قیمت کرم موبر در ایران 2020

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments


29 مه 2019توسط دریاچه هازل

قیمت کرم موبر
توییت
وقتی صحبت از بین بردن موهای ناخواسته می شود ، گزینه های زیادی وجود دارد که نیاز به زمان دارد و بعضی از آنها می توانند دردناک باشند. یک کرم موبر دفع کننده برای این است که موهای ناخواسته را سریع و به راحتی و بدون درد و یا آن دسته از برآمدگی های ناخوشایند تیغ برداشته شود.

ما این راهنما را از ده بهترین کرم موبر های ضد حسی که می توانید برای از بین بردن موهای ناخواسته تقریباً در هر قسمت از بدن پیدا کرده ایم ، قرار داده ایم. ما با کوشش این کرم موبر ها را بر اساس چندین معیار مختلف مقایسه کرده ایم تا پیدا کردن بهترین کرم موبر آسان باشد. امیدوارم که این راهنما به شما کمک کند کرم موبر دفع کننده را پیدا کنید که برای از بین بردن هرگونه مویی که لازم است از بین برود کار خواهد کرد.

بودجه
کرم موبر بهترین-بودجه-محرز
کرم موبر موهای ناد برای آقایان
3.5 / 5.0
زمان: 4 دقیقه
ساخته شده در مرطوب کننده ها: بله
قیمت مناسب و موثر ، فرمول سریع عمل می کند.
آمازون را بررسی کنید
بهترین ارزش
کرم موبر بهترین-ارزش-افتراقی
کرم موبر بدن مردانه Nair Remover
3.8 / 5.0
زمان: 3-10 دقیقه
ساخته شده در مرطوب کننده ها: خیر
کار بر روی حتی درشت ترین مو ، زمان پردازش کوتاه.
آمازون را بررسی کنید
انتخاب برتر
کرم موبر ضدعفونی کننده بالا
Prkoon حذف مو
4.5 / 5.0
زمان: 5-10 دقیقه
ساخته شده در مرطوب کننده ها: بله
موهای زائد سریع و مؤثر ، به اندازه کافی ملایم برای پوست های حساس.
آمازون را بررسی کنید
راهنمای خرید
چطور به این کرم موبر های دفع کننده رسیدیم؟ بسیاری از کرم موبر های دفع کننده مختلف در بازار وجود دارد که این راهنما را برای تعیین بهترین موارد در برخی از این جنبه ها جستجو کرده ایم.

کاربرد مرطوب یا خشک: بسته به فرمول ، یک کرم موبر دفع کننده نیاز به پوست خشک یا مرطوب دارد.

کاربردهای خشک معمولاً برای استفاده از کرم موبر به یک اسپاتول یا جسم مشابه نیاز دارند و چرمی ندارند. علاوه بر این ، از آنجایی که پوست قبل از استفاده مرطوب نمی شود ، استفاده از خشک باعث ریزش کمتر موهای زیر سطح پوست می شود. این باعث رشد مجدد سریعتر می شود.

برنامه های مرطوب اجازه می دهد تا از کرم موبر در دوش یا بعد از درمان پوست با حوله مرطوب استفاده شود تا منافذ پوست باز شود. این امر به کرم موبر اجازه می دهد تا بیشتر به ریشه مو برسد ، موهای بیشتری را از بین ببرد ، همچنین زمان بیشتری را قبل از رشد مجدد می دهد. همچنین ، برنامه های مرطوب ممکن است پوستی تولید کنند که قابلیت انعطاف پذیری و پوشش بیشتری را فراهم کند.

ساخته شده از مرطوب کننده ها: کرم موبر های ضد عفونی کننده موها را با استفاده از مواد شیمیایی خشن و سایر مواد تشکیل دهنده خشک کننده و تحریک کننده پوست حل می کنند. مهم است که یک کرم موبر ضد عفونی کننده پیدا کنید که دارای ترکیباتی باشد که به مرطوب ماندن و صاف شدن پوست کمک می کند. این کار همچنین باعث تحریک کمتر پوست از استفاده می شود.

10 بهترین کرم موبر های ضد عفونی کننده سال 2019

سوزش ناشی از سوزش ناشی از کرم موبر و آفتاب سوختگی را تسکین می دهد
حاوی آنتی اکسیدان است
حاوی آنزیمهای مفید برای تقویت پوست سالم است
ویتامین های A و C
خواص ضد التهابی ملایم
زمان بندی: زمان لازم برای حل شدن کرم موبر بستگی به مواد تشکیل دهنده آن دارد. قبل از برداشتن کرم موبر اکثر کرم موبر ها بین پنج تا ده دقیقه زمان انتظار است.

بسیاری از کرم موبر ها کمی انعطاف پذیری را ایجاد می کنند. با این حال ، حداکثر زمان انتظار باید با دقت رعایت شود تا از تحریک و آسیب به پوست جلوگیری شود. کرم موبر هایی با زمان انتظار کوتاهتر ممکن است شامل ترکیبات قوی تری باشند یا موهای کمتری را با مواد ملایم تر از بین ببرید.

ما می خواستیم مطمئن شویم که کرم موبر های دفع کننده را با زمان پردازش شامل می کنیم که تأثیر زیادی در روال شما نخواهد داشت در حالی که هنوز بهترین روش رفع مو را دارد.

اثربخشی: مهم است که یک کرم موبر دفع کننده همانطور که انتظار می رود کار کند ، در غیر این صورت اتلاف وقت و هزینه است. در حالی که به دلیل ضخامت مو و زمان مجاز برای برداشتن ، واریاسیتی در کارآیی وجود دارد ، تمام کرم موبر های ارائه شده در این راهنما موها را به طور موثری از بین می برند.

روش حذف: سرانجام ، کرم موبر های دفع کننده پس از زمان پردازش به روش های مختلفی برداشته می شوند. برخی از کرم موبر ها برای استفاده از اسپاتول ، درست مثل تیغ ، برای خراشیدن کرم موبر و موهای حل شده نیاز دارند. کرم موبر های دیگر ساخته شده برای شستشو با آب جاری مانند حمام یا وان است. برخی از کرم موبر ها وجود دارد که می توان آنها را به راحتی با حوله یا پارچه مشابه پاک کرد. در حالی که روش حذف ممکن است خیلی زیاد به نظر نرسد ، ممکن است در انعطاف پذیری کرم موبر تأثیر داشته باشد.

10 جدول مقایسه بهترین کرم موبر های ضد عفونی کننده
نام محصول زمان ساخته شده در مرطوب کننده ها قیمت
Prkoon حذف مو 5-10 دقیقه آره بررسی قیمت
کرم موبر موهای زائد Liberex 6-8 دقیقه آره بررسی قیمت
ژل کرم موبر مویی Veet for Men 3 دقیقه نه بررسی قیمت
کرم موبر موهای زائد Aĺiver 6-8 دقیقه آره بررسی قیمت
کرم موبر بدن مردانه Nair Remover 3-10 دقیقه نه بررسی قیمت
کرم موبر موهای زائد لاشلو برای آقایان 5-10 دقیقه نه بررسی قیمت
کرم موبر موهای ناد برای آقایان 4 دقیقه آره بررسی قیمت
کرم موبر مدیریت موهای BallBalm Bare Balm 10-15 دقیقه نه بررسی قیمت
کرم موبر موهای زائد Foreverise 5 دقیقه آره بررسی قیمت
کرم موبر موهای خالص برای مردان 5-10 دقیقه آره بررسی قیمت

10 بهترین کرم موبر های ضدعفونی کننده: بررسی دقیق

 1. رفع کننده مو Prkoon (انتخاب برتر)
  رتبه ویراستار: 4.5 / 5.0

Prkoon حذف مومشاهده در آمازون

موهای زائد Prkoon یک کرم موبر دفع کننده است که به منظور ارائه سریع و مؤثر برداشتن مو در کمتر از پنج دقیقه ساخته شده است. این فرمول ساده برای انعطاف پذیری نهایی می تواند در هر دو پوست مرطوب و خشک استفاده شود. این کرم موبر با مرطوب کننده داخلی ساخته شده برای همه انواع پوست بی خطر است و پوست را نرم و صاف خواهد کرد. این یک کرم موبر اساسی است که برای از بین بردن رشد قابل مشاهده مو طراحی شده است ، با این وجود موهای زیر سطح پوست را از بین نمی برد. زمان انتظار قبل از استفاده مجدد 72 ساعت پیشنهاد کنید.

بررسی قیمت

مشخصات فنی
وزن محصول: 4.27 اونس.
جوانب مثبت
به اندازه کافی ملایم برای پوست حساس (تست حساسیت هنوز هم توصیه می شود)
پوست را از مرطوب کننده های داخلی نرم می کند
مدت زمان کوتاه در مقایسه با برخی دیگر
Spatula برای کاربرد آسان درج شده است
زمان انجام درخواست 5-10 دقیقه
منفی
بوی قوی
ممکن است روی موهای ضخیم یا درشت خوب کار نکند
موهای زیر سطح پوست را از بین نمی برد

 1. کرم موبر موهای زائد Liberex
  رتبه ویراستار: 4.4 / 5.0

کرم موبر موهای زائد Liberexمشاهده در آمازون

کرم موبر موهای زائد Liberex موهای زائد و موثری را ارائه می دهد که متخصص پوست آن را آزمایش می کند تا اطمینان حاصل شود که به اندازه کافی ملایم برای همه انواع پوست است. فقط شش تا هشت دقیقه از برداشتن کامل موها استفاده کنید. علاوه بر این ، این کرم موبر با روغن آلوئه ورا و روغن بادام شیرین تزریق می شود تا پوست پس از رفع موها فوق العاده نرم و مرطوب شود. این کرم موبر همچنین به گونه ای طراحی شده است که به آرامی پوست را از بین می برد زیرا موها را از بین می برد و پوست های تمیز و سالم تری در پشت خود باقی می گذارد. با توجه به این لایه برداری ، ممکن است استفاده از داروهای ضد سرمازدگی توصیه شود. برای اطلاعات بیشتر به نکاتی مراجعه کنید.

تولید کنندگان پیشنهاد می کنند که از این کرم موبر رفع مو روی موهای صورت استفاده نشود. زمان انتظار پیشنهادی قبل از استفاده مجدد 72 ساعت است.

بررسی قیمت

مشخصات فنی
وزن محصول: 3.52 اونس.
جوانب مثبت
متخصص پوست تست کرد
مواد تشکیل دهنده طبیعی
برای لایه برداری و مرطوب کردن پوست طراحی شده است
زمان انجام مراحل 6-8 دقیقه
منفی
ممکن است برای موهای ضخیم یا درشت نیاز به برنامه های مختلفی داشته باشد

 1. ژل کرم موبر مویی Veet for Men
  رتبه ویراستار: 4.0 / 5.0

ژل کرم موبر مویی Veet for Menمشاهده در آمازون

Veet ، یک مارک شناخته شده حذف مو برای زنان ، هم اکنون گزینه قدرتمند موهای زائد را برای مردان فراهم می کند. این کرم موبر ژل مخصوصاً برای آقایان ایجاد شده است تا حتی ضخیم ترین موهای درشت را از بین ببرد. این فرمول انعطاف پذیر به شما امکان می دهد زمان بیشتری را برای از بین بردن ایمن موها بدون ایجاد عوارض جانبی بر روی پوست به شما اختصاص دهد.

زمان متوسط ​​برای برداشتن موهای مناسب تقریبا شش دقیقه است. این کرم موبر به منظور نرم کردن مو به اندازه کافی برای اسپاتول برای شکستن مو در مقابل سایر محصولاتی که موها را به طور کامل حل می کنند طراحی شده است. زمان انتظار پیشنهادی قبل از استفاده مجدد 72 ساعت است.

بررسی قیمت

مشخصات فنی
وزن محصول: 6.76 اونس.
جوانب مثبت
به طور خاص برای آقایان طراحی شده است
Spatula برای کاربرد آسان درج شده است
برای همه نوع مو خوب کار می کند – موهای ضخیم تر ممکن است نیاز به تنظیم زمان داشته باشند
زمان انجام مراحل درخواست حداقل 3 دقیقه است
منفی
برای پوست های حساس مناسب نیست
بوی قوی

 1. کرم موبر موهای زائد Aĺiver
  رتبه ویراستار: 4.0 / 5.0

کرم موبر موهای زائد Aĺiverمشاهده در آمازون

کرم موبر موهای زائد Aĺiver یک فرمول ملایم است که با آلوئه ورا ، ویتامین E و روغن کودک تزریق می شود تا پوست نرم و یکدست شود. این فرمول آزمایش شده برای پوست در شش تا هشت دقیقه طراحی شده و برای استفاده در انواع پوست مناسب است و به راحتی با آب گرم از بین می رود. این کرم موبر مانند سایر افراد برای از بین بردن موهای صورت طراحی نشده است و ممکن است برای نواحی حساس پوستی مانند کشاله ران بهترین نباشد. زمان انتظار پیشنهادی قبل از استفاده مجدد 72 ساعت است.

بررسی قیمت

مشخصات فنی
وزن محصول: 1.69 اونس.
جوانب مثبت
متخصص پوست تست کرد
برای نرم شدن پوست با روغن آلوئه و کودک تزریق می شود
به اندازه کافی ملایم برای همه انواع مو و پوست (انجام تست حساسیت پوست)
زمان انجام مراحل 6-8 دقیقه
منفی
این بو ممکن است برخی از کاربران را آزار دهد

 1. کرم موبر بدن مردانه پاک کننده مو Nair (بهترین ارزش)
  رتبه ویرایشگر: 3.8 / 5.0

کرم موبر بدن مردانه Nair Removerمشاهده در آمازون

یکی دیگر از نامهای شناخته شده در موهای زائد ، نایر کرم موبر موهای مردانه خود را توسعه داده است. این کرم موبر مخصوصاً برای از بین بردن موهای درشت مردان در کمتر از سه دقیقه طراحی شده است. سریع و با قدرت عمل ، نایر به سطح پوست می رسد تا موهای عمیق تر در ریشه را برای صاف ماندگاری بیشتر ، بسیار طولانی تر از اصلاح ، از بین ببرد. این محصول همان فرمول قدرتمندی را ارائه می دهد که سالها برای خانمها کار کرده اما با رایحه های مردانه تزریق شده است. این کاربرد خشک هنوز هم می تواند در دوش برای رفع سریع و راحت موهای زائد از بین برود. زمان انتظار پیشنهادی قبل از استفاده مجدد 72 ساعت است.

بررسی قیمت

مشخصات فنی
وزن محصول: 13 اونس.
جوانب مثبت
متخصص پوست تست کرد
قابل استفاده در دوش / حمام است
دوام بیشتر از اصلاح
زمان انجام درخواست 3-10 دقیقه
منفی
این بو ممکن است برخی از کاربران را آزار دهد
اگر به گوگرد حساسیت دارید از استفاده نکنید
ممکن است برای از بین بردن همه موها به چندین برنامه نیاز داشته باشد

 1. کرم موبر موهای زائد لاشلو برای آقایان
  رتبه ویراستار: 3.7 / 5.0

کرم موبر موهای زائد لاشلو برای آقایانمشاهده در آمازون

کرم موبر موهای زائد لاشلو برای مردانی طراحی شده است که موهای زیادی دارند اما هنوز هم می خواهند سریع عمل کنند. این فرمول ملایم تحریک کننده و کم فشار است بنابراین می تواند برای تمام موهای بدن ، حتی موهای صورت استفاده شود. این کرم موبر که با عصاره گل بابونه تزریق شده است ، پوست ابریشمی را نرم خواهد کرد. زمان انتظار پیشنهادی قبل از استفاده مجدد 72 ساعت است.

بررسی قیمت

مشخصات فنی
وزن محصول: 2.03 اونس.
جوانب مثبت
ساخته شده با عصاره گیاهان طبیعی
به اندازه کافی ملایم برای همه انواع مو / پوست (انجام تست حساسیت پوست)
حداقل 5 دقیقه کار می کند
هیپوآلرژنیک
طراحی شده برای استفاده در قسمتهای زیادی از پوست
منفی
ممکن است روی موهای ضخیم یا درشت خوب کار نکند
مسیرها به زبان انگلیسی شکسته نوشته شده است ، قابل درک نیست
مقدار کمی از محصول خیلی دور نمی شود
زمان انجام درخواست 5-10 دقیقه

 1. کرم موبر موهای زائد ناد برای آقایان (بهترین بودجه)
  رتبه ویراستار: 3.5 / 5.0

کرم موبر موهای ناد برای آقایانمشاهده در آمازون

ناد مدتی است که در زمینه موهای زائد فعالیت دارد. اکنون ، آنها این دانش را به کرم موبر موهای مردانه خود می رسانند. این کرم موبر دفع کننده موهای زائد سریع و بدون درد را در مدت زمان چهار دقیقه ارائه می دهد.

اگرچه این کرم موبر با استحکام فوق العاده به اندازه کافی برای موهای درشت نیز قدرتمند است ، اما برای همه انواع پوست به اندازه کافی ایمن است. این فرمول مخصوص بدون قطره ای طراحی می تواند در دوش استفاده شود و با آلوئه ورا تزریق می شود تا لمس پوست نرم شود. زمان انتظار پیشنهادی قبل از استفاده مجدد 72 ساعت است.

بررسی قیمت

مشخصات فنی
وزن محصول: 6.8 اونس.
جوانب مثبت
به اندازه کافی ملایم برای انواع پوست و مو (انجام تست حساسیت پوست)
نتایج طولانی تر از سایر محصولات است
نتایج طولانی تر از سایر محصولات است
شستشوی آسان
برای آرام کردن پوست به همه تزریق می شود
از فرمول ژل در دوش استفاده می شود
زمان انجام مراحل تقاضای حداقل 4 دقیقه
منفی
ممکن است برای دستیابی به نتایج مطلوب به چندین برنامه کاربردی نیاز داشته باشد
ممکن است روی موهای ضخیم یا درشت خوب کار نکند
بوی قوی

 1. کرم موبر مدیریت موهای BallBalm Bare Balm Balm
  رتبه ویراستار: 3.5 / 5.0

کرم موبر مدیریت موهای BallBalm Bare Balmمشاهده در آمازون

BallBalms Bare Balm یک روش منحصر به فرد برای رفع مو ، به طور خاص برای مناطق حساس مردان طراحی شده است. بخشی از سیستم مدیریت موی این کرم موبر ، موهای زائد را بدون داشتن مواد شیمیایی قوی موجود در سایر کرم موبر های ضد عفونی کننده حتی برای موهای زائد پوست فراهم می کند. کمی با این کرم موبر به طول می انجامد ، به این معنی که خرید شما کاربردهای زیادی را ارائه می دهد.

علاوه بر این ، این کرم موبر متفاوت از سایر کرم موبر های دفع کننده فرموله می شود و باعث می شود مدت زمان کمتری بین برنامه ها باشد. اگر با یک برنامه به نتایج مطلوب نرسیدید ، می توانید دوباره در 24 ساعت دوباره استفاده کنید. با این حال ، تولید کنندگان هنوز هم مانند سایر کرم موبر ها آزمایش پوست حساس خود را آزمایش می کنند.

با استفاده از این کرم موبر مومیایی کردن ساده و بدون برهنه آسانسور آسان می شود.

بررسی قیمت

مشخصات فنی
وزن محصول: 8 اونس.
جوانب مثبت
مخصوصاً برای مناطق حساس مردان طراحی شده است
برای کسب بهترین نتیجه با Calm Balm همراه باشید
برای دستیابی به نتایج در مقایسه با فرمول های دیگر ، محصول کمتری مورد نیاز است
زمان انجام درخواست 10-15 دقیقه
منفی
برای دستیابی به بهترین نتیجه باید دقیقاً زمان بندی شود
برای دستیابی به بهترین نتیجه باید دقیقاً زمان بندی شود
ممکن است تمام موها را در یک برنامه از بین نبرد

 1. کرم موبر موهای زائد Foreverise
  رتبه ویراستار: 3.5 / 5.0

کرم موبر موهای زائد Foreveriseمشاهده در آمازون

کرم موبر موهای زائد Foreverise یک کرم موبر دفع کننده است که با نرم کردن موها برای راحت تر برداشتن موها در کمتر از پنج دقیقه کار می کند. این فرمول گیاهی ملایم باعث ایجاد تحریک کمتر نسبت به سایر روشهای ریزش مو هنگام کار در اعماق ریشه مو برای نتایج ماندگارتر می شود. این کرم موبر به لطف خاصیت آرام بخش و مرطوب کننده کره کاکائو و روغنهای اساسی برای همه انواع پوست و مو مناسب است. این کرم موبر با استفاده از آب گرم طراحی شده و به راحتی با آب گرم از بین می رود در حالی که اندازه مناسب آن را به یک انتخاب مناسب برای سفر تبدیل کرده است. زمان انتظار پیشنهادی قبل از استفاده مجدد 72 ساعت است.

بررسی قیمت

مشخصات فنی
وزن محصول: 3.53 اونس.
جوانب مثبت
فرمول گیاهی طبیعی
دارای مرطوب کننده های طبیعی برای تسکین پوست است
طراحی شده برای کلیه انواع مو و پوست (انجام تست حساسیت به پوست)
اندازه جمع و جور ، عالی برای سفر
زمان انجام درخواست حداقل 5 دقیقه است
منفی
فرمول کار سختی است که بعد از کاربرد شستشو دهید
بوی قوی ممکن است عده ای را آزار دهد
روی موهای ضخیم یا درشت خوب کار نمی کند

 1. کرم موبر موهای خالص برای مردان
  رتبه ویراستار: 3.0 / 5.0

کرم موبر موهای خالص برای مردانمشاهده در آمازون

از تمام راه های ژاپن ، کرم موبر مو Null نه تنها به طور اختصاصی برای آقایان طراحی شده بلکه حتی ضخیم ترین موها را نیز فقط در پنج تا ده دقیقه از بین می برد. این فرمول تزریق شده آلوئه ورا برای پوست طبیعی طراحی شده و پوست را نرم و مرطوب می کند. علاوه بر این ، عطر و بوی گل منحصر به فرد سبز یک عزیمت خوب از بوی سنتی و مرطوب کننده کرم موبر دفع کننده است. زمان انتظار پیشنهادی قبل از استفاده مجدد 72 ساعت است.

بررسی قیمت

مشخصات فنی
وزن محصول: 7.05 اونس.
جوانب مثبت
برای انواع طبیعی پوست طراحی شده است
برای زیر بغل ، قفسه سینه و پاها تهیه شده است
با آلوئه ورا برای مرطوب کردن پوست تزریق می شود
رایحه گل سبز
به خوبی روی موهای درشت متراکم کار می کند
زمان انجام درخواست 5-10 دقیقه
منفی
برای شرایط حساس پوست یا پوست مانند اگزما یا روزاسه مناسب نیست
رایحه گل سبز هنوز هم ممکن است برخی از کاربران را آزار دهد
نکاتی در مورد استفاده از کرم موبر ضد عفونی کننده
هنگامی که صحبت از استفاده از کرم موبر دفع کننده صورت می شود ، چند نکته برای آسان تر و موفقیت آمیز تر کردن روند برداشتن موهای شما وجود دارد. برای رسیدن به بهترین نتیجه ، این نکات را دنبال کنید.

تست حساسیت: کرم موبر های دفع کننده به منظور تجزیه پروتئین ها در الیاف مو طراحی شده اند تا راحت تر بتوان آنها را از بین برد و از بین برد. در نتیجه ، این کرم موبر ها ممکن است برای بعضی از پوست بسیار تحریک کننده باشد و در برخی موارد حتی می تواند باعث احساس سوزش یا سوختگی شیمیایی روی پوست مخصوصاً حساس شود.

هنگامی که کرم موبر depilatory جدید خود را دریافت می کنید ، یک آزمایش حساسیت ساده را انجام دهید. دستورالعمل های تولید کننده را دنبال کنید تا کرم موبر را در قسمت حساس تری از پوست آزمایش کنید. افراد با پوست مخصوصاً حساس ممکن است بخواهند بیش از یک ناحیه را آزمایش کنند ، زیرا ممکن است پوست در مناطق مختلف واکنش متفاوتی نشان دهد.

حوله گرم حوله: هنگام استفاده از کرم موبر دفع کننده مرطوب کننده نرم ، در صورت تهیه مو و پوست با یک حوله گرم و مرطوب ، نتایج بهتری خواهید داشت. این کار باعث می شود ساقه مو نرم شود و منافذ پوست را باز کند تا اجازه دهد کرم موبر بیشتر به ریشه مو برسد. برداشتن مو از زیر سطح پوست به شما امکان می دهد تا قبل از اینکه رشد مو ظاهر شود ، طولانی تر شوید. از آنجایی که بیشتر کرم موبر های ضد عفونی کننده مجبور نیستند ظرف 72 ساعت دوباره استفاده شوند ، این بدان معنی است که می توانید نتیجه ای نرم و بدون مو داشته باشید و به اندازه کافی طولانی برای استفاده مجدد استفاده کنید.

زمان بندی همه چیز است: هر کرم موبر موهای زائد بارهایی را پیشنهاد کرده است که باید اجازه دهید کرم موبر روی حل کردن یا نرم کردن موها کار کند تا بتواند آن را پاک و یا آبکشی کند. این زمان ها را باید از نزدیک دنبال کرد. هنگامی که دستورالعمل ها محدوده زمانی را به شما می دهند ، یک ناحیه کوچک را با کمترین زمان بررسی کنید تا ببینید موها به راحتی از بین می روند یا خیر. فقط زمان شروع کار را در صورتی که قسمت آزمایش مو باقی مانده باشد تمدید کنید برای اطمینان از زمان بندی دقیق از یک تایمر استفاده کنید. بیش از حداکثر زمان پیشنهادی نباشید ، انجام این کار می تواند باعث آسیب شدید پوست یا حتی سوختگی های شیمیایی شود.

بعد از مراقبت از آب خنک: صرف نظر از این که شما می توانید کرم موبر دفع کننده را به راحتی شستشو دهید یا باید آن را خراش دهید ، باید منطقه را با سرما درمانی درمان کنید. استفاده از کمپرس خنک یا آب خنک خنک برای پوستهایی که اخیراً تحت درمان قرار گرفته اند ، منافذ را ببندید و مقداری تسکین ضد التهابی برای پوستهای تشدید شده ایجاد می کند.

Pat Dry NOT NOT مالش: شاید مهمترین نکته برای به یاد آوردن استفاده از کرم موبر های ضد عفونی کننده این است که هرگز کرم موبر را به منظور حذف آن مالش ندهید ، این می تواند باعث تحریک شدید شود و حتی ممکن است به پوست آسیب برساند. برخی از کرم موبر هایی که می توانند در دوش استفاده شوند ، باعث می شوند که این کرم موبر با مالیدن روی پوست پخش شود. هنگامی که پیشنهاد می کنید ، این کار را خیلی آرام انجام دهید ، گویی با استفاده از یک لایه بردار خشن برای جلوگیری از سوزش دردناک است.

موهای طولانی تر: موهای نرم کننده یا نرم کننده موها اگر موها بیشتر از تقریباً ¼ یک اینچ نباشند ، کارایی بیشتری خواهند داشت. برای رسیدن به بهترین نتیجه از یک برش دهنده روی مو استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که بیشتر کرم موبر ها برای کاهش رشد مو یا ریشه در ریشه مو طراحی نشده اند ، بنابراین غیر ضروری است یا موها را به سطح پوست می کوبید.

بین برنامه های کاربردی: بیشتر تولید کنندگان کرم موبر دفع کننده توصیه می کنند حداقل 72 ساعت قبل از استفاده مجدد از کرم موبر منتظر بمانید تا از تحریک یا واکنش پوستی که ممکن است در اثر استفاده بیش از حد از آن ایجاد شود ، خودداری کنید. بهتر است در صورت امکان بین زمان برنامه ها تمدید کنید. با این حال ، برای برخی از کرم موبر ها ، ممکن است متوجه شوید که یک برنامه تمام موهای ناخواسته را برطرف نمی کند. در این حالت ، استفاده مجدد پس از 48 ساعت ممکن است محافظت لازم را دوباره به شما تحریک کند. مثل همیشه ، تمام دستورالعمل های موجود در مورد کرم موبر ضد عفونی کننده خود را بخوانید و دستورالعمل های سازنده خاص را دنبال کنید.

خشکی ، آسیب دیده پوست: کرم موبر های دفع کننده هرگز نباید روی پوست های بیش از حد خشک ، آسیب دیده و تحریک شده اعمال شود. انجام این کار باعث احساس سوزش شدید و تجربه دردناک خواهد شد. ابتدا پوست آسیب دیده را درمان کنید و صبر کنید تا پوست قبل از استفاده از کرم موبرهای مو برطرف شود. افرادی که با شرایط پوستی مانند اگزما ، روزاسه یا پسوریازیس مبارزه می کنند ، ممکن است بخواهند از استفاده از کرم موبر های دفع کننده در کنار هم خودداری کنند.

نتیجه
وقتی صحبت از موهای زائد می شود ، گاهی اوقات این کار امتحان و خطا است که می توانید موثرترین روش رفع مو برای پوست و نوع موی شخصی خود را پیدا کنید. امیدوارم که این راهنما به تنگ تر شدن کرم موبر های دفع کننده کمک کرده باشد تا انتخاب بهترین مورد را متناسب با نیازهای شما آسانتر کند. در اینجا به تجربه جدید بدون موهای شما می پردازیم !!

مطالب [ پنهان ]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>