خرید کتاب لاتین پزشکی

جهانگیری گفت: معماری این شهر نشان از رضایت ، سخت کوشی خرید کتاب لاتین پزشکی و ویژگی های منحصر به فرد یزد دارد و کارهای بسیار خوبی برای کاهش ارتفاع ساختمان کتابخانه مرکزی انجام شده است.

وی ادامه داد: این کتابخانه برای یزد بسیار ضروری بود ، زیرا معنای کتاب در فرهنگ ما بسیار بی نظیر است ، زیرا کتاب معجزه دین ماست و فضای مجازی با همه فضای وسیع خود هرگز نمی تواند جای کتاب را بگیرد.

معاون اول رئیس جمهور گفت: امیدواریم این کتابخانه بتواند به ارتقا the سطح فرهنگی و ارتباط با کتابخانه های مهم خرید کتاب لاتین پزشکی و معتبر جهان کمک کند.

9 روستا از استان مازندران به مرحله نهایی هفتمین جشنواره روستاهای دوستدار کتاب و عشایر راه یافتند.
درخشش مازنی ها در جشنواره روستاهای دوستدار کتاب
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (دانلود کتاب) به نقل از روابط عمومی خرید کمیک بوک اداره کل فرهنگ اسلامی و رهنمودهای مازندران ، معصومه فرجی معاون وزیر فرهنگ و رسانه این اداره کل گفت: بیش از 180 روستا از استان مازندران در هفتمین جشنواره روستاهای ایران دوست و عشایر ، اعلام شده توسط دفتر تحقیقات و برنامه ریزی فرهنگی و ستاد هماهنگی شهر و روستا ، که عاشق کتاب های وزارت فرهنگ خرید کتاب لاتین پزشکی و جهت گیری اسلامی است. نهادها و سازمان های شریک ، از جمله نهادهای دولتی و غیردولتی و سازمان هایی مانند کتابخانه های عمومی کشور ، معاون توسعه محروم رئیس جمهور ، سازمان ملی کتابخانه ها و اسناد جمهوری اسلامی ، سازمان شهرداری ها و دهیاری ها ، ستاد عالی مراکز مساجد فرهنگی و هنری ، خانه کتاب و ایران ادبیات ، کمیسیون ملی UNE JMA ، اتحادیه ناشران خرید کتاب لاتین پزشکی و فروشندگان کتاب در تهران ، انجمن کتابخانه و اطلاع رسانی ایران ، شبکه کتابهای دوستانه روستا ، انجمن کودکان و نوجوانان و بخش خصوصی و همچنین فعالان فرهنگی و NGO ها.

وی افزود: 9 روستا موفق به صعود به مرحله نهایی شدند ، بدین ترتیب استان مازندران مقام دوم کشوری خرید کتاب لاتین پزشکی را در این جشنواره کسب کرد.

فرجی در ادامه گفت: با توجه به گسترش کوئید 19 در کشور ، جشنواره امسال با رویکرد فضای مجازی خرید کتاب لاتین پزشکی و با اعلام فراخوان فیدیبو ارسال آثار به روستاهای متقاضی این جشنواره ، هزار و 900 روستا و مناطق عشایری از کل کشور آثار و اسناد خود را ارائه می دهند. “دبیرخانه مرکزی ستاد هماهنگی شهرها و دهكده های دوستانه كتابی را به معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و رهبری اسلامی ارسال كرده است.

وی افزود: داوران مرحله دوم جشنواره 9 روستای مازندران را بر اساس ویژگی هایی از جمله نیازهای محلی ، آیین های محلی و ارزش های دینی و ملی و همچنین جلب مشارکت های مردمی و حمایت از دستگاه های اجرایی برای تأمین مالی و سرمایه گذاری ، طراحی خرید کتاب لاتین پزشکی یا اجرای آن انتخاب کردند. برنامه هایی برای زنان و کودکان و نوجوانان ، برنامه و روش اجرای خلاقیت و نوآوری ، توانایی مدل سازی و تداوم و تداوم برنامه ها ، توجه ویژه به توسعه و تجهیز مناطق روستایی برای کتاب و ساختمان در برنامه های طراحی شده ، توانایی و تضمین خرید کتاب لاتین پزشکی ترویج مطالعه کتاب وب برنامه های کتاب به عنوان مرحله انتخاب شده مرحله دوم خرید کتاب لاتین پزشکی برای جشنواره انتخاب شده و برای ارزیابی نهایی به دبیرخانه جشنواره ارائه شده است.

ایندکسر