مچ بند هوشمند با قابلیت مکالمه سریع

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments


16 فوریه 2020 ایوان جوین راهنمای خرید ، ساعت هوشمند
با داشتن بسیاری از پوشیدنی های موجود در بازار ، انتخاب وسیله ای که مناسب شما باشد ، دشوار است. مورد صحیح به نیازهای شما بستگی دارد – خواه آن را شمارش مرحله ، مچ بند هوشمندی خواب یا مچ بند هوشمندی ضربان قلب 24/7 – چیزی برای همه وجود دارد. هیچ کس تمام این کارها را نمی کند ، اما برخی نزدیک تر از سایر محصولات هستند.

خواندن ضروری: بهترین مچ بند هوشمند های بدنسازی و وسایل بهداشتی

ما از تابستان گذشته شاهد راه اندازی دستگاه های معدودی بودیم. بیشتر این موارد به سبک و بهبود عملکرد متمرکز شده است. به جلو می رویم که انتظار داریم تأکید بیشتری بر تفسیر بهتر داده ها ، ادغام حسگرهای جدید و دور شدن از مچ دست انجام شود (فکر کنید کفش های هوشمند ، لباس ها ، هدفون های بیومتریک و غیره).

حقیقت این است که ، همه مچ بند هوشمند ها برای همه نیست. پوشیدنی هایی با هدف تازه کارآزمایی ، کاردستی های بدنسازی ، دوندگان و شناگران پیدا خواهید کرد. بنابراین ، چگونه مچ بند هوشمند مناسب برای زندگی خود را پیدا می کنید؟ در اینجا مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

(1) بودجه شما چقدر است؟ چقدر می خواهید هزینه کنید؟ (2) چه چیزی را می خواهید مچ بند هوشمندی کنید؟ معیارهای استاندارد یا شما بعد از چیزی پیشرفته تر هستید؟ (3) آیا طراحی برای شما جذابیت دارد؟ این یک موضوع سلیقه شخصی است. (4) صفحه نمایش رنگی ، نمایشگر سیاه و سفید یا صفحه نمایش ندارد؟ (5) تجربه کاربر (6) نگه داشتن آبدار آن (7) GPS یا GPS ندارد؟ (8) آیا ضد آب است؟ یا شنا دوستانه؟ (9) آیا شما مانیتور ضربان قلب می خواهید؟ مانیتور ضربان قلب نیز بسیار متفاوت است. (10) آیا موارد اضافی مانند اعلان های هوشمند ، پرداخت های NFC و غیره را می خواهید؟

(1) بودجه شما چقدر است؟ چقدر می خواهید هزینه کنید؟
مچ بند هوشمند تناسب اندام مقرون به صرفه شروع به ارسال می کند – 10 مورد برتر در مورد خرید یک مچ بند هوشمند تناسب اندام در نظر بگیرید
منبع تصویر: نوکیا
مچ بند هوشمند تناسب اندام در قیمت بسیار متفاوت است. آخرین نسل طیف گسترده ای از ویژگی های مختلف را برای انتخاب با قیمت های بسیار مناسب ارائه می دهد. همچنین ، با انتشار بسیاری از شرکت ها دستگاه های نسل 3 و 4 ، نسخه های قبلی قیمت آن کم می شود. در حالی که این پوشیدنی ها ممکن است همه چیز را مچ بند هوشمندی نکنند ، با برخی از خریدهای اطراف شما ممکن است بتوانید کالایی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

در رده پایین ، مدل هایی مانند Misfit Flash ، Pivotal Living ، Razor Nabu و Xiaomi Mi 4 Band را می یابید که همه آنها زیر 50 دلار می فروشند.

10 مورد برتر در مورد خرید یک مچ بند هوشمند تناسب اندام در نظر بگیرید

با این حال ، اگر به دستگاه کاملاً برجسته علاقه دارید ، برای خرید مثلاً Fitbit Charge 3 یا یکی از مچ بند هوشمندهای تناسب اندام Garmin ، باید کمی بیشتر هزینه کنید .

در انتهای گران تر ، دستگاه هایی را پیدا خواهید کرد که خط بین مچ بند هوشمند های بدنسازی و ساعتهای هوشمند مانند Apple Watch ، Withings Steel HR Sport ، Fitbit Versa 2 و Vivoactive 3 را محو می کنند .

(2) چه چیزی را می خواهید مچ بند هوشمندی کنید؟ معیارهای استاندارد یا شما بعد از چیزی خاص تر هستید؟
جلسه ورزشگاه خود را با این وسایل تقویت کنید – 10 مورد برتر برای خرید مچ بند هوشمند تناسب اندام را در نظر بگیرید
منبع تصویر: Fitbit
بیشتر مچ بند هوشمند های بدنسازی زبانه ها را روی مراحل ، مسافت ، کالری و فعالیت نگه می دارند. در صورتی که برای مدت زمانی خاص دچار کم تحرکی شده اید ، حرکات کمی به شما می دهد ، که برای حفظ حرکت در طول روز مفید است. تحقیقات بیشتر و بیشتر به خطرات ناشی از شیوه زندگی بی تحرک اشاره دارد .

موارد پیشرفته تر نیز با GPS داخلی برای اندازه گیری دقیق تر مسافت همراه هستند. اگر فعالیت اصلی شما پیاده روی ، پیاده روی یا دویدن باشد ، تقریباً هر مارکی انجام خواهد داد. اگر بیشتر فعالیت خود را با دوچرخه سواری ، کار کردن با بیضوی ، پیاده روی روی تردمیل ، شنا یا کوهنوردی انجام دهید ، چنین نیست. حتماً مچ بند هوشمندی را انتخاب کنید که بتواند داده ها را برای فعالیت خاص یا ورزشی که بیشتر انجام می دهید ، ضبط کند.

ده ابزار برای نظارت بر خواب پیشرفته 2 – 10 مورد برتر برای خرید مچ بند هوشمند تناسب اندام در نظر بگیرید
منبع تصویر: Fitbit
مچ بند هوشمندی خواب نیز به یک ویژگی مشترک تبدیل شده است. خواب در سلامتی و بهزیستی در طول زندگی نقش اساسی دارد. پوشیدنی ها از نظر اطلاعاتی که ارائه می دهند بسیار متفاوت هستند ، از نظارت ساده در کل زمان تا ارائه جزئیات در مراحل مختلف خواب مانند نور ، عمیق و خواب REM. بسیاری از دستگاه ها همچنین آلارم خاموش دارند که لرزش می کنند تا بدون مزاحمت شریک زندگی شما را از خواب بیدار کنند.

خواندن ضروری: بهترین دستگاه ها برای نظارت پیشرفته در خواب

گذشته از این معیارهای نسبتاً استاندارد ، برخی مچ بند هوشمند های بدنسازی می توانند موارد دیگری را حفظ کنند. این شامل ضربان قلب ، دمای بدن ، واکنش پوست گالوانیک و قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش است. Vivosmart 4 ، برای مثال و بالعکس 2 ، می تواند سطح اکسیژن خون خود را اندازه گیری کند. در بیشتر قسمت ها ، هرچه ویژگی مچ بند هوشمندی بیشتری داشته باشید ، هزینه دستگاهتان نیز بیشتر می شود.

خواندن ضروری: مربی بدن سازی از مچ دست

همچنین مچ بند هوشمند های فعالیتی وجود دارند که سنسورهای زیادی را شامل نمی شوند ، اما مربیگری را ارائه می دهند. مثلاً اکنون Moov فعالیت خود را به طور جدی نظارت می کند و به شما توصیه می کند که در زمان واقعی چطور از تمرین خود بیشترین بهره را ببرید. تجزیه و تحلیل معنی دار از داده های حیاتی ما آینده است.

(3) آیا طراحی برای شما جذابیت دارد؟ این یک موضوع سلیقه شخصی است.
fitbit پیش فروش لوازم جانبی شیک در مدارس دولتی را راه اندازی کرد – 10 مورد برتر در مورد خرید یک مچ بند هوشمند تناسب اندام را باید در نظر بگیرید
منبع تصویر: عدم رضایت
مچ بند هوشمند ها در اشکال ، سبک ها و اندازه های مختلفی ارائه می شوند. طراحی موضوعی ذهنی است ، اما موضوع بسیار مهمی است. مچ بند هوشمند های فعالیت به عنوان چیزهای کم نظیر و غیرقابل انعطاف پذیر با هدف تنه های تناسب اندام و فن آوری های فن آوری شروع می شوند. جامعه فناوری اهمیت طراحی پوشیدنی هایی را که هم کاربردی و هم جذاب هستند ، درک کرده است.

منظور از اکثر مچ بند هوشمند های بدنسازی است که به طور مداوم پوشیده می شوند ، بنابراین لازم است چیزی را که به مچ دست بسته است دوست دارید. اگر قبل از خرید این فرصت را دارید که یکی را امتحان کنید ، ایده خوبی است که این کار را انجام دهید.

از نظر طراحی می توان مچ بند هوشمند های فعالیت را به سه گروه مجزا تفکیک کرد. دسته اول نوع مچ بند هوشمند اسپرت هستند. اینها معمولاً لاستیک شده و از نظر ظاهری ساده هستند. مچ بند هوشمند های تناسب اندام Fitbits ، Garmin نمونه های خوبی هستند. دسته بعدی آن دسته از مواردی هستند که به صورت ساعت هوشمند عرضه می شوند . این شامل ترکیبی است که ظاهر کلاسیک ساعتهای آنالوگ را با هوشمندهای امروزی ترکیب می کند. دسته آخر مچ بند هوشمند هایی هستند که مانند ساعت مچی آنالوگ با کیفیت یا تکه های جواهرات مانند فاز Mispit فاز به نظر می رسند .

مشخص است که در حال حاضر ، فناوری پوشیدنی هنوز محبوب تر از مردان نسبت به زنان است. طبق گفته Fitbit ، حدود 70٪ دستگاههای آنها به آقایان فروخته می شود. این به آرامی تغییر می کند ، با این حال ، و تعداد بیشتری مچ بند هوشمند با توجه به علاقه مندان به تناسب اندام در حال طراحی است.

خواندن ضروری: بهترین مچ بند هوشمند های فعالیت برای زنان

هر دستگاه پوشیدنی را انتخاب کنید ، مطمئن باشید که با آن کاملاً راحت هستید.

(4) صفحه نمایش رنگی ، سیاه و سفید یا صفحه نمایش ندارد؟
پنج روش هوشمندانه برای استفاده از فناوری پوشیدنی در کلاس – 10 مورد برتر در مورد خرید یک مچ بند هوشمند تناسب اندام در نظر بگیرید
این دوباره ، یک موضوع ذهنی است.

اولین دیدگاه این است که شما می خواهید یک نمایشگر به منظور پیشرفت خود در طول روز مشاهده کنید. این که آیا این به معنی نمایشگر رنگی کاملاً برجسته ، صفحه نمایش سیاه و سفید یا فقط مجموعه ای از چراغ های LED است ، گزینه های بسیاری برای انتخاب وجود دارد. نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که املاک و مستغلات با صفحه نمایش پیشرفته تر ، باتری را بیشتر تخلیه می کنند. و کیف پول شما …

دیدگاه دوم این است که شما بدون نمایشگر بهتر هستید تا به این ترتیب که به چک کردن شماره های روی مچ دست خود معتاد نشوید – دستگاه در این حالت کمتر دچار حواس پرتی می شود. این بدان معنی است که شما کاملاً به تلفن هوشمند یا رابط وب خود وابسته خواهید بود تا پیشرفت خود را بررسی کنید.

ما قطعاً متعلق به اردوگاه اول هستیم.

(5) تجربه کاربر
کدام مچ بند هوشمند تناسب اندام garmin را باید خریداری کنید – 10 مورد برتر برای خرید مچ بند هوشمند تناسب اندام در نظر بگیرید
منبع تصویر: گارمین
شما می خواهید یک تجربه کاربری یکپارچه را هنگام مچ بند هوشمند خود داشته باشید. موارد فنی برای در نظر گرفتن مواردی مانند تنظیم ، نحوه شارژ دستگاه و نحوه ذخیره اطلاعات شما وجود دارد. آیا به صورت خودکار همگام سازی می شود (راحت ترین دستگاه ها بصورت خودکار و بی سیم همگام می شوند)؟ آیا مچ بند هوشمندی فعالیت و مچ بند هوشمندی خواب به صورت اتوماتیک است یا دستی؟ آیا ضد آب است؟ اینها فقط برخی از سؤالاتی است که باید از خودتان بپرسید.

همچنین می خواهید نحوه تعامل با مچ بند هوشمندی که در نظر دارید آسان باشد. برخی از آنها صفحه نمایش لمسی را کاملاً برجسته کرده اند ، در حالی که برخی دیگر با بهره برداری از دستگاه ، مینیمالیستی هستند.

اما پوشیدن یک مچ بند هوشمند تناسب اندام تنها نیمی از داستان است. بخش دیگر به همان اندازه مهم درک و استفاده از داده های شما برای زندگی سالم است. مچ بند هوشمند های مختلف فعالیت روش های مختلفی برای نمایش داده ها دارند. از این رو مهم است که برنامه گوشی های هوشمند و هر رابط وب سایت جذاب و ساده برای استفاده باشد و اطلاعاتی را که بیشتر به آنها علاقه دارید فراهم کنید.

(6) آبدار بودن آن
عدم سوء استفاده فلش دوچرخه سواری نسخه 4 300×238 – 10 مورد برتر در مورد خرید یک مچ بند هوشمند تناسب اندامصرف نظر از اینکه کدام مچ بند هوشمند تناسب اندام را انتخاب می کنید ، درنهایت برای شارژ مجدد یا تغییر باتری مجبور خواهید بود که آن را خاموش کنید. هنگامی که این اتفاق می افتد ، دستگاه به طور واضح مچ بند هوشمندی فعالیت شما را متوقف می کند ، بنابراین می توانید در داده ها شکاف ایجاد کنید.

عمر باتری بسیار متفاوت است. بسته به ردی که شما خریداری می کنید ، از هر روز یا دو روز از دستگاه خود ( Apple Watch ) به طور متوسط ​​چهار تا هفت روز (بیشتر مچ بند هوشمندهای تناسب اندام Fitbit و Garmin ) به 6 ماه یا بیشتر می روید ( Moov ، عدم رضایت ، وقایع ).

مچ بند هوشمند هایی که از باتری های یکبار مصرف ساعت استفاده می کنند طولانی تر هستند ، اما آنها نیاز به تعویض هر چند ماه تا یک سال دارند. همچنین از لحاظ ویژگی ها باریک تر هستند. از طرف دیگر باتریهای قابل شارژ برای مشخصات هر دستگاه ساخته شده است.

درمورد شارژ باتری ها ، بیشتر به پورت USB معمولی نیاز ندارند. برخی از آنها سریعتر از سایرین شارژ می شوند ، اما حداقل چند ساعت برای سوخت گیری کامل موثر هستند.

(7) GPS یا GPS ندارد؟
10 چیز برتر در مورد خرید یک مچ بند هوشمند تناسب اندام – 10 مورد برتر در مورد خرید یک مچ بند هوشمند تناسب اندام
منبع تصویر: سنگریزه
مچ بند هوشمند های تناسب اندام با جی پی اس ساخته شده اند کمی گران تر از اجرای بیشتر انواع آسیاب. بسیاری از آنها دارای صفحه نمایش رنگی و صفحه نمایش به اندازه کافی بزرگ هستند تا بتوانید اطلاعات را از طریق آن بخوانید. برخی دیگر از این حسگر برای محاسبات استفاده می کنند اما ارائه های مفصلی را در برنامه های گوشی های هوشمند ارائه می دهند.

اگر به عنوان مثال یک دونده مشتاق هستید ، می خواهید تمام جزئیات مربوط به جلسات آموزشی خود را بدانید. شما می خواهید بدانید چه سریعتر حرکت کردید ، چه زمانی تلاش کردید و با چه زمین هایی مشکل داشتید. وقتی GPS را با یک مچ بند هوشمند تناسب اندام ترکیب می کنید ، تمام این اطلاعات در دست شماست. همچنین ، اگر نگران گم شدن GPS هستید ، ممکن است مفید باشد.

GPS فوق العاده است ، اما فقط در صورت نیاز به آن. برخی از مچ بند هوشمند های بدنسازی ، مانند Charge 3 و Versa می توانند با تلفن هوشمند شما جفت شوند تا اطلاعات GPS را استخراج کنند. با این حال ، این بدان معناست که باید در ساعتهای ابتدایی صبح تلفن هوشمند خود را با خود حمل کنید. اگر هر روز همان مسیر را طی می کنید ، یک مانیتور GPS قصد ندارد همه چیز را برای شما انجام دهد. اگر در درجه اول به ورزشگاه ضربه بزنید ، نتایج کاملاً غیر جالب خواهد بود!

(8) آیا ضد آب است؟ یا شنا دوستانه؟
با یکی از این وسایل 2 300 15 158 به استخر بروید – 10 مورد برتر در مورد خرید یک مچ بند هوشمند تناسب اندام در نظر بگیرید
منبع تصویر: عدم رضایت
هنگام خرید مچ بند هوشمند مناسب تناسب اندام ، ویژگی مقاومت در برابر آب اغلب می تواند یک عامل تعیین کننده باشد.

خواندن ضروری: توضیح در مورد امتیازات مقاومت در برابر آب

هیچ پوشیدنی ضد آب وجود ندارد. این آیین نامه از داشتن ساعت و تناسب اندام در برابر ضد آب بودن ممنوع است. این امر به این دلیل است که ، همیشه سطح معینی از فشار آب وجود دارد که در آن ، یک پوشیدنی شروع به نشت می کند. بنابراین ، پوشیدنی ها فقط به عنوان مقاومت در برابر آب مشخص می شوند.

خواندن ضروری: با این وسایل به سمت استخر بروید

شما همیشه باید قبل از پوشیدن لباس در حمام یا استخر ، نشانه ها را در دستگاه یا وب سایت سازندگان خود بررسی کنید. خبر خوب این است که مقاومت در برابر آب مناسب به آرامی در حال تبدیل شدن به یک استاندارد صنعت است.

(9) Is there a heart rate monitor? Heart-rate monitors vary greatly too.
بررسی vivosmart hr garmin می رود پس از شارژ fitbit hr با مچ بند هوشمند جدید 7 300×284 – 10 مورد برتر در مورد خرید یک مچ بند هوشمند تناسب اندام
منبع تصویر: گارمین
یک مطالعه جدید نشان می دهد که ضربان قلب در حال استراحت می تواند برای پیش بینی طول عمر شما استفاده شود . محققان دریافتند كه خطر مرگ در اثر هر بیماری یا وضعیت سلامتی برای هر 10 دقیقه در دقیقه تقریباً 9٪ افزایش می یابد. 8٪ احتمال ابتلا به حمله قلبی و سكته مغزی قلبی افزایش می یابد.

ضربان قلب در حال استراحت نیز می تواند برای ارزیابی میزان خستگی استفاده شود. اگر فهمیدید که میزان خوانش شما از حد متوسط ​​(بیش از 7 دور در دقیقه) بالا می رود ، می تواند نشانه ای باشد که به طور کامل از یک تمرین سخت بهبود نیافته اید. سپس باید چند روز یا هفته را در نظر بگیرید تا زمان بدنت بهبود یابد.

اکثر مچ بند هوشمند های فعالیت این روزها بطور خودکار ضربان قلب استراحت شما را مچ بند هوشمندی می کنند. آنها همچنین سوابق تاریخی به شما ارائه می دهند که می توانید به آن ضربه بزنید تا ببینید که خوانشهای شما به مرور زمان تغییر می کند.

خواندن ضروری: اهمیت پیروی از خواندن ضربان قلب در حال استراحت

این نوع اطلاعات در هنگام دویدن یا دوچرخه سواری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بدن شما دارای 5 ناحیه ضربان قلب است . با این حال بسیاری از مردم نمی دانند ضربان قلب آنها چیست یا واقعاً کجاست. این بدان معناست که غالباً آنها برای دستیابی به اهداف خود آموزش نمی دهند. تمام قطار ضربان قلب ورزشکار برتر ، زیرا آنها می دانند که این امر به آنها کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن به پتانسیل خود برسند.

خواندن ضروری: آموزش منطقه ضربان قلب با پوشیدنی

سنسورهای ضربان قلب به سرعت در حال تبدیل شدن به یک استاندارد استاندارد برای دستگاههای جدید بدنسازی هستند. این موارد از دستگاههایی برخوردار است که امکان نظارت بر ضربان قلب 24/7 را دارند ، مانند Fitbit Charge 3 ، Vivosmart 4 تا دستگاه هایی که ضربان قلب را فقط در طول جلسات تمرین مچ بند هوشمندی می کنند.

از یک مانیتور ضربان قلب مبتنی بر مچ دست ، انتظار مطالعه دقیق ضربان قلب را نداشته باشید. به خصوص وقتی که شما درگیر فعالیت شدید هستید. اگر در مورد آموزش منطقه ضربان قلب واقعاً جدی هستید ، بهتر است با بند سینه بهتر برخورد کنید .

(10) آیا موارد اضافی مانند اعلان های هوشمند ، پرداخت های NFC ، پاداش های مجازی و غیره را می خواهید؟
بررسی مچ بند هوشمند تناسب اندام قطبی a360 با ضربان قلب مبتنی بر مچ دست 300×200 – 10 مورد برتر در مورد خرید یک مچ بند هوشمند تناسب اندام در نظر بگیرید
منبع تصویر: قطبی
تعداد فزاینده ای از مچ بند هوشمند های بدنسازی می توانند بیش از فعالیتهای پیگیری انجام دهند. به عنوان مثال ، برخی از موارد با تلفن هوشمند خود همگام سازی می کنند تا ایمیل ، پیام متنی یا اطلاعیه های رسانه های اجتماعی را در اختیار شما قرار دهند. از آنها می توان برای یادآوری رویدادهای مهم قرارهای تقویم استفاده کرد. برخی دیگر پرداختهای بدون تماس را ارائه می دهند.

بسیاری از پوشیدنی ها نیز هنگامی که افراد به اهداف روزمره خود می پردازند ، نوعی بازخورد مثبت را در قالب پاداش های مجازی – موسوم به نشان ها یا نامه های تبریک – ارائه می دهند. اذعان به کار سخت شما می تواند باعث شود احساس خوبی داشته باشید. بعضی از مچ بند هوشمند ها از این نظر بهتر از سایرین هستند. آیا این برای شما مهم است؟

مچ بند هوشمند با قابلیت مکالمه

  • افشای اطلاعات: ما یک سایت بررسی هستیم که از فروش کالاهای خاص کمیسیون کمی دریافت می کنیم ، اما قیمت برای شما یکسان است. ما به طور مستقل متعلق هستیم و تمام نظرات بیان شده در اینجا متعلق به خودمان هستیم. برای اطلاعات بیشتر به صفحه افشای شرکت های ما مراجعه کنید .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>