راهنمای خرید نرم کننده موی سر

شامپو و کولر گازی طبیعی با شیر شتر و روغن آرگان – برای موهای آسیب دیده ، رنگی و خشک – ضد شوره سر – ضد سولفات – ضد یخ زدگی – تمیز کردن و تهویه مطبوع برای درمان مو 500ml / 16.9 x 2
BIO-AVAILABILITY OF CAMEL MILK – حتی بهترین مواد موجود در صورت جذب نشدن نمی توانند کار خود را انجام دهند. CAMEL MILK توانایی منحصر به فردی برای نفوذ به لایه بالایی کوتیکول مو و رسیدن به قشر آن دارد. خصوصیات بیولوژیکی شیر و ترکیبات طبیعی شستشو دهنده ای که ما به آن ها اضافه می کنیم ، شامپو و ماسک تهویه مطبوع PENETRATE DEEPER را نسبت به سایر محصولات مو به مو اضافه کرده و از داخل آن التیام می یابید.
هیچ روز موهای ضخیم تر. شامپو و تهویه مطبوع ما حتی موهای آسیب دیده و خشک را دوباره زنده و از بین می برد. بگو تا DULL ، موهای خشک کن!
بهبود قابل مشاهده از اولین استفاده. از اولین استفاده موهای ابریشمی و سالم لذت ببرید. شامپو و تهویه مطبوع طبیعی ما آنقدر مؤثر و قدرتمند هستند که از لحظه اعمال درخواست تفاوت قابل توجه را می بینید و احساس می کنید. وقتی موهای خود را مسواک می کنید ، آسان و احساس راحتی را احساس می کنید. هنگامی که خشک است ، شما از موی نرم ، صاف و زیبایی لذت خواهید برد. با تغذیه مو و پوست سر با بهترین مواد ممکن از ریزش مو و ریزش مو جلوگیری کنید.
عطر DAZLLING ، کاربرد صاف – به لطف خاصیت های بی نظیر شیر شتر با روغنهای مرطوب کننده مو بدون چربی و چربی بسته بندی شده.
مواد طبیعی ایمن – از خلوص و کیفیتی که می توانید اعتماد کنید – به مدت 90 روز در ایالات متحده امتحان کنید! شما عاشق این خواهید شد که چگونه این شامپو و تهویه مطبوع طبیعی مو حتی خشک و آسیب دیده مو را احساس ابریشمی ، صاف و سالم می کند. فاقد مواد شیمیایی مضر ، GMO ، عطر ، پارابن ، الکل یا رنگ است. ما هرگز روی حیوانات آزمایش نمی کنیم! شما در طی 90 روز یا 100٪ پول خود را از نتایج خود رضایت خواهید داد.
Sh شامپو و تهویه مطبوع تنها CAMEL MILK در آمازون!

قرن ها توسط عشایر صحرای صحرا استفاده می شود ، شیر شتر محافظ و ماده مغذی ULTIMATE برای مو و بدن شماست. هنگامی که بربرهای آفریقای شمالی به دنبال محافظت در برابر گرما و وزش باد شدید بودند ، از حیواناتی که در سخت ترین شرایط رشد می کند ، کمک گرفتند. آنها مدتهاست که از شیر شتر در محصولات آرایشی استفاده می کنند و اکنون این راز ANCIENT برای کسانی که می خواهند احساس محافظت ، تغذیه و تغذیه کنند نشان داده می شود.

M MAGIC OF CAMEL MLK

ویژگی اساسی شیر شتر ، قابلیت دسترسی بیولوژیکی آن است. شیر شتر می تواند به طور منحصر به فرد در لایه بالایی مو نفوذ کرده و به قشر مغز برسد. این بدان معنی است که خصوصیات BIO-ACTIVE شیر و سایر ترکیبات طبیعی شستشو می توانند در هر مو از سایر محصولات آرایشی دیگر DEEPER DEEPER را مو کنند.

RES نتیجه: هر روز یک روز مو خوب است!

آیا تا به حال روزی وجود داشته اید که تازه در بالای TOP جهان باشید؟ شما احساس جذاب و اعتماد به نفس می کنید. لبخند برنده می شوید و لحظه را به دست می گیرید روز خوبی دارید تحقیقات جدید نشان داده است که آن روزهایی که موهای شما کامل است و به نظر می رسد عالی است ، شما را خوشحال و موفق تر می کند.

♥ از تهویه شیر شتر حنا برای موارد زیر استفاده کنید:

نتایج فوری
موهای صاف و سالم هر بار استفاده کنید
لمس ابریشمی ، رایحه خیره کننده
مویی که تعارف می کند!

G کیفیت طبیعی ، بدون عارضه ای

بدون سولفات (SLS)
بدون مواد شیمیایی مضر
بدون رنگ
بدون GMO
بدون عطر
بدون پارابن
بدون الکل
بدون رنگ
U ضمانت نامه 90 روزه برای پول! ★
اطلاعات مهم
نشانه ها
اسکالپ سلامتی – راز موهای سالم راز موهای سالم از پوست سر شروع می شود. همانطور که گیاهان سالم به خاک مناسب و تمیز احتیاج دارند ، بنابراین موهای شما به پوست سر سالم احتیاج دارند تا زیبایی طبیعی کامل خود را به دست آورند.

عناصر
شامپو: آب ، شیر شتر ، گلیسیرین ، سولفوسوکسینات لوره سدیم سولفوسوکینات ، اکسید کوکامیدوپروپیل آمین ، کلرید سدیم ، روغن کرچک روغن ، آب میوه برگ آلوئه ورا ، لورث -3 ، عصاره برگ رزماری ، روغن بذر باباسو ، عصاره گل بابونه ، روغن لاوندر روغن برگ درخت ، عصاره عسل ، رایحه طبیعی ، Dmdm Hydantoin / تهویه کننده: آب ، شیر شتر ، موم زنبور عسل ، کره کره ، روغن آووکادو ، روغن کرچک ، روغن اوبلیفا ، آلوئه ورا ، روغن جوانه گندم ، دی متیکون ، روغن بذر تخم مرغ ، روغن زیتون ، روغن آجیل ماکادامیا ، روغن آرگان ، روغن شمعدانی ماکولاتوم ، روغن نعناع انگلیسی ، روغن سیتیل الکل ، روغن اسطوخودوس ، ویتامین E ، Dmdm Hydantoin ، Bht ، رایحه طبیعی

جهت ها نرم کننده موی سر
بعد از شستشوی موها با شامپو حنا ، آن را کاملاً بشویید و آب اضافی آنرا پاک کنید. تهویه مطبوع Hesa ​​را بمالید و 2-5 دقیقه بگذارید. قبل از خشک کردن و یکدست کردن موها طبق معمول ، آن را کاملاً بشویید.