۱۲ هزار و ۶۰۰ نازل سوخت استان مرکزی نظارت فنی شد

[ad_1]

«سعید جمشیدی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: پایش و انجام تست‌های کمیتی بر روی نازل‌های بنزین و نفت‌گاز از سوی کارشناسان این شرکت با هدف رعایت حقوق شهروندی و اطمینان از کالیبره بودن تلمبه های مربوطه انجام شده است.

وی ادامه داد: ماهانه به‌طور متوسط یک‌هزار نازل جایگاه‌های مختلف استان مرکزی رصد فنی می‌شود و انجام تست‌های کمیتی به صورت مستمر روی آن‌ها صورت می‌گیرد که این اقدام ضمن اطمینان از صحت خروجی هر نازل به‌هنگام سوخت‌گیری می‌توان رضایت مراجعان را افزایش داد. 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی  گفت: ۹۱  جایگاه‌ عرضه سوخت در  استان مرکزی وجود دارد و شهروندان در صورت داشتن هرگونه شکایت از خدمات ارایه شده می‌توانند با مرکز ۰۹۶۲۷تماس بگیرند.

جمشیدی در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: ۳۰۰ بسته معیشتی از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان مرکزی در راستای رزمایش کمک مومنانه در نقاط محروم شهرستان شازند توزیع شد.

وی بیان کرد:  ۴۵ کارت هدیه نقدی یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریالی نیز از سوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان مرکزی بین کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست منطقه هندودر از توابع شازند در ایام شیوع کرونا توزیع شده است.

بیش از ۸۰۰ نفتکش در شرکت ملی پخش‌فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی فعالیت می‌کنند.

روزانه  ۲ میلیون ۶۰۰ هزار لیتر گازوئیل و یک میلیون ۷۰۰ هزار لیتر بنزین در جایگاه‌های سوخت استان مرکزی عرضه می‌شود.

۹۰ جایگاه سوخت در نقاط مختلف شهری و بین‌راهی در استان مرکزی خدمات ارایه می‌کنند.

[ad_2]

Source link