دانشگاه UCSI با تکیه بر اصول جسارت، استقامت ، صداقت و تعالی ، یک دانشگاه پیشرو در زمینه آموزش عالی با دانشگاه در کوالالامپور ، ترنگگانو و ساراواک ، مالزی است. دانشکده های ما ، مجهز به امکانات پیشرفته برای پاسخگویی به نیازهای دانشجویی ، طیف گسترده ای از برنامه های دانشگاهی را اعم از پزشکی ، داروسازی ، پرستاری ، مهندسی و معماری گرفته تا موسیقی ، چندرسانه ای ، آموزش ، هنرهای لیبرال و مهمان نوازی ارائه می دهند.

پیشینه دانشگاه UCSI 

دانشگاه UCSI یک جامعه پر جنب و جوش و یادگیری است. در حال حاضر ، بیش از 12000 دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند. با گذشت سالها ، دانشجویان از 110 کشور مختلف در دانشگاه UCSI تحصیل کرده اند ، و این دانشگاه را به یک گلدان ذوب فرهنگ و تنوع تبدیل کرده است.

به عنوان یکی از اولین دانشگاه های خصوصی مالزی ، این دانشگاه مالزی را در وب سایت مشاوره شریف بیشتر بررسی کنید. دانشگاه UCSI مدتهاست که روی چشم انداز ملی آموزش عالی تأثیر گذاشته و دانشگاه با طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد خود این کار را انجام می دهد.

اعضای هیئت علمی دانشگاه در خط مقدم رشته های خود هستند و نظرات آنها در مورد موضوعات مهم مورد توجه قرار می گیرد. از تجارت گرفته تا علوم سیاسی. بسیاری از دانشگاهیان ما تجربه کار گسترده ای در خارج از کشور دارند و برخی نقش مشاوره ای را در دستگاه های عمومی و کمیته های مختلف بازی می کنند.

دانشگاهیان با آوردن تجربیات خود به کلاس ، به محیط یادگیری مهیج می پردازند و فراگیران با شکوفایی تسلط آکادمیک با کاربردهای صنعتی شکوفا می شوند.

سوابق قدرتمند دانشگاه UCSI در مورد مشغله دانشگاه و صنعت از سوی قدرت هایی که وجود دارد جلب کرده است و به این دانشگاه واگذار شده است تا از طریق آموزش و پرورش صنعت گردشگری و میهمان نوازی در مالزی را تغییر دهد. با هدایت مرکز توریسم و ​​آموزش میهمان نوازی در مالزی – کنسرسیومی از مؤسسات مهم آموزش مالزی – که تلاش می کند تا سال 2020 حداقل 50٪ از نیروی کار صنعت را با مدرک دیپلم یا مدرک تجهیز کند ، دانشگاه UCSI در خدمت کشور و آن کشور است

جایگاه جهانی

این دانشگاه همچنین با تکیه بر جایگاه داخلی خود به عنوان یک ارائه دهنده آموزش ممتاز و مورد اعتماد ، در حال گسترش حوزه نفوذ خود است. پیوندها با دانشگاههای خارجی ، مؤسسات تحقیقاتی و شرکتهای برجسته چند ملیتی بطور مداوم برقرار می شود و باعث افزایش فرصت های دانشجویان و کارمندان در زمینه های تحقیق و توسعه ، برنامه های تحرک و فرصت های شغلی از جمله سایرین می شود.

 

در حالی که این تحولات دلگرم کننده است ، داستان واقعی دانشگاه در مورد دانشجویان آن است. بسیاری از فارغ التحصیلان ما به کارهای بزرگی در زندگی دست پیدا کرده اند .

از تجارت گرفته تا علم و هنرهای نمایشی. اکثر آنها در تماس نزدیک هستند و دانشگاه از نقش خود در نظم دادن به حرکت دهنده ها و شیکرها که دنیای امروز و فردا را تعریف می کنند ، خوشحال است.

از زمان تأسیس در سال 1986 ، دانشگاه UCSI متعهد شده است تا بیشتر کشف و تجلیل از دانش را انجام دهد. تعهد دانشگاه و موفقیت در تدریس در مقطع کارشناسی با پیشرفت آن در تحقیقات و کشف دانش مطابقت دارد و آن را به قطب واقعی آموزش عالی تبدیل می کند.

با تلاش برای باز کردن درها برای دانشجویان در سراسر جهان ، برنامه کمک های مالی سخاوتمندانه دانشگاه تضمین می کند که دانشجویان گرانقدر از همه زمینه های اقتصادی می توانند از یک دانشگاه UCSI برخوردار شوند.