1.9 میلیون نفر از کارگران به دنبال بیکاری کمک

واشنگتن — دولت ایالات متحده گزارش روز شنبه که 1.9 میلیون کارگر در پی بیکاری کمک آخرین هفته نهم مستقیم هفتگی کاهش بیشتر کسب و کار بازگشایی شده است.

در ایلینوی 46,522 ساکنان ظ برای اولین بار مدعیان بیکاری در هفته گذشته به پایین از 58,263 براده هفته گذشته است. از اواسط ماه مارس 1.14 میلیون Illinoisans به دنبال بیکاری است.

سرعت کار کاهش بوده است و کاهش بیش از دو ماه گذشته پس از coronavirus تا به حال زده سخت در ماه مارس مجبور گسترده کسب و کار را تعطیل کرده و فرستاده اقتصاد به یک رکود عمیق است. رو به سرعت از مدعیان نشان می دهد که خرابی در بازار کار ممکن است ظرف. هنوز تاریخی استانداردهای تعداد بارگیری در این هفته برنامه های کاربردی بالا باقی می ماند.

روز جمعه دولت است و انتظار می رود که به گزارش اقتصاد از دست داد 8 میلیون شغل در ماه مه بالای 20 میلیون از دست رفته در ماه آوریل است. بیکاری می تواند نزدیک به 20 درصد است.

این کار کاهش منعکس کننده اقتصاد است که کشف و ضبط شد با بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. اکثر اقتصاددانان پیش بینی نرخ بیکاری باقی مانده در دو رقمی از طریق انتخابات نوامبر و به 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im