیین حق بیمه هر سال به همین صورت میباشد که 30٪ کل مبلغ دریافتی دستمزد و حقوق و دستمزد به تیتر حق بیمه هست که 23٪ آن به وسیله کارفرما باید ورداخت شود.
  • در ادامه لینک دانلود جدول تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوریدر سال ۱۴۰۱ را به جهت شما قرار دیتا ایم.
  • بلکه هر مرزوبوم طبق قوانین همگانی بازنشستگی خویش حقوق و دستمزد بازنشستگی را پرداخت خواهد کرد.

بیمه‌های ارائه‌شده توسط مراکز دیگر بیمه یکی از مزایای شغل ها قانونی محسوب می‌شوند. بدین ترتیب کارفرمایان طی قرارداد با یک شرکت اعتبار بیمه، این سرویس ها درمانی را در اختیار کارکنان و کارگران خویش قرار می‌دهند. پس افرادی که هنوز بازنشسته نشدند، می‌توانند به‌جای بیمه تکمیلی تأمین اجتماعی از سرویس ها معالجه تکمیلی دیگر شرکت‌های معتبر بیمه به کار گیری کنند. بیمه‌های تکمیلی‌ ارائه‌شده بوسیله شرکت‌های بیمه، بخش بزرگی از هزینه‌های معالجه را برعهده می‌گیرند. به این عامل با داشتن آن کم از بیمه تامین اجتماعی یا همان بیمه شالوده نیست. کشاورز در خصوص ادامه بیمه تکمیلی بازنشستگان و مستمری بگیران شهرستان قدس، افراد تازه بازنشسته و مستری بگیر که خواستار اخذ بیمه تکمیلی هستند، میتوانند از پانزدهم آبان به محل کار کانون مراجعه نمایند و همینطور افرادی هم به علتی می خواهند انصراف دهند، انصراف خود را کتبا اعلام کنند.

افزایش ۳۸ درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تایید شد

اما به لحاظ اندازه خود از بخش اعظمی از سیستم های بیمه ای دولتی و خصوصی محروم باقی‌مانده اند. همچنین بخش اعظمی از اشخاص در سازمان ها نسبت به آتی صندوق بازنشستگی دولتی، بیمه های تامین اجتماعی و کفایت مقدار بیمه مستمری خویش کلیدی چشم شک و تردید می نگرند و از خویش می پرسند که آیا برای برهه زمانی بازنشستگی آمادگی کافی دارند؟ چرا که در پیش چشم خویش می بینند که بسیاری از افراد بازنشسته که حال می بایست به استراحت بپردازند و از تایم ها خود لذت ببرند، هنوز هم در هم اکنون فعالیت هستند و کار می کنند. مسعود علیاری، با اشاره به التماس کانون بازنشستگان بنیاد شهید و کارها ایثارگران از رئیس‌جمهوری به جهت رسیدگی به اجرای همسان‌سازی حقوق و دستمزد بازنشستگان، در نامه‌ای به این کانون یادآور شد که سازمان تامین اجتماعی، از اول مرداد سالِ ۹۵ متناسب‌سازی را به طور تمام اجرا کرده است. بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی امروز از دقایقی پیش در بعضی از شهرستان‌ها درمقابل ادارات سازمان تامین اجتماعی تجمع کرده‌اند؛ آنان خواهان قرار گرفتن کل مبلغ متناسب‌سازی در پایه‌ی مستمری میباشند تا مشمول ارتقاء ضریب سالیانه شود.
دسته‌بندی نشده
آقای دهقانی کیا هنوز 25 % از متناسب س ازی محاسبه نشده چرا اینو کتمان میکنید من خودم 31 سال و 6 ماه و 9 روز بیمه پرداخت کردم و رییس حسابداری بودم همگی بازنشستگا ن که ناآگاه نیستند چرا سفسطه میکنید. مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی در سال ۱۳۷۲ به رخ یک مؤسسه غیر تجاری تأسیس گردید. خدایی این هزینه های زندگی برای اشخاص مسن که توان عمل ندارن واقعا بالاست . این نهایت بی انصافی به این معنی که کسی که سی سال بیمه پرداخت کرده با اونی که روستا سال پرداخت کرده بایستی سیصد چهارصد هزار اختلاف داشته باشند ؟؟؟اگه اینجوری بیست سال اولیه فعالیت حق بیمه رو به جیب بزنیم تنها قریه سال اخیر واریز کنیم، زیرا در بین اونی که اکثر دیتا اصلی اونی که کمتر داده هیچ فرقی نیست….

عکس | طارمی یک‌سری ثانیه سپس از گل دوم به انگلیس به نقطه نهایی لیوان جهانی نزدیک شد!

امروز بیمه تکمیلی به یک معادله‌ی باخت-باخت به جهت بازنشستگان کارگری تبدیل شده؛ هر سال حساس یک شرکت بیمه‌گذار یگانه قرارداد می‌بندند و هرسال علیرغم بالا رفتن نرخ تصویب اسم بیمه تکمیلی، مرحله پوشش تعهدات و یا مراکز طرف قرارداد کمتر می‌یابد. به جایی رسیده‌ایم که «سبد درمان بازنشستگان» هم خالی‌ست هم بی‌کیفیت، کالایی‌سازیِ همه‌جانبه‌ی درمان تا آنجا پیش رفته که فرسنگ‌ها از درمان رایگان اصل ۲۹ قانون حیاتی و درمان باکیفیت و رایگانِ قانون الزام تامین اجتماعی فاصله گرفته‌ایم….. بازنشستگان بر این اعتقاد بودند که سازمان تامین اجتماعی از ماه آذر مصوبه بیمه تکمیلی بازنشستگان را اجرایی کند و یا این که تصویب مصوبه بوسیله هیئت مدیره از مدت‌ها قبل انجام می‌شد. در کنار این مسئله بازنشستگان سوالاتی درباره این قرارداد دارا‌هستند که تا به‌این موقع جواب قانع کننده‌ای دریافت نکرده‌اند. این در حالیست که علی اکبر عیوضی عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان کارگری تهران گفته که بازنشستگان به جهت به کارگیری از بیمه تکمیلی نیز مهم مشکلاتی روبرو میباشند که در کار به کارگیری از همین بیمه را برای آن‌ها غیرممکن کرده است.

سامانه های داخل سازمانی

همچنین هپکو توانسته سهم قابل قبولی در ایجاد انواع واگن‌ها، انواع کامیون‌ها، گونه های جرثقیل‌ها، انواع لیفتراک‌ها، تجهیزات و ماشین‌آلات صنعت های فولاد و صنایع مس، تجهیزات معادن، تجهیزات حفاری، تجهیزات نیروگاه‌ها، تجهیزات سدها، تجهیزات فناوری هسته‌ای، تجهیزات بنادر و تجهیزات صنعت های نفت‌وگاز به‌دست‌آورد. دولت انقلابی به این معنی که این.دیر شد البته سوخت نشد.بر خلاف دولتهای قبلی.انشاالله مدام چنین اقداماتی به جهت کل قشرها کم درآمد این کشور اطلاعات در مورد بیمه تکمیلی و ملت غیور توسط این دولتمردان محترم انجام گردد.پایدار و سربلند باشند تمام دست اندرکاران متشخص که همین کلیدی را به انجام رساندند. نمیفهمه این Rf هس یا Af..همگی حساس هم..سرپل خاجو یارو ( خدابیامرزش) وایسادس..طرف گفت بابا مردیم از گشنگی این فسنجونت رو بیار..ضعیفه گفت بزا فس ش برد..دادا.. چرا انقدر لاف میگید .؟؟حقوق ها رو ریختند اصلا اون چیزی که تو جدول نوشتید نبود به خصوص ۱۰سال سوابق .چطوری میخواهید جواب خداوند رو بدید.

باقیمانده‌ی متناسب‌سازی تا دی ماه اجرایی شود

حق ما موسفیدکرده ها و کمر خمیده ، بایستی داشتن مدیریت بی کفایت و بی لیاقتی همچو رئیس استدلال سازمان تامین اجتماعی باشد، آخه بی انصاف این درست می باشد که تفاوت ارتقاء حقوق ما سایر سطوح بازنشستگان تامین اجتماعی را که مربوط به پنج ماه قبلی از سالجاری را برای پنج ماه بعدی سال بدهی ،آنهم اهمیت این حالت نابسامان گرانی ها. به نظرمن این جور متناسب سازی دستمزد یه فکری پشت پرده داره درواقع اون افرادیکه این جور را سفارش کرده منظورش اینبوده که نارضایتی را رواج بکنه داخل جامعه اینجور. ادما ضد نظام وضدانقلاب هستن اهمیت این کارا ضربه میزنن اگرنه که همین مدلی متناسب سازی نمیکردن. پول دار پولدارتر شده حاجتمند فقیرتر به تیتر نمونه کسی که پنج میلیون حقوق و دستمزد میگرفته الان حیاتی درصدی که به حقوقش افزوده شده. افزایش حقوقش برابر دستمزد یه نفر حیاتی ده سال سوابق می باشد یا این‌که الان حیاتی این نحوه مشاهده کنید چه اختلافی ایجادکرده در بین افرادیکه سی و سیو پنج سال سوابق داشتن اهمیت افرادیکه ذیل این اعدابوده به این موضوع ابدا فک نکردن که اون فردی که سیو پنج سال کار کرده خب شرایطش جور بوده مشکلی براش پیش نیامده به مدت سیو پنج سال کارکرده و از امتیازش به کار گیری کره. براش واقعه افتاده نتونسته ادامه بده الان به حمایت بیشتری نیاز داره نیکی اینکه بیا حیاتی این شاخص هایی که صحیح کردید سبب ساز بدبختی و بیچاره گی بیشت برای این گونه اشخاص صحیح کنی نیکی این‌که فکر منحوسی توی ذهنش بوده حتا من شنیدم که میگفتن کسانی هستن که اهمیت ارتقاء یک ریال به حقوقه مخالفن ببین اونا دیگه چه فکر پلیدی درسردارن.

اطلاعیه آب منطقه‌ای تهران درباره همین خبر که ذخیره آب تهران یک سری روز دیگر تمام می شود

تجمع کارگران به مناسبت روز جهانی کارگر صبح امروز؛شنبه، ۱۱ اردیبهشت، در بسیاری از شهرهای مرزو بوم و در تهران مقابل وزارت فعالیت برگزار شد. آنها به دليل كهولت سن، توانايي انجام كار را ندارند، در نتيجه بزرگترين منبع در آمد خود را از دست مي‌دهند. دستمزد بازنشستگي كه از پيامدهاي رفاهی دولت میباشد به قدري كم بوده‌ كه از اين اضطراب و تحيّر نمي‌كاهد. داشتن شماره دفتر کل و دفترچه بیمه پایه، به جهت کسانی که قصد ثبت نام فرزندان خود را دارا هستند حداکثر 22 سال برای فرزندان مذکر و مجرد بودن و عدم اشتغال به جهت فرزندان مونث، سایر حالت را در نوشته مقاله مطالعه نمایید. یک فعال صنفی بازنشستگان کارگری از ناتوانی در دریافت نسخ الکترونیک انتقاد کرد. اینهم یک دسته دزدی ازجیب بازنشسته هست این مبلغ هنگفتی می باشد تابحال بحساب چهکسانی بوده چراتامین یک روزکه دورحق بیمه راپرداخت کنی بایدجریمه بدهی اما این مبلغ شمامل جریمه نمی شودشماخیلی حق الناس می کنید خداجوابتان رابدهد…
اگر قصد دارید از دست کم حقوق و دستمزد و تراژدی مستمر آن رها شوید، یک زبان خارجی فرا بگیرید و تا نقطه نهایی سال۹۸، در یک حرفه و صنعت، ماهر شده و مدرک صلاحیت حرفه ای اخذ کنید. درصورتیکه کارگری، فارغ از فرزند باشد، جمع دریافتی او کلمه می باشد از جمع پایه سنواتی، حق مسکن و بن کارگری که ۱۵۹ هزار تومان طولانی تر خواهد شد که علاوه بر ۱۳ درصد، به عده دریافتی او، ۴۲۱ هزار ومان اضافه می شود. آموزشگاه آریا کلیدی عنوان “آریا کویت” در سال ۱۳۸۶ در سرزمین کویت آغاز به کارکرد. این آموزشگاه هدف خود را خدمت‌رسانی خرید بیمه تکمیلی به ایرانیان مقیم بیرون از مملکت قرارداد، تا مهم آموزش‌های حرفه‌ای و باکیفیت و همچنین اعطای مدرک رسمی دیپلم و گواهی‌نامه بین‌المللی مهارت از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، قدمی مؤثر در تسهیل همین دوستان خوب برداشته باشد. به طور کلی روش انتخاب حق بیمه هر سال به این شکل است که 30٪ کل مبلغ دریافتی حقوق و دستمزد و حقوق و دستمزد به تیتر حق بیمه میباشد که 23٪ آن توسط کارفرما بایستی ورداخت شود. از همین 23٪ چیزی در حدود 3٪ مربوط به بیمه بیکاری می باشد و مابقی آن مربوط به حق بیمه میباشد.

دولت امسال دو بار حقوق پرسنل و بازنشستگان را افزایش می‌دهد

1- رسیدن به سن مقرر در قانون که بر پایه قانون مرز و بوم ما شصت سال برای مردان و پنجاه و پنج سال برای زنان می باشد. در صورت فوت هرمورد از بیمه شدگان ذینفعان می تواند مهم مراجعه به مراکز جمع آوری اوراق ضرر کمپانی بیمه ملت در لیست زیر نسبت به اعلام زیان و ارائه مدارک لازم اقدام نمایند. در رخ فوت هرکدام از بیمه شدگان، ذینفع موظف هست مراتب را به محض اطلاع و حداکثر ظرف مدت یک ماه در خصوص فوت از تاریخ اطلاع و ۱۵ روز برای غرامت روزانه بستری شدن در بیمارستان در اثر حادثه، به بیمه گر اعلام و متعاقبا مدارک برنامه مستند را ارسال نماید. قابلیت حذف افراد پایین پوشش یا این که بیش تر شدن افراد تازه به لیست بیمه شدگان وجود ندارد. ولی در صورتی که فرد مریض به سراغ مرکزی برود که قراردادی اصلی بیمه تامین اجتماعی ندارد، بایستی تمام هزینه را خودش به شکل آزاد بپردازد. در طول مدت روزگار جوانی و فعالیت، شاید چندان به کلیدی بیمه شدن با خبر نباشید. اما درصورتیکه تجربه اشخاص مسنی که سابقه بیمه ندارند را بشنوید، بدون تردید هرچه زودتر به جهت عضویت در سامانه تأمین اجتماعی مبادرت خواهید کرد. تأمین اجتماعی اخبار استانها یک عدد از اصلی‌ترین مرکز ها بیمه سرزمین است که مزایای مختلفی دارد. مهم‌ترین مزیت آن واریز مبلغی به‌عنوان حق مستمری به حساب اشخاص بیمه‌شده در دوران بازنشستگی است. در واقع همین سازمان در ازای مبلغی ماهانه به‌عنوان حق بیمه، رفاه نیروی کار را تأمین می نماید و یک سری سرویس ها درمانی به آن‌ها ارائه می‌دهد که اصلی‌ترین آن حق مستمری در دوران بازنشستگی است.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

به گزارش ایرنا، تکمیل شدن پوشش بیمه‌های درمان همواره به عنوان یکی از مطالبه‌های اصلی از سوی قشر بازنشسته مطرح می شود و زیرا همین اشخاص در روزگار میانسالی اصلی بیماری‌های متعددی دست و پنجه قابل انعطاف می‌کنند، ارزش و سرویس ها این دسته بیمه‌ها همیشه گزینه مشاجره بوده قرار دارد. افرادموردنظر میبایست حداکثر تا سه ماه از تاریخ صدور حکم کارگزینی مربوطه ( بازخرید سرویس – استعفاء – اخراج – مرخصی بدون حقوق و دستمزد )درخواست خودرا به مدیر این صندوق در استان محل اقامت ارائه نمایند. فاصله زمانی میان تاریخ اجرای حکم و تاریخ صادر شدن حکم نمی بایستی بیش از یک سال باشد. در شرایطی‌که تقاضای ادامه اشتراک ظرف مدت ۳ماه ارائه شود ، ادامه اشتراک کلیدی پرداخت کسور معوقه از تاریخ اجرای حکم خواهد بود . بنابر اعلام معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی احکام نو بازنشستگان در اجرای سطح دوم متناسب‌سازی صادر و در جلسات کارشناسی و کلیه پروسه بازنگری احکام، نظرات بازنشستگان آیتم دقت قرار گرفته و مبنای فعالیت بوده است. تمامی مستمری بگیران پس از وارد نمودن کد ملی و گذر کلمه و واژه تامین اجتماعی خویش به راحتی می توانند فیش حقوقی خویش را از سازمان تامین اجتماعی دریافت کنند. اشخاص مشغول به کار در کارهایی که ماهیت آن جنبه مستمر دارااست و براساس قرارداد کار در مدت معینی درگیر کار بوده‌اند. اهمیت تشخیص واحدهای تعاون، عمل و رفاه اجتماعی، درصورتی‌که در پایان قرارداد بیکار شوند و در نهایی کارخانه حداقل یک سال سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشند، مورد حمایت قرارگرفته و مشمول اخذ مقرری بیمه بیکاری خواهند شد. بیمه تکمیلی خدمات درمانی صندوق بازنشستگی کشوری، یک عدد از خدماتی بود که سالیان قبلی از سوی همین صندوق به کارکنان بازنشسته دولت ارائه می‌شد.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurmarekorbetataşehir eskortgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleri