چادر کمپ 2020


از بهترین تعطیلات خود در خارج از منزل با بهترین چادر مسافرتی ها برای کمپینگ اتومبیل ، ماجراهای انفرادی و کمپینگ در کنار خانواده و دوستان خود استفاده کنید

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

بهترین چادر مسافرتی های 2020: گروهی از دوستان که در نزدیکی یک دریاچه اردو می کنند
توسط مارک می
24 دسامبر 2019
کمپینگ برای سلامتی شما شگفتی هایی ایجاد می کند و می تواند به شما کمک کند هرگونه استرس را که ممکن است در محل کار یا زندگی روزمره خود تجربه کنید ، از بین ببرید. در حقیقت ، فرار به سمت وحشی ، حتی فقط برای یک آخر هفته ، یک تقویت کننده خلقی قدرتمند است. برای انجام این کار لذت بخش و پناه بردن از عناصر ، به بهترین چادر مسافرتی برای نیازهای خود نیاز دارید.

با داشتن چادر مسافرتی های زیادی برای انتخاب اردو ، می توانید وقتی برای اولین بار در اطراف خود خرید می کنید کمی احساس ناراحتی کنید. اندازه چادر مسافرتی معمولاً یک نقطه شروع عالی است ، زیرا ممکن است به دنبال یک چادر مسافرتی یک نفره برای یک ماجراجویی انفرادی یا یک چادر مسافرتی بزرگ تورم برای اسکان خانواده یا گروه بزرگی از دوستان خود باشید.

کسانی از شما که قصد کمپینگ اتومبیل را دارند (این یعنی مسافرت با اتومبیل به اردوگاه) می توانند تقریباً هر چادر مسافرتی سایز مورد نظر خود را ببرند. کسانی که با وسایل حمل و نقل عمومی سفر می کنند به چیزی سبک تر و کم حجم تر نیاز دارند.

یا ممکن است شما دوست داشته باشید که به تنهایی پیست بزنید ، هر جا که می توانید یک مکان آرام پیدا کنید تا اردوگاه های وحشی مناسبی را تجربه کنید. در این حالت ، یک چادر مسافرتی کوله پشتی سبک وزن و پر سرعت ، بهترین گزینه را برای شما رقم می زند ، زیرا برای حمل بسته خود هزینه کمتری خواهید داشت.

بهترین چادر مسافرتی های پاپ
چادر
بهترین فانوس کمپینگ
به هر فروشگاه تجهیزات کمپینگ بروید و به سرعت حجم چادر مسافرتی های موجود را به سرعت مشاهده خواهید کرد. بنابراین انتخاب زیاد می تواند پیدا کردن بهترین چادر مسافرتی را برای شما دشوارتر کند ، بنابراین در این راهنمای خریدار ما همه مواردی را که باید در نظر داشته باشید پوشش داده ایم.

این ملاحظات از سختی چادر مسافرتی شما (مثلاً چقدر مقاوم ، چقدر ضد آب و ضد باد) است ، تا چه میزان در آن راحت می خوابد و زمین زدن چقدر آسان است. همه به شما کمک می کنند تا به راحتی یکی را پیدا کنید.

برای ساده تر کردن امور ، ما به طرز ماهرانه ای انتخاب بهترین چادر مسافرتی هایی را که می توانید هم اکنون از بین برندهای برتر کمپینگ خریداری کنید ، انتخاب کرده ایم. این موارد شامل پادشاهی کمپانی Vango و Coleman و همچنین مارکهای آماده ماجراجویی مانند Terra Nova ، MSR و Snugpak است.

کمپینگ سرگرم کننده است ، بنابراین هیچ دلیلی برای خرید چادر مسافرتی متفاوت نیست. خرید یک چادر مسافرتی جدید بسیار هیجان انگیز است و اگر یک مورد مناسب را انتخاب کنید ، مدت طولانی به شما می انجامد و به شما و خانواده یا دوستانتان کمک می کند تا در فضای بیرون خاطرات خوبی داشته باشند.

بهترین چادر مسافرتی های 2019: کمپینگ خانوادگی

بهترین چادر مسافرتی برای کمپینگ: انتخاب متخصص ما
کمپینگ اتومبیل در حال افزایش است و اگر با اتومبیل به کمپهای مورد علاقه خود سفر می کنید می توانید بهترین چادر مسافرتی و وسایل کمپینگ را با خود ببرید ، زیرا وزن و فضای بسته بندی در مقایسه با موارد دیگر زیاد نیست. سفرهای کمپینگ وحشی که در آنجا با پیاده سفر می کنید. این نوع چادر مسافرتی ها جادار ، خیره کننده و با فن آوری به آبشش ها بسته بندی شده اند تا شما را در محیط زیست محافظت و از آن لذت ببرند.
به همین دلایل ، انتخاب برتر فعلی ماVango Utopia Air TC 500 . محکم ، جادار و بسیار پر جنب و جوش در گوشت ، این چادر مسافرتی بادی AirBeam در بسیاری از تعطیلات کمپینگ شما را خوشحال می کند. ساختن آن ساده است ، بنابراین نیازی نیست نگران باشید که پس از برخورد به محل کار خود ، آن را راه اندازی و راه اندازی کنید.
انتخاب یک چادر مسافرتی به دنبال ارزان ترین گزینه وسوسه انگیز است ، اما ، در سال های بسیاری از آزمایش ما ، این اقتصاد غالباً کاذب است – این چادر مسافرتی که 40 پوند برای آن پرداخت کرده اید ، احتمالاً قبل از تابستان آینده در محل دفن زباله پایان خواهد یافت.

سرمایه گذاری در یک چادر مسافرتی با کیفیت بالا که سالها به طول می انجامد ، به این معنی است که شما مجبور نیستید هر فصل بهار تحقیق و خرید جدیدی را پشت سر بگذارید. این همچنین خبرهای خوبی برای محیط زیست است ، بنابراین علاوه بر تقویت خود با بیرون رفتن بیشتر در فضای باز ، نقش خود را برای بهزیستی سیاره انجام می دهید.

بهترین تشک های کمپینگ
بهترین اجاق گاز کمپینگ
بهترین میزهای کمپینگ
چرا از چادر مسافرتی برای کمپینگ استفاده می کنیم؟
احتمالاً نیاکان ما با سکونت در غارها کم کم بوده اند و بله اردو زدن غارها هنوز هم کاری است ، اما بیشتر مردم این روزها این کار را با کمی راحتی و تجمل انجام می دهند. چادر مسافرتی ها اساساً خانه موقت ما در بیرون از منزل هستند. یک پناهگاه (گاهی اوقات بسیار swish) برای بازگشت راحت تر برای زندگی راحت تر و خوابیدن در هنگام کمپ.

بسته به جایی که در آن اردو می کنید و آب و هوا ، چادر مسافرتی شما می تواند شما را از تابش شدید نور خورشید و گرما ، از باران ، سرما شدید و باد و یا از بین رفتن آوار و حشرات در امان نگه دارد. اوه ، و نه این که شما را از هر حیات وحشی محلی که ممکن است در هنگام خوابیدن به شما خوش آمد گویی کند ، خوشامد بگویم.

واقعیت جالب: قدیمی ترین چادر مسافرتی شناخته شده در مولداوی ، اروپای شرقی یافت شد. قدمت آن در حدود 40000 سال قبل از میلاد مسیح است و با استفاده از استخوان های ماموت و پنهان ساخته شده است ، از چربی های حیوانات به عنوان نوعی ضد آب استفاده می شود. فقط می توانیم تصور کنیم که چه چیزی درون آن بو می کند …

انواع مختلف چادر مسافرتی ها چیست؟
چادر مسافرتی های مدرن برای کمپینگ ، کوله پشتی ، پیاده روی و برای زندگی عمومی در فضای باز در طیف وسیعی از اشکال و اندازه قرار می گیرد. مشهورترین آنها:

چادر مسافرتی ریج پایه
چادر مسافرتی گنبد
ژئودزیکی و نیمه ژئودزیک
چادر مسافرتی های بادی
چادر مسافرتی های زنگ
تپه ها
چادر مسافرتی های تونلی
برخی از مارک های اصلی شما در سفر به پیدا کردن بهترین چادر مسافرتی برای شما می آیند شامل Big Agnes، Vango، Coleman، MSR، Terra Nova، Outwell، Decathlon، Hilleberg and North Face.

بسیاری از تازه واردان نیز وارد میدان (گل آلود) می شوند ، با طرح های خلاقانه ای که از مارک هایی مانند Tentstile به دست آمده است ، با چادر مسافرتی های هیجان انگیز درختی خود و Cinch ، با چادر مسافرتی های مدولار پرشکوه خود.

14 بهترین چادر مسافرتی 2020: برای تعطیلات در اردوگاه های خانوادگی ، ماجراهای انفرادی و کمپینگ های وحشی

بهترین چادر مسافرتی های 2019: چادر مسافرتی اتصال چراغانی روشن شده بر روی آب

چادر مسافرتی اتصال باورنکردنی Connect Tree توسط Tentsile

چگونه بهترین چادر مسافرتی را برای شما پیدا کنیم
نکته اصلی که شما در اینجا از چادر مسافرتی خود می خواهید ، محافظت در برابر عناصر و همچنین دوام ، تا حد امکان وزن سبک و همچنین موارد دیگری است که باید از آن پیروی کنید. خوشبختانه دنیای چادر مسافرتی ها مکانی رقابتی است و انتخاب بهترین چادر مسافرتی برای نیازهای شما ممکن است در ابتدا گیج کننده باشد ، اما مطمئن باشید پاسخی ایده آل برای نیازهای شما وجود خواهد داشت.

اولین و ساده ترین سؤالی که باید به آن پاسخ دهید این است که چند نفر باید در چادر مسافرتی ایده آل شما بخوابند ، و دومین (مثل همیشه در صنعت خارج از منزل) نوع شرایطی است که می توانید در آن کمپینگ کنید. اگر در حال کمپینگ اتومبیل هستید (یعنی : رانندگی به یک کمپینگ و گشت و گذار در نزدیکی یا کنار ماشین خود) سپس می توانید هر چیزی را که متناسب با اتومبیل شما باشد انتخاب کنید ، وزن مسئله ای نیست. این به نوبه خود به معنای آن است که می توانید مسکن با اندازه بزرگتر و سنگین تر مصالح را از مجازات انتخاب کنید ، که می تواند هزینه ها را پایین بیاورد و همچنین منجر به نیاز به مبلمان و موارد مشابه می شود. برعکس ، اگر شما در حال چرخه زدن هستید و یا پیاده روی می کنید ، سبکی را در لیست مشخصات و همچنین جمع و جور بودن می خواهید.

در همین راستا ، ارزش آن را دارد که به رده بندی های فصل های کارگران شاغل توجه داشته باشید و در مورد امتیاز دو فصل که یک چادر مسافرتی جشنواره نیست ، اگر قصد دارید از آن در انگلستان استفاده کنید مشکوک باشید. خوب است که هزینه بیشتری برای چادر مسافرتی بهتر که سالها به طول می انجامد هزینه کنید نه یک هزینه ارزان که ممکن است یک یا دو بار کار را انجام دهد ، اما پس از آن باید کنار گذاشته شود – نه تنها به دلایل اخلاقی ، بلکه برای اخلاق خود نیز. یادگیری چادر مسافرتی خود را درست همانطور که دوست دارید قدم بزنید ، یک نوع هنر کاملاً هنری است.

اینها موارد عالی هستند که باید هنگام خواندن گزینه های بهترین چادر مسافرتی زیر را در خاطر داشته باشید. در طول تحقیق و آزمایش ما چادر مسافرتی هایی از همه اشکال و اندازه ها را در نظر گرفتیم ، اما هرکدام از آنها یک چیز مشترک دارند: آنها به گونه ای طراحی شده اند که شما و وسایل شما را گرم و خشک نگه دارد ، مهم نیست که چه عناصری به سمت شما پرتاب شود.

بهترین صندلی های کمپینگ
بهترین تخت های کمپینگ
بهترین مشعلهای سر برای کمپینگ و بیرون از منزل
آماده شیرجه رفتن هستید؟ سپس در اینجا انتخاب های متخصص ما وجود دارد که هر چادر مسافرتی جداگانه با دقت انتخاب شده است زیرا این بهترین گزینه برای یک سناریو ، استفاده یا بودجه خاص است.

بهترین چادر مسافرتی های موجود برای خرید هم اکنون
جوایز T3 2019 Vango Utopia Air TC 500 برنده جایزه بهترین چادر مسافرتی ما شد

 1. VANGO UTOPIA AIR TC 500
  بهترین چادر مسافرتی برای گذراندن تعطیلات آخر هفته مسافرتی با ماشین آسان است
  مشخصات فنی
  خواب: 5وزن: 31.40kgساختار: تونلاندازه بسته بندی شده: 83x45x55cmبهترین برای: خانواده ها
  دلایل خرید
 • مواد عالی
 • فضای زندگی بزرگ
 • آسان برای ساخت
  بهترین معاملات امروز
  والمارت را بررسی کنید
  آمازون را بررسی کنید
  مشاهده همه قیمت ها (2 یافت شده)
  این که چه شما قصد سفر یک مسافرت طولانی در آخر هفته یا چند هفته ای با خانواده یا دوستان را دارید ، مهمترین نکته برای داشتن یک اقامت طولانی در فضای بیرون از خانه ، چادر مسافرتی هایی است که به راحتی ساخته شده است ، و راحتی ، فضا و محافظت از عناصر را فراهم می کند. جایزه T3 برنده Vango Utopia Air TC 500 بهترین چادر مسافرتی است که می توانید خریداری کنید و باید یک عمر از لذت بردن در فضای باز زنده بماند.

برای مبتدیان ، طراحی Airbeam باعث می شود Utopia Air یک نسیم ساخته شود. سه قطب بادی با استفاده از پمپ عمل دو منظوره سریع قابل انفجار است. تیرها از قبل زاویه دار هستند و فضای بیشتری را ایجاد می كنند و فضای سر آن در داخل ایجاد می شود. به راحتی به لطف شیرهای AirSpeed ​​بسته بندی آن آسان است.

در داخل اتاق است که به راحتی می توانید در دو اتاق خواب 5 نفر بخوابید ، و یک اتاق زندگی عالی برای استراحت ، غذا خوردن و ذخیره وسایل وجود دارد. Vango همچنین به نظر می رسد که سیستم عالی SkyTrack II خود را در داخل Utopia Air گنجانده است ، ایده آل برای حلق آویز فانوس ها ، شستن کیف ها و موارد دیگر ، آزاد کردن فضای کف با ارزش.

کمپینگ در اوج تابستان به لطف دمای زیاد ، نور صبح زود و سر و صدای ، می تواند یک امر ناراحت کننده باشد. به لطف مواد بادوام Sentinel Signature وانگو – ترکیبی از پنبه و پلی استر – Utopia Air جریان هوا را تقویت می کند و بافت متراکم برای کاهش نور و سر و صدا عمل می کند.

اگر هوا چندان مطلوب نباشد ، سیستم باند تنشی TBS II Vango و Webbing Storm Anchors برای نگه داشتن چادر مسافرتی در وزش باد شدید آماده هستند.

امروزه دلیلی برای ناراحتی در هنگام کمپینگ وجود ندارد. با وجود بسیاری از ویژگی های عالی ، ظاهری هوشمند و راحتی مجلل ، Vango Utopia Air TC 500 شما را به همه حسادت می کند.

بیشتر از برندگان جوایز امسال را در صفحه اصلی T3 Awards 2019 ما ببینید.

بهترین چادر مسافرتی : QUECHUA 2 SECONDS خیمه سیاه و خیمه سیاه تا چادر مسافرتی

(اعتبار تصویر: مطبوعات)

 1. چوچه 2 ثانیه چادر مسافرتی تازه و سیاه
  بهترین چادر مسافرتی برای کسانی که مطمئن نیستند که کمپینگ برای آنها باشد یا خیر
  مشخصات فنی
  خواب: 2وزن: 3.3 کیلوگرمساختار: گنبداندازه بسته بندی شده: 65x9cmبهترین راه حل: گودبرداری فوق العاده آسان
  دلایل خرید
 • تقریباً فوراً بالا می رود
 • آفتاب صبح زود بلوک می کند
  بهترین معاملات امروز
  والمارت را بررسی کنید
  آمازون را بررسی کنید
  مشاهده همه قیمت ها (2 یافت شده)
  آیا می خواهید کمپینگ را امتحان کنید اما نمی خواهید یک تن را صرف چادر مسافرتی در چادر مسافرتی کنید ، فقط در صورتی که با تعطیلات در جنگل واقعاً چرمی به دست نیاورید؟ یا شاید شما دوست دارید کمپینگ کنید اما از چادر مسافرتی زدن چادر مسافرتی متنفر هستید؟ در هر صورت ، این بهترین چادر مسافرتی برای شماست.

همانطور که از نام آن پیداست ، چادر مسافرتی تازه و سیاه 2 ثانیه تقریباً سریع می تواند پرتاب شود. ساختن آن بسیار ساده است ، و آن را برای کمپین های مبتدی و هر کسی که از خنده بودن محل اردوگاه عصبی باشند ، ایده آل می کند (که هرگز اتفاق نمی افتد ، بنابراین نگران نباشید).

Decathlon این چادر مسافرتی را به خوبی تهویه مناسب طراحی کرده است ، که به ویژه در صورت وقوع باران اتفاق می افتد و شما در چادر مسافرتی جدید خود بسیار پناه می برید ، بسیار مهم است. همچنین امکان ایجاد بوی نامطبوع را تضمین نمی کند.

در اتاق خوابها نیز فناوری خاموشی وجود دارد ، که برای جلوگیری از آفتاب زودگذر صبح زود هنگام به مدت طولانی دیگر کار می کند ، بنابراین می توانید در تعطیلات کمپینگ خود دراز بکشید. فقط مطمئن شوید که چادر مسافرتی را به پایین می چسبانید تا آن را ایمن تر کنید ، در غیر این صورت ممکن است یک باد بزرگ از باد برود.

چادر مسافرتی تازه و سیاه Decathlon Quechua 2 Seconds برای تهیه مستقیم از Decathlon در دسترس است.

بهترین مشعل ها برای استفاده در فضای باز
بهترین تخت های هوایی برای کمپینگ
بهترین چادر مسافرتی های 2019: Terra Nova Laser Compact 2

 1. TERRA NOVA LASER COMPACT 2
  چادر مسافرتی ایده آل برای گشت و گذار در چرخه ، به علاوه مسابقات ماجراجویی و پیاده روی
  مشخصات فنی
  خواب: 2وزن: 1.08kg (حداقل) ، 1.23kg (بسته بندی شده)ساختار: تونلبهترین حالت برای: محافظت از وزن سبک برای سه فصل استفاده
  دلایل خرید
  +
  میراث
  سبک و کم حجم
 • شجره نامه
  بهترین معاملات امروز
  والمارت را بررسی کنید
  آمازون را بررسی کنید
  مشاهده همه قیمت ها (2 یافت شده)
  جمع و جور لیزر Terra Nova یک تقلب بزرگ چربی است. چیز جدیدی نیست یا هوشمندانه. با این حال ، این یکی از محبوب ترین و اثبات شده ترین چادر مسافرتی های ماوراء بنفش در جهان با فرمت جدید و کوتاهتر برای سال 2019 است. در واقع کوتاه ، در واقعیت کوتاه ، که به راحتی در شلوارهای دوچرخه جای می گیرد. نتیجه آن چادر مسافرتی هایی است که در سراسر جهان در هر مجموعه ای از شرایطی که می توانید تصور کنید آزمایش شده است ، اما با چند روش ظریف دیگر قابل حمل و بهبود است.

البته سبک است و سایه آن بیش از یک کیلو است. بعلاوه ، به دلیل اتصال داخلی و بیرونی به “زمین به عنوان یک” قابل تنظیم است و بسیار سریع می تواند بسیار مفید باشد. قطب اصلی یک آلیاژ DAC NFL با کیفیت بالا است که در شرایط عادی شکافته یا شکسته نمی شود و شما با شکستن گیلن های Dyneema سخت کار خواهید کرد.

مانند همیشه با لازر ، “دو مرد” کمی اغراق آمیز است و برای دو نفر بسیار جذاب است ، اما هنگام مسافرت سریع و سبک ، زیاد نگران آن نخواهید شد.

این نکته همچنین حائز اهمیت است که حتی اگر این عنوان به عنوان یک چادر مسافرتی سه فصل شناخته شود ، این سه فصل در انگلیس است ، به این معنی که در شرایط بسیار وحشیانه ای قرار خواهد گرفت. به طور خلاصه ، اگر به دنبال یک چادر مسافرتی مرد سبک وزن 1-2 با کمترین بسته بندی و طراحی شده برای مقاومت در برابر همه بافندگان انگلستان هستید ، این یکی است.

بهترین چادر مسافرتی های 2019: MSR Access 2

 1. چادر مسافرتی MSR ACCESS 2
  ایده آل برای کمپینگ در زمین پوشیده از برف
  مشخصات فنی
  خواب: 2وزن: 1.62 کیلوگرم (کل ، اما به استثنای میخ و کیف)ساختار: نیمه ژئودزیکبهترین راه حل: کمپینگ با برف سبک ، ایده آل برای تورهای اسکی
  دلایل خرید
 • سبک وزن
 • خیلی روشن خواهید بود که از فضا لکه دار شوید
  بهترین معاملات امروز
  449.73 دلار
  مشاهده در REI.COM
  449.95 دلار
  نمایش در آمازون
  599.95 دلار
  نمایش در ورزش کوههای شرقی
  مشاهده همه قیمت ها (6 یافت شده)
  1 بررسی مشتری آمازون
  ☆☆☆☆☆
  وقتی این چشمه روشن باشد ، مشکلی با اشتباه کردن چادر مسافرتی خود برای شخص دیگری نخواهید داشت. MSR Access 2 مورد علاقه محکم در بین اسکی بازان و تقسیم کننده های تفریحی قرار دارد ، زیرا حمل آن بسیار سبک است ، آسان برای زمین است و گرما و محافظت در برابر سرما را فراهم می کند.

سبک تر از چادر مسافرتی های کوهنوردی اما گرمتر از آن است که فقط برای کوله پشتی ساخته شده است ، MSR Access 2 را با یک ساختار قطبی نوآورانه طراحی کرده است که در برابر باد با افتخار می ایستد و آن را بطور فعال ریخته و می کند تا به حالت ایستاده بماند.

به اندازه کافی قوی است که در مقابل بارندگی در طول شب نیز مقاومت کنید ، بنابراین حتی اگر در هنگام خواب یک سقوط تازه به وجود بیاید ، صبحگاهی به دردتان نمی خورد. بدون شک ، این بهترین چادر مسافرتی برای شکارچیان جدی پودر است.

19 کاپشن ضد آب
بهترین شلوار پیاده روی
بهترین چادر مسافرتی های 2019: چادر مسافرتی گنبدی جشنواره Coleman Blackout 3

 1. چادر مسافرتی گنبد جشنواره COLEMAN BLACKOUT 4
  بهترین چادر مسافرتی کمپینگ در بودجه جشنواره با فناوری خاموشی
  مشخصات فنی
  خواب: 4وزن: 6.6 کیلوگرمساختار: نیمه ژئودزیکبهترین راه برای: کمپینگ اتومبیلرانی و جشنواره ای همه جانبه
  دلایل خرید
 • خاموشی داخلی
 • سه فصل استفاده
  بهترین معاملات امروز
  والمارت را بررسی کنید
  آمازون را بررسی کنید
  مشاهده همه قیمت ها (2 یافت شده)
  این چادر مسافرتی جشنواره با درجه اعتبار بالا فضای و ویژگی های زیادی را برای پول فراهم می کند و اردوگاه های با کیفیت را در دسترس بودجه های کمتری قرار می دهد. در حقیقت ، احتمالاً تابستان امسال این چادر مسافرتی را در بسیاری از اردوگاه ها مشاهده خواهید کرد ، بنابراین بهتر است نوعی پرچم یا روبان را به خود بچسبانید تا آن را از دیگران متمایز کنید.

چادر مسافرتی BlackOut 4 نفره Coleman یک نقطه میانه جذاب بین قرار گرفتن در محدودیتهای فضایی چادر مسافرتی های کوچکتر و عظیم بودن چادر مسافرتی های کمپینگ اتومبیل تمام عیار را فراهم می کند. و در حال بسته بندی برخی از ویژگی های واقعاً مفید است …

بازدیدکنندگان جشنواره های فصلی درد ناشی از بیدار شدن با تابش آفتاب صبح را درک می کنند ، اما این چادر مسافرتی شامل فناوری پارچه خاموشی کلمن است. این برنامه برای کاهش نور ورودی تا 99 درصد طراحی شده است ، بنابراین می توانید از تماس تلفنی تابحال 5 صبح از خواب آفتاب تابناک خودداری کنید و مدت طولانی را به تعویق بیاندازید (خبر عالی اگر شما خماری دارید).

همین پارچه خاموشی در روز گرما را به دام می اندازد ، در نتیجه فضای داخلی روز خنک تر و محیطی کمی گرمتر در شب انجام می شود (وقتی دما به طور طبیعی در طی ساعت های دما کاهش می یابد ، این را درک خواهید کرد).

یک زمان ده دقیقه ای و یک ایوان جادار از یک پیشنهاد عالی برخوردار است. بله این سنگین تر از چادر مسافرتی های کوهنوردی سبک است که در این بهترین راهنمای خریدار چادر مسافرتی نشان داده شده است ، اما نسبت به مدل های برتر کمپینگ اتومبیل سبک تر است.

بهترین چادر مسافرتی های 2019: انفرادی سفر Snugpak

 1. سولو SNAPPAK سفر انفرادی
  آیا در یک سفر کمپینگ وحشی انفرادی به پناهگاه نیاز دارید؟ اینجا یک اتاق وجود دارد
  مشخصات فنی
  خواب: 1وزن: 2 کیلوگرمساختار: بی بو شکافبهترین برای: مینیمالیسم انفرادی در همه ی واترها
  دلایل خرید
 • ردپای کوچک
 • بسیار مقاوم در برابر باد
  بهترین معاملات امروز
  129.95 دلار
  نمایش در آمازون
  والمارت را بررسی کنید
  مشاهده همه قیمت ها (3 یافت شده)
  انفرادی Snugpak Journey Solo به میراث طولانی bivvies انفرادی Snugpak می پیوندد. اگرچه این یک چادر مسافرتی یک نفره است ، اما حلقه ها آن را از یک عوام واقعی (که اساساً یک کیسه ضد آب است) ، به حوزه های کمپینگ واقعی تبدیل می کنند.

این بدان معناست که خواندن کتاب یا بررسی نقشه از راحتی کیسه خواب شما گزینه عملی است که در هوای غیرقابل پیش بینی انگلستان بسیار مفید است.

اساساً یک چادر مسافرتی مینی تونل ، Journey Solo دارای دو حلقه آلومینیومی ، یک توری کاملاً داخلی در سطح داخلی (بنابراین اگر احساس شجاعت می کنید می توانید مش را فقط در تابستان بزنید) و احتمالاً مقاوم در برابر باد در دسترس است. امروز.

مجموعه ای از دریچه های پهن چگالش را به حداقل ممکن ممکن نگه می دارد ، در حالی که یک صفحه زیرین محکم و ردپای محافظ آن از هرگونه تعجب ناخوشایند تند و تیز روی زمین جلوگیری می کند تا تعویق شما را خراب کند.

در 2 کیلوگرم جریمه ای برای پرداخت این لیست کامل ارائه می شود ، بنابراین اگر به انعطاف پذیری نیاز دارید ، می توانید به چادر مسافرتی های 2-3 مرد نگاه کنید. برای رنجر تنها ، این یک کاخ واقعی است.

بهترین کولر کمپینگ
بهترین کباب اردویی
بهترین چادر مسافرتی های 2019: Vango F10 Xenon UL 2

 1. VANGO F10 XENON UL 2
  بهترین چادر مسافرتی برای گذراندن تعطیلات آخر هفته و بدون هیچ گونه درام ، برای اردوگاه های ساده و سریع است
  مشخصات فنی
  خواب: 2وزن: 1.64 کیلوگرم (دنباله) ، 1.9 کیلوگرم (بسته بندی شده)ساختار: تونلبهترین حالت برای: محافظت از وزن سبک برای سه فصل استفاده
  دلایل خرید
 • محافظت از سبک
 • سه بار استفاده در فصل
  بهترین معاملات امروز
  والمارت را بررسی کنید
  آمازون را بررسی کنید
  مشاهده همه قیمت ها (2 یافت شده)
  F10 Xenon در محدوده آلپی Vango قرار گرفته است ، طراحی شده تا در عین حال تا حد امکان قوی باشد و با داشتن یک لیست مشخص از ستاره برای بوت شدن ، خوب است که به دنبال این باشید که هرکسی که قصد دارد خانه خود را برای مدتی حمل کند ، به دنبال آن نباشد.

این چادر مسافرتی تونل سه فصل چهار نفره فقط 800 گرم برای هر نفر فضای زیادی فراهم می کند ، با یک فضای ایوان مناسب که به اندازه کافی برای کوله پشتی ، چکمه و حتی برای پخت و پز با فشار زیاد است.

“Pitch as one” به معنای این است که این چادر مسافرتی در یک قطعه پراکنده خواهد شد ، و توجه به جزئیات در همه جا گسترش می یابد – “درهای o” شکل برای باز کردن یک دست ، نقاط میخ تقویت شده با دینامه و باز کردن بزرگ در کیسه بسته بندی برای فعال کردن. بسته بندی سریعتر ، Yunan SD70 Poles ، مینی دونده های خط خطی – به لیست ادامه می یابد.

اگرچه این یک چادر مسافرتی ارزان نیست (حدود علامت متوسط ​​300 پوند) ، Vango F10 Xenon ویژگی های رده بالا و وزن کم را ارائه می دهد که فقط در بهترین چادر مسافرتی ها مشاهده خواهید کرد ، و این باعث می شود ارزش بسیار خوبی برای پول و خرید آن را داشته باشید برای سالهای بسیاری ارزش بزرگی را ادامه خواهد داد

در واقع ، طراحی تونل می تواند به طور بالقوه با هیلبرگ نالو مقایسه شود ، چادر مسافرتی هایی که به راحتی قیمت آن دو برابر می شود. به اندازه کافی سبک برای شلوغی ، به اندازه کافی برای شرایط انگلستان و به اندازه کافی جادار برای یک خواب واقعی دو نفره ، F10 Xenon کمی گوهر است.

بهترین چادر مسافرتی های 2019: Terra Nova Quasar

 1. ترا نوا کوازار
  بهترین چادر مسافرتی برای سفرهای کوهستانی شدید و چهار فصل
  مشخصات فنی
  خواب: 2وزن: 3.16kg (حداقل) ، 3.47kg (بسته بندی شده)ساختار: ژئودزیکبهترین راه حل برای: سفرهای کوهستانی
  دلایل خرید
 • طول عمر بالا
 • “نه سر و صدا، فایل های فشرده می کشد
 • مقاومت در برابر UV با ضد آب فوق العاده
  بهترین معاملات امروز
  731.09 دلار
  مشاهده در WIGGLE US
  والمارت را بررسی کنید
  آمازون را بررسی کنید
  مشاهده همه قیمت ها (3 یافت شده)
  كواسار چادر مسافرتی ي كوچك براي دو نفر ، كواسار در طول چند دهه استفاده سنگين ثابت شده است كه سرپناه سريع همه آب و هوا و آب و هواي آن است. این پارسال با 30 پارچه نایلون ripstop Watershop پارچه برای صفحه فلزی به روز شد و وزن چادر مسافرتی را حتی بیشتر کاهش داد.

همان طراحی اولیه دارای انواع مختلفی از اسپین آف برای افراط های مختلف است ، از نسخه اولتراسایت گرفته تا یک عدد اکسپدیشن قطبی پرچرب و دارای برف.

ما در هنگام پیاده روی از ضد آب و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفشری Terra Nova Quasar در انواع و اقسام شرایط استفاده کرده ایم و متوجه شده ایم که حتی در هنگام وزش باد شدید از سایر چادر مسافرتی های سبک تونل بسیار آرام است. اگر به دنبال بمبگذاری و ماندگاری طولانی هستید ، این کار به زودی شما را کم نمی کند.

چادر مسافرتی زدن نیز آسان است ، زیرا چادر مسافرتی دارای قطب های کدگذاری شده ای با رنگ است که باعث می شود تقریباً خاصیت ضد هوشیاری وجود داشته باشد.

بهترین کیسه خواب سبک
بهترین چاقوهای کمپینگ
بهترین چادر مسافرتی های 2019: Big Agnes Tiger Wall 2 Platinum

 1. پلاتین BIG AGNES TIGER WALL 2
  ایده آل برای سبک وزن و پیاده روی و کمپینگ وحشی با یک زن و شوهر از همسران
  مشخصات فنی
  خواب: 2وزن: 870 گرم (دنباله) ، 1،020 گرم (بسته بندی شده)ساختار: نیمه ژئودزیکبهترین برای: ماجراجویی های سه فصل
  دلایل خرید
 • سبک تر از یک بطری آب 1 لیتر
 • سه بار استفاده در فصل
  بهترین معاملات امروز
  549.95 دلار
  نمایش در آمازون
  549.95 دلار
  مشاهده در Backcountry.com
  549.95 دلار
  مشاهده در REI.com
  مشاهده همه قیمت ها (6 یافت شده)
  بیگ آگنس در دنیای خیمه های ماوراء بنفش نام کمی برای خود ایجاد کرده است و جدیدترین مدعی از حوضچه استخر این سطح را به سطح جدیدی می برد.

Tiger Wall 2 Platinum در وزن دنباله ای آشکارا با شدت 878 گرم وزن دارد. در متن ، تقریباً شبیه به یک بوت کوهی واحد است – بنابراین شما می توانید یک لوازم یدکی حمل کنید و از آن به عنوان یک فروشگاه چرخ دستی استفاده کنید.

با این حال ، Tiger Wall 2 Platinum از قبل دارای نوع خاصی از اشیاء است که دو ایوان برای کلیه وسایل شما فراهم می کند ، همچنین ویژگی های دیگری با کیفیت دارد. قطب های DAC ، تعداد زیادی جیب (حتی جیب های رسانه ای به اندازه تلفن توسط سر شما برای گوش دادن به پادکست شبانه) ، حلقه های انبار دنده ای ، توری های رنگی شده و دست و پا گیر و طناب طوفان همه به یک بسته بندی بسیار باورنکردنی برای وزن اضافه می کنند.

البته ، نور به قیمت بها می رسد ، بنابراین اگر انتظار دارید یک جانور هسیلی گول زننده که با حوادث کرامپون مقابله می کند ، در جای اشتباه قرار دارید. همچنین درونی مش مشبک به استفاده از بریتانیا بهار و تابستان مناسب تر از پایان سردتر فصول است.

گفته می شود ، چادر مسافرتی زیاد است و وقتی نگرانی از وزن است ، Tiger Wall 2 Platinum راه حل نهایی است.

بهترین چادر مسافرتی های 2019: Nordisk Alfheim 19.6

 1. NORDISK ALFHEIM 19.6
  با این چادر مسافرتی خنده دار Teepee چسبندگی خود را به دست آورید
  مشخصات فنی
  خواب: 8-10وزن: 18KGساختار: تیپیبهترین راه حل برای: اردو زدن با دوستان / تعطیلات کمپینگ خانوادگی بزرگ / گلپینگ
  دلایل خرید
 • چادر مسافرتی زرق و برق دار بزرگ
 • کابین داخلی برای کمک به اشتراک گذاری
  بهترین معاملات امروز
  2،534.42 دلار
  نمایش در آمازون
  والمارت را بررسی کنید
  مشاهده همه قیمت ها (3 یافت شده)
  1 بررسی مشتری آمازون
  ☆☆☆☆☆
  آیا به دنبال یورت برای احداث در باغ خود هستید ، یا اینکه در تعطیلات کمپینگ طولانی با خود خواهید برد؟ با ساخت یک پنبه به وزن 18 کیلوگرم فوق العاده سنگین ، آلفهایم برای سفرهای کمپینگ اتومبیل و مسکن نیمه دائمی ایده آل است ، 8-10 نفر را با راحتی می خوابید.

به نام الفیم 19.6 ، پس از خانه الف های نور در افسانه نورسنجی (بدیهی است) ، فضای کافی برای اجاق گاز یا آتش نشانی در مرکز فراهم می کند که بالای چادر مسافرتی مانند یک دودکش فقط برای این منظور باز می شود.

در نتیجه از نگران پیش نویس ها نباشید: یک سری از کابین های داخلی در دسترس هستند تا حداکثر چهار نفر بخوابند ، و همچنین یک کف فشرده شده برای محافظت بیشتر و حفظ گرما دارند.

بهترین کفش پیاده روی زنانه
بهترین کفش پیاده روی مردانه
بهترین چادر مسافرتی های 2019: Outwell Montana 6

 1. چادر مسافرتی خانوادگی OUTWELL MONTANA 6
  بهترین چادر مسافرتی برای کمپینگ بزرگ گروه با بودجه
  مشخصات فنی
  خواب: 6وزن: 19.5 کیلوگرمساختار: تونلبهترین برای: خانواده در یک سایت اردوگاه
  دلایل خرید
 • فضای زیادی
 • گزینه ارزان تر
  بهترین معاملات امروز
  والمارت را بررسی کنید
  آمازون را بررسی کنید
  مشاهده همه قیمت ها (2 یافت شده)
  هنگامی که شما یک خانواده را به فکر کردن درآوردید ، نیازهای کمپینگ شما بسیار ساده است: شما می توانید تا آنجا که ممکن است فضای لازم را داشته باشید. Outwell چادر مسافرتی ها را منحصراً برای خانواده ها درست می کند ، و دامنه وسیع آن – بیش از 40 مورد برای وب سایت انتخاب شده اند ، از دنیای ساده تا خارج از این جهان.

مونتانا با یک مکان شیرین وسط برخورد می کند و فضای آن برای شش نفر و فضای زیادی برای استراحت در داخل است. همچنین دارای طیف وسیعی از گزینه های سفارشی سازی ، مانند یک ایوان و یک سقف گوشت گاو برای زمانی که هوا شدید می شود.

دو اتاق خواب مجزا و سخاوتمندانه وجود دارد ، بنابراین می توانید در صورت نیاز مقداری فضای خصوصی را معرفی کنید. اگر هوا خوب است ، ایوان کناری را از حالت فشرده خارج کرده و فضای زندگی خود را مستقیماً در زمینی که در آن کمپ شده اید گسترش دهید.

راهنمای نهایی T3 برای کمپینگ
کمپینگ با بچه ها: 7 نکته برای کمک به آنها در تفریح
بهترین چادر مسافرتی های 2019: دکاتلون کوئه آرپناز

 1. دکاتلون کوئه آرپناز 2
  گزینه مناسبی برای زوج های کمپینگ با آب و هوای مناسب و با بودجه کافی
  مشخصات فنی
  خواب: 2وزن: 2.2 کیلوگرمساختار: ژئودزیکبهترین راه حل: کمپینگ با بودجه و جشنواره ها
  دلایل خرید
 • ارزش خوب
 • آسان برای قرار دادن
  بهترین معاملات امروز
  74.99 دلار
  نمایش در آمازون
  والمارت را بررسی کنید
  مشاهده همه قیمت ها (3 یافت شده)
  چادر مسافرتی را با کمتر از 20 پوند می خواهید؟ فهمیدی. فکر کردن مبلغ پول نقد بر روی تجهیزات کمپینگ می تواند کمی برای افراد مبتدی باشد ، به خصوص اگر به فضای زیادی احتیاج ندارید یا یک چادر مسافرتی اصلی را می خواهید که به راحتی حل شود.

محدوده كچوئی Decathlon تقریباً در هر اندازه و نوع چادر مسافرتی گزینه های كاملی را ارائه می دهد ، با شروع بسیار مناسب آرپناز دو نفره 2. ساخت و بسته بندی آن آسان است و محافظت اشعه ماوراء بنفش و همچنین پناهندگی در برابر سرمازدگی و باد را فراهم می كند.

شما قادر خواهید بود آن را بدون هیچ گونه درام به آن بچسبانید ، و هنگامی که کارتان تمام شد چادر مسافرتی را درون یک کیسه حمل می چرخانید ، بنابراین فقط آن را روی شانه خود بکشید و بروید.

(اعتبار تصویر: قله برفی)

 1. BIG AGNES COPUR SPUR HV UL2
  چادر مسافرتی نهایی برای پیاده روی
  مشخصات فنی
  خواب: 2وزن: 1.2 کیلوگرمساختار: گنبداندازه بسته: 50x15cmبهترین برای: کوله پشتی
  دلایل خرید
 • بسیار سبک
 • فضای سایبان جدید
  محدوده مس Spur از Big Agnes به دلیل ترکیبی کشنده از وزن سبک و ویژگی های جامد مدت هاست که از محبوبیت بالایی برخوردار است ، اما آخرین تکرار این ترکیب را حتی بیشتر می کند. واضح ترین این هشتی ها ، هشتی های جلو و عقب است که در هنگام اتصال به قطب های پیاده روی و بیرون زدن ، به سایبان تبدیل می شوند. این انعطاف پذیری به شما فضای زیادی برای پخت و پز ، مدیتیشن یا فقط خیساندن منظره در هنگام مناسب بودن هوا می دهد ، و هنوز هم به معنای آن است که هنگام کم شدن هوا فضای ضد آب دارید.

در مسافت خنده دار 600 گرم در هر نفر ، مس Spur یک کاندیدای درخشان برای پیاده روی از راه دور یا هر چیز دیگری است که تمام روز آن را حمل می کنید ، و یک رتبه بندی سه فصل به این معنی است که شما را در تمام شرایط به جز وحشیانه ترین شرایط زمستانی در می آورد. . رتبه بندی فقط حدس و گمان نیست ، بلکه کیفیت اجزا در اینجا حق بیمه است ، نه تنها قطب های DAC ورزشی ، بلکه DAC نیز نقش دارد. با طراحی مبتکرانه (گیربکس ، جیب های 3D ، جریان هوای حداکثر) و بدون PVC یا VOC ، این یک مدعی جدی برای “تنها چادر مسافرتی مورد نیاز شما است” است.

(اعتبار تصویر: Big Agnes)

 1. خیمه برفی LAK PRO LAGO PRO AIR 1
  بهترین چادر مسافرتی برای ماجراجویان انفرادی
  مشخصات فنی
  خواب: 1وزن: 0.9kgساختار: هوپاندازه بسته: 17×8.5×8.5cmبهترین برای: نور بسته بندی
  دلایل خرید
 • بسته های کوچک
 • بسیار ، بسیار سبک
  خرید از Snow PeakVIEW DEAL

حمل چادر مسافرتی سنگین کاری کار سخت است ، به نظر می رسد آنها با هر مرحله از یک روز طولانی سنگین تر می شوند. اگر آن آشنا به نظر برسد ، این چادر مسافرتی برای شماست. بسته بندی کوچکتر از یک لیوان پینت ، و وزن آن کمتر از یک بطری آب کامل ، این یکی از سبک ترین چادر مسافرتی های جهان است و باعث می شود حتی کیسه های شیرینی چشمی با مقایسه سنگین و سنگین به نظر برسند.

پشت این کوچک بودن یک ترفند بزرگ وجود دارد ، و آن این است که Lago Pro Air 1 فقط با یک قطب کوچک شکل “u” همراه است – قطب های پیاده روی شما به این شکل می چسبند تا آن را به شکل مناسب چادر مسافرتی تبدیل کنند. این یک برنامه مبتکرانه است ، اما بدیهی است که به معنای ریزش قطب خود به رودخانه به این معنی است که چادر مسافرتی شما نیز رفته است. گذشته از این ، بحث در مورد اندازه و وزن بسته بندی موجود در اینجا دشوار است ، و شامل خطوط و میله های بچه می شود.

مواد موجود در اینجا ممکن است تا 3-4 فصل استفاده نکند ، اما در این وزن تعجب آور نیست – اگرچه چیزی که تعجب آور است این است که یک چادر مسافرتی دو جداره مناسب است ، یک مگس پلی استر سیلیکونی 20D و همچنین یک پرواز 20 D چادر مسافرتی داخلی پلی استر mini-ripstop. این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زیرا برخی از چادر مسافرتی های بسیار سبک انتخاب یک ساختمان تک جداره را انتخاب می کنند ، که اغلب منجر به مشکلات تراکم می شود. به طور کلی ، اگر به دنبال چادر مسافرتی هستید که می توانید حمل خود را فراموش کنید ، این یکی از بهترین های موجود در آنجا است.

بهترین چکمه های پیاده روی زنانه
بهترین چکمه های پیاده روی برای آقایان
حرف آخر:
همانطور که قبلاً نیز گفتیم ، هنگام خرید بهترین چادر مسافرتی برای نیازهای شما در فضای باز ، مبلغی را صرف می کند که می توانید هزینه کنید. چادر مسافرتی با کیفیت خوب دوام بیشتری خواهد داشت ، طیف گسترده تری از ویژگی ها را دارد و محافظت بهتری در بیرون از منزل به شما ارائه می دهد.

از نظر لوکس ، فضا و فناوری نهایی در هنگام کمپینگ اتومبیل ، بیشتر از فراترجشنواره Vango Utopia Air TC 500 . این یک چادر مسافرتی درخشان برای سرمایه گذاری است و برای زوج ها و خانواده های کوچکی که به سبک اردویی می خواهند سرگرم کننده است. اگر به دنبال یک مدل با اندازه و در عین حال متنوع تر وColeman Blackout 4 چادر مسافرتی های فضای زیادی را در یک قیمت بسیار جذاب به شما ارائه می دهد.

درباره نویسندگان …

مارک مین یک روزنامه نگار در فضای باز است که در کمپینگ ، پیاده روی و غواصی تخصص دارد.

کلر دیویس ویرایشگر ارشد محتوا در T3 است و به طور معمول تجهیزات کمپینگ را آزمایش می کند ، و فناوری راه رفتن و پیاده روی را برای کانال Outdoors انجام می دهد.

گردآوری بهترین معاملات امروز