رمبو فیلم سفارش

[ad_1]

رمبو, فیلم, ممکن است در ادامه بدون این بازیگر که آنها راه اندازی شد. سیلوستر استالونه به تازگی اعلام بازنشستگی خود را از جان رمبو ، شده است وجود دارد برخی از بحث است که پس از موفقیت در سال 2008 را “رمبو’ که استودیو ممکن است ادامه رمبو فیلم حق رای دادن بدون او. با استالونه در درگیری با سری دنبال می شود بیش از آن است که یک زمان خوب خلاصه اش رمبو فیلم در. استالونه درگیر شده است در تمام چهار فیلم که ساخته شده اند تا کنون, اولین خون, رمبو: اولین خون قسمت دوم, Rambo III و رمبو.

First Blood (1982):

برای اولین بار از “رمبو” فیلم اولین خون بود که بر اساس رمان به همین نام توسط دیوید مورل. آن است که گاهی شناخته شده به عنوان “رمبو: اولین خون’. فیلم معرفی شخصیت جان رمبو به عنوان با بازی سیلوستر استالونه. آن را ایجاد رمبو به عنوان یک کهنه سرباز جنگ ویتنام است که در تلاش برای پیدا کردن جای خود را در جامعه ای که نمی خواهید او را. او در درگیری با کلانتر Teasle که می بیند او را تنها به عنوان یک drifter او نمیخواهد در شهر خود می باشد. او بازداشت رمبو اما پست استرس پس از سانحه از زمان خود به عنوان یک زندانی از جنگ باعث رمبو به وحشت. او زخمی های مختلف نمایندگان و فرار. یک مرد شکار رخ جایی که رمبو را نشان داد به یک ماشین کشتار و پلیس محلی و داوطلب, ارتش هیچ بازی برای او. در نهایت رمبو مربی و فرمانده سابق سرهنگ Trautman را نشان می دهد و متقاعد رمبو به تسلیم.

رمبو: اولین خون قسمت دوم (1985):

جان رمبو است که در یک زندان در اردوگاه کار برای جنایات خود در اولین خون. سرهنگ Trautman بازدیدکننده داشته است او را ارائه می دهد و او این فرصت را از عفو ریاست جمهوری در ازای کمک به مستندسازی وجود زندانیان از جنگ هنوز هم در ویتنام است. به جای فقط عکاسی زندانیان رمبو نجات یک فرد مسئول Murdock حاضر به او را برداشت تا هلیکوپتر و رمبو دستگیر شده است. رمبو, فرار, نجات همه زندانیان و از بین می برد همه Murdock تجهیزات. پس از آن او حاضر به بازگشت به امریکا و پیاده روی به دور است. رسما George P. Cosmatos کارگردانی رمبو: اولین خون قسمت دوم, اما آن نازل شد پس از آن که استالونه در واقع تا به حال بسیاری از کارگردان های کنترل.

Rambo III (1988):

در حال حاضر جان رمبو زندگی در تایلند است و یک بار دیگر بازدید سرهنگ Trautman. Trautman در حال برنامه ریزی یک ماموریت تحویل سلاح به افغانستان مبارزان در جنگ علیه روسها. رمبو حاضر به عنوان او تا به حال به اندازه کافی از جنگ. اما بعد او متوجه می شود که Trautman دستگیر شده است و بنابراین او می رود و با موفقیت نجات او.

Rambo (2008):

در استالونه آخرین تفرج به عنوان جان رمبو شخصیت است که هنوز هم در تایلند است. در حال حاضر او به فروش می رساند مارها به یک روستا در نزدیکی مرز برمه. او در نهایت موافقت خود را با آنها را به برمه در قایق خود را, رویداد, هر چند او معتقد است هیچ خوب می تواند از آنها مصرف لوازم پزشکی به جنگ زده منطقه است. او را متوقف کرده است اعتقاد به چیزهایی که می توانید تغییر دهید. به عنوان با Trautman در Rambo III, او یک بار دیگر می یابد مبلغان دستگیر شده اند و در می رود و با موفقیت نجات دو نفر از آنها با کمک برخی از مزدوران. در پایان فیلم او در نهایت بازگشت به امریکا به یک مزرعه است که به نظر می رسد متعلق به پدرش است.

[ad_2]