دادگاه Gislane Maxwell: قربانیان ادعایی چه کسانی هستند و چه اتهاماتی دارند؟ | اخبار آمریکا

[ad_1]

محاکمه ای که مدت ها در انتظار آن بودیم علیه گیسلین ماکسول، که با شش نفر روبرو است sex-قاچاق قاچاق قرار است از دوشنبه در نیویورک آغاز شود.

این اتهامات شامل چهار قربانی نوجوان ادعایی و مکان های متعدد در یک دوره 10 ساله بین سال های 1994 و 2004 است. جوان ترین قربانی ادعا شده در آن زمان 14 سال داشت.

مکسول همچنین با دو اتهام شهادت دروغ مواجه است که به طور جداگانه محاکمه خواهد شد.

او همه اتهامات را رد می کند و خود را بی گناه می داند.

جفری اپستاین

جفری اپستین، سرمایه دار ثروتمند و محکوم sex مجرم در قلب همه اتهامات قرار دارد. دادستان ها می گویند که ماکسول در سوء استفاده از اپشتین که عمدتاً به شکل ماساژ جنسی بود، “کمک، تسهیل و کمک کرد”.

تصویر:
دادستان ها می گویند که گیسلین ماکسول به سوء استفاده از جفری اپستین “کمک، تسهیل و کمک کرد” عکس: Sky UK

آنها می گویند که ماکسول قربانیان ادعایی را تشویق کرد تا به اقامتگاه اپستین در ایالات متحده سفر کنند، زیرا می دانست که این “به تربیت و سوء استفاده جنسی آنها منجر می شود.”

بیشتر در مورد Ghislaine Maxwell

متهم همچنین به شرکت در گروهی متهم است sex با اپستین و یک قربانی ادعا شده.

اپستین در سال 2019 در زندان نیویورک در یک خودکشی ظاهری درگذشت. او منتظر محاکمه بود sex- اتهامات قاچاق

ارتباط اپشتین-مکسول

در کیفرخواست 24 صفحه ای، دولت ادعا می کند که ماکسول بین سال های 1994 تا 1997 با اپستین “رابطه صمیمانه” داشته و برای مدت طولانی تری (1994-2004) به او برای مدیریت دارایی اش پول می داده است.

قربانیان ادعایی

در ایالات متحده، قربانیان ادعایی خشونت جنسی به طور خودکار حق ناشناس ماندن مادام‌العمر مانند بریتانیا را ندارند. با این حال، قاضی دادگاه ماکسول حکم داد که هر چهار قربانی ادعایی می توانند از نام مستعار یا فقط نام خود استفاده کنند. قاضی آلیسون ناتان گفت که این امر از دخالت مطبوعات و ناراحتی شخصی جلوگیری می کند.

  • قربانی ادعایی 1 – (1994-1997) “نیویورک و پالم بیچ، فلوریدا.”

اولین قربانی ادعا شده حدود 14 ساله بود که دادستان ها گفتند که او برای اولین بار با مکسول ملاقات کرد.

مکسول متهم است که موهای زن جوان را با بردن او به خرید و رفتن به سینما کوتاه کرده است، با درآوردن لباس در مقابل او خشونت را عادی کرده و در برخی از آزارهای اپستین شرکت کرده و در آن شرکت کرده است.

بابی استرنهایم، وکیل مدافع به گیزلین ماکسول اشاره می کند که در یک جلسه پیش از محاکمه به اتهامات sex ترافیک، در طرحی در دادگاه در نیویورک، ایالات متحده آمریکا، 23 نوامبر 2021. رویترز / جین روزنبرگ
تصویر:
بابی استرنهایم، وکیل مدافع به گیزلین ماکسول اشاره می کند که در یک جلسه پیش از محاکمه به اتهامات sex ترافیک، در طرحی در دادگاه در نیویورک

دولت ادعا کرد که این اتفاق در خانه شهری اپستین در نیویورک و در عمارت پالم بیچ، فلوریدا رخ داده است و قربانی ادعا شده تشویق شده است تا بین محل سکونت آقای اپستین سفر کند.

  • قربانی ادعایی 2 – (1996) – نیومکزیکو

به گفته دادستان، دومین قربانی ادعایی زیر 18 سال سن داشت که به دعوت او به مزرعه اپستین در نیومکزیکو منتقل شد. آنها ادعا می کنند که ماکسول می دانسته که این زن زیر 18 سال دارد و او را با خرید و سفر به سینما و همچنین با بحث در مورد ساعات مدرسه اش آماده کرده است.

ماکسول متهم است که در حالی که قربانی ادعا شده برهنه بود، به زن ماساژ ناخواسته داده و او را تشویق به ماساژ اپستین کرده است.

  • قربانی ادعایی 3 – (1994-1995) – لندن

ماکسول متهم است که با سومین قربانی کوچک ادعایی در لندن دوست شده و او را با پرسیدن درباره زندگی و خانواده اش آماده کرده است.دادستان ها می گویند خانم ماکسول زن را به اپستین معرفی کرد و او را تشویق کرد که او را ماساژ دهد، زیرا می دانست که این منجر به خشونت جنسی می شود.

محل سوء استفاده ادعا شده در ایالات متحده نیست، اما بر اساس قوانین ایالات متحده، جرایم ارتکابی در خارج از کشور در صورتی که قربانی یا قربانیان شهروندان ایالات متحده باشند قابل پیگرد قانونی هستند. برای مثال، حملات به سفارت‌های ایالات متحده در کنیا و تانزانیا در اوت 1998 در دادگاه فدرال در منهتن مورد پیگرد قرار گرفت و محاکمه شد.

بنابراین ما فرض می کنیم که قربانی ادعا شده 3 یک شهروند آمریکایی است.

  • قربانی ادعایی 4 – (2001-2004) – پالم بیچ، فلوریدا

چهارمین قربانی ادعایی در فلوریدا زندگی می‌کرد و دادستان‌ها می‌گویند که او حدود 14 ساله بوده است که برای دریافت پول در عمارت پالم بیچ برای ماساژ جنسی اپشتین استخدام شد.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

برادر گیسلین، مکسول، با اسکای نیوز درباره خواهرش که در انتظار محاکمه است صحبت کرد sex- اتهامات قاچاق

ماکسول متهم است که او را با بازجویی از خانواده اش و عادی سازی خشونت با بحث در مورد موضوعات جنسی و شرکت در زمانی که قربانی ادعا شده در اتاق ماساژ اپشتین برهنه بود، آماده کرده است.

دولت می‌گوید ماکسول در میان تعدادی از کارمندان اپشتاین است که با زن تماس می‌گیرند تا برای ماساژ جنسی برنامه‌ریزی کنند، صدها دلار به او پول نقد بپردازند و او را تشویق کنند تا زنان جوان دیگر را استخدام کند.

دادستان ها می گویند که ماکسول و دیگران در لیست حقوق و دستمزد اپستین برای این زن هدایایی از جمله لباس زیر فرستادند. آنها همچنین ادعا می کنند که خانم ماکسول از او دعوت کرده است تا با آقای اپستین سفر کند و به او کمک کند تا برای پاسپورت درخواست کند – هر دو پیشنهاد رد شدند.

اتهامات

شش sex- اتهامات قاچاق مربوط به ادعاهای 10 ساله است، همانطور که در بالا توضیح داده شد، اما در برخی موارد مربوط به قربانیان ادعایی خاص است:

گیسلین ماکسول از جلسه پیش از دادگاه آزاد شد
تصویر:
طرح دادگاه ماکسول

1) توطئه برای جذب خردسالان به سفر برای انجام فعالیت جنسی غیرقانونی – اولین مورد از سه اتهام توطئه مربوط به چهار قربانی ادعایی و تمرکز بر متهم است که گفته می شود آنها را تشویق به سفر می کند تا مورد سوء استفاده قرار گیرند. برای اثبات یک “توطئه”، دادستان ها باید هیئت منصفه را متقاعد کنند که ماکسول و اپستین برای ارتکاب جنایات توافق داشتند.

دولت می گوید ماکسول در این گروه نقش داشته است sex با قربانی 1 و اپستین در نیویورک و فلوریدا و او را تشویق کردند که بین این دو سفر کند تا مورد آزار اپستین قرار گیرد.

آنها ادعا می کنند که ماکسول یک ماساژ ناخواسته به قربانی ادعا شده 2 داده و قربانی ادعایی 3 را تشویق می کند تا اپشتین را ماساژ دهد، زیرا می دانست که او مورد آزار جنسی قرار خواهد گرفت.

دادستان ها می گویند که ماکسول قربانی ادعایی را تشویق کرد تا با اپستین به خارج از فلوریدا سفر کند.

2)جذب یک خردسال به سفر برای ارتکاب اعمال جنسی غیرقانونی “سفر در اینجا دوباره مهم است.” دولت می گوید که ماکسول قربانی ادعایی 1 را “متقاعد، تحریک، اغوا و مجبور کرد” از فلوریدا به نیویورک سفر کند تا زن جوان بتواند sex با اپستین

3) توطئه برای انتقال افراد زیر سن قانونی به قصد انجام فعالیت جنسی مجرمانه – اتهام دوم تبانی شامل هر چهار قربانی ادعایی و مربوط به اتهاماتی مشابه اتهام اول تبانی است.

دادستان ها می گویند که ماکسول در این گروه دست داشته است sex با قربانی 1 و اپستین مکرراً در نیویورک و فلوریدا. گفته می شود که ماکسول او را برای سفر از فلوریدا به نیویورک “فریب” داده است تا این سوء استفاده صورت بگیرد.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

برادر گیسلین، مکسول، با اسکای نیوز درباره خواهرش که در انتظار محاکمه است صحبت کرد sex- اتهامات قاچاق

مکسول همچنین متهم است که وقتی زن جوان برهنه بود، به قربانی ادعایی 2 در نیومکزیکو ماساژ ناخواسته داده است.

دادستان ها می گویند که ماکسول قربانی ادعایی 3 را تشویق کرد تا اپشتین را ماساژ دهد، زیرا می دانست که او مورد آزار قرار خواهد گرفت.

گیسلین ماکسول از جلسه پیش از دادگاه آزاد شد
تصویر:
طرح دادگاه ماکسول

آنها همچنین ادعا می کنند که متهم قربانی ادعایی 4 را تشویق کرده است تا با اپستین به خارج از فلوریدا سفر کند.

4) حمل و نقل یک خردسال به قصد انجام فعالیت جنسی مجرمانه – این اتهام عمدتاً بر قربانی ادعا شده 1 متمرکز است. ماکسول متهم است که چندین سفر از فلوریدا به نیویورک ترتیب داده است تا اپستین بتواند از او سوء استفاده جنسی کند.

5) توطئه برای قاچاق جنسی – این اتهام بر قربانی ادعایی 4 تأثیر زیادی می گذارد. ماکسول متهم است که او را به خدمت گرفته است، او را تشویق می کند تا دیگران را به خدمت بگیرد، او را به داشتن رابطه جنسی با اپستین وسوسه می کند، او را با ماساژ برنامه ریزی می کند، هدایایی برای او می فرستد و صدها دلار به او پرداخت می کند.

6) قاچاق جنسی خردسالان – قربانی ادعایی 4 تا حدی در اینجا تمرکز دارد. دادستان ها می گویند که متهم “افراد زیر 18 سال را جذب، اغوا، پنهان کرده، انتقال داده، ایمن کرده و جذب کرده است” sex با اپستین

مکسول همچنین با دو اتهام شهادت دروغ (سوگند خوردن) روبرو است که به خاطر آن جداگانه محاکمه خواهد شد. هر دو اتهام مربوط به شهادت سال 2016 است، زمانی که ماکسول خارج از دادگاه اما با سوگند برای اپستین مورد بازجویی قرار گرفت. دادستان ها می گویند که او “بارها” در تلاش برای “پوشاندن جنایات خود” دروغ گفته است.

7) شهادت دروغ – وقتی از ماکسول پرسیده شد که آیا با طرح استخدام زنان زیر سن قانونی برای ماساژ جنسی با اپشتین آشنا است یا خیر، ماکسول پاسخ داد: “من نمی دانم در مورد چه چیزی صحبت می کنید.”

از او خواسته شد که «همه افراد زیر 18 سال را که در یکی از املاک اپشتین با آنها تعامل داشتید فهرست کند» و گفت که علاوه بر پسر 17 ساله شهادت، «من کسی را نمی شناسم که با او تعامل داشته باشم. “

8) شهادت دروغ ماکسول قسم خورد که به خاطر نمی آورد آیا اپشتین صاحب آن است یا خیر sex اسباب بازی ها او همچنین ادعا می کند که در مورد اپستین نمی دانسته است sex در دهه 90 و 2000 با هرکسی جز او و دو زن که با آنها سه نفره بودند. خانم ماکسول همچنین ماساژ دادن به کسی را تکذیب کرد:

سوال – آیا شهادت شما این است که هرگز کسی را ماساژ نداده اید؟

پاسخ – من کسی را ماساژ نداده ام.

سوال – شما هرگز اپشتین را ماساژ نداده اید، آیا این شهادت شماست؟

الف – این شهادت من است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme