یک لوله کش به شما می گوید: آنچه که نباید در تخلیه

[ad_1]

هستند بسیاری از آیتم های مختلف است که هنوز بسیاری از ما را متوجه نمی شوند سالم برای تخلیه و یا لوله کشی. یک قاعده سرانگشتی به یاد داشته باشید که اگر با توجه به آن باید خود را تخلیه یا نه اگر آن را “زیست تخریب پذیر” پس از آن باید خود را تخلیه.

چه نوع از اقلام باید پایین تخلیه?

وجود موارد خاص که باید باقی می ماند از تخلیه آنها عبارتند از:

  • محصولات تمیز کردن: (هر گونه محصولات که شامل کلمه, سموم, سمی خورنده ignitable یا قابل اشتعال است.)
  • محصولات خودرو: (محصولات از جمله به عنوان ضد یخ مایع ترمز و روغن موتور)
  • رنگ و انواع حلالها: (لاتکس و رنگ روغن بالا و رقیق کننده) نیز می خواهید مطمئن شوید که برای پاک کردن رنگ روغن قلم در نزول به عنوان به خوبی.
  • لوازم هنری: (چیزهایی مانند عکاسی مواد شیمیایی و چسب و رنگ)
  • زباله های پزشکی
  • Garden supplies: (موارد مانند آفت کش ها و قارچ کش و علف کش)

حالا که شما درک بهتری از آنچه باید پایین تخلیه اجازه بدهید با یک نگاه بیشتر در جزئیات به همین دلیل به این است. ضایعات مانند استون بسیار قابل اشتعال است و بسیار خطرناک برای پور کردن خود را تخلیه. دیگر ضایعات مانند رنگ ممکن است به عنوان آشکار است اما می تواند شامل انواع خاصی از فلزات مانند جیوه و سرب و کروم. بسیاری از حلال های آلی نیز در واقع آغازگر برای رنگ مینا و فرنشس. هنگامی که شما رنگ شما باید تلاش به عنوان بهترین شما می توانید برای استفاده از لاتکس یا آب بر اساس رنگ. آفت کش ها است که شما با استفاده از در باغ خود را نباید ریخت پایین و همچنین از آنجا که آنها بسیار سمی هستند. هر خودرو محصولات مانند روغن موتور و ضد یخ حاوی فلزات سنگین مانند سرب است.

اگر شما یک عکاس آماتور شما باید آگاه باشید که عکاسی خود را دلال شامل یک مقدار بالاتر از نقره. آنها باید حاوی یک دلال که باید دور ریخته شود در شهر خود را از زباله های خطرناک مرکز به جای در نظر گرفتن و قرار دادن آن را تخلیه.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در این لیست است که شما را متوجه نباید قرار داده و خود را تخلیه برخی از شما ممکن است حتی متوجه و یا به فکر دوم بیش از حد. این مهم است که به توجه به برچسب های قبل از ریختن هر چیزی خود را تخلیه. شما همچنین باید سازمان دیده بان برای گرفتن قطعات مواد غذایی در تخلیه خود را به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند باعث ناخوشایند مسدود است که دشوار است برای شکستن رایگان. توجه به آنچه که شما در حال ریختن پایین تخلیه خود را به خودتان را از هر گونه مسائل شما ممکن است به اجرا در آینده و سعی کنید بهترین خود را به نگه داشتن آن تخلیه رایگان و روشن است.

[ad_2]