[ad_1]

چگونه برای تبدیل شدن به یک Gunsmith?

بر خلاف عقل متعارف امریکا هنوز هم به برخی از مهمترین و صنعتگران ماهر و machinists در تمام جهان و در هیچ جا این است که مشهود تر از حرفه gunsmithing را. آمریکایی ها اغلب تمسخر برای خود مصرفی گرایش و گرايش به دور انداختن اموال و جایگزینی آنها با افراد جدید. اما آمریکایی ها با غرور و افتخار بزرگ را در خود سلاح گرم و اغلب نیاز به یک gunsmith برای حفظ, حفظ و تعمیر خود را گران قیمت و اموال باارزش. اگر شما مجذوب سلاح گرم لذت بردن از تیراندازی و کار با ماشین آلات به ایجاد شاهکارهای هنری, gunsmithing را ممکن است حرفه ای برای شما. و اگر شما علاقه مند به یادگیری چگونه برای تبدیل شدن به یک gunsmith ما ارائه منابع متعدد برای شما به عنوان خوانده شده بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

چشمان باز

به سادگی اظهار داشت: تبدیل شدن به یک صالح gunsmith نیاز به کار سخت و فداکاری است. و صادقانه آن است که برای رفتن به یک مبارزه برای کسب درآمد بالا. ما در حال رفتن به می گویند که آن را نمی توان انجام می شود و نه ما به دنبال دلسرد کردن شما. فراموش نمی کنم که شما به سادگی می توانید فارغ التحصیل از آنلاین gunsmithing را مدرسه باز کردن فروشگاه خود را و شروع به ساخت شش رقمی است. آن کار نمی کند که راه.

اگر شما در درجه اول به انگیزه پاداش های مالی و یا تحت غلط تصور که تفنگ ساز کسب مقدار زیادی از پول شما نیاز به ارزیابی مجدد درک خود را از این حرفه است.

و نه تحت هیچ شرایطی فکر می کنم که شما می توانید فارغ التحصیل از آنلاین gunsmithing را مدرسه و نظر خودتان صالح gunsmith. ما نمی گویم که یادگیری در مورد gunsmithing را از طریق آنلاین gunsmithing را برنامه اتلاف زمان و یا پول در واقع می توان آن را عملی دوره مطالعه, اما شما باید درک کنند که بدون توجه به روش آموزش شما نیاز به سنگ تیز کردن مهارت های خود را در کار برای چند سال قبل از شما در رسیدن به سطح تسلط شما باید برای به دست آوردن بیشتر جبران.

اگر شما علاقه مند به دنبال کردن این مسیر حرفه ای چون شما واقعا معتقدم که این چیزی است که شما لذت بردن از انجام کار برای زندگی از لطفا به ادامه مطلب و بررسی بقیه مواد در این بخش است.

آموزش و پرورش و آموزش گزینه های

وجود دارد سه راه اصلی برای تبدیل شدن به یک gunsmith. اولین گزینه خواهد بود به برخی از دوره های آنلاین و کسب گواهی در gunsmithing را در یک ماده از ماه. گزینه دوم خواهد بود به دنبال جامع فنی و حرفه ای آموزش و پرورش در یکی از کالج های کاربر در سراسر کشور است که ارائه یک برنامه در gunsmithing را. گزینه نهایی است که به دنبال یک کارآموزی محلی gunsmith.

توجه: برخی از سایت های دیگر بحث gunsmithing را ذکر این انجمن از تفنگ ساز و مرتبط با معاملات (TAOGART) به عنوان یک منبع بالقوه برای پیدا کردن دوره های کارآموزی. من قادر به قرار دادن هر گونه سایت و یا آنلاین مثال برای این سازمان و آن را در حال حاضر ممکن است از بین رفته. در واقع این سایت برای سازمان است که در حال حاضر متعلق به یک cybersquatter.

وجود مزایا و معایب برای هر مسیر شما را انتخاب کنید به دنبال و ما به طور خلاصه آنها را در اینجا.

آنلاین Gunsmithing را مدارس

دوره های آنلاین در حال بدیهی است که به مراتب انعطاف پذیر تر و استطاعت افراد گزینه دنبال کردن این حرفه در خود را به سرعت و به راحتی. آنها نسبتا ارزان و ارائه هر کسی که با علاقه به یک فرصت برای دریافت یک طعم و مزه از gunsmithing را. حرکت نزولی این است که واقعا بزرگ gunsmith و قابل عرضه در نیروی کار شما نیاز برای به دست آوردن برخی از دست در تجربه است و بهتر است انجام می شود در یکی از کالج در برنامه.

اگر شما به طور جدی علاقه مند در تبدیل شدن به یک gunsmith ثبت نام در آنلاین gunsmithing را برنامه ممکن است بسیار زرنگ و دانا انتخاب به دلیل آن اجازه خواهد داد که شما را به “تست رانندگی حرفه ای” با حداقل خطر حرکت نزولی. دوره های آنلاین می تواند انجام شود تنها در چند ماه و آن را به شما یک طعم و مزه از gunsmithing را و احساس کنید که آیا یا نه شما در پیدا کردن موضوع جالب به اندازه کافی برای ساخت یک حرفه ای در اطراف.

اماتور, کالج پارتی

اما تاریخ و کالج برنامه های به طور کلی شما نیاز به گرفتن وقت بار دوره و در نتیجه حضور در مدرسه دشوار است برای کسانی که باید کار یک کار تمام وقت است. علاوه بر این تنها چند تاریخ و کالج ها در سراسر کشور ارائه gunsmith برنامه و بیشتر خوانندگان خواهد شد نیاز به در نهایت نقل مکان اگر آنها تمایل به حضور در یکی از این برنامه ها است. حضور gunsmith مدرسه در یک تاریخ و کالج نیاز به یک 18-24 ماه تعهد جابجایی برای بسیاری از افراد و بدیهی است که شهریه و هزینه برای لوازم.

برخی از این موسسات حمایت و وابسته به National Rifle Association (NRA) و همکاری برای ارائه top-of-the-line آموزش و پرورش و آموزش. علاوه بر این, NRA فراهم می کند کوتاه مدت gunsmithing را دوره در پنج تاریخ و کالج ها در سراسر کشور است. در حالی که یک نمونه دانشجویی ثبت نام را در یک ترم دوره طولانی این کلاس یا ماژول های شکسته به موضوع خاص هفته دوره های فشرده.

NRA حمایت مدارس آموزش واقع در شمال کالیفرنیا کلرادو, اوکلاهما, مونتانا و کارولینای شمالی است.

Gunsmith کارآموزی

یادگیری به عنوان یک شاگرد به محلی gunsmith ممکن است بهترین گزینه برای کسانی که جدی در مورد به دنبال این حرفه به دلیل آن می تواند ارائه تجربه عملی شما نیاز به تبدیل شدن به یک هنرمند ماهر بدون نیاز به نقل مکان. با که گفت, این مسیر خود خطرات. به عنوان کسی که به دنبال تبدیل شدن به یک gunsmith شما واقعا هستند نه آموزش دیده برای شناسایی کیفیت کار و بدیهی است. بنابراین چفتی کردن در با یک gunsmith که محدود است در مهارت های خود را تنظیم و یا به سادگی صالح ترین فرد ممکن است خرابکاری در زندگی حرفه ای خود را و/یا محدود کردن رشد خود را. حتی اگر آنها صالح در تمرین مهارت های خود را, آنها ممکن است بسیار خوب معلمان از یاد بگیرند. قبل از امضای قرارداد کارآموزی شما باید انجام علت سعی و کوشش خود.

کیفیت کارآموزی آموزش شامل قیمومیت مورد بهره برداری مناسب و شیوه های ایمنی از فروشگاه ماشین آلات فرز ابزار و تجهیزات مرتبط. هنگامی که درگیر شدن در فلز کاری جنبه های gunsmithing را به شما خواهد شد با استفاده از فرز ماشین آلات که در سوراخ, ماشین آلات و reamers به عنوان فایل پیوست. آنها استفاده می شود برای برش حفاری و سنباده. شما نیز ممکن است در معرض نجاری وظایف مربوط به تهیه و تعویض gunstocks.

Gunsmith کارآموزان باید انتظارات واقع بینانه در مورد درآمد خود را و واقعا درک هدف از کارآموزی. به عنوان یک شاگرد شما تجارت خود را در زمان و نیروی کار برای کاهش جبران خسارت است که همراه با آگاهی و آموزش های ارائه شده توسط رئیس خود را. در بسیاری از راه های جدید و شاگرد می تواند بدون هیچ زحمتی بیشتر از آنها ارزش; فقط در مورد فکر می کنم آخرین بار از شما خواسته یک کودک در خانواده به انجام کارهای عادی و روزمره که در نهایت شما مجبور به انجام دوباره و دوباره به مطمئن شوید که آن را درست انجام شد.

صدور مجوز برای تفنگ ساز

تفنگ ساز که در ساخت و/یا فروش سلاح گرم مورد نیاز برای مجوز با اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره (ع) است. شما همچنین ممکن است به قوانین و مقررات و اخذ مجوز مورد نیاز در سطح ایالتی و محلی.

شروع حرفه ای شما به عنوان یک Gunsmith

افرادی که خود را آماده برای یک حرفه ای در gunsmithing را با کسب یک آموزش و پرورش و درآمد یک مدرک و یا گواهی باید انتظار واقع بینانه وقتی که می آید به آغاز زندگی حرفه ای خود را. آن را غیر واقعی است به فکر می کنم که می توانید به سادگی باز کردن یک فروشگاه قرار داده و نام خود را در درب و کسب و کار در حال رفتن به پور در.

Gunsmithing را واقعا یک کار از عشق و شما می رویم به نیاز به تجربه از طریق یک تفنگ خرده فروش و یا فروشگاه نوعی یا از طریق کانال دیگر. شما می رویم به نیاز به ایجاد و پرورش روابط با تعامل با مشتریان و تبدیل شدن به یک منبع در محلی تفنگ محدوده و یا برای عکسبرداری باشگاه ها و توسعه ارتباط با پلیس محلی اجرای انجمن. شما همچنین باید به یاد داشته باشید که شما باید تصمیم به باز کردن فروشگاه خود را که شما همچنین نیاز به یادگیری مهارت های کسب و کار لازم است که هر کارآفرین باید یاد بگیرند که موفق باشد. این شامل بازاریابی کسب و کار خود و درک اساسی حسابداری و حسابداری به طوری که شما می توانید هزینه های بودجه و پیگیری درآمد.

به عنوان با اکثر کسب و کار راه اندازی هزینه های راه اندازی فروشگاه می و مهم خواهد بود و به منظور مکان خود را در بهترین موقعیت برای موفقیت شما نیاز به سنگ تیز کردن مهارت های خود را برای شخص دیگری کار قبل از بیرون رفتن در خود است.

[ad_2]