گوشت کوب برقی چه مارکی خوبه؟

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No commentsاز ایجاد اسموتی یا نوشیدنی صبحگاهی خود گرفته تا تهیه سوپ ، مربا ، ژله یا کره بادام زمینی ، امکاناتی با گوشت کوب بی پایان است. آنها به شما امکان ایجاد و آزمایش کالاهایی را می دهند که در غیر این صورت ممکن است مجبور شوید در فروشگاه خریداری کنید. افراد مبتلا به آلرژی یا نگرانی در مورد رژیم غذایی ، مخلوط كنندگانی را برای كمك به كنترل آنچه در غذاهایشان پیدا می كند ، مفید می دانند. برخی دیگر فقط ممکن است به دنبال راهی سریعتر برای مخلوط کردن دستور العمل های خود باشند.

اینکه به دنبال گزینه ای برای خانه یا رستوران باشید ، انتخاب گوشت کوب مناسب می تواند دلهره آور باشد. برای استفاده سریع از بخش های موجود در این راهنمای خرید ، پاسخ برخی سؤالات متداول را بیابید.

انواع گوشت کوب ها
برنامه های گوشت کوب
چگونه می توان گوشت کوب ها را مقایسه کرد
نگهداری و نگهداری
سوالات اضافی
انواع گوشت کوب ها
وقتی نوبت به انتخاب بهترین میکسر می رسد ، ابتدا می خواهید به انواع مختلف گوشت کوب ها ، آنچه که آنها قادر هستند و نحوه عملکرد آنها نگاهی بیندازید.

گوشت کوب های کاملنوشیدنی و نوشیدنی های مخلوط شده به پایان رسید

وقتی یک گوشت کوب را تصویر می کنید ، یک گوشت کوب تمام اندازه احتمالاً همان چیزی است که شما در ذهن دارید. همه ما می دانیم که آنها می توانند سوپ ، سس و نوشیدنی درست کنند. با این حال ، با عملکردها و ظرفیت های مختلف ، گوشت کوب های کامل برای خیلی بیشتر طراحی شده اند. از این گوشت کوب ها برای انواع کارهای بی نظیر آشپزخانه استفاده کنید.

شراب هوادهی: اضافه کردن هوا به شراب به آزاد کردن عطر و طعم های آن کمک می کند. برای هوادهی سریع شراب را برای چند ثانیه گوشت کوبید.
کره خانگی: اگر به دنبال گزینه ای سالم تر از کره خریداری شده از فروشگاه هستید ، مقداری خامه و نمک را با هم ترکیب کنید تا نسخه مورد نظر خود را تهیه کنید.
کره بادام زمینی سالم: گوشت کوب countertop برای خرد کردن و خرد کردن بادام زمینی مناسب است به منظور ایجاد کره بادام زمینی خود بدون قند و مواد نگهدارنده اضافه کنید.
مربا و ژله: میوه ها و شیرین کننده های مورد علاقه خود را ترکیب کنید تا طعم و مزه بی نظیر خود را ایجاد کنید
سالسا: مقداری سبزیجات تازه ، گیاهان و ادویه جات ترشی جات را در گوشت کوب ریخته تا سالسای تازه ساخته شده را سریع میل کنید.
هوموس: آیا میهمانی دارید و به آخرین لحظه نیاز دارید؟ ترکیبی از نخود ، روغن ، ادویه جات ترشی جات و تاهینی hummus را ایجاد می کند بدون اینکه دیگر نیازی به مراجعه به فروشگاه باشد.
غوطه وری / استیک

گوشت کوب گوشت کوب در مایعاتاین گوشت کوب های دستی واقعاً به معنای جایگزینی گوشت کوب تمام اندازه نیستند ، بلکه بیشتر مکمل سایر لوازم آشپزخانه شما هستند. همچنین برای استفاده در آشپزخانه های کوچک بسیار عالی هستند ، مانند مواردی که در آپارتمان ها و کاندوها یافت می شوند ، این دستگاه ها همه کاره هستند. سبک و بسیار مهربان هستید ، می توانید گوشت کوب را درون یک گلدان یا کاسه غوطه ور کنید و آن را روشن کنید. این نوع گوشت کوب برای ایجاد یک مایع صاف به ویژه مؤثر است.

راهنمای خرید گوشت کوب

وقتی یک گوشت کوب غوطه وری را تصور می کنید ، سوپ احتمالاً اولین دستور العمل است که به ذهن خطور می کند. در حالی که آنها در ایجاد سوپ های صاف عالی هستند ، این تنها کاری نیست که می توانند انجام دهند. با گوشت کوب غوطه وری می توانید ایجاد کنید:

کرم شلاق: دیگر با جوش زدن دستی مقابله نکنید. مقداری خامه سنگین ، شکر و وانیل را درون یک کاسه بریزید و از گوشت کوب دستی خود برای ایجاد کرم شاداب خانگی مناسب استفاده کنید
سس مایونز: اصلی ترین قسمت تقریباً هر آشپزخانه ، ایجاد مایونز خانگی خود به شما اجازه می دهد تا طعم و مزه ها را به سلیقه خاص خود اختصاص دهید.
Vinaigrettes: گوشت کوب های غوطه وری برای ایجاد وینای گرت های خامه ای برای سالاد و سیلی عالی هستند.
اسموتی ها: اگر به دنبال تهیه اسموتی یا میلکشی سریع هستید ، یک گوشت کوب دستی برای ایجاد یک نوشیدنی دلپذیر مناسب است.
پاستو: چه برای ماکارونی و چه ساندویچ ، برای ایجاد یک پوسته سالم از گیاهان ، روغن زیتون ، آجیل و پارمسان استفاده کنید.
ضرب و شتم تخم مرغ: اگر تخم مرغ های کرکی و املت را دوست دارید ، گوشت کوب ها برای ترکیب کامل زرده ها و سفیده ها بسیار عالی هستند ، در حالی که اطمینان حاصل می کنند هوا زیادی وارد مخلوط می شوید.
پنکیک شیرین: صبح روز شنبه برای پختن پنکیک یا وافل با خانواده بسیار مناسب است. گوشت کوب غوطه وری برای اطمینان از عدم رطوبت آرد در پشت فوق العاده است.
با وجود گوشت کوب دستی ، امکانات بی پایان هستند. یک قانون خوب برای به خاطر سپردن این است که اگر در گذشته از یک شلاق یا قاشق برای ترکیب مواد و مخلوط ها استفاده کرده اید ، گوشت کوب غوطه وری جایگزین مناسبی برای انجام سریعتر و کاملتر آن است.

گوشت کوب شخصی شخصی نینجابلندرهای شخصی

صبح زود سریعتر از درب استفاده کنید تا با استفاده از گوشت کوب شخصی برای ایجاد اسموتی صبح خود ، ظرف های زیادی را خیس نکنید. آنها به طور معمول ترکیب و نوشیدن را با یک محصول واحد ترکیب می کنند. معمولاً قادر به نگه داشتن 1 تا 2 وعده به طور همزمان ، آنها دارای سرپوش مسافرتی و دستگیره ای برای استفاده در محل هستند. در حالی که آنها توانایی خرد کردن و خمیری یک گوشت کوب تمام اندازه را ارائه نمی دهند ، آنها برای خرد کردن یخ برای تهیه اسموتی و لکه های شیرین و مخلوط نوشیدنی ها عالی هستند.

برنامه های گوشت کوب
انتخاب بهترین گوشت کوب برای شما واقعاً به شرایطی بستگی دارد که قصد استفاده از آن را دارید. احتمالاً در ساخت اسموتی صبحانه شما چه کارهایی انجام می دهد ، اگر می خواهید از آن در رستوران پرمصرف استفاده کنید یا بار. به همین دلیل مهم است که حتماً گوشت کوب درست را برای مطابقت با برنامه انتخاب کنید.

خانه: از تهیه اسموتی و نوشیدنی گرفته تا سوپ ها و کره بادام زمینی ، این واحدهای نسبتاً کوچکتر و قطعات کم حجم بیشتر برای مصارف مسکونی عالی هستند. گوشت کوب های شخصی ، گوشت کوب های کامل و گوشت کوب های غوطه وری همه برای مصارف خانگی در دسترس هستند ، بنابراین بررسی ویژگی ها ، کارکردها و ظرفیت آن برای اطمینان از توصیه به نیازهای شما ضروری است.
تجاری: هرچه گوشت کوب قوی تر باشد ، برای استفاده تجاری مناسب تر خواهد بود. این نوع واحد ها برای مقاومت در برابر سختی های استفاده مداوم و روزانه در بارها یا رستوران ها طراحی شده اند. چه با استفاده از گوشت کوب های غوطه وری بزرگ برای مخلوط کردن سوپ ، از گوشت کوب های با ظرفیت کامل برای مخلوط کردن نوشیدنی ها ، می خواهید مطمئن شوید که این کارکرد انواع مختلفی برای دستیابی به نیازهای رستوران شما دارد.
چگونه می توان گوشت کوب ها را مقایسه کرد
ممکن است دو گوشت کوب شبیه به هم باشند اما دارای ویژگیهای کاملاً متفاوت هستند. به همین دلیل شما نمی توانید بهترین مورد را فقط برای ظاهر تعیین کنید ، بلکه باید واقعاً به عملکردها و ویژگی های آن بپردازید تا مطمئن شوید که متناسب با نیازهای شما باشد. چندین زمینه وجود دارد که می خواهید از آنها آگاه باشید.

گوشت کوب برقی چه مارکی خوبه؟

اولین سؤالی که معمولاً مشتری در مورد آنها نگران است هزینه است. آنها می خواهند اطمینان حاصل كنند كه بهترین گزاف را برای جگر خود دریافت می كنند. این ایده خوبی است که در مورد بودجه خود فکر کنید و سپس آن را در مقابل ویژگی هایی که به دنبال آن هستید مقایسه کنید.

مقرون به صرفه: با قیمتی در حدود 50 دلار یا کمتر ، می توانید یک گوشت کوب را دریافت کنید ، مانند یکی از Cuisinart ، که توانایی تحقق نیازهای اولیه شما را دارد. اگر واقعاً قصد استفاده از آن را مکرراً ندارید یا نیاز به انجام چند کار ترکیبی و اختلاط دارید ، احتمالاً این یک قیمت مناسب برای شماست.
Mid-Range: بیشتر گوشت کوب ها با قابلیت های اضافه شده که برای استفاده روزمره طراحی شده اند ، در حدود 50 تا 150 دلار سقوط می کنند. این واحدهای کامل تری هستند که سرعت و کارکردهای بیشتری دارند که برای افرادی که به دنبال استفاده از روتین مخلوط خود هستند ایده آل است. اگر نیازهای شما در این محدوده قرار دارد ، به گوشت کوب های KitchenAid و Ninja نگاهی بیندازید .
گزینه های سطح بالا: هنگامی که بیش از 150 دلار دریافت کردید ، می توانید به مدل های برتر خط نگاه کنید. همچنین برای افرادی که به دنبال کارکرد اتوماتیک و سرعت های بی نظیر هستند بسیار عالی است ، این مدل ها همچنین مدل های مقاوم و با دوام هستند که به بهترین وجه برای استفاده تجاری نیز طراحی شده اند. Blendtec یک تولید کننده مشهور گوشت کوب های بالاتر است.
مطمئن شوید که متناسب با فضای شما باشد

هنگام مقایسه گوشت کوب ها ، ذخیره سازی مورد توجه مهمی است. گوشت کوب های غوطه وری آسان ترین برای ذخیره ، به طور معمول در یک کشو است. گوشت کوب های با اندازه کامل یا لازم است در یک ایستگاه نگه داشته شوند یا دائماً از داخل کابینت یا خانه های شیروانی جابجا شوند.

اگر قصد دارید واحد خود را تمام وقت از کار خارج کنید ، می خواهید مطمئن شوید که اندازه گیری های آن قادر به متناسب با فضای پیشخوان موجود شما باشد. طراحی و رنگ یکی دیگر از مناطق مهم برای بررسی است. اگر به زیبایی زیبایی آشپزخانه خود اهمیت می دهید ، واحدی را انتخاب کنید که رنگ آن با دکوراسیون کلی شما متناسب باشد.

به قدرت آن نگاه کنید

قدرت گوشت کوب در وات اندازه گیری می شود و این یک نقطه پرش خوب برای تعیین درست بودن واحد برای شما مناسب است. اگر می دانید که به دنبال چه کاری هستید ، می توانید از برخی دستورالعملهای عمومی برای تصمیم گیری در مورد کار آمدن گوشت کوب استفاده کنید.

کمتر از 500 وات: اگر در درجه اول به دنبال خرد کردن اکثر غذاها و مخلوط کردن کامل هستید ، باید گزینه کمتری برای وزن کافی باشد.
500 تا 600 وات: آیا روال صبح شما به دنبال اسموتی است؟ در این صورت ، گوشت کوب هایی با 500 تا 600 وات معمولاً در دسترس کار هستند.
700 وات یا بیشتر: اگر می خواهید وسایل کوچک را مانند قهوه خرد کنید ، یا اگر به دنبال استفاده بیشتر از سفت و سخت تر هستید ، یک وسیله وات با وزن بالا انتخاب کنید.
ساخت کانتینرظروف نینجا

ظروف یا کوزه های گوشت کوب در انواع مواد موجود می باشد و بهترین نوع آن در درجه اول به نیازهای فردی شما بستگی دارد. مهم نیست که چه ظرفی را انتخاب کنید ، می خواهید مطمئن شوید که گوشت کوب دارای یک درب مهر و موم محکم باشد ، بنابراین همه چیز در داخل دستگاه باقی می ماند.

پلاستیک: رایج ترین و ساده ترین نگهدارنده ظروف پلاستیکی برای مقاومت در برابر استفاده دقیق هستند. با این حال ، برخی ممکن است ماشین ظرفشویی امن نباشند و پلاستیک معمولاً مستعد رنگ آمیزی است.
شیشه: شیشه معمولاً نسبت به بوی و رنگ آمیزی نسبت به پلاستیک مقاوم است. هر چند آنها از پلاستیک سنگین تر هستند ، حمل و نقل آنها را سخت تر کرده و آسیب دیدن و شکستن آن آسان تر است. استفاده مداوم ، مانند رستوران ها ، ممکن است بهترین کاربرد ظروف شیشه ای نباشد.
موارد دیگر: علاوه بر این ، برخی از انواع دیگر مواد نیز در آنجا وجود دارد ، مانند فولاد ضد زنگ. اگرچه ممکن است فولاد ظاهری براق به شما نشان دهد ، زیرا مشخص نیست که برای بررسی اینکه مخلوط شده است ، باید درب آن را بردارید.
توابع برنامه ریزی شده

بیشتر واحدها نوعی کارکرد پیش فرض دارند که معمولاً فقط با فشار دادن دکمه مناسب می توانند انتخاب شوند. این کمک می کند تا عملکردهای برنامه ریزی شده را به عنوان سرعت فکر کنید. اگر می دانید به دنبال چه کاری هستید ، می توانید عملکرد را انتخاب کنید و گوشت کوب با حداکثر سرعت کار می کند تا زمانی که آن را خاموش کنید. همه مخلوط ها دارای هر تنظیمات نیستند ، اما موارد متداول آن عبارتند از:

عملکردهای معمول موجود در گوشت کوب ها

عملیات خودکار

هنگام مقایسه گوشت کوب ها ، به این موضوع توجه کنید که آیا آنها عملکرد اتوماتیک را ارائه می دهند یا خیر. به ویژه در واحدهای دارای سطح بالاتر ، این گوشت کوب ها با جابجایی خودکار از عملکرد به عملکرد ، حدس می زنند. اگر در حال ایجاد اسموتی هستید ، این نوع مدل می تواند از خرد شدن یخ ، به پالس برود ، سپس مخلوط و مایع شود بدون اینکه مجبور باشید در مورد آن فکر کنید یا کاری انجام دهید.

سایر ویژگی هایی که باید به دنبال آن باشید

مواردی که باید مراقب باشید با عملکردهای گوشت کوب متوقف نمی شود. از اطمینان حاصل شود که از مواد BPA تا ایمنی ماشین ظرفشویی ساخته شده است ، باید بررسی کنید که این واحد متناسب با نیازهای فردی شما باشد. سایر ویژگی های متداول که مشتریان به آن علاقه مند هستند عبارتند از: دستکاری که هنگام افزودن تیغه های جهت بالا و دوتایی که هم به جلو و هم به عقب می چرخند ، کمک می کند تا از جلوی آن جلوگیری شود. ویژگی های مشترک اضافی شامل موارد زیر است:

نوع کنترل: کنترل های Pushbutton ظاهری بلندتر از گوشت کوب را نشان می دهند ، در حالی که کنترل های لمسی تاچ پد معمولاً آسان تر هستند زیرا لکه های بین دکمه ها به دام نمی افتند.
سرعت های موجود: بعضی از مخلوط كن ها ممكن است فقط در حالی كه برخی دیگر قادر به انجام هستند چندین سطح شخصی داشته باشند. چند سرعت معمولاً بیش از حد کافی است. هنگامی که شروع به اضافه کردن تعداد زیادی از سرعت ها می کنید ، ممکن است برای تعیین تفاوت ها از یک سرعت به سرعت دیگر دچار مشکل شوید.
اندازه کانتینر: بسته به نیاز شما ، ممکن است ظرفی را که به اندازه کافی بزرگ برای استفاده فردی باشد ، تمام راه را برای ظروف بزرگ اضافی برای برنامه های رستوران / نوار بخواهید.
نگهداری و نگهداری
به طور معمول ، نگهداری مورد نیاز از گوشت کوب تا گوشت کوب متفاوت است. بسیاری از ظروف ، درب ها و تیغه ها را می توان در ماشین ظرفشویی تمیز کرد ، اما برای تأیید می خواهید کتابچه راهنمای مالک خود را بررسی کنید. مهم نیست که چه چیزی ، موتور و پایه را نمی توان در آب غوطه ور کرد ، بنابراین باید آنها را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید.

اگر به دنبال تمیز کردن سریع ظروف بدون ریختن آن از طریق ماشین ظرفشویی هستید ، می توانید کمی آب درون آن بریزید و چند قطره مواد شوینده اضافه کنید. گوشت کوب را برای چند ثانیه انجام دهید تا ظرف داخل آن تمیز شود و سپس آن را درون سینک بشویید.

در خلاصه
قبل از خرید گوشت کوب ، به نیازهای خاص خود ، فضای پیشخوان آشپزخانه و ویژگی های گوشت کوب دقت کنید تا مشخص کنید کدام گزینه گوشت کوب برای شما مناسب تر است.

هنوز سوالی دارید؟
آیا هنوز سؤال دارید یا مطمئن نیستید کدام یک برای شما مناسب است؟ ما برای کمک اینجا هستیم. با ما در شماره 1-877-783-6246 تماس بگیرید و یکی از کارشناسان محصولات ما بسیار خوشحال خواهد بود که شما را در طی فرایند تصمیم گیری پیاده کند تا به شما در رسیدن به نیازهای نوشیدنی خود کمک کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>