یافته های تحقیق درباره یهودی ستیزی، نژادپرستی و برتری سفیدپوستان در پادکست های Spotify | اخبار علم و فناوری

[ad_1]

تحقیقات اسکای نیوز نشان داد که مطالب ضدیهودی، نژادپرستانه و سفید بر پادکست‌های یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های استریم، Spotify، تسلط دارد.

این شرکت گفت که اجازه نمی دهد محتوای نفرت بر روی پلت فرم خود باشد.

اما پادکست‌هایی یافتیم که ارزش چند روز گوش دادن را داشتند و دیدگاه‌های افراطی مانند نژادپرستی علمی، انکار هولوکاست و تئوری‌های توطئه ضدیهودی راست افراطی را ترویج می‌کردند.

و در حالی که برخی از تکان دهنده ترین مطالب در قسمت های طولانی مدفون شده بودند، در برخی موارد توهین های آشکار در عناوین و توضیحات قسمت ها یافت می شد، در حالی که روی جلد آلبوم تصاویری بود که توسط قفقازی ها گرفته شده بود.

Spotify پس از اعلام آن به غول استریم محتوا، آن را حذف کرد.

اما بسیاری از این پادکست ها در جاهای دیگر آنلاین باقی می مانند، از جمله دایرکتوری های عمدتاً کنترل نشده مانند پادکست Google.

اطلاعات بیشتر در مورد داده ها و پزشکی قانونی

گوگل به درخواست ما برای اظهار نظر پاسخ نداد.

کارشناسان نگرانند که ماهیت “به راحتی قابل دسترسی” این مواد می تواند مردم را به سمت افراط گرایی سوق دهد.

هشدار محتوا: این مقاله شامل پیوندهایی به زبان و عقاید نژادپرستانه، ضد یهود، و برتری طلبانه سفیدپوستان است.

تصویر:
Spotify یکی از بزرگترین پلتفرم های پخش پادکست با بیش از سه میلیون پادکست است

یکی از اولین نتایجی که به Spotify در جستجوی عبارت “Kalergi Plan” بازگشت، ما را به سریالی رساند که در آن زمان 76 قسمت در پلتفرم فهرست شده بود.

طرح موسوم به کالرگی یک نظریه توطئه ضدیهودی راست افراطی است که ادعا می کند نخبگان یهودی پشت یک طرح عمدی برای از بین بردن نژاد سفید اروپایی با تشویق مهاجرت جمعی هستند.

ما برای جلوگیری از انتشار محتوای آن‌ها تصمیم گرفته‌ایم از هیچ یک از مجموعه‌های پادکست ذکر شده در این مقاله نام نبریم.

سخنران در یک قسمت به صراحت طرح کلرگی را تبلیغ کرد.

او مدعی است که نخبگان اروپایی با “اشراف شهری جدید” متشکل از نخبگان یهودی “جایگزین” شده اند.

مونولوگ نه دقیقه ای با فراخوانی صریح برای خشونت علیه قوم یهود به پایان می رسد.

قسمت دیگری از همین خالق این ایده نژادپرستانه و بی اساس را تشویق می کند که سفیدپوستان از نظر بیولوژیکی برتر از رنگین پوستان هستند.

“چیزی در مورد وجود دارد [white men] این ما را ممتاز می کند، این در خون ماست.

او این دیدگاه را بدون شک به مدت 13 دقیقه تبلیغ کرد. مونولوگ پر از زبان غیرانسانی است و مقایسه هایی انجام می دهد که بیش از حد توهین آمیز است که نمی توان در این مقاله گنجانده شود.

این پرچم یکی از کلاغ های خدای اسکاندیناوی اودین را نشان می دهد.  این تصویری است که توسط برخی از طرفداران نژاد سفید اتخاذ شده است.
تصویر:
این پرچم از اساطیر اسکاندیناوی توسط برخی از حاکمان سفید انتخاب شده است

جلد آلبوم این مجموعه پرچم زاغ را به تصویر می‌کشد، نمادی که در اصل در اساطیر نورس یافت می‌شود اما در سال‌های اخیر توسط برخی از شخصیت‌های سفیدپوست تصاحب شده است.

ما یافته‌های خود را به موریس مک‌لئود از Race on the Agenda، یک مؤسسه خیریه تحقیقات اجتماعی که بر روی مسائلی که بر اقلیت‌های قومی در بریتانیا تأثیر می‌گذارد، نشان دادیم.

او به اسکای نیوز گفت: «این فوق العاده خطرناک است.

«در ابتدای ماه می ما بالاترین میزان را داشتیم [monthly] تعداد موارد گزارش شده درباره یهودستیزی و در سال منتهی به مارس 115000 مورد گزارش جنایات ناشی از نفرت داشتیم. این فقط چیزی است که گزارش می شود، که همیشه فقط نوک کوه یخ است.”

او گفت: «اگر بتوانید به Spotify بروید و به ادل گوش دهید و سپس بتوانید دقیقاً در کنار او به آن چیزها گوش دهید، مانند عادی کردن این موضوع به نظر می رسد.

طرح کالرگی گونه ای از نظریه توطئه جایگزینی ملی گرایان سفید بزرگ است.

جیکوب دیوی، رئیس تحقیقات و سیاست‌گذاری جنبش‌های راست افراطی و نفرت‌انگیز در مؤسسه گفتگوی استراتژیک، گفت که این اعتقادی است که در دهه گذشته به طور پیوسته رشد کرده است.

او به اسکای نیوز گفت: «این از موضوعی که واقعاً یک موضوع پیرامونی گفتگو بین چندین افراط گرا اروپایی بود به بحثی برای افراط گرایان در سراسر جهان تبدیل شده است.

او گفت اما این ایده ها در خلاء آنلاین وجود ندارند.

یک پلیس از کنار بنای یادبود کشته شدگان در حمله تروریستی نژاد سفید در کرایست چرچ نیوزلند در سال 2019 می گذرد. ​​رویترز / ادگار سو
تصویر:
51 نفر در حمله در کرایست چرچ در سال 2019 کشته شدند

آقای دیوی گفت: «در سال 2019، زمانی که شخصی یک حمله تروریستی واقعاً وحشتناک را در کرایست چرچ نیوزلند انجام داد، مستقیماً در پاسخ به این نظریه این کار را انجام داد.

“و پس از آن حمله، تعدادی دیگر در سال 2019 وجود داشت. گسترش این ایده ها در واقع می تواند تاثیر قابل توجهی در وادار کردن مردم به ادامه و ارتکاب خشونت وحشیانه داشته باشد.”

این فقط یکی از سریال هایی است که با آن برخورد کردیم.

دیگری که توسط سازندگان جناح راست جایگزین مستقر در ایالات متحده میزبانی می شود، از توهین های نژادپرستانه و نمادهای سفید در عنوان و توضیحات قسمت ها استفاده می کند.

میزبانان به طور معمول و آشکار تعدادی از عقاید و نظریه های ضدیهودی و نژادپرستانه، از جمله انکار هولوکاست و نژادپرستی علمی را ترویج کردند.

سری سوم توسط سازندگان مختلف شامل اپیزودهایی است که در مورد آنچه آنها «زیبایی» برتری سفیدپوست می‌خوانند، و همچنین خواندن مقالات و کتاب‌های شخصیت‌های برجسته حزب نازی، از جمله آدولف هیتلر و جوزف گوبلز، صحبت می‌کنند.

سازنده اغلب از جعبه توضیحات قسمت Spotify برای تبلیغ ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده در سایر سیستم عامل ها استفاده می کند. یکی از پیوندها با خواندن آنچه «مانیفست روشنگر دیلن روف» نامیده می شود، کاربران را به یک ویدیو هدایت می کند.

دیلان روف در سال 2017 اولین کسی در آمریکا بود که به دلیل جنایت نفرت فدرال به اعدام محکوم شد. عکس: رویترز / استخر / فایل عکس / فایل عکس
تصویر:
دیلن راف که 9 روحانی سیاه پوست را به ضرب گلوله کشت، اولین فردی در ایالات متحده شد که به دلیل یک جنایت نفرت فدرال در سال 2017 به اعدام محکوم شد.

قسمت‌های دیگر قسمت‌ها به کانالی در تلگرام پیوند داده شده‌اند که یک صلیب شکسته به عنوان نماد دارد.

این سه سری تقریباً 150 ساعت محتوا دارند.

سخنگوی Spotify در پاسخ به یافته‌های ما گفت: “Spotify محتوایی را در پلتفرم ما ممنوع می‌کند که صراحتاً و اصولاً نفرت یا خشونت علیه یک گروه یا فرد را بر اساس ویژگی‌هایی از جمله نژاد، مذهب، هویت جنسی ترویج یا تحریک می‌کند. sex، قومیت، ملیت، گرایش جنسی، وضعیت جانبازی یا معلولیت.

“محتوای مورد بحث به دلیل نقض خط‌مشی ما در مورد محتوای نفرت‌انگیز حذف شده است.”

Spotify تقریباً 150 ساعت از محتوای خود را پس از اطلاع اسکای نیوز به آنها حذف کرد.
تصویر:
Spotify نزدیک به 150 ساعت از محتوای خود را پس از گزارش Sky News به سرویس پخش حذف کرد

این پلتفرم به کاربران اجازه می دهد مطالبی را گزارش کنند که دستورالعمل های محتوای آنها را نقض می کند. این شرکت همچنین گفت که در حال توسعه فناوری نظارتی جدید برای شناسایی موادی است که در برخی از ثبت‌های بین‌المللی به عنوان محتوای نفرت شناسایی شده‌اند.

اما آنچه در حال حاضر برای تعدیل پلت فرم پادکست او انجام می شود، به غیر از پاسخ به گزارش های کاربران، در حوزه عمومی نیست.

حجم زیاد محتوای آنلاین به این معنی است که شرکت های فناوری به الگوریتم ها و همچنین افراد برای تعدیل پلت فرم های خود نیاز دارند.

و در حالی که فناوری قادر به تشخیص سخنان مشوق نفرت در صدا در حال توسعه است، هنوز گسترده نشده است.

“یکی از مشکلات این است که حافظه بسیار بیشتری برای ذخیره فایل های صوتی طولانی نیاز دارد. هانا کرک، محقق هوش مصنوعی در مؤسسه اینترنت آکسفورد و مؤسسه تورینگ، می‌گوید مشکل دیگر این است که نامرتب است – شما می‌توانید تعداد زیادی سخنران و گفتگوی سریع داشته باشید.

«تعداد زیادی علائم زبانی اضافی در صدا وجود دارد: لحن، زیر و بمی صدا، حتی سکوت یا خنده ناخوشایند. و این یک مشکل است زیرا ما هنوز فناوری لازم برای رمزگذاری دقیق این نوع سیگنال‌های زبان اضافی را نداریم.» او به اسکای نیوز گفت.

خانم کرک گفت که شرکت‌هایی مانند Spotify ممکن است محدودیت‌های منابع یا فناوری را اعمال کنند، به این معنی که قادر به تعدیل محتوای صوتی خود در مقیاس نیستند.

اما، او گفت، گزینه‌ای برای شرکت‌ها وجود دارد که محتوای صوتی را رونویسی کنند و آن را از طریق مدل‌های پردازش متن آموزش دیده با نفرت که بسیار پیشرفته‌تر هستند، پخش کنند.

ما همچنین تعدادی از همین مجموعه‌ها را در پادکست Google پیدا کردیم.

بازوی پادکست گوگل به عنوان یک فهرست کار می کند، نه یک پلت فرم، به این معنی که محتوا را روی سرور خود میزبانی نمی کند و در عوض فیدهای پادکست را جمع آوری می کند که به طور خودکار از اینترنت بازیابی می کند.

این شرکت در گذشته به دلیل امکان دسترسی کاربران به محتوای افراطی و گمراه کننده در رابط کاربری خود مورد انتقاد قرار گرفته است. این یکی از معدود مکان‌هایی است که کاربران هنوز می‌توانند پادکست نظریه‌پرداز توطئه معروف الکس جونز را پیدا کنند.

ما یافته های خود را به گوگل گزارش کردیم، اما پاسخ نداد. سریالی که علامت گذاری کردیم روی پلتفرم او باقی مانده است.

سخنگوی شرکت پیشتر به نیویورک تایمز گفته بود که “نمی‌خواهد چیزی را که مردم می‌توانند پیدا کنند محدود کند” و فقط در شرایط نادر محتوا را حذف می‌کند.

اما کارشناسان نگران هستند که در دسترس بودن مواد افراطی در این پلتفرم های محبوب می تواند منجر به رادیکال شدن شود.

آقای دیوی گفت: «اگر به پلتفرم‌هایی مانند فیس‌بوک و توییتر فکر می‌کنید، آن‌ها با آن مشکلات زیادی داشته‌اند و هنوز هم مشکل دارند.

“و در حالی که آنها این کار را به خوبی انجام نمی دهند، آنها سخت کار می کنند تا سعی کنند این نوع محتوا را از سیستم عامل های خود حذف کنند.

«این واقعیت که دسترسی به پلتفرم‌های پادکست بسیار آسان است نشان می‌دهد که شکاف بزرگی وجود دارد و این پلتفرم‌ها این مسائل را جدی نمی‌گیرند.

برای من، این بدان معناست که آنها نگرش واقعی نسبت به مواد افراطی و گسترش ایدئولوژی نفرت انگیز دارند.

تیم داده و پزشکی قانونی یک واحد بسیار ماهر است که به ارائه روزنامه‌نگاری شفاف از اسکای نیوز اختصاص دارد. ما داده‌ها را جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل و تجسم می‌کنیم تا داستان‌های مبتنی بر داده را بگوییم. ما مهارت های گزارش دهی سنتی را با تجزیه و تحلیل پیشرفته تصاویر ماهواره ای، رسانه های اجتماعی و سایر اطلاعات منبع باز ترکیب می کنیم. از طریق داستان سرایی چند رسانه ای، ما تلاش می کنیم تا جهان را بهتر توضیح دهیم و در عین حال نشان دهیم که روزنامه نگاری ما چگونه انجام می شود.

چرا روزنامه نگاری داده برای اسکای نیوز اهمیت دارد؟

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themes