سپر ماشین تولید کنندگان در چین

[ad_1]

چین شروع به ظهور به عنوان نیروی اقتصادی برای معامله در بازار جهانی است. آن میلیارد جمعیت قوی ساخته شده است که آن را ممکن است برای شکستن از طریق تقریبا تمام بازارهای, و این شامل سپر ماشین بازار. به نظر می رسد که هیچ قحط و غلا به سپر ماشین تولید کنندگان در چین. در زیر لیست برخی از این بیشتر قابل رویت تولید کنندگان چینی است که ساخته شده اند حضور خود را احساس آنلاین, به علاوه یک نمای کلی از شرکت های خود را.

Xiamen Kingtom لاستیک و پلاستیک شرکت ، Ltd. تاسیس شده و واقع در استان Xiamen. این ایزو 9001 شرکت گواهی 400-قوی با 60 خط تولید است. آنها تخصصی لاستیک و پلاستیک قطعات برای بهسازی خودرو (که شامل ماشین ضربه گیر) و لوازم الکتریکی. ماهانه خود را با ظرفیت حدود 400 تن رسید بنابراین موارد را می توان در کمتر از یک هفته. چشم انداز خود را که به نوبه خود شرکت خود را به یک مقیاس بزرگ شرکت عامل برای بازار بین المللی است.

Changshu Jianan زمین محصولات شرکت ، Ltd. تخصص در زمین (یا فیبر تقویت پلاستیک) فن آوری است. آنها طیف کاملی از محصولات: از سپر خودرو به موتور سیکلت پوشش به کابل کت و همه آنها آن را داشته باشد. اگر چه آنها بسیار کمتر از تعداد کارکنان – 120 – آنها گسترده مساحت کارخانه بیش از 12000 متر مربع و ظرفیت تولید سالانه 10000 تن. همچنین نزدیکی محل سکونت خود را باعث می شود آن را مناسب برای آنها را به حمل و نقل خود را تحویل در زمان است. آنها عمدتا تهیه و به بازار بین المللی محصولات خود را در رسیدن به تا آنجا که انگلستان و استرالیا و آمریکا. سالانه خود فروش هستند US $2,200,000 و خریداران اصلی هستند هیتاچی شرکت پزشکی و واردات Trenz, در میان دیگران.

این Haiyan Zhenda خودرو اتصالات کارخانه در سال 1976 تاسیس شده است پیشرو تولید کننده قطعات خودرو از جمله ترمز, لنت, قطعات لاستیکی مانند سپر ماشین و موتور, پیچ و مهره. آنها نصب شده تامین کننده عمده خودرو اسمبلر و آنها vouched برای خود ISO 9001 و TS-16949 گواهینامه. آن است که جای تعجب نیست پس از آن که فروش خود را بالا US $10,000,000 سالانه و که نیمی از محصولات آنها را پیدا کردن راه خود را در سراسر جهان است.

L&C قطعات خودرو نسبتا جوان در مقایسه با فوق. آن تاسیس شد تنها در 19990 اگر چه آنها در واقع به طور پیوسته در حال رشد در طول سال. خود فروش سالانه نکته $ 8,000,000. خود را محصولات اصلی عبارتند از: ماشین سپر گارد راه آهن برقی آرماتور اگزوز منیفولد, et al. خود را در دو کارخانه اصلی تخصص در تولید سخت افزار و قطعات خودرو برای مونتاژ و ایجاد استارت و فیکسچر بود. آنها محل سهام بزرگ در کیفیت محصولات خود را که توسط سرمایه گذاری آنها را در R&D و QC بخش است.

این آنهویی تکنولوژی یک شرکت تجاری بزرگ است که منابع بیشتر به بازارهای اروپا و ایالات متحده. آنها انواع محصول ارائه شده از لوازم به مواد شیمیایی به ماشین آلات. این کمک به صادرات حجم $524, 000,000 سال گذشته است. خود را شاخه, Anhui فناوری قطعات خودرو & لوازم جانبی خودرو ارائه می دهد شکستن قطعات خودرو قطعات سیستم تعلیق و لوازم جانبی (سپر ماشین که یکی از این) و باتری خودرو ترمینال/اتصالات.

شانگهای Tengkun Consulting Co., Ltd. ارائه طیف گسترده ای از محصولات از قطعات خودرو (مانند ماشین سپر آینه ماشین یا تایر ماشین) به تجهیز قطعات و تجهیزات مخابراتی. محصولات خود را ثابت کرده اند به یک ضربه در اروپا و آمریکای شمالی بازار. آنها درگیر در صادرات و واردات خدمات و همچنین یک کمیسیون برای مستندات خود را با این نسخهها کار آژانس و بازرسی های آژانس است.

و به فکر می کنم که این تنها یک قطره در دریا است که ماشین سپر, کسب و کار, و اقیانوس است که صنعت خودرو. مجموعهای از ماشین سپر انتخاب یک مزیت برای مصرف کنندگان که وان بهترین ارزش پول خود را می توانید خرید.

[ad_2]