ساخت ورزشگاه کارگری در شهربابک لّنگ زمین است

[ad_1]

به گزارش ایرنا علی هاشمیان روز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه شهربابک گفت: ساخت ورزشگاه کارگری در شهربابک سالها پیش مصوب شده  اما به دلیل عدم تأمین زمین آن از سوی مسئولان شهرستان اقدامی برای ساخت آن صورت نمی گیرد.

وی با بیان اینکه بسیاری از آسیب های اجتماعی با ورزش کاهش پیدا می کند، افزود: با ایجاد زیرساخت های ورزشیدر نقاط مختلف شهرستان شهربابک اعم از روستا و شهرها، نونهالان زیادی به ورزش مشغول شدند.

هاشمیان به حمایت های اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از حوزه ورزش و ظرفیت بالای ایجاد شده در سالهای اخیر اشاره و بیان کرد: اگر امسال بودجه مورد نیاز تامین شود، چشم انداز بلند مدت ترسیمی اجرایی و برنامه های مختلف تنظیم شده در تمامی حوزه های قهرمانی، فرهنگی، همگانی، مدارس، آکادمیک و سایر حوزه‌ها محقق می شود.

وی با بیان اینکه تکمیل زیرساخت های مجموعه تمرینی ورزشگاه شهدای مس و برنامه های اجرایی ورزشگاه شامل کاشت چمن طبیعی و مصنوعی تمرینی، سالن مسابقاتی و تکمیل محوطه ورزشگاه شماره ۲ و زمین های اطراف آن است، ابراز امیدواری کرد: هر چه سریعتر عملیات اجرایی فوق تکمیل و وارد فاز بهره برداری شود تا شاهد تمرینات منظم و استاندارد تیم های پایه و بزرگسالان باشیم.

هاشمیان با اشاره به اینکه تکمیل کاسه مجموعه ورزشی شهدای مس شهربابک علاوه بر اشتغالزایی، بسیاری از رشته های ورزشی تحت پوشش داده می شوند، تصریح کرد: با مساعدت و حمایت های مدیریت ارشد شرکت ملی مس ایران پروژه تکمیل کاسه ورزشگاه در حال مناقصه و ارزیابی کیفی پیمانکاران است. 

مدیرعامل باشگاه مس شهربابک از فعالیت این باشگاه در بخش عدالت اجتماعی یاد کرد و بیان داشت: علاوه بر تأسیس پایگاه استعدادیابی در نقاط مختلف شهرستان و روستاهای آن، اهدای البسه و امکانات ورزشی  به نقاط دور افتاده نیز باعث ایجاد شور و نشاط اجتماعی بین بچه ها و خانواده ها شد.

وی افزود: هواداران، پیشکسوتان و جامعه بزرگ ورزش به ویژه بازیکنان نقاط دور افتاده شهرستان و همراهی آنها در فعالیت های باشگاه در طول سالیان اخیر موجب شده که با کسری بودجه سال جاری فعالیت های این حوزه تحت الشعاع مشکلات مالی شود.

هاشمیان ابراز امیدواری کرد: با تدابیر مسئولان شهرستان و حمایت های مدیران ارشد شرکت ملی صنایع مس ایران همچون گذشته شاهد شکوفایی ورزش در تمامی سنین و نقاط شهرستان باشیم.هاشمیان اظهار داشت: از حمایت های هیأت مدیره محترم باشگاه  و در راس آنها رئیس هیات مدیره و مساعدت های اردشیر سعد محمدی و سایر مدیران ارشد شهرستان کمال تشکر و قدردانی را دارم.

شهربابک در ۲۴۰ کیلومتری کرمان واقع است.

[ad_2]

Source link