نحوه خرید صفحه کلید بازی

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

هنگامی که شما ساخت دکل بازی، شما در حال رفتن به خودتان پیدا کنید صحبت زیادی در مورد اعداد. بالاتر و بزرگتر به طور کلی بهتر هستند ، به خصوص وقتی در مورد چیزهایی مانند سرعت پردازنده ، مقدار رم و اندازه هارد دیسک شما صحبت می شود. اما وقتی می خواهید صفحه کلید کامل را بیابید ، با مجموعه کاملاً جدیدی از معیارها به همراه اشکال و رنگهایی روبرو خواهید شد که در ابتدا چندان معنایی نخواهد داشت. سوییچ گنبد چیست؟ و چرا ما در مورد گیلاس های سبز صحبت می کنیم؟

غشاء در مقابل گنبد در مقابل مکانیکی
Corsair K90

بیشتر افراد فکر زیادی به سازوکارهای کلیدی نمی کنند. ما معمولاً فقط با هر آنچه در لپ تاپ هایمان ساخته شده است می چسبیم. ماشین های قابل حمل که قبلاً دامنه سوئیچ های غشایی بودند ، که اساساً لنت های حساس به فشار هستند که به دلیل فشار پایین و فشار کلید آرام خود جایزه می گیرند. اما آنها عموماً برای تایپ کردن و بازی های جدی مکیدن هستند. برخی از ماشین ها و صفحه کلید تبلت هنوز از آنها استفاده می کنند ، اما در اکثر سازندگان لپ تاپ به مکانیسم های قیچی مانند مکانیسم پروانه گاه نامفهوم اپل روی آورده اند .

سوئیچ های قیچی نوعی سوئیچ گنبدی است: یک دکمه ترکیبی که یک مکانیزم تاشو را در زیر هر کلید قرار می دهد که در هنگام فشار دادن آن بر روی غشایی فشار می یابد. به این ترتیب ، احساس لمس کلیدهای مکانیکی را به همراه تایپ کردن آرام و مشخصات باریک غشاء به دست می آورید. این صفحه کلیدهای مصرف کننده این روزها سوئیچ های گنبدی هستند – نه تنها آنهایی که به لپ تاپ ها تعلق دارند بلکه برخی از خریدهای دسک تاپ نیز در آن قرار دارند. همچنین صفحه کلیدهای بازی کاملاً کمی وجود دارند که از کلیدهای گنبدی به جلوه برجسته استفاده می کنند. آنها ارزان تر از صفحه کلید های غشایی هستند اما ارزان تر از مجموعه های مکانیکی هستند ، و آنها را به یک انتخاب مناسب برای تایمر اول یا آنهایی که دارای بودجه هستند ، تبدیل می کند.

سرانجام سوئیچ های مکانیکی وجود دارد. شما احتمالاً شنیده اید که گیمرها و برنامه نویسان به طور یکسان فضیلت خود را قدم می زنند. یک کلید مکانیکی همه بهار و اهرمی است و هیچ غشاء اسفنجی در آن وجود ندارد. این بدان معناست که پرسهای کلیدی دقیق و پاسخگو هستند و هنگام تایپ بازخورد زیادی به شما می دهند. آنها همچنین بسیار بلند هستند ، این بدان معنی است که آنها ممکن است بهترین انتخاب برای کارهای اداری یا هر محیط دیگری که افراد در آن وجود دارند ، نباشند. تمام این بیت های محکم به این معنی است که تنظیمات مکانیکی نسبت به سایر صفحه کلیدها گران تر هستند. اما بسیاری از مدل های اخیر در حال حاضر تجهیز روشنایی LED در زیر هر کلید، بنابراین حداقل شما در حال گرفتن قابل تنظیم نشان می دهد نور برای قیمت.

رنگها!
Razer Huntsman

وقتی مردم در مورد کلیدهای “آبی” یا “قرمز” صحبت می کنند ، آنها در مورد طرح روشنایی صحبت نمی کنند. آنچه در مورد آنها بحث می شود انواع کلیدهای مکانیکی تولید شده توسط شرکتی به نام گیلاس است. سالها کلیدهای Cherry MX استاندارد طلایی برای تنظیمات مکانیکی بودند که بسیاری از تولید کنندگان قطعات را از آنها می گرفتند. اکنون این اختراعات ثبت شده منقضی شده است ، بنابراین ما شاهد هستیم که بسیاری از شرکت های بازی مانند Razer و Logitech راه حل های داخلی خود را شلاق می زنند و حتی کمی با فناوری هایی مانند کلیدهای ” Opto-Mechanical ” آزمایش می کنند.

بسیاری از شرکت ها هنوز از کلیدهای گیلاس استفاده می کنند ، و اغلب آنها را در توضیحات محصول تبلیغ می کنند. برخی حتی به شما امکان می دهند کدام یک را انتخاب کنید. کلیدها به وسیله رنگ ساقه در مرکز آنها مشخص می شوند که هر کدام هنگام تایپ مشخصات و صدای خاصی را نشان می دهند. برخی از کلیدهای گیلاس ممکن است منحصر به تولید کنندگان خاص باشد. به عنوان مثال ، فقط کلیدهای کرشیر کلیدهای Cherry MX Speed ​​را به بازار عرضه می کنند که برای فعال کردن به فشار کمی نیاز دارند. (با این حال ، برخی از شرکت ها کلیدهای گیلاس نقره ای را می فروشند ، که اساساً همین موارد است.)

Razer و Logitech همچنین خطوط خود را با نام های رنگی به جلوه ای مشابه ، نشان می دهند که هر کدام ترکیب متفاوتی از احساس و سر و صدای کلیدی را نشان می دهند.

گیلاس تیغ Logitech
خطی و ساکت قرمز ، سفید ، سیاه ، نقره ای رنگ زرد Romer-G خطی
لمس و آرام رنگ قهوه ای نارنجی Romer-G لمسی
لمس و لمس کنید سبز آبی سبز GX آبی
Razer و Logitech هر دو کلیدهایی با کیفیت قابل مقایسه با Cherry MX دارند اما دارای احساس دیگری هستند ، بنابراین انتخاب شما برای انتخاب به ترجیح و بودجه شخصی کاهش می یابد. خوب ، آنها و محیط فوری شما. افرادی که در فضاهای خصوصی کار می کنند ، چه در خانه و چه در محل کار ، ممکن است چیزی جالب را دوست داشته باشند ، زیرا این عکس العمل عالی را ارائه می دهد و این صدا – خوب ، این فقط باعث می شود احساس فوق العاده مولتی داشته باشید. اما اگر مجموعه بازی شما مانند فضای میز ، در اتاق یا اتاق نشیمن شما در فضای باز قرار دارد ، می خواهید چیزی آرام تر را انتخاب کنید. و اگرچه ریزر دوست دارد مکانیسم های کلیدی زرد و نارنجی خود را به عنوان سکوت مورد استفاده قرار دهد ، اما در حقیقت واقعیت ندارد: هنوز نتیجه قابل ملاحظه ای وجود دارد ، و چکش زدن به خانه آنها ممکن است ظاهری کثیف از هم اتاقی های شما به وجود آورد.

چیدمان
صفحه کلید Das 5Q

انتخاب یک صفحه کلید فقط مربوط به نوع مکانیسم زیر هر کلید نیست. چه کلیدها و دکمه هایی می توانند انجام دهند و چه تعداد از آنها نیز مهم هستند. بیشتر صفحه کلیدها بین 88 تا 101 کلید دارند. این یک تفاوت بزرگ است ، و بیشتر مربوط به این است که آیا صفحه کلید دارای یک شماره پد یا کلیدهای کلیدی است. بیشتر صفحه کلیدها شامل یک عدد پد هستند و احتمالاً هنگام بازی کردن آن را مفید خواهید یافت. اما اگر مطمئناً می دانید که به آن کلیدها نیازی نخواهید داشت و چیزی را می خواهید کمی بر روی میز کار خود داشته باشید ، به دنبال یک دکوی بدون کلید باشید ، که از شماره شماره استفاده نمی کند.

اگر در واقع به تعدادی کلید اضافی برای برنامه نویسی دستورات بازی (ماکرو) برای MMORPG مورد علاقه خود احتیاج دارید ، گزینه های بسیار خوبی وجود دارد که مجموعه ای از (معمولاً) شش کلید قابل برنامه ریزی را در کنار خود دارد. در این حالت شما می خواهید یک تولید کننده بزرگ با نرم افزاری با کاربردی آسان و محکم که از لوازم جانبی آن پشتیبانی می کند. سپس تنظیم ماکروها به راحتی با کلیک کردن روی یک نمودار یا انتخاب اقدامات از یک فهرست آسان می شود. Logitech ، Corsair ، SteelSeries و Razer دارای رابط های خوبی هستند که با سایر لوازم جانبی آن نیز کار می کنند ، بنابراین یک صفحه کلید را از یک شرکت انتخاب می کنید و احتمالاً وسوسه می شوید تا موش ها و هدست های آن را نیز بدست آورید.

بهترین برند کیبورد نکته ای که بسیاری از صفحه کلیدهای بازی برای شما مفید هستند کلیدهای رسانه هستند. اینها معمولاً در گوشه سمت راست بالای عرشه قرار دارند و دارای کنترل هایی برای پخش / مکث ، پیگیری جست و خیز و نوعی کنترل صدا هستند – شاید حتی یک شماره گیری. آنها باعث می شوند تنظیم صدا بدون اینکه دستان شما از صفحه کلید خارج شود ، تنظیم شود که اگر در وسط مسابقه باشید ، بسیار مهم است. و بدون اینکه مجبور شوید پنجره ای را که در حال حاضر مشغول بازی هستید یا در آن بازی می کنید ، به اشتراک بگذارید. هیچ دلیلی وجود ندارد که در صورت انتخاب یک صفحه کلید با یک پد شماره ، آنها را نداشته باشید.

ظاهر
Razer Huntsman

بنابراین شما خیلی به نحوه ظاهر صفحه کلید خود اهمیت می دهید ، و این خوب است. به هر حال ، این روی میز شما نشسته است ، و شما چیزی را نمی خواهم که به آن برخورد کند یا توجه زیادی را جلب کند. اکثر کیبوردهای بازی تمایل به سرخ شدن دارند ، که در خانه خوب است اما شاید در محیط اداری کمتر باشد: شما باید چیزی کمی مطیع تر مثل صفحه کلید Das یا Logitech یا حداقل چیزی را پیدا کنید که چراغ های LED آنها را خاموش کنید. صفحه کلید خریداری نکنید که به شما امکان تنظیم رنگ ها را ندهد: شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است به تغییر نیاز داشته باشید یا شاید رنگین کمان متحرک در زیر انگشتان شما کمی فرسوده باشد.

همچنین: ما امیدواریم که شما سیاه را دوست داشته باشید. شاید با مقداری قرمز. شما می خواهید بسیاری از آن را ببینید.

اگر از نحوه نگاه کردن کلیدها خسته شده اید ، تنظیمات Cherry از این نظر یک مزیت بزرگ دارد: شما می توانید کیبورد جدید را خریداری کنید و تمام کلیدهای اصلی خود را جایگزین کنید. رنگ های متنوعی برای انتخاب وجود دارد. آیا برای احساس SNES پارگی ، یا شاید خاکستری و بنفش را ترجیح می دهید ؟ تو می توانی آن را انجام دهی. همچنین می توانید کلیدهای بافتی را برای کمک به تایپ کردن خود خریداری کنید. (برخی از صفحه کلیدها ، حتی آنهایی که دارای تنظیمات کلید اختصاصی هستند ، مجموعه ای از صفحه کلید WASD بافتی را برای این منظور بسته بندی می کنند.)

بسیاری از صفحه کلیدها دارای استراحت مچ دست هستند و اگر مستعد RSI باشید این می تواند خدادادی باشد. اما انتخاب شما از صفحه کلید نباید به این موضوع بستگی داشته باشد. اگر دوست ندارید آن را حذف کنید (مطمئناً آن را دوست ندارم) ، و اگر کیبورد مورد علاقه شما فاقد استراحت مچ است ، همیشه می توانید یکی از فروشندگان رایانه را با قیمتی کمتر از 20 دلار بخرید و حتی رنگ و رنگ را انتخاب کنید. سبک.

قیمت
Logitech G413

بدیهی است که بودجه شما در آنچه که در نهایت با آن روبرو هستید نقش دارد. شما می توانید یک صفحه کلید مکانیکی را از یک تولید کننده بدون نام با قیمت کمی 30 دلار خریداری کنید ، اما حتی مارک های بزرگتر مدل هایی دارند که می توانید با قیمت 40 دلار یا 50 دلار از آن استفاده کنید. با این حال ، موارد بهتر از 80 دلار شروع می شوند ، و برای بهترین کیفیت توصیه می کنم در صورت امکان حدود 130 دلار کنار بگذارید. مدل هایی از شرکت هایی مانند صفحه کلید Das وجود دارد که بیش از 200 دلار قیمت دارند ، اما هیچ هزینه ای برای هزینه کردن آن وجود ندارد ، وقتی Corsair و Logitech عرشه های بسیار خوبی را با قیمت کمتر ارائه دهند.

اگر در عوض به فکر تعویض گنبد هستید ، بدانید که پس انداز هزینه حداقل است. شما می توانید صفحه کلیدهای بازی گرافیکی سوئیچ گنبد را از Logitech و SteelSeries با قیمت کمی 30 تا 50 دلار انتخاب کنید و کیفیت آن در سالهای اخیر بسیار بهبود یافته است. با این وجود ، کیبوردهای مکانیکی عملکرد برتر دارند و می فهمید که بسیاری از شرکت ها در این مرحله ترکیب های خود را به اکثر مکانیکی تبدیل کرده اند. اگر سر و صدای دغدغه شماره یک شماست ، پول خود را روی سوییچ گنبد خرج کنید.

چه می خرید؟
صفحه کلید شما چیزی است که شما حداقل برای چند سال امیدوار خواهید بود ، بنابراین در نهایت بهتر است از آنایی که مراقبت از بزرگترین نقاط درد شماست استفاده کنید. بیشتر افراد فقط به یک مورد نیاز دارند که از آن راحت و راحت مراقبت می شود. عرشه های کرشیر مانند K70 و K95 فوق العاده محکم هستند و از کلیدهای Cherry MX استفاده می کنند ، بنابراین می توانید هنگام خاموش شدن ، کلیدهای صفحه را به راحتی تعویض کنید. در دفتر Engadget ما نیز شیفته مدل جدید Vulcan Roccat شده ایم ، که از یک طرح کلیدی شبیه به چیکلت استفاده می کند که مانند صفحه کلید لپ تاپ است. همچنین تمیز کردن آن از بسیاری از عرشه های بازی ساده تر است.

تایمرهای اول که مجموعه کاملی از بازی را در اختیار شما قرار می دهند و همچنین نیاز به انتخاب یک موس و هدست جدید دارند ، بهتر است که سعی کنید با یک شرکت بچسبید. به این ترتیب ، دیگر لازم نیست چندین برنامه پیکربندی را جابجا کنید. Logitech و Razer بهترین خط تولید لوازم جانبی بازی را در نقاط مختلف قیمت ارائه می دهند. Logitech G213 یک مدل گنبد بسیار مقرون به صرفه RGB با قیمت 50 دلار است ، یا می توانید G512 مکانیکی را با قیمت 100 دلار خراب کنید و سپس با موس بی سیم G305 و هدست G Pro جفت کنید . اگر شما بیشتر به سبک شرکت Razer هستید، BlackWidow نهایی است ، مقاوم در برابر آبو فقط 110 دلار هزینه دارد: اگر تمایل به ضرب و شتم نوشیدنی ها در وسط مسابقات پر فشار داشته باشید ، عالی است برای شنیداری های صوتی ، بهتر است به صفحه کلید Apex از SteelSeries ‘نگاهی بیاندازیم: هدفون Arctis آن خارق العاده به نظر می رسد ، و موش های آن نیز بسیار عالی هستند. آپکس M500 دارای مشخصات باریک، با استفاده از سوئیچ گیلاس MX و تنها هزینه 100 $.

اگر شما نیاز دارید که سر و صدا را کم کنید تا مبادا عصبانیت یک عضو خانواده ، هم اتاقی یا همکار خود را که صدای تایپ کردن را تحریک می کند ، Logitech شما را با کلیدهای Romer-G Linear خود پوشانده است. شما می توانید آنها را در عرشه هایی مانند G513 پیدا کنید ، و آنها برخی از آرام ترین کلیدهای مکانیکی هستند که ما پیدا کرده ایم. اما در حال حاضر هیچ چیزی به عنوان صفحه کلید مکانیکی واقعاً بی صدا وجود ندارد … سوئیچ های نارنجی Razer همچنین تلاش خوبی برای پایین نگه داشتن نویز می کنند ، اما تنها مدلی که تحویل داده شده ، BlackWidow Lite جدید است که حلقه های O را در زیر هر کلید می لغزد تا صدای آن حتی بیشتر شود. تنها احتیاط این است که یک عرشه بدون کلید است ، بنابراین کسانی که به یک عدد شماره نیاز دارند یا ترجیح می دهند از شانس نیستند.

و سرانجام ، اگر شما همگی در مورد این دلخواه هستید ، هر یک از سری Razer BlackWidow X Chroma شما را به خوبی انجام می دهد. این شرکت همچنین بلندگوهای رومیزی ، غرفه هدفون و حتی نوارهای LED را برای برجهای رومیزی که به سیستم روشنایی امضای خود متصل هستند ، می فروشد . شما حتی می توانید تنظیمات Chroma خود را با Philips Hue همگام سازی کنید و لامپ ها و چراغ های سقفی خود را در این قسمت فعال کنید. البته ، اگر به تنهایی زندگی می کنید ، این بهترین حالت است ، زیرا اگر شما یک بازی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>