مسائل اندازه! سینک ظرفشویی آشپزخانه در گستره وسیعی از عرض و عمق وجود دارد. این راهنما را در اندازه های مختلف سینک ظرفشویی آشپزخانه بررسی کنید تا بتوانید یکی از وسایل مورد نظر خود را انتخاب کنید.
FILED UNDER:مزرعه غرقغرق راهنمای غرق
وقتی صحبت از سینک آشپزخانه می شود ، گزینه ها بسیار زیاد است. مواد ، عمق ، اندازه ، شکل ، تعداد کاسه ها ، حتی گزینه های تخلیه … ممکن است شما وسوسه شوید که فقط هر نوع سینک ظرفشویی را که از آشپزخانه ارائه می دهد ، بگیرید. این کار را نکنید! زودتر از او پشیمان خواهید شد.

از آنجا که سینک آشپزخانه شما (مورد بحث) پرکاربردترین وسایل موجود در اتاق است ، لازم است وسایل مناسب آشپزخانه و نیازهای خود را انتخاب کنید. یکی از مهمترین عوامل اندازه سینک است.

بدیهی است ، اگر شما به سادگی یک سینک موجود را جایگزین می کنید و نه پیشخوان ، اندازه سینک شما از پیش تعیین شده است (مگر اینکه بخواهید یک کاسه تخته را با یک دوبل یا برعکس جایگزین کنید). اما اگر شما در حال طراحی یک آشپزخانه جدید هستید یا کل منطقه سینک را جایگزین می کنید ، باید اندازه ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای خاص شما مناسب باشد.

در انتخاب اندازه سینک فاکتورهای مختلفی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

اندازه متوسط ​​سینک
سینک ظرفشویی آشپزخانه از 7 d کم رنگ به عرض 72 گسترده است. اندازه استاندارد سینک 22 ″ 22 22 است.

سینک ظرفشویی های یک کاسه در عرض های تا 36 available در دسترس هستند (در حالی که عرض های بیشتری در دسترس هستند ، غیر معمول هستند و معمولاً شامل رینگ های فوق العاده گسترده ای یا سطح کار متصل هستند). سینک ظرفشویی دو کاسه به طور کلی در اندازه های تا عرض 48 available در دسترس است (کاسه ها ممکن است اندازه یا عمق های مختلف داشته باشند). سینک ظرفشویی سه قلو ممکن است تا 60 measure اندازه گیری کند. اندازه نامنظم معمولاً در سینکهای میله ای و آماده سازی دیده می شود.

سینک ها عموماً بین 6 تا 12 اینچ عمق دارند. سینک های معمولی معمولاً 7 تا 10 اینچ عمق دارند. اگر دوست دارید ظروف را جمع کنید یا مرتباً از گلدان های بزرگ یا بشقاب کوکی استفاده کنید ، ممکن است بخواهید با یک سینک عمیق تر بروید. فقط خیلی عمیق نیست – اگر کوتاه هستید ، سخت می شوید که به زیر سینک برسید ، و اگر قد بلندی دارید ، برای رسیدن به وسایل ، باید بیشتر خم شوید. بخاطر داشته باشید که یک سینک زیر آب تقریباً 1 تا 1/2 اینچ عمیق تر از یک تخته سقوط یا فلاشینگ خواهد بود.

برای بهره گیری کامل از هر اینچ از فضا ، یک سینک صفر شعاعی (یا یک گوشه با شعاع کوچک) در نظر بگیرید. گوشه های صفر کاملاً زاویه دار هستند ، گرد نیستند ، به طوری که قابلمه ها یا گلدان های بزرگ در گوشه ها قرار می گیرند. تمیز کردن این سینک ها نسبت به مواردی که به آرامی گرد هستند (هرچه شعاع کوچکتر باشد ، گوشه آن واضح تر است) دشوارتر است ، بنابراین حتما قبل از خرید سینک ظرفشویی با شعاع صفر آن فاکتور را در نظر بگیرید.

Franke 35-1 / 2 “Fireclay Apron Front Manor House سینک کاسه دوبل
Franke 35-1 / 2 ″ سینک ظرفشویی دو کاسه Fireclay Apron Front Manor House
اندازه آشپزخانه
اندازه کلی آشپزخانه شما یک عامل بزرگ در اندازه سینک است. در یک آشپزخانه کوچکتر ، جایی که فضا در حق بیمه است ، یک سینک بزرگ به معنای فضای کم شمارنده و همچنین فضای کمتری برای کابینت است. یک قانون شست و شو ، اما در سنگ تنظیم نشده است: آشپزخانه ها تا 150 فوت مربع می توانند تا یک سینک ظرفشویی 24 را داشته باشند. فضای کم پیشخوان را می توان با استفاده از یک صفحه برش ، میز کار ، یا روکش متناسب با آن ، تعمیر کرد تا در هنگام استفاده از سینک در بالای سینک قرار گیرد.

اگر فضا مسئله ای نیست (یا حتی اگر وجود داشته باشد ، اما یک سینک بزرگ بزرگ است) ، مطمئن باشید که این سینک متناسب با طرح کلی آشپزخانه است. یک سینک بزرگ جلوی پیش بند یک آشپزخانه کوچک را تحت الشعاع قرار خواهد داد (اما کمترین اندازه به اندازه شما نخواهد بود). یک سینک کوچک در یک آشپزخانه بزرگ به نظر می رسد شاداب است.

سینک ظرفشویی گرانیتی
Elkay Mystic 32 S سینک آشپزخانه
اندازه کابینت پایه
اگر با یک طرح موجود یا یک آشپزخانه کوچک کار می کنید ، باید اندازه کابینت پایه را در نظر بگیرید که حداکثر اندازه سینک شما را تعیین می کند. یک سینک بزرگ به یک کابینت پایه بزرگ احتیاج دارد ، که ممکن است فضای کلی کابینت را مختل کند یا عجیب به نظر برسد که توسط کابینت های نسبتاً کوچکتر احاطه شده باشد.

کابینت های آشپزخانه استاندارد دارای عمق 24 ((25/1/4 ″ -26 ″ و عرض 36 ″ -42) هستند ، اما کابینت های پایه در طیف گسترده ای از عرض موجود است. برای تعیین حداکثر اندازه سینک برای کابینت پایه خود ، فضای داخلی کابینت خود را اندازه گیری کرده و از هر بعد دو تا سه اینچ را کم کنید. یک کابینت پایه 36 اینچی می تواند حداکثر یک دستشویی 33 اینچی را کنترل کند. یک کابینت 30 اینچی باید با سینک ظرفشو بزرگتر از عرض 27 ted باشد. کابینت پایه سینک 24 عیار با راحتی یک سینک استاندارد 22 x30؛ را در خود جای داده است. حتما هنگام برنامه ریزی برای ذخیره سازی در داخل کابینت پایه ، عمق سینک خود را در نظر بگیرید. هنوز مطمئن نیستید؟ راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه اندازه گیری کابینت پایه سینک آشپزخانه خود را بخوانید .

ممکن است شما بتوانید داخل یک کابینت قرار بگیرید تا در یک سینک بزرگتر جا بیفتد ، اما این امر به دلایل چندانی توصیه نمی شود: این کار ضمانت کابینت را خنثی می کند ، پشتیبان پیشخوان را به خطر می اندازد و تعویض سینک نیاز به آسیب دیدن کابینت ها دارد.

سینک آشپزخانه Elkay Double Bowl 33 “
Elkay Double Bowl 33 ink سینک آشپزخانه
متوسط ​​استفاده
در روز چند ظرف استفاده می کنید؟ بزرگترین خدمتکار شما چقدر بزرگ است؟ آیا بچه ها یا حیوانات خانگی را در سینک خود حمام می کنید؟ قبل از تصمیم گیری در مورد اندازه سینک ، عادت های آشپزی و تمیز کردن خود را با دقت بیشتری بررسی کنید. اگر هرچه تمیز می شوید ، سینک شما نباید بزرگ باشد ، اما اگر دوست دارید ظرف ها را جمع کنید ، اندازه بزرگتری را در نظر بگیرید. اگر کباب بزرگ شما فقط در روز شکرگذاری شسته می شود ، می توانید با ناراحتی گوه کردن آن را به سینک خود سالی یک بار مدیریت کنید. اگر مرتباً پخت ، یک سینک بزرگتر برای آن ورق های کوکی می خواهید.

بسته به سبک خاص پخت و پز و شستشو ، ممکن است بخواهید سینک ظرفشویی را با ویژگی های اضافی مانند تخته تخلیه یکپارچه یا کاسه آماده سازی کوچکتر در نظر بگیرید. سبک های مختلف سینک برای انواع مختلف آشپزها به خوبی کار می کنند: بسیاری از آنها برای ظرفیت بی وقفه آن یک سینک ظرفشویی بزرگ یک کاسه را ترجیح می دهند. دیگران برای یک سینک ظرفشویی دو کاسه ای را انتخاب می کنند و یک طرف را برای ظروف و دیگری از آن برای آماده سازی مواد غذایی استفاده می کنند. هنوز برخی دیگر یک سینک ظرفشویی سه قلو را با فضای شستشوی کافی و یک سینک آماده سازی اختصاصی ترجیح می دهند ، در حالی که برخی دو سینک کاملا جداگانه را برای چند کاربر انتخاب می کنند. سینک ظرفشویی چند کاسه ای با تقسیم کننده های پایین مزایای استفاده از سینک های بزرگتر یک کاسه بزرگ و سینک های چند کاسه را در یک بسته فراهم می کند.

Elkay Gourmet 30-1 / 2 “سینک آشپزخانه
Elkay Gourmet 30-1 / 2 ″ سینک آشپزخانه
منطقه اطراف
همانطور که با اندازه کلی آشپزخانه انجام دادید ، اندازه عناصر اطراف آن را در نظر بگیرید. از پنجره روی سینک و سایر وسایل جانبی در نزدیکی – پیشخوان ، اجاق گاز ، لوازم جانبی ، حتی جزئیات کابینت – بررسی کنید و ببینید که آیا سینک شما متناسب به نظر می رسد. یک قطعه کاغذ برش داده شده به اندازه را روی ناحیه سینک قرار دهید یا آن را با نوار پوشاندن نقشه بکشید تا در مورد اثر دقیق قضاوت کنید.

به یاد داشته باشید که در هنگام اندازه گیری ، عناصر دیگر آشپزخانه را نیز در نظر بگیرید: اسپری پشتی ، شیر آب ، دیسپنسر صابون ، آب داغ و سایر لوازم جانبی کانتر که فضای شما را اشغال می کنند.

سینک آشپزخانه الکای 32 “
سینک آشپزخانه Elkay 32
سایر نیازها
اگر غالباً میهمانی ها را میزبانی می کنید ، نوشیدنی های خنک را تهیه می کنید ، غذای تازه زیادی تهیه می کنید ، یا دوست ندارید که یک نوشیدنی را روی یک سینک پر از ظروف کثیف بخورید ، یک سینک نوار باریک یا سینک آماده را در نظر بگیرید. آنها هر دو تزئینی و مفید هستند ، به خصوص برای سرگرمی مشتاق و فضای کمتری.