معاونت اجتماعی نیروی انتظامی خوزستان: این استان پلیس کرونا ندارد

[ad_1]

به گزارش چهارشنبه شب ایرنا  به نقل از پایگاه خبری پلیس در این اطلاعیه آمده است: نیروی انتظامی به عنوان یکی از اعضای کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در چارچوب سیاست ها و مصوبات ابلاغی ستاد ملی فعالیت کرده و هرگونه اعلام ممنوعیت و یا محدودیت خارج از تصمیمات اعلام‌شده توسط کمیته اجتماعی انتظامی ستاد، فاقد اعتبار قانونی است .

در ادامه آمده است پیرو ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا همه دستگاه‌های مسئول در سطوح ملی و استان‌ها، باید صرفاً در حدود مصوبات این ستاد یا کمیته اجتماعی-انتظامی اقدام به فعالیت کنند.

این معاونت با تاکید بر اینکه تا کنون واحدی به نام پلیس کرونا در هیچ استان یا ساختار سازمانی ناجا شکل نگرفته است از همکاری و همراهی دلسوزانه و متعهدانه هموطنان جهت کمک به قطع زنجیره کرونا تقدیر کرده و خواستار ادامه این همکاری با پلیس، کادر سلامت و دیگر سازمانها و نهادهای مسئول تا محو کامل بیماری در کشور شد.

 در پایان اطلاعیه اعلام شد: پلیس با توجه به شرایط پیش رو، هر گونه تصمیم جدید در نحوه مدیریت بحران ملی شیوع ویروس کرونا را به طور رسمی و از طریق رسانه ها به اطلاع هموطنان خواهد رساند.

به گزارش ایرنا هفته گذشته فرماندار آبادان اعلام کرد: به منظور مقابله با شیوع و انتشار ویروس کرونا  پلیس کرونا در این شهرستان راه اندازی شده و با مبتلایان به کرونا که آزادانه در شهر تردد می کنند برخورد و آنها را اعمال قانون می کند.

[ad_2]

Source link