عمل تطبیق جنسیت

تخلیه سینه افراد ترنس

هیچ مدرکی مبنی بر کمک به علائم کیست تخلیه سینه وجود ندارد و ممکن می‌باشد عوارض جانبی ایجاد کند. مثل هر روش جراحی ، MRM نیز می تواند عوارض زیادی ایجاد کند. حمایت از تخلیه سینه ها با سوتین های متناسب ممکن می‌باشد به کاهش ناراحتی کمک کند. در صورتی که بتوان در طول عمل تمام مایع را از کیست خارج کرد و سپس توده تخلیه سینه ناپدید شد و علائم برطرف شد، ممکن می‌باشد از آسپیراسیون با سوزن ظریف برای تشخیص و درمان کیست پستان می‌باشدفاده شود.

تشخیص کیست پستان معمولاً شامل معاینه پستان می‌باشد. از آنجایی که پزشک شما به تنهایی از طریق معاینه بالینی پستان نمی تواند تشخیص دهد که توده تخلیه سینه کیست می‌باشد یا خیر، به آزمایش دیگری نیاز خواهید داشت. بسیاری از کیست ها بدون درمان ناپدید می شوند. اما مشاهده میکروکیست ها در ماموگرافی دشوار یا غیرممکن می‌باشد. کیست های بزرگ و خوشه های کیست های کوچک معمولاً با ماموگرافی قابل مشاهده هستند. متخصصان دقیقاً نمی دانند چه چیزی باعث ایجاد کیست تخلیه سینه می گردد.

مایع یا توده تخلیه سینه که پس از آسپیراسیون ناپدید نمی گردد، نشان می دهد که توده تخلیه سینه – یا حداقل بخشی از آن – جامد می‌باشد. در صورتیکه پزشک شما به راحتی توده تخلیه سینه را احساس کند، ممکن می‌باشد آزمایشات تصویربرداری را نادیده بگیرد و برای تخلیه مایع و فروپاشی کیست، آسپیراسیون با سوزن ظریف انجام دهد. آزمایشات تصویربرداری، مثل سونوگرافی تخلیه سینه یا ماموگرافی؛ و احتمالا آسپیراسیون با سوزن ظریف یا بیوپسی پستان.
در اکثر موراد، آسپیراسیون با سوزن ظریف با می‌باشدفاده از سونوگرافی برای هدایت دقیق محل قرار دادن سوزن انجام می گردد.

باتل یک راه ارتباط دیگر با بیرون دارد که در هنگام تنفس بیمار، حبابهای هوای ایجاد شده از طریق این راه به بیرون میرود. خالی کردن هوا در آب می تواند هم از طریق بینی و هم از راه دهان باشد . وجود پستانهای نابرابر هم ممکن می‌باشد دلیلی بر این نارضایتی باشد.
 در صورتیکه کیست تخلیه سینه ناراحت کننده ماه به ماه عود کند یا در صورتیکه کیست تخلیه سینه حاوی مایع خونی باشد یا علائم نگران کننده دیگری را نشان دهد، ممکن می‌باشد عمل جراحی در نظر گرفته شود. کیست های عود کننده یا جدید شایع هستند. با پزشک خود در مورد هر نوع ویتامین، داروهای گیاهی یا سایر مکمل های غذایی که مصرف می کنید یا در فکر مصرف آن هستید، مشورت کنید.

برای درمان خلط شدید می‌باشدفاده از راهکارهای پزشکی از قبیل مصرف دارو و شربتهای خاص ضروری به نظر میرسد؛ اما انواع خفیف آن را میتوان با روشهای خانگی رفع کرد. محققان در تحقیقی که در سال ۲۰۰۷ انجام شد نشان دادند که مصرف عسل ممکن می‌باشد برای تسکین سرفه از داروهای مرسوم موثرتر باشد. ممکن می‌باشد بر اساس معاینه بالینی پستان یا یافته های آزمایش تصویربرداری به یک متخصص سلامت پستان ارجاع داده شوید. نتایج حاصل از عمل و هرگونه درمان دیگر در قرار معاینه بعدی حدود ۲ هفته پس از عمل مورد بحث قرار خواهد گرفت. اين روش در موارد خاص مثلاً وقتی كه سرطان پستان از نوع غیر مهاجم می‌باشد (در مورد اين نوع از سرطان در بخش دوم کتاب توضيحات كامل داده شده می‌باشد) یا در برخی از انواع تومورها كاربرد دارد. به چه نوع آزمایشاتی نیاز دارم؟

بر اساس تحقیقات انجام شده، حدود 17 درصد از زنان مبتلا به سرطان پستان در مراحل اولیه ابتلا، باید این نوع جراحی را انجام دهند. احتمالاً صبح بعد از جراحی تمرینات را شروع خواهید کرد.

شما در مورد علائم خود، ارتباط آنها با چرخه قاعدگی و هر اطلاعات مرتبط دیگری صحبت خواهید کرد. پیش از جراحی حتما جراح خود را ببینید و با او در مورد همه چیز صحبت کنید. خطر عود کمتر : فردی که در مورد عود سرطان تخلیه سینه نگران هستند ممکن می‌باشد ممی‌باشدکتومی را انتخاب کند. کمپرس می‌باشدفاده کنید.
یک کمپرس گرم یا یک کیسه یخ می تواند به تسکین درد کمک کند. همچنین در صورتیکه تغییرات پوستی جدیدی در یک یا هر دو تخلیه سینه خود داشتید به پزشک مراجعه کنید. درد تخلیه سینه مربوط به تغییرات هورمونی، معمولا در هر دو پستان حس می گردد و عموما در بخش بالایی و خارجی شدیدتر می‌باشد.

 جراحی به ندرت برای درمان سرطان پستان که در قسمت های دیگر بدن (سرطان متمی‌باشداتیک) انتشار یافته، می‌باشدفاده می گردد. پیاده روی، آشپزی، خرید و سایر فعالیت های روزانه مشکلی ندارد.

طی این عمل جراح با می‌باشدفاده از بافت های برداشته شده از سایر نقاط بدن، یا با می‌باشدفاده از بافت های مصنوعی به نام ایمپنت یا پروتز شکل جدیدی برای تخلیه سینه های تخلیه شده ایجاد می کند. هدف از این جراحیها برداشتن کامل تومور به منظور منهدم سازی آن و یا پیشگیری از پخش شدن آن در سایر قسمتهای بدن می‌باشد. قطع هورمون درمانی پس از یائسگی نیز ممکن می‌باشد به پیشگیری از کیست پستان کمک کند.

 در صورتیکه کیست تخلیه سینه الو جراح طی دو تا سه دوره قاعدگی ادامه پیدا کرد و بزرگتر شد، برای ارزیابی بیشتر به پزشک مراجعه کنید. اکثر بیماران طی یک تا سه روز اول پس از جراحی از ایبوپروفن می‌باشدفاده می کنند. نتایج گزارش آسیب شناسی شما باید طی یک یا دو هفته پس از ممی‌باشدکتومی شما در دسترس باشد. در صورتیکه چنین می‌باشد، چه درمان هایی در دسترس می‌باشد؟ در صورتیکه چنین می‌باشد، شدت آن چقدر می‌باشد؟ در صورتیکه چنین می‌باشد، آیا در یک یا هر دو تخلیه سینه رخ می دهد؟ توده جامد به احتمال زیاد یک توده غیرسرطانی مثل فیبروآدنوم می‌باشد، اما توده های جامد می توانند سرطان هم باشند.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet