لیفت شقیقه، معیارهای زیبایی شقیقه و روشهای جراحی لیفت شقیقه

پوسته پوسته شدن بعد از انجام پلاسما جت کاملا طبیعی است. در این روش با استفاده از ماده تزریقی برای شل کردن ماهیچه هایی که ابروها رو به سمت پایین می کشند ، عضله پیشانی که معمولا ابروها رو به سمت بالا می کشه و نگه میداره می تونه کار خودش رو بدون کنترل انجام بده و ابروها و شقیقه رو به سمت بالا بکشه. 1- کسانی که ابروهای به نسبت پایین تر از حد معمول دارند و فاصله چشم و ابروی آنها کم است یا خطوط عمودی میان ابرو دارند میتوانند عمل لیفت شقیقه را انجام دهند. تکنیک لیفت یک عمل سرپایی و کم عارضه است که براساس روشهای گوناگونی قابل انجام است. لیفت شقیقه با پلاسما جت روشی بسیار کم تهاجم است. در لیفت آندوسکپ شقیقه فقط انتهای ابرو شما کشیده می شود. لیفت ابرو به طور کلی برای بالا بردن ناحیه ابرو و پیشانی کاربرد دارد. در این روش نخ به عنوان قلاب عمل کرده و لایههای زیرین پوست را به بالا میکشد و پوست سفت میشود. این روش بسیار طبیعی بوده و هیچکس متوجه عمل زیبایی نمیشود. در صورتی که متخصص زیبایی با تجربه این عمل را انجام دهد، لیفتینگ شقیقه روشی غیرتهاجمی بوده و عوارض زیادی نخواهد داشت.

اما لیفت چشم یا شقیقه چگونه انجام میشود؟ روشهای مختلف لیفت شقیقه ماندگاری متفاوتی دارند. در میان روشهای مختلف لیفت روند بهبود در جراحی لیفت شقیقه طولانیتر است. البته لازم است بدانید که ماندگاری جراحی در افراد مختلف میتواند متفاوت باشد. البته لازمه بدونید این برش در قسمتی از پوست ایجاد میشه که هیچگونه دیدی نداشته باشه و جای زخم کاملا در لا به لای موها مخفی خواهد شد. پوست اضافی برداشته شده و محل برش بخیه زده میشود. درعمل لیفت شقیقه ابتدا یک برش کوچک 2 الی 2.5 سانتی (نیازی به کوتاهی مو نیست) در خط رویش موی بالای گوش ایجاد می شود که از طریق این شکاف کوچک بافت زیرین متحرک شده و سپس به حالت معلق در می آید این اتفاق باعث کشیده تر شدن قسمت خارجی ابرو و اطراف چشم می شود بعد از اینکار پوست های برداشته شده و محل برش بخیه زده میشود. برای انجام لیفت شقیقه با جراحی (تمپروپلاستی) در ناحیه رویش مو (قسمت بالای گوش) برش کوچکی حدود 3 سانتیمتر ایجاد میکنند. در این مقاله لیفت شقیقه، عوارض لیفت و روشهای انجام آن را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد. نام دیگر کشیدن پوست شقیقه، لیفت تمپورال است که یک نوع جراحی ساده و غیر تهاجمی محسوب می شود.

این چربی در خانمها حجم بیشتری نسبت به آقایان دارد و چون تمامی لایه های حاوی چربی در ناحیه شقیقه، سطحی تر از عضله تمپورالیس قرار دارند، وجود چربی کافی در این لایه ها به راحتی می تواند ناهمواریهای ناحیه شقیقه را پر کند و در اطراف چشمها، منطقه صاف و یکنواختی ایجاد نماید و بدین ترتیب چشمهای فرد را بیشتر در کانون توجه قرار می دهد. جایگاه ویژه ای که شقیقه دارد باعث می شود که تغییرات آن به راحتی بر روی زیباترین و مهمترین کانون توجه صورت، یعنی چشمها، اثرات بسیار زیادی داشته باشد. برای تزریق فیلر در ناحیه شقیقه باید از ژلهایی با مجوز FDA استفاده شود. هرآنچه که باید درباره جراحی لیفت شقیقه (لیفت تمپورال) بدانید ! اما به طور کلی روشهای غیرجراحی لیفتینگ حدودا هر سال باید تمدید شوند. ماندگاری این روش از دیگر روشهای غیرجراحی بیشتر بوده و هر 5 سال میتوان آن را تمدید کرد. لیفت شقیقه با نخ روشی دیگر برای جذاب و جوان تر شدن افراد است که در این روش نقطه های مشخصی توسط پزشک متخصص در اطراف شقیقه ایجاد می شوند. اگرچه بدن روند طبیعی پیری را طی میکند، اما ناحیه لیفت شده نسبت به نواحی دیگر بدن ظاهری جوانتر و سفتتر دارد.

البته در هیچ یک از روشهای لیفتینگ نمیتوان جلوی روند پیری را گرفت. همچنین، در بسیاری از روشهای لیفت شقیقه پوست تحریک به کلاژنسازی میشود و روند پیری آهستهتر اتفاق میفتد. پزشک با توجه به نوع پوست و میزان چین و چروک 3 تا 4 جلسه پلاسما جت را تجویز میکند. چگونه بهترین پزشک متخصص زیبایی را برای لیفت شقیقه و ابرو پیدا کنیم؟ سن افراد عامل مهمی برای کاندیدای جراحی لیفت شقیقه است، به همین علت بهتر است افرادی که سن بالای 22 سال دارند، برای این جراحی کاندید شوند؛ زیرا قبل از این سن چهره هنوز شکل طبیعی خود را پیدا نکرده است و ممکن است جراحی موفقیت آمیز نباشد و ماندگاری نداشته باشد. این موضوع باعث ایجاد تقارن در حالت ابروها شده و چهره شما را شادابتر لیفت شقیقه تهران میکند. با کشیده شدن پوست چین و چروک در اطراف شقیقه و چشمها کاهش پیدا میکند. انرژی پلاسما تشکیل کلاژن و فیبرهای الاستین را تحریک میکند. دستگاه پلاسما جت روی پوست قرار میگیرد و باعث تحریک بافتها میشود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با لیفت شقیقه و ابرو با نخ وب سایت خود باشید.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet