معایب بخارشوی دلونگی در هنگام خرید دقت کنید


برای خانه داران ، تمیز کردن خانواده جنگی است که هر روز برای جلوگیری از باقی ماندن گرد و غبار ، قالب ، کپک و باکتری ها در خانه ، جنگی انجام می شود. اگر آنها از شر این موارد خلاص نشدند ، می توانند خانواده های خود را در معرض عوارض مختلف سلامتی مانند آلرژی ، آسم و سایر عوارض مشابه قرار دهند.

خوشبختانه ، برای مقابله با این خطرات ، خصوصاً روی فرش های شما ، اختراعات متعددی ایجاد شده است که یکی از آنها تمیز کردن بخارشوی است. پاک کننده های بخارشوی به بهداشت ، تمیز کردن و از بین بردن ویروس ها ، کپک ها ، باکتری ها و سایر موارد مضر در اثاثیه شما کمک می کنند ، ممکن است این فرش ، کفپوش یا حتی پرده باشد.

از آنجایی که اکنون بسیاری از بخارشوی تمیز کننده ها در بازار وجود دارند وعده می دهند که به شما در خلاص شدن از شر گریم و گرد و غبار موجود در فرش های مورد علاقه خود و سایر اثاثیه کمک می کنند ، انتخاب یکی از مواردی که بهترین کار را برای شما خواهد داشت دشوار خواهد بود. با وجود این وعده ها ، شما باید عوامل مختلفی از جمله قیمت ، کیفیت و قدرت نظافت را در نظر بگیرید.

معایب بخارشوی دلونگی
با وجود انواع بخارشوی تمیز کننده موجود در بازار ، چه چیزی را باید در دستگاه بخارشوی پاک کننده خوب جستجو کرد؟

Wattage: پاک کننده های بخارشوی از نظر کیفیت بخارشوی (چه خشک و چه مرطوب باشند) متفاوت هستند و چقدر مؤثر است. این یک قانون است که اگر از وزن و مخزن بالاتری برخوردار باشد ، بخارشوی مؤثرتر ، قدرتمندتر و خشک تری تولید می کند که می تواند به راحتی در تمیز کردن شما کمک کند.
توان گرمایشی: برای تولید بخارشوی خشک ، بخارشوی تمیزکننده باید دارای درجه حرارت بالاتر باشد. اگر بتواند درجه حرارت بالاتری تولید کند ، یک دستگاه تمیز کردن کارآمد خواهد بود ، اما هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت.
ظرفیت آب: چه مقدار آب می توانید بدون تحمل وزن اضافی درون آن قرار دهید؟
ویژگی های ایمنی: از آنجا که جاروبرقی ها گرما و فشار ایجاد می کنند ، باید دارای ویژگی های ایمنی باشد که به شما و خانواده شما اجازه می دهد بدون مشکل از آن استفاده کنند.
سوئیچ ها: خاموش و روشن است؟
نام تجاری: بخارشوی تمیز کننده های خوب باید دارای کیفیت خدمات مشتری ، راهنماهای دستورالعمل و یک تیم فنی باشند که به شما در مدیریت یا ترمیم بخارشوی تمیزکننده شما کمک می کند.
بادوام: شما برای تمیز کننده بخارشوی خود سرمایه گذاری می کنید ، بنابراین باید دوام بیشتری داشته باشد و دیگر نیازی به تعویض قطعات آن در این اوقات نیست.
چگونه بهترین بخارشوی پاک کننده را انتخاب کنیم؟
هنگام انتخاب بهترین دستگاه تمیز کننده بخارشوی ، عوامل زیادی وجود دارد که می توانند در انتخاب بهترین بخارشوی تمیزکننده از لیست به شما کمک کنند:

برخی از بهترین پاک کننده های بخارشوی موجود امروز چیست؟

نوع بخارشوی تمیز کننده: بخارشوی تمیز کننده ها در سه نوع قرار می گیرند ، در یک سطح خاص قرار می گیرند و در قدرت تمیز کردن متفاوت هستند: بخارشوی سیلندر ، بخارشوی بخارشوی و دستی.
قیمت: این عامل بستگی به این دارد که چه نوع بخارشوی تمیز کننده را انتخاب می کنید. برای مپ های بخارشوی ، دامنه قیمت باید در حدود 50 تا 150 دلار باشد. دستگاه های بخارشوی دستی در حدود 30 تا 60 دلار قیمت دارند. سرانجام ، بخارشوی تمیز کننده های سیلندر حدود 80 تا 280 دلار هستند. البته ، قیمت تضمین کننده کیفیت دستگاه بخارشویپز نیست ، بنابراین بازبینی های مربوط به آنها را بررسی کنید.
در دسترس بودن: تمیز کننده های بخارشوی معمولاً در سوپر مارکت ها موجود نیستند. در مورد نام تجاری یا مدل تحقیق کنید و با فروشگاه محلی خود تماس بگیرید تا ببینید که آیا آن را در اختیار دارید یا خیر. برخی از مارکها فقط ممکن است بصورت آنلاین در دسترس باشند.
تنوع لوازم جانبی: تمیز کننده های بخارشوی مانند سایر لوازم خانگی می توانند سایر سطوح را جدا از فرش تمیز کنند. آنچه را برای تمیز کردن بخارشوی می خواهید در نظر بگیرید و بررسی کنید که آیا بخارشوی پاک کننده ای که می گیرید از لوازم جانبی مناسبی برخوردار است. بعضی از بخارشوی پاک کننده ها وسایل زیادی از لوازم جانبی را دارند. اینها عالی برای تمیز کردن بخارشویها هستند
زمان بخارشوی: دوبار بررسی کنید که دستگاه چه مدت می تواند بخارشوی تولید کند ، زیرا این مسئله به شما می گوید که چند بار نیاز به پر کردن مخزن با آب خواهید بود.
بهترین پاک کننده های بخارشوی چند منظوره
تصویر
تمیزکننده سنگین McCulloch MC1275 با 18 لوازم جانبی – تمیز کردن بخارشوی تحت فشار کاملاً طبیعی ، بدون مواد شیمیایی برای اکثر کف ، پیشخوان ها ، لوازم خانگی ، ویندوز ، اتومبیل و موارد دیگر ، زرد / خاکستری
واگنر اسپریتکن واگنر 0282014 915 به صورت تقاضا ، تمیزکننده بخارشوی 120 ولت ، زرد
بخارشوی تمیز کننده بخارشوی بخارشوی SF-370 با 15 لوازم جانبی-تمام طبیعی ، شیمیایی بدون فشار تمیز کننده بخارشوی برای اکثر کف ، پیشخوان ، لوازم خانگی ، ویندوز ، اتومبیل و موارد دیگر ، 64 اینچ ، سفید
پاک کننده بخارشوی PureClean PureClean – سیستم خانگی چند منظوره 1500 واتی برای کف پاکسازی عمیق ، ویندوز ، کوره های BBQ ، گروت ، ماشین و سایر موارد دیگر ، شامل 18 لوازم جانبی
تولید – محصول
تمیزکننده سنگین McCulloch MC1275 با 18 لوازم جانبی – تمیز کردن بخارشوی تحت فشار کاملاً طبیعی ، بدون مواد شیمیایی برای اکثر کف ، پیشخوان ها ، لوازم خانگی ، ویندوز ، اتومبیل و موارد دیگر ، زرد / خاکستری
واگنر اسپریتکن واگنر 0282014 915 به صورت تقاضا ، تمیزکننده بخارشوی 120 ولت ، زرد
بخارشوی تمیز کننده بخارشوی بخارشوی SF-370 با 15 لوازم جانبی-تمام طبیعی ، شیمیایی بدون فشار تمیز کننده بخارشوی برای اکثر کف ، پیشخوان ، لوازم خانگی ، ویندوز ، اتومبیل و موارد دیگر ، 64 اینچ ، سفید
پاک کننده بخارشوی PureClean PureClean – سیستم خانگی چند منظوره 1500 واتی برای کف پاکسازی عمیق ، ویندوز ، کوره های BBQ ، گروت ، ماشین و سایر موارد دیگر ، شامل 18 لوازم جانبی
پیوست ها
18
8
15
18
اندازه مخزن
48 اونس
51.2 اونس
45 اونس
50.7 اونس
زمان بخارشوی
45 دقیقه
45 دقیقه
45 دقیقه
45 دقیقه
خرید
بررسی قیمت
بررسی قیمت
بررسی قیمت
بررسی قیمت
آخرین بروزرسانی در تاریخ 2020-03-15 در 08:37 / پیوندهای وابسته / تصاویر از API تبلیغات محصول آمازون

تمیزکننده بخارشوی McCulloch MC1275 سنگین
تمیزکننده بخارشوی McCulloch MC1275 سنگین

خلاصه سریع:

18 پیوست اضافی
مخزن آب 48 اونس
1 سال ضمانت محدود
اگر تمیز کننده بخارشوی بسیار قدرتمندی را می خواهید که همچنین می تواند وسایلی مانند کوره و حتی کل گاراژ شما را تمیز کند ، باید به McCulloch MC1275 Heavy-Duty Steam Cleaner نگاهی بیندازید !

ویژگی های پاک کننده بخارشوی McCulloch MC1275 سنگین
Switch Steam Lock – سوئیچ قفل بخارشوی را فشار دهید و بخارشوی بدون توقف به طور مداوم بیرون می آید.
قدرت جت نازل – عملکرد نازل جت می تواند در محلی که بخارشوی را هدف قرار می دهید تمرکز کنید و به خلاص تر کارآمدتر از شر خاک کمک کنید.
توابع ضمیمه – می توانید کف آن را ، چه آب بندی شده یا چوبی یا ورقه ورقه ، با سهولت این پیوست تمیز کنید.
مخزن آب 48 اونس – این دستگاه بخارشوی پاک کننده می تواند 48 اونس آب را در خود نگه دارد و به دستگاه اجازه می دهد تا 45 دقیقه بخارشوی ایجاد کند.
ضمیمه پد اسکراب – می توان برای این نوع نیازهای تمیز کردن استفاده کرد.
برس های ابزار شامل – برای سطوح دیگر استفاده می شود.
بسته کامل: شامل سیستم می باشد: دسته نگهدارنده ، نازل جت بخارشوی ، 2 میل باند ، یک سر موپ ، 2 پد میکروفایبر ، یک قیف آب ، یک فنجان اندازه گیری ، یک دستگاه فشار ، یک برس مثلث ، 5 برس نایلون ، برس ابزار برنجی و یک پد اسکراب.
مزایای پاک کننده بخارشوی سنگین McCulloch MC1275
کاربران اظهار داشتند که بخارشوی ایجاد شده برای مدت طولانی – حداکثر 2 ساعت – ادامه داشته است. کاربران همچنین اظهار داشته اند که این دستگاه قادر به پاکسازی سازهای ارگانیک و مضراب تیره و بدون آسیب رساندن به سطح آن است.

برخی از کاربران که از تمیز کننده بخارشوی روی چرخ های اتومبیل خود استفاده می کردند ، گفتند که این دستگاه قادر است گرد و غبار ترمز و سایر مواد شیمیایی موجود در چرخ ها را تمیز کند. کاربران رضایتمند نیز گفته اند که آنها از این واقعیت که آنها مجبور به استفاده از مواد شیمیایی نیستند که می تواند برای سلامتی آنها خطرناک باشد ، دوست دارند.

چیزهایی که باید از آنها آگاهی داشته باشید
کاربران اظهار داشته اند که بخارشوی این دستگاه فاقد فشار لازم برای تمیز کردن کارآمد است ، به خصوص اگر ساخت آن بسیار سنگین باشد. دما نیز به دلیل توانایی ساخت سریع بخارشوی ، از انتقادهای این دستگاه است.

همچنین کاربرانی وجود داشتند که می گویند دستگاه برای استفاده بیش از حد پر سر و صدا است. با توجه به دوام ، برخی از کاربران اظهار داشته اند که پیوست ها خیلی بادوام نیستند زیرا نمی توانند در مقابل حرارت مقاومت کنند و پس از یک بار استفاده از هم شکسته می شوند.

خط پایین
مک کالوچ بیش از یک دهه است که در این صنعت فعالیت می کند ، بهترین محصولات تمیز کننده بخارشوی را که می توان در خانه آنها بخواهد ، ایجاد کرد. اگر می خواهید یک بخارشوی پاک کننده قدرتمند ، بادوام و مؤثر که سالها به طول می انجامد ، در یک مک کالوچ سرمایه گذاری کنید!

Steamer و Cleaner Wagner 915 1،500-Watt On-Demand Power
واگنر 0282014 915 تمیزکننده بخارشوی در صورت تقاضا ، 120 ولت

خلاصه سریع:

عالی برای از بین بردن تصویر زمینه
شیلنگ بخارشوی 8 فوت
1 سال ضمانت محدود
برای افرادی که به دنبال پاک کننده های بخارشوی ارزان هستند ، انتخاب ها کاملاً محدود است زیرا همیشه کیفیت و قدرت آنها سؤال می کند. با این حال ، انتخاب های خوبی در بازار وجود دارد که هم با استفاده از همان قدرت تمیز کردن بخارشوی شونده های سنگین ، ارزان و با دوام هستند.

اگر به دنبال این خصوصیات هستید ، چرا خود را یک بخارشوی پودر و تمیز کننده Wagner 915 1،500-Watt-On-Demand Power دریافت نمی کنید ؟

ویژگی های واگنر 915
دو حالت قدرت بخارشوی: اگر می خواهید نحوه خروج بخارشوی از دستگاه را تغییر داده و آن را برای استفاده خود مناسب کنید ، فقط باید یک دکمه را فشار دهید و این بخارشوی را بطور مداوم یا متناوب آزاد می کند.
دستگاه با قدرت 120 ولت: این دستگاه بخارشوی شونده قدرت این توانایی را دارد که در تمیز کردن هر سطحی به شما کمک کند و حتی به شما در حذف کاغذ دیواری و سایر موارد تمیز کننده لکه ها کمک می کند.
20٪ تمیز کردن سریعتر از سایر دستگاه های بخارشوی تمیز کننده: این بخارشوی پاور می تواند سریعتر از تمیز کننده و تمیز کردن تصویر زمینه بخارشوی تمیز کند.
شامل: هنگام خرید این دستگاه جارو برقی ، شما همچنین یک جوراب پنجره ، یک برس و پارچه تمیز کننده کف ، دو لوله تمدید ، یک فنجان اندازه گیری و پر کردن قیف ، برس های ابزار و کتابچه راهنمای کاربر دریافت خواهید کرد.
مزایای واگنر 915
یکی گزارش داد که دستگاه پر و آماده سازی آن برای استفاده بسیار آسان است. کاربران همچنین گفتند که این دستگاه بسیار سبک وزن است و به آنها امکان تمیز کردن مناطقی مانند پله ها و سایر سطوح مختلف را می دهد. ضمیمه ها همچنین برای بسیاری از کاربران یک امتیاز عالی بود زیرا آنها قادر بودند به راحتی مناطق مختلف را تمیز کنند.

چیزهایی که باید از آنها آگاهی داشته باشید
کاربران اظهار داشتند که اندازه آن خیلی بزرگ است و بیش از حد دست و پا گیر برای استفاده از هر روز. کاربران همچنین عنوان كردند كه این دستگاه بسیار آهسته گرم می شود و باعث می شود كه آنها به سرعت تمیز نشوند.

برخی از کاربران اظهار داشتند که در واقع مناطقی مانند کوره ها ، چرخ ها و مناطق دیگر که قول داده می شود آنها را تمیز نکند ، تمیز نمی کند. دیگری گفت که این دستگاه پس از چند استفاده کار خود را متوقف کرده است و حتی یکی اضافه کرد که آنها فقط 15 ثانیه از آن استفاده کردند.

خط پایین
اگر می خواهید با عوارض کمتری خانه خود را به بهترین وجه ممکن تمیز کنید ، دستگاه بخارشوی پاور بهترین شرط بندی شماست. با استفاده از Wagner 915 ، شما نه تنها یک بخارشوی تمیز کننده ایمنی دریافت می کنید ، بلکه یک دستگاه تمیز کننده قدرتمند نیز دریافت خواهید کرد که می تواند تمام دستگاه های تمیز کننده دیگر را که در خانه خود دارید جایگزین کنید.

پاک کننده بخارشوی دستی ProduTrend Miracle Steam [دیگر موجود نیست]
بخارشوی قابل حمل قابل حمل ProduTrend – 9 پیوست و لوازم جانبی – تحت فشار ، بدون مواد شیمیایی ، پوشاک ، پارچه و بخارشوی تمیزکننده سطح – 12 اونس – بخارشوی معجزه آسا

خلاصه سریع:

عالی برای کارهای سریع
پیوست های مختلف
وزن فقط 4.2 پوند
خوشبختانه برای کسانی که به دنبال خرید یک بخارشوی پاک کننده کوچک هستند ، محصولی وجود دارد که نگرانی های شما را برطرف می کند: پاک کننده بخارشوی دستی دستی بخارشوی برقی ProduTrend با لوازم جانبی مختلف.

ویژگی های Miru ProduTrend
این بخارشوی شونده می تواند به لطف افزودنیها و لوازم جانبی بیشمار از آن ، لکه ها ، باکتری ها و خاک را از هر سطحی تمیز کند ، خواه این لکه ها در کف آشپزخانه ، مبل شما یا وسایل شما باشد.
برای استفاده از این دستگاه بخارشوی شونده ، فقط کافی است 175 میلی لیتر آب تمیز را درون مخزن خود پر کرده و چند دقیقه صبر کنید تا استفاده شود. بسته به نوع لکه یا سطحی که تمیز می کنید می توانید لوازم جانبی تمیزکننده موجود در سیستم را نیز وصل کنید و سپس فقط یک دکمه را فشار دهید تا تمیز کردن شروع شود.
این بخارشوی شونده باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد ، زیرا دیگر نیازی به استفاده از صابون و مواد شیمیایی برای تمیز کردن سطوح نیست.
این دستگاه همچنین سبک و قابل حمل است و به کاربران این امکان را می دهد تا آن را در هر کجا که می خواهند در بیاورند.
مزایای اعجاز ProduTrend
کاربران گزارش دادند که آنها عاشق این واقعیت هستند که این دستگاه سریعتر از مپس بخارشوی یا بخارشویپوش آنها گرم می شود و به آنها اجازه می دهد لباس ها و سایر سطوح را با سهولت تمیز کنند. همچنین هیچ نشتی در دستگاه ایجاد نشده است و این اطمینان را حاصل می کند که کاربران با آب داغ کنده نشوند. کاربران همچنین گفتند که دیگر نیازی نیست نگران حمل یک ماشین بسیار سنگین برای تمیز کردن لکه ها باشید.

چیزهایی که باید از آنها آگاهی داشته باشید
کاربران گفتند که این واحد علی رغم قول خود مبنی بر اینکه تقریباً می تواند هر چیزی را تمیز کند ، قادر به تمیز کردن ماسه کاشی و سایر لکه های سخت نیست. یکی دیگر گزارش داد که آنها تمیز کردن اجاق را مدتی طول کشیدند و مواردی وجود داشته است که بخارشوی تمیز کننده آب در هنگام تمیز کردن از آب خارج می شود. برخی گزارش داده اند که استفاده از دکمه های این دستگاه بسیار سخت است و آنها را از استفاده مداوم از بخارشوی غیرفعال می کند و باعث ایجاد گرفتگی های انگشت شست می شود.

خط پایین
اگرچه این پاک کننده بخارشوی کوچک در بازار جدید است ، اما نباید فوراً درباره آن قضاوت کنید زیرا ممکن است چیزی در آستین های خود پنهان باشد. این محصول کمی از ProduTrend قول می دهد بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی و تمیز کردن هرچه بیشتر کارآمد و بدون شکستن عرق ، به شما کمک کند.

پاک کننده بخارشوی چند منظوره Steamfast SF-370WH
پاک کننده بخارشوی چند منظوره Steamfast SF-370WH

خلاصه سریع:

مخزن آب 45 اونس
موتور قدرت 1500W
1 سال گارانتی
اگر به دنبال یک بخارشوی پاک کننده قدرتمند و سنگین هستید که ارزان و کاربردی است ، بخارشوی تمیز کننده بخارشوی چند منظوره Steamfast SF-370 دارای بخارشوی تمیز کننده است. ما دفترچه راهنما را ارسال کرده ایم ، تا بتوانید قبل از خرید از طریق آن کمکی کنید.

ویژگی های Steamfast SF-370WH
این دستگاه تمیز کننده بخارشوی می تواند هر سطح کف بسته را از چوب و کاشی گرفته تا ورقه ورقه و همچنین سایر سطوح مورد نیاز برای تمیز کردن تمیز کند.
یک موتور 1500 وات در این پاک کننده قرار دارد و با اطمینان از تمیز کردن لکه ها و باکتری ها به راحتی از بین می رود.
همچنین دارای یک مخزن بزرگ آب 45 اونسی است که به کاربران این امکان را می دهد تا 45 دقیقه با بخارشوی مداوم تمیز کنند.
کاربران همچنین می توانند از سوئیچ بخارشوی در صورت تقاضا با سوئیچ مداوم قفل بخارشوی لذت ببرند.
در بسته بندی ، ضمیمه های زیر وجود دارد: دستگیره های تقویت کننده ، یک سر موپ ، پدهای میکروفایبر ، یک نازل جت ، یک دستگاه فشار ، ابزار اسکراب ، یک ابزار گوشه ، برس های نایلون و ابزار برنجی ، که برای بسیاری از موارد بسیار مناسب است.
مزایای Steamfast SF-370WH
کاربران گفته اند که این تمیز کننده بخارشوی در واقع بسیار مناسب است ، زیرا از اجزای باکیفیت ساخته شده است و با وجود اینکه از پلاستیک ساخته شده است بسیار جامد است. عملکرد این دستگاه تمیز کننده بخارشوی نیز بسیار عالی است زیرا آنها قادر بودند فشار لازم را برای تمیز کردن حتی سخت ترین ظرف ها به راحتی دریافت کنند.

کاربران همچنین در مورد دکمه قفل قفل شده اند که به آنها امکان می دهد بدون نیاز به فشار دکمه بخارشوی دستی ، به طور مداوم از دستگاه استفاده کنند. خدمات مشتری این شرکت نیز به دلیل کارآیی قابل ستایش است.

چیزهایی که باید از آنها آگاهی داشته باشید
کاربران گزارش دادند كه دستگاه بسیار محكم نیست ، زیرا بعضی از قطعات شکسته تقریباً بلافاصله پس از استفاده گزارش داده اند و قطعات کاملاً خوب مونتاژ نشده اند. کاربران حتی گفتند که به دلیل مشکلی که در دکمه بخارشوی وجود دارد ، نمی توانند جلوی ریختن بخارشوی را بطور مداوم متوقف کنند.

کاربران همچنین اظهار داشتند که در صورت خراب شدن ، تعمیرات یا تعویض های احتمالی وجود ندارد. برخی از کاربران نیز از خدمات مشتری SteamFast شکایت کرده اند زیرا در هنگام نیاز به کمک یا جایگزینی به ایمیل های خود پاسخ نمی دهند.

خط پایین
به دنبال یک بخارشوی شوینده سنگین برای خانه می تواند خسته کننده باشد ، و با توجه به قیمت بخارشویهای سنگین ، بسیاری از آنها وسوسه می شوند تا برای چیزی کمتر حل شوند. با استفاده از بخارشوی تمیز کننده بخارشوی چند منظوره SteamFast SF-370WH ، می توانید با فشار زیادی که برای هر نوع لکه لازم دارید بدون هزینه زیاد هزینه تمیز کنید!

پاک کننده بخارشوی نورد PureClean XL
پاک کننده بخارشوی غلتکی خالص PureClean XLخلاصه سریع:

مخزن آب 48 اونس
موتور قدرت 1500W
ضمانت 5 ساله
دستگاه تمیز کننده بخارشوی PureClean XL انواع مختلفی از اتصالات را برای مقابله با هر کار تمیز کردن خانه شما ارائه می دهد. ما به خصوص گارانتی 5 ساله را دوست داریم ، یکی از بهترین پیشنهادات گارانتی که تا به امروز در مورد دستگاه بخارشوی تمیز پیدا کردیم.

ویژگی های PureClean XL
ظرفیت زیاد با وجود آب زیادی که در اختیار دارید ، بیشتر وقت شما می تواند به جای حضور در پر کردن مخازن برای تمیز کردن چیزها استفاده شود.
شیلنگ تمدید شده طول اضافی به همراه سیم برق بلند به شما امکان می دهد تا به گوشه و کنار اکثر اتاق ها برسید.
سوئیچ کنترل جریان بخارشوی مداوم می تواند به راحتی تنظیم شود و در صورت لزوم آزاد شود.
لوازم جانبی مفید پیوست ها کاربران را قادر می سازد تا طیف وسیعی از کارهای نظافت را انجام دهند.
طناب بلند بند ناف 16 فوت طول کافی برای رسیدن به بیشتر قسمتهای اتاقهای بزرگتر در اطراف خانه دارد.
دسته برگزار کننده. این ترتیبات به خوبی برای اطمینان از شیلنگ و جابجایی واحد در اطراف کار می کند.
مزایای پاک کننده بخارشوی چند منظوره PureClean XL
PureClean XL یک بخارشوی تمیزکننده قوطی نورد است که دارای یک بند ناف به طول 16 پا است که برای گرفتن واحد در اطراف خانه بدون آنکه از آن استفاده کند ، بسیار مناسب است. آخرین کاری که می خواهید پس از ساخت بخارشوی انجام دهید ، جدا کردن آن است!

در مورد ساختن بخارشوی ، این واحد می تواند بخارشوی را از مخزن آب 48 لیتری خود در حدود 12 دقیقه تحت فشار قرار داده و از آن استفاده کند ، که برای واحدی با این اندازه بسیار مناسب است. این باید برای 45-50 دقیقه بخارشوی مداوم خوب ادامه یابد.

چیزهایی که باید از آنها آگاهی داشته باشید
توجه داشته باشید که به نظر می رسد همیشه محصولات نزولی حتی در محصولات خوب وجود دارد. این یکی چند نقص طراحی دارد که باید برطرف شود.

PureClean XL هنگام گرم شدن و آماده شدن وسایل ، به شما علامت نمی دهد و در صورت تعجب از زمان رسیدن دوباره پر کردن ، فاقد اندازه گیری سطح آب است. در این حالت باید منتظر اتلاف بخارشوی باشید.

خط پایین
این یک بخارشوی شوینده فوق العاده برای بیشتر مشاغل اطراف خانه است. با دسترسی طولانی ، زمان گرمایش سریع و زمان بخارشوی فعال جامد ، شما نباید مشکلی در انجام سریع کار داشته باشید.

گارانتی 5 ساله یکی از گارانتی های بهتری است که من دیده ام و باید بیشتر نگرانی هایی را که ممکن است در مورد بخارشوی پاک کننده داشته باشید را کاهش دهد.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin betroad girişElektronik sigara