پرفروش ترین هود آشپزخانه می توانند علاوه بر شیک بودن هر آشپزخانه ، باعث بو و بوی تازه خانه شما شوند. با انتخاب سبک های زیادی ، کدامیک از هودهای اجاق گاز مناسب شماست؟ راهنمای خرید ما توضیح می دهد که هنگام خرید هود اجاق گاز چه مواردی را باید در نظر بگیرید.

چرا به هود آشپزخانه احتیاج دارم؟
هودهای اجاق گاز طرفداران اگزوز آشپزخانه شما هستند ، که برای از بین بردن دود اضافی ، بخار ، گریس و دود حین آشپزی طراحی شده اند. یک هود اجاق گاز خوب آشپزخانه شما – و بقیه خانه – را تمیز و بوی تازه نگه می دارد.

به چه اندازه ای نیاز دارم؟
مساحتی را که باید با آن بالاتر از اجاق گاز یا اجاق گاز خود کار کنید ، اندازه بگیرید. هود اجاق گاز باید کل منطقه پخت و پز را بپوشاند. آنها عموماً در اندازه های 600 میلی متر یا 900 میلی متر قرار دارند.

کدام هود اجاق گاز برای من؟
اسلایدها: اغلب به عنوان هودهای اجاق گاز جمع می شود ، اسلایدها در صورت نیاز در کل منطقه پخت و پز گسترش می یابد. آنها می توانند در صورت عدم استفاده ، پس انداز كنند و موجب صرفه جویی در فضای مصرفی شوند.
سایبان: هنگامی که فقط در آشپزخانه های تجاری دیده می شود ، هودهای اجاق گاز سایبان محبوب تر از همیشه در خانه های سنگاپور است. آنها بسیار عالی به نظر می رسند و می توانند بر روی دیوار یا بالاتر از یک جزیره آشپزخانه نصب شوند.
Powerpack: در داخل کابینت ساخته شده است و می تواند در پشت درها مخفی شود که امکان ذخیره سازی بیشتری را می دهد.
گزینه های بدون دود چیست؟
چیدمان خانه شما می تواند تاثیری در چگونگی هود اجاق گاز دود و دود ناشی از آشپزخانه شما داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که کدام نوع گزینه تهویه مناسب خانه شما است.

کانالی: منافذ دود و گازهای به خارج از خانه از طریق لوله کشی کانالی. نصب آنها سخت تر است ، اما آنها موثرترین وسیله برای از بین بردن کامل بخارات پخت و پز هستند. مجاری را تا حد ممکن صاف و کوتاه نگه دارید و هرگز مجرای اتاق زیر شیروانی یا اتاق دیگری نشوید.
گردش مجدد: قبل از بازگشت به داخل آشپزخانه ، هوای کثیف را از طریق فیلتر (که معمولاً از کربن ساخته می شود) عبور می دهد. ذرات گریس و روغن توسط یک فیلتر فلزی حذف می شوند ، که باید به طور مرتب تمیز شود (یا احتمالاً تعویض شود).
کلمه مکش چیست؟

قدرت هود اجاق گاز – میزان استخراج هوا در متر مربع در ساعت اندازه گیری می شود. هودهای اجاق گاز با میزان استخراج هوا بیش از 600m³ / ساعت در محدوده قدرتمندتر هستند. به عنوان یک قانون بزرگ ، هودهای اجاق گاز قدرتمند هستند ، در حالی که هودهای اجاق گاز کشویی (قابل جمع شدن) کمترین قدرت را دارند. دو روش قدرت قدرت مکش ، Gross Suction و Nett Suction وجود دارد ، حتماً هود اجاق گاز را در همان سیستم رتبه بندی مقایسه کنید.

آیا انواع مختلفی از طرفداران وجود دارد؟
پنکه های روتاری طرفداران تیغه سنتی هستند. پنکه های گریز از مرکز به شکل بشکه ای هستند. طرفداران گریز از مرکز هوا بیشتر حرکت می کنند ، ساکت تر هستند و در سیستم های مجاری بهترین عملکرد را دارند. هر کجا که انتخاب کنید ، داشتن سرعت متغیر فن مهم است.

بلند است؟
سطح سر و صدای ایجاد شده توسط یک هود اجاق گاز در Sones اندازه گیری می شود. از تظاهرات بخواهید تا ایده ای راجع به اینکه هود اجاق گاز چقدر پر سروصدا است ، بخواهید.

آیا به فیلتر احتیاج دارم؟
در صورت انتخاب گزینه هود اجاق گاز مجدد ، فیلترهای مورد استفاده شما تأثیر زیادی در کاهش بوها خواهند داشت. برخی از فیلترهای زغال سنگ مخصوص کاهش بوی تهاجمی طراحی شده اند.

آیا به نظر می رسد خوب است؟
تعدادی از اتمام ها ، از جمله شیشه و فولاد ضد زنگ وجود دارد. مطمئن شوید که سطح بیرونی صاف است و هیچگونه خلقی برای تمیز کردن آسان ندارد. اگر بعد از نگاه صنعتی براق هستید ، باید یک هود اجاق گاز سایبان را در نظر بگیرید.

نورپردازی چیست؟
اطمینان حاصل کنید که چراغ کافی در هود اجاق گاز وجود دارد. هرچه نور شما بیشتر باشد ، قضاوت در مورد زمان پخت و پز راحت تر است.

آیا کنترل ها اهمیت دارند؟
بررسی کنید که کنترل ها به راحتی قابل دستیابی و درک هستند.

آیا نصب کردنش آسان است؟
هود اجاق گاز با گردش مجدد می تواند برای شخصی که مهارت DIY دارد نصب کند ، به شرط آنکه یک نقطه برق در این نزدیکی باشد. اگر اینگونه نباشد ، به برق نیاز خواهید داشت. سیستم های مجاری برای لوله کشی به ضربات سوراخ در دیواره احتیاج دارند ، بنابراین بهتر است برای نصب آن از یک متخصص استفاده کنید.

تطبیق انواع کاربر
آشپزخانه
آپارتمان حتی اگر فضای محدودی برای هود اجاق گاز وجود دارد ، آپارتمان خود را تازه نگه دارید.

اندازه: فضای موجود را اندازه گیری کنید. هود اجاق گاز جمع شونده برای فضاهای محدود بهترین گزینه است.
Venting: بیش از حد ممکن که مجدداً گردش کند.
فیلترها: فیلتر را مرتباً تعویض کنید تا آپارتمان شما بدون بو حفظ شود.

نیمکت Cooktop

اطمینان حاصل کنید که کمد و وسایل اطراف آن در اثر گرمای بیش از حد آسیب نبینند.

اندازه: فضای لازم را اندازه بگیرید تا مطمئن شوید هود اجاق گاز کاملاً اجاق گاز را پوشانده است.
تهویه: برای کنترل بوی کارآمد مجرای بیرون از خانه است.
روشنایی: برای روشنایی آشپزی خود ، مدلی را با چند چراغ انتخاب کنید.

Island Cooktop
با ساختن هود اجاق گاز یک محور ، سبک آشپزخانه خود را تنظیم کنید.

نوع: نوع سایبان یک سبک صنعتی را به آشپزخانه شما می آورد.
قدرت: به دنبال میزان استخراج هوا بیش از 600m³ / ساعت باشید.
سبک: اطمینان حاصل کنید که سطح بیرونی به راحتی تمیز و نگهداری می شود.
گزینه های ساده هود اجاق گاز
فضا: کاپوت های قابل جابجایی با فضاهای محدود مناسب هستند و هودهای اجاق گاز دارای فضای بزرگتر هستند. تهویه
: هودهای اجاق گاز خارج از خانه منقل می شوند ، در حالی که در گردش مجدد آن ها هوا را فیلتر کرده و دوباره به داخل آشپزخانه می رود.
ساکشن: به دنبال طرفداران چند سرعته باشید. میزان استخراج هوا بیش از 600m³ / ساعت در محدوده قدرتمندتر است.

خرید