عینک افتابی برای سال 2020


مقاله بررسی شده توسط دکتر هالی J. Vaught ، OD

تعیین نیاز به خواننده قدرت عینک آفتابی خواندن خود را پیدا کنید نحوه خرید عینک آفتابی خواندن

چگونه می توانم بدانم که آیا به عینک آفتابی خواندن نیاز دارم؟
مدتی پس از 40 سالگی ، ممکن است متوجه شوید که بینش شما همان چیزی نیست که در گذشته بوده است ، اما هنوز هم می توانید نسبتاً خوب ببینید. پس از آن یک روز ، منوها در رستوران ها کمی مبهم هستند و شما خود را در حال چریدن می بینید. چشمان شما در پایان روز احساس تنش می کند ، و می بینید که تلفن خود را به طول بازوی در دست گرفته اید تا پیام های متنی خود را بخوانید. آیا این مانند شما به نظر می رسد؟

اینها برخی از شایع ترین علائم و نشانه هایی است که ممکن است در شما در حال ابتلا به presbyopia باشد ، اصطلاح بالینی برای اتفاقاتی که با افزایش سن در چشم شما می افتد و باعث ایجاد نیاز به خواندن عینک آفتابی می شود.

در بین سنین 40 تا 65 سالگی ، بیشتر نگاه مردم از تغییراتی عبور می کند که منجر به پروتزوپی می شود . لنز چشم که به لطف کمک به عضله مدور منقبض شده و منبسط می شود ، با گذشت زمان انعطاف پذیر و سفت تر می شوند. این سخت شدن لنز مانع از انقباض چشم در تمرکز روی اشیاء نزدیک می شود ، همین مسئله باعث ایجاد دید فازی در هنگام خواندن می شود.

اگرچه این ممکن است ترسناک به نظر برسد ، اما همه افراد در طی زندگی خود نوعی از پیربوپیا ایجاد می کنند و مراجعه ساده به پزشک چشم شما برای معاینه چشم می تواند تشخیص را تأیید کند. خوشبختانه ، چندین اصلاح آسان برای تصحیح دید خواندن شما وجود دارد! متداول ترین راه حل پوشیدن یک جفت عینک آفتابی خواندن است که به آنها “خواننده” نیز گفته می شود. گزارش VisionWatch شورای ویژن بیان می کند که 26.2٪ از بزرگسالان آمریکایی 45-54 ساله در حال حاضر عینک آفتابی خواندن دارند – شما تنها نیستید!

عینک افتابی
اگر برای اولین بار قصد خرید و پوشیدن عینک آفتابی خواندن را دارید ، کلمات “قدرت خواندن” ، “قدرت خواندن” ، “بزرگنمایی خواندن” و “دیوپتر” را که به صورت متناوب استفاده می شوند ، پیدا خواهید کرد – همه آنها به معنای مشابه هستند چیز. در مورد قدرت خواندن ، هرچه تعداد آن پایین تر باشد ، در لنز بزرگنمایی کمتری خواهد داشت. در Readers.com® ، ما قدرتهای 1 تا 1 تا 7/7 قدرت را داریم ، از جمله قدرتهای چهارم (25/5 افزایش) و نیمی از قدرت (افزایش 50/5) بنابراین می توانید قدرت خواندن موردنیاز خود را بدست آورید.

روش های مختلفی برای تعیین اینکه قدرت خواندن برای شما مناسب است وجود دارد:

نسخه فعلی عینک آفتابی
در معاینه سالانه چشم خود ، از پزشک چشم خود بخواهید که قدرت خواندن مورد نیاز شما چیست.

یاب قدرت
اگر نسخه ای از عینک آفتابی خواندن فعلی را با عنوان “ADD” ذکر شده دارید ، از ابزار Power Finder استفاده کنید تا بهترین قدرت خواندن را برای شما تعیین کند. همچنین می توانید از این ابزار استفاده کنید:

شما یک جفت خواننده دارید که قبلاً برای شما کار کرده بودند ، اما اکنون همه چیز کمی مبهم است و معتقدید که به قدرت قوی تری نیاز دارید.
یا برای برآورد قدرت خواندن بر اساس محدوده سنی خود.
نمودار دیوپتر قابل چاپ
این نمودار قابل چاپ می تواند به عنوان یک راهنما برای تعیین بهترین قدرت خواندن برای شما استفاده شود. اگر می توانید دو خط را به طور واضح مشاهده کنید ، قدرت پایین را انتخاب کنید. نمودار به یک قدرت +3.25 می رسد ، بنابراین اگر بینایی شما به قدرت قوی تری نیاز دارد ، توصیه می کنیم برای یافتن قدرت خواندن خود به پزشک چشم مراجعه کنید.

آیا به انرژی مورد نیاز عینک آفتابی خواندن مراجعه کنید ؟ راهنمای کسب اطلاعات بیشتر

نحوه خرید عینک آفتابی خواندن
شروع جستجوی شما برای یک جفت عینک آفتابی خواندن ممکن است دلهره آور به نظر برسد ، اما اگر پاسخ سوالات زیر را می دانید ، می توانید در هیچ زمان جفت مناسب خوانندگان را پیدا نکنید!

راهنمای خرید عینک آفتابی مطالعه
خوانندگان Bifocal دارای لنزهای تغییرناپذیر هستند که در قسمت پایین لنزها حاوی درج هایی با بزرگنمایی انتخاب شما هستند. این نوع لنز برای کسانی که ترجیح می دهند تمام روز خوانندگان خود را بپوشند ، یا افرادی که از خواندنشان تا دید از راه دور استفاده می کنند ، مناسب است.
عینک آفتابی خواندن کاملاً بزرگ شده باعث افزایش انتخاب شما در کل لنزها می شود. این نوع لنز برای كسانی كه فقط در صورت لزوم می خواهند از خواننده استفاده كنند بهتر عمل می كند.
خوانندگان رایانه بهترین گزینه برای کسانی است که برای مدت زمان طولانی از رایانه یا دستگاه دیجیتال استفاده می کنند. در لنزهای کاملاً بزرگنمایی ، چند منظوره یا بدون تغییر ، پوشش های مخصوص لنز و رنگ های موجود در کاهش فشار چشم کمک می کند.
سر در خارج؟ عینک آفتابی آفتابی خواندن ما با لنزهای bifocal یا کاملا ذره بین موجود است و به شما کمک می کند تا ضمن محافظت از چشمان خود در برابر اشعه UVA / UVB خورشید ، به وضوح مشاهده کنید.

شیشه شیشه خواندن من چیست؟
دانستن سبک شخصی شما و شکل قاب که به نظر شما بهترین می رسد به شما کمک می کند جفت مناسب خواننده را انتخاب کنید! از رنگ های کلاسیک فریم گرفته گرفته تا الگوهای بازیگوش ، به عرض های بسیار باریک تا بسیار گسترده ، و هر شکل قاب قابل تصور ، عینک آفتابی خواندن عینک آفتابی های یک اندازه نیستند که قبلاً از آن استفاده می کردند.

در اینجا یک خط کش قابل چاپ برای کمک به شما در یافتن سبکی در ابعاد مناسب برای شما مناسب است!

از کجا می توانم عینک آفتابی خواندن بخرم؟
بسیاری از افراد در مورد بهترین مکان برای خرید عینک آفتابی خواندن بحث و گفتگو می کنند و صادقانه به آنچه در جستجوی یک جفت عینک آفتابی خواندن می آیند کم می شود. عینک آفتابی خواندن بدون نسخه (که به آن بدون نسخه نیز گفته می شود) معمولاً در فروشگاه های مواد مخدر ، فروشگاه های تخفیف و سایر خرده فروشان یافت می شود ، اما آیا می دانید که می توانید عینک آفتابی خواندن را بصورت آنلاین خریداری کنید؟ اگر تمام اطلاعات ذکر شده در این راهنما را در اختیار دارید ، تصمیم دارید که خرید را شروع کنید! Readers.com® با بیش از 500 سبک منحصر به فرد یکی از بزرگترین فروشندگان آنلاین عینک آفتابی خواندن آنلاین است! ما می دانیم که خرید عینک آفتابی خواندن به صورت آنلاین کمی دشوار است ، به همین دلیل ما یک سیاست بازگشت یا مبادله 90 روزه ساده ارائه می دهیم.

درباره دکتر هالی ووچ ، OD
دکتر هالی J. ووث ، پزشک چشم در مراقبت از چشم Vaught Family در فرانکلین ، ایندیانا است ، جایی که او خدمات کاملی را برای بیماران در هر سنی ارائه می دهد. در سال 2009 ، او با افتخارات از دانشکده بینایی سنجی دانشگاه ایندیانا فارغ التحصیل شد. آموزش وی شامل زمینه های تشخیص و درمان بیماریهای شایع چشمی ، مراقبت های اولیه ، لنزهای تماسی و مراقبت های قبل و بعد از عمل جراحی های انکسار و آب مروارید است. دکتر Vaught یک عضو در ایستاده خوب است انجمن آمریکایی بینایی ، در انجمن بینایی سنجی ایندیانا ، و زنان از چشم انداز .

سلب مسئولیت: همه منابع مربوط به “bifocals” در اینجا به خوانندگانی که دارای لنزهای اصلاح نشده ای هستند که شامل یک شیشه خواندن تک “سبک bifocal” است که در قسمت پایین لنزها قرار دارد ، اشاره دارد.

[بروزرسانی شده: ژانویه 2020]