این روزها کمتر خانه ای را می بینید که در کنار مواد آرایشی خود سشوار های رمینگتون نداشته باشد. سشوارها مانند سایر وسایل ممکن است خراب شوند و نیاز به تعمیر دارند. برای تعمیر سشوار ابتدا باید با قطعات آن آشنا شد و وظیفه هر قسمت را دانست. در ادامه ، لوازم یدکی سشوار و نحوه کار و نحوه کار را توضیح خواهیم داد.

البته ، این مقاله ممکن است با هدف کسب اطلاعات در مورد اجزای سشوار باشد و شما قصد ترمیم آن را ندارید. با این حال ، با کلید باشید تا قطعات سشوار را یکی یکی بررسی کنید.

راهنمای خرید سشوار های رمینگتون

ما در سشوارها دو نوع موتور داریم. موتوری که به موازات عنصر بسته شود ، موتور جهانی نامیده می شود. از این نوع موتورها به دلیل هزینه زیاد و نیاز مداوم به تعمیر و نگهداری کمتر استفاده می شود.

نوع دیگر موتور 12 ولت است. در واقع این موتور نیز سشوار های رمینگتون نوعی جهانی است و امروزه بیشتر از این موتور استفاده می شود. این موتورها در اندازه های کوچک تولید می شوند و هزینه تعمیر کمتری دارند.

نکته مهم برای بستن موتور در مدار مشاهده قطبش است. اگر روی هر یک از موتورهای نصب شده D مشاهده کنید ، آن سوپاپ موقعیت قطب مثبت است.

در صورت عدم رعایت این موارد ، موتور به عقب کار کرده و پس از مدتی می سوزد.
موتور سشوار به موازات عنصر قرار می گیرد.

انواع سشوار های رمینگتون دیود دار

ما در سشوارها دو نوع دیود داریم:

دیود کم آمپر: از این مدل دیود در ساخت پل های دیود استفاده می شود و جریان و ولتاژ کمی دارد.
دیود جریان بالا: دیود جریان بالا برای تصحیح منبع تغذیه AC استفاده می شود. این دیود اغلب در پشت کلید اصلی مدار قرار می گیرد و ولتاژ را برای تصحیح نیم موج کاهش سشوار های رمینگتون می دهد.

در هر سشوار 5 دیود وجود دارد.

چهار دیود با شدت کم: اینها در سشوارها برای ساخت پل های دیود و یکسوسازهای تمام موج استفاده می شود. امروزه به جای چهار دیود از مجموعه های دیود استفاده می شود.
دیود با دیود بالا: از آن در سشوار برای صاف کردن سشوار های رمینگتون نیم موج استفاده می شود. وقتی سشوار به شبکه متصل می شود ، با فشار دادن کلید اصلی ، جریان از این دیود عبور کرده و ولتاژ را کاهش می دهد.

پرفروش ترین سشوار

عملکرد این عنصر تولید گرما در جهت باد است. ساختار عنصر یک سیم پیچ از کروم ، آلومینیوم یا کروم نیکل در اطراف یک هسته عایق است. این رشته سیم توانایی سشوار های رمینگتون مقاومت در برابر جریانهای زیاد را دارد و پس از گرم شدن ، از آنجا که در مسیر خروجی هوای سشوار قرار دارد ، باعث افزایش دمای هوای خروجی می شود.
پیشنهاد مطالعه

آیا از مشکلات رایج سشوار اطلاع دارید؟

این مورد متناسب با یک سشوار پیچیده در اشکال مختلف تولید و تولید می شود.
تصویر عنصر سشوار
ترموستات برای سشوار

عملکرد ترموستات کنترل جریان در مدار است. به طور خودکار ، وقتی دمای سشوار از حد معینی فراتر رفت ، مدار را برای مدتی مشخص قطع می کند تا از آسیب رسیدن به مدار داخلی جلوگیری کند و پس از افت دما مدار را دوباره وصل کنید.
ترموستات به صورت سری با مدار اصلی سشوار های رمینگتون متصل شده و عنصر به آن لحیم می شود تا جریان مدار را در مسیر اصلی صفر کنترل کند و در صورت لزوم برق دستگاه را قطع کند.
سشوار را در محل با آچار تعمیر کنید


خدمات تعمیرات سشوار در آچارباز شامل عیب یابی و تعمیر سشوار خانگی ، حرفه ای ، چرخشی و حتی سالن انجام شده توسط تعمیرکار موبایل آنلاین است. برای رفع سشوار دیگر نیازی به مراجعه به تعمیرگاه نیست. برنامه سرویس کلیدی ، سشوار شما را به یک تعمیرگاه می برد ، آن را تعمیر می کند و به شما تحویل می دهد.
درخواست تعمیر سشوار کنید

قیمت سشوار ارزان

 

این ترموستات از دو تماس برق ورودی و سشوار های رمینگتون خروجی و یک تیغه حساس به گرما تشکیل شده است که در برابر گرما واکنش نشان می دهد و اگر این دما از حد مشخصی فراتر رود ، سشوار خاموش می شود.
اگر می خواهید سشوار درست کنید و ترموستات خراب است ، این قطعه اغلب قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود. از آنجا که ترموستات به عنصر لحیم می شود ، باید هر دو را تعویض کنیم.
تصویری از ترموستات سشوار که عنصری به دور آن پیچیده شده است.
پروانه فن

وظیفه ایجاد جریان باد در سشوار را دارد و قبل از قرار دادن عنصر بر روی شافت موتور ، هوای گرم را از سشوار هدایت می کند.
اگر برای raiso باشد