واژگونی مینی بوس در قزوین و مصدومیت ۲۰ نفر

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

واژگونی مینی بوس در قزوین و مصدومیت ۲۰ نفر

[ad_1]

حکمت الله هاشمی بامداد جمعه در این رابطه اظهار داشت: طی تماس تلفنی اورژانس با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان، یک مورد حادثه واژگونی مینی بوس در آزادراه قزوین- کرج ورودی شهرک کاسپین ۲ اعلام گردید که در آن ۲۰ نفر دچار مصدومیت شده بودند.  

وی تشریح کرد: با توجه به وسعت حادثه، بلافاصله تیم‌های امداد و نجات جاده‌ای مستقر در پایگاه‌های محمدیه البرز و شهدای آبیک به محل حادثه اعزام گردیدند.  

هاشمی ادامه داد: با توجه به هماهنگی به عمل آمده با عوامل فوریت‌های پزشکی، ۱۰ نفر از مصدومان توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر به بیمارستان ولیعصر (عج) آبیک منتقل شدند و دیگر مصدومان توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی انتقال یافتند.  

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین افزود: در این عملیات ۱۳ نفر از نجاتگران مستقر در پایگاه‌های امداد و نجات محمدیه البرز، انجیلاق و شهدای آبیک در قالب پنج تیم اقدام به امدادرسانی به مصدومان حادثه نمودند و در این عملیات چهار دستگاه خودروی آمبولانس و یک دستگاه خودروی ست نجات به کارگیری شد.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>