سینک ظرفشویی

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

سینک های محفظه ، که گاهی اوقات به عنوان سینک ظرف و گلدان یا بشقاب های ضد عفونی کننده نیز گفته می شوند ، برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن گلدان های سنگین ، قابلمه ها و ظروف سنگین با دست به کار می روند. این سینک های تجاری در یک محفظه ، دو محفظه ، سه محفظه یا چهار محفظه موجود است. اولین قدم تصمیم گیری در مورد تعداد محفظه های مورد نیاز است. این می تواند با برنامه ریزی از کارهایی که بیشترین استفاده را برای آن انجام می دهید ، تصمیم گیری شود.

سینک های یک محفظه جمع و جور هستند و معمولاً برای شستن سبزیجات تازه استفاده می شوند.

دو سینک ظرفشویی نیز جمع و جور هستند و می توان از آنها برای ذوب شدن و آماده سازی مواد غذایی استفاده کرد.

سه سینک ظرفشویی شاید رایج ترین نوع سینک ظرفشویی محفظه تجاری باشد. آنها فضای بیشتری نسبت به دو سینک قبلی دارند ، اما می توانند برای ایجاد روال منظم شستشو ، شستشو و ضد عفونی کردن وسایل آشپزی تجاری مورد استفاده قرار گیرند. یک سینک سه محفظه برای رعایت مقررات ایمنی مواد غذایی در برنامه های کاربردی مواد غذایی رایج است.

چهار غرق محفظه بیشترین فضای را به خود اختصاص می دهند. بسیاری از کاربران از این سینک ها به روشی مشابه سه واحد محفظه استفاده می کنند و از محفظه اضافی برای خراشیدن باقیمانده قبل از شستشو ، شستشو و ضد آب استفاده می کنند.

محفظه ها تصویر امکانات
سینک های یک محفظه سینک های یک محفظه
ردپای جمع و جور
شستشوی نرم افزار یا سبزیجات
سینک دو محفظه سینک دو محفظه
ردپای جمع و جور
ذوب غذا ، آمادگی
سه سینک ظرفشویی سه سینک ظرفشویی
ردپای بزرگتر
بشویید ، بشویید ، ضد عفونی کنید
چهار سینک ظرفشویی چهار سینک ظرفشویی
بزرگترین ردپای
خراش ، آبکشی ، شستشو ، ضد عفونی کردن

ساخت مخزن محفظه

سینک های محفظه تجاری از جنس استنلس استیل ساخته می شوند ، اما دو نوع برجسته از درجه های فولاد ضد زنگ وجود دارد که خریداران قبل از تصمیم گیری نهایی باید از آنها آگاه باشند.

فولاد ضد زنگ 300 سری ، که شامل 304 فولاد ضد زنگ – که در چندین سینک تجاری ما آن را تبلیغ می کنید – متداول ترین نوع فولاد ضد زنگ است. در برابر خوردگی ، گلگیرها و ترکها مقاوم است. تمیز کردن و نگهداری آن نیز آسان است و حاوی کروم و نیکل است. فولاد ضد زنگ 300 سری مغناطیسی نیست و می تواند در محیط های مرطوب تر به حالت ایستاده بهتر عمل کند.

فولاد ضد زنگ 400 سری ، مانند فولاد ضد زنگ معمولاً تبلیغی از نوع 430 ، معمولاً از 300 سری ارزان تر است ، اما به دلایل خوبی. فولاد ضد زنگ 400 سری نسبت به خوردگی و ترک مقاومت کمتری دارد. این درجه از جنس استنلس استیل حاوی کروم اما نیکل نیست و مغناطیسی نیست ، اغلب برای سطح های ترجیح داده می شود.

انواع کیفیت امکانات
فولاد ضد زنگ نوع 430
مواد استاندارد
سرانجام زنگ زدگی می کند
استیل ضد زنگ نوع 304
مواد سنگین
در برابر زنگ زدگی مقاومت می کند

سنج استیل

علاوه بر درک تفاوت های بین نمرات از جنس استنلس استیل ، شما همچنین باید قبل از خرید از سنج استیل مطلع شوید. سنج سنج ضخامت استیل را تعیین می کند. ضخامت پایین هر چه ضخیم تر باشد و در نتیجه از ماندگاری بیشتری برخوردار باشد ، ساخت و ساز از جنس استنلس استیل خواهد بود. سنجهای که معمولاً تبلیغ می شوند عبارتند از:

فولاد ضد زنگ 18 گرمی ، ماده ای نازک تر ، برای مناطق با آب نرم مناسب است.
فولاد ضد زنگ 16 سنج یک ماده با درجه متوسط ​​است که دارای پاهای قوی تر و تکیه گاه است.
فولاد ضد زنگ 14 سنج یک ماده ضخیم تر است و دوام بسیار بهتری را ارائه می دهد. این سنج از آب سخت و فرسودگی هر روز استفاده می شود.
پیمانه کیفیت امکانات
18 استیل ضد زنگ
نازکترین ماده
مناسب برای نواحی با آب نرم است
16 استیل ضد زنگ
مواد درجه متوسط
پاهای محکم تر
فولاد ضد زنگ 14 سنج
ضخیم ترین ماده
بزرگترین دوام
ایستاده تا آب سخت
اگر می خواهید از ماندگاری محصول اطمینان حاصل کنید و از سینک محفظه تجاری خود بیشترین بهره را ببرید ، توصیه می شود برای خرید یک عدد از آن از جنس استیل ضد زنگ سری 304 با ساخت 14 متری برای بهترین ماندگاری در حال حاضر در بازار خریداری کنید.

بهترین مارک سینک ظرفشویی ایرانی

در مرحله بعد ، باید تصمیم بگیرید که کاسه های محفظه شما چقدر بزرگ باشد. بزرگترین جسمی را که شستشو می کنید در نظر بگیرید و به این فکر کنید که آیا قادر خواهید بود حداقل در نیمه راه از هر دو طرف شی را زیر آب بگیرید. اندازه کاسه معمول شامل عرض و طول 14 x 14 x 16 ، 18 x 18 x ، یا 24 x 24 است. عمق کاسه مشترک – حداکثر سطح آب – 11 “، 12” ، 13 “و 14” است.

تمیز کردن و ضد عفونی کردن در یک سینک سه محفظه

برای شروع ، قبل از شستشو ، همه موارد را بشویید ، خراش دهید یا خیس کنید. برخی از واحدها دارای اسپری پیش از شستشو هستند که این مرحله را بسیار آسان تر می کند. کاربران همچنین می توانند سمپاش ها را روی واحدهای موجود اضافه کنند.

از محفظه اول برای تمیز کردن گلدان ها ، قابلمه ها ، ظروف و غیره استفاده کنید و آنها را با استفاده از مجموعه آب حداقل 110 درجه فارنهایت در محلول مواد شوینده بشویید ، با اطمینان از تعویض آب هنگام حذف گلدان ها یا خیلی کثیف بودن آنها ، آب را جایگزین کنید.

برای شستشوی وسایل از سینک دوم استفاده کنید. از سمپاش خود استفاده کنید تا تمام مواد غذایی و مواد شوینده را از بین ببرید ، یا در صورت عدم وجود سمپاش ، غرق شوید. اگر غرق را انتخاب کردید ، هنگام کثیف شدن یا پر شدن گلدان ها ، حتما آب را جایگزین آن کنید.

از سومین سینک برای ضد عفونی کردن در آب گرم یا محلول ضدعفونی کننده استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که زمان و دما مورد نیاز برای ضد عفونی کننده خاصی که استفاده می کنید ، و همچنین یک کیت تست برای بررسی غلظت را بررسی کنید.

وسایل را به صورت وارونه قرار دهید تا همه چیز هوا خشک شود. طبق دستورالعمل FDA ، ظروف هرگز نباید با حوله خشک شوند. این جایی است که در درهای لابه‌لایان مفید هستند.

تخته های زهکشی

تخته های زهکشی محل فرود ظروف تمیز یا کثیف هستند و بسته به نوع مورد نظرشان ، در سمت راست ، چپ یا هر دو طرف قرار دارند. زهکشی ها یک کار اضافی یا فضای خشک کردن را فراهم می کنند و با سینک های دارای محفظه های متعدد ، می توانند به صورت خط مونتاژ کار کنند که در آن ظروف کثیف روی دره سمت چپ کامپایل می شوند ، از طریق مراحل تمیز کردن فوق پیشرفت کرده و به سمت جلو دره سمت راست خشک می شوند. تخته های زهکشی به طور معمول کمی به سمت پایین محفظه قرار دارند تا آب اضافی به سمت عقب برگردد ، در روند خشک شدن کمک کند و از جمع شدن آب جلوگیری کند.

اندازه های کلی دریل 18 یا 24 اینچ است.

نگهداری و نگهداری عمومی

فولاد ضد زنگ به خودی خود نمی تواند زنگ بزند ، اما با گذشت زمان ذرات آهن می توانند سطح سینک شما را آلوده کنند. این ذرات می توانند زنگ بزنند. علاوه بر این ، بسته به نوع ساخت فولاد ضد زنگ (نگاه کنید به بالا) ، سینک شما ممکن است در طول زمان مستعد خوردگی باشد. تمیز کردن منظم و مناسب به منظور حفظ ظاهر و محافظت از سینک شما در مقابل خراب شدن ضروری است.

پارچه های نرم ، اسفنج ها و پدهای خراشیده عالی کار می کنند. از لنت های خراشیده و خشن یا فلزی که می توانند سطح آن را خنثی کنند ، اجتناب کنید و فضای اتاق را برای جمع آوری و آلوده شدن آلودگی ها فراهم کنید.

حتماً با “دانه” فولاد ضد زنگ تمیز کنید و در مقابل آن نیست. چندین نوع پاک کننده و دستمال مرطوب از جنس استنلس استیل وجود دارد ، اما اجتناب از مواد شوینده حاوی کلراید ضروری است زیرا این امر می تواند خطر فرسایش را افزایش دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>