1 کشته و 22 مجروح تا کنون در شیکاگو آخر هفته عکاسی

یک مرد کشته شد و 22 نفر دیگر از جمله 2 ساله و پسر 17 ساله و دختر بچه مجروح شده اند با تیراندازی در سراسر شیکاگو تا کنون در این آخر هفته.

این قتل اتفاق افتاده است شنبه شب در انگلوود در سمت جنوب.

دو مرد نشسته بودند در یک وسیله نقلیه پارک شده در 11:56 بعد از ظهر وقتی کسی راه می رفت و اخراج عکس در 5700 بلوک جنوبی ممکن است در خیابان, به گفته پلیس شیکاگو. 22 ساله بود ضربه زدن چند بار در کنار زد و به نزدیکی کوچه.

او گرفته شده به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی جایی که او مرده, پلیس گفت:. کوک کانتی دفتر معاینات پزشکی شناسایی شده او را به عنوان الکسیس پرز از اجواتر در سمت شمال.

دیگر مرد, 39, بود ضربه در هر دو شانه گرفته و به همان بیمارستان در شرایط عادلانه و پلیس گفت:.

2 سال و 28 ساله بودند صدمه دیده است در آخر هفته اول تیراندازی دوشنبه شب در گرشام در سمت جنوب.

آنها در یک وسیله نقلیه حدود 6 بعد از ظهر در غرب 84 خیابان هنگامی که وسیله نقلیه دیگری کشیده و کسی اخراج عکس, ضربه زدن مرد و کودک نو پا, پلیس گفت:. این خودرو منفجر و به ایوان آمد و به استراحت در 8400 بلوک جنوبی Damen خیابان.

مرد به ضرب گلوله کشته شد در پشت سر گرفته شده بود به مرکز پزشکی مسیح در چمن بلوط در وضعیت بحرانی پلیس گفت:. پسر بود و آمار در پا و وضعیت خود را تثبیت شده در شرکت کوچک مریم بیمارستان.

یک دختر نوجوان نیز زخمی شد شنبه شب در اشبرن در سمت جنوب غربی.

17 سال پیر شد یک مسافر در یک وسیله نقلیه در یک علامت توقف در 11:01 p. m. در 79 جایی که فورد Taurus با پنجره های رنگی کشیده تا به گفته پلیس. دو مرد از برج ثور و اخراج های متعدد عکس, ضربه زدن دختر در پا. دختر پرچم افسران در مارکیوت پارک گرفته شده بود به بیمارستان صلیب مقدس در شرایط خوبی است.

شش نفر کشته در یک سری از تیراندازی با ماندگاری بیش از یک ساعت اولیه روز شنبه در لاون دیل و انگلوود.

تازه ترین حمله از سمت چپ و سه نفر مجروح در لاون دیل در سمت غرب.

آنها در یک عازم شمال نقلیه در 1:16 a. m. وقتی کسی از کار اخراج آنها از آبی بلاگ در 1100 بلوک جنوبی, Laramie, خیابان, پلیس گفت:. یک مرد 26 ساله به ضرب گلوله کشته شد در پای چپ 35 ساله به ضرب گلوله کشته شد در زانوی چپ و 33 سال بود و در سمت چپ باسن. آنها رفت و به غرب حومه مرکز پزشکی در اوک پارک در خود بودند و تمام ذکر شده در وضعیت خوب.

کمتر از نیم ساعت قبل از این که یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در داخل یک آپارتمان در انگلوود.

25 ساله بود و در یک طبقه دوم واحد با چند مرد در 12:49 صبح در 6500 بلوک جنوبی خیابان اسقف وقتی کسی اخراج عکس, به گفته پلیس. او در باسن گرفته و به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی در شرایط عادلانه.

حدود 40 دقیقه قبل از آن یک مرد دیگر به ضرب گلوله کشته شد در همان محله است.

33-year-old نشسته بود در یک وسیله نقلیه پارک شده در 12:10 صبح هنگامی که کسی اخراج عکس در 6900 بلوک جنوبی ممکن است در خیابان, پلیس گفت:. او در شکم و آشنایی راند او را به سنت برنارد بیمارستان. منتقل شد به Stroger بیمارستان در شرایط عادلانه.

دقیقه قبل از آن یک زن زخمی شده بود در داخل یک آپارتمان در لاون دیل.

43 ساله نشسته بود روی یک نیمکت با یک مرد او می دانست که در 12:01 صبح در طبقه دوم آپارتمان در 3000 بلوک غرب Flournoy خیابان هنگامی که او ایستاده بود و یک تفنگ شلیک شد به گفته پلیس. بود ضربه در سمت چپ مچ پا گرفته و به بیمارستان کوه سینا در وضعیت خوب. مرد دور می زد پس از تیراندازی.

شنبه شب یک زن زخمی شد در حالی که سوار یک خودرو در انگلوود.

20 ساله به ضرب گلوله کشته شد در حدود 10:10 p. m. در 1100 بلوک غرب مارکت جاده, پلیس گفت:. او نشان داد در سنت برنارد بیمارستان با زخم گلوله به پشت و منتقل شد به Stroger بیمارستان در شرایط عادلانه.

که صبح امروز دو نفر به ضرب گلوله در هومبولت پارک در سمت غرب.

حدود 9:10 صبح مردان 30 و 41 شدند در خالی بسیاری در 800 بلوک از شمال هومن خیابان هنگامی که دو نفر از یک خودرو پارک شده در کوچه و اخراج عکس در آنها با توجه به پلیس. 41-سال-پیرمرد زده شد و در ران گرفته و به Stroger بیمارستان در وضعیت خوب. 30 ساله زده شد در قفسه سینه و شکم گرفته و به همان بیمارستان در بیماری جدی است.

در اوایل روز شنبه دو مرد دیگر به ضرب گلوله کشته شدند در لوگان مربع در شمال غربی طرف.

مردان 27 و 25 ایستاده بودند در یک کوچه در 12:08 a. m. هنگامی که کسی در آنها از خاکستری SUV در 1700 بلوک از شمال هاردینگ Avenue, به گفته پلیس. 25 ساله بود ضربه در پشت و پا گرفته و به بیمارستان کوه سینا در بیماری جدی است. مرد مسن تر بود آمار در پا گرفته و به همان بیمارستان در وضعیت خوب.

دقیقه قبل از آن یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در طول یک استدلال در Austin در سمت غرب.

27 ساله بود و استدلال با او می دانست که در 12:01 a. m. هنگامی که او از جیبش یک تفنگ و گلوله او را در صورت در یک کوچه در 1100 بلوک جنوبی ماسون خیابان, پلیس گفت:. او گرفته شد به Stroger بیمارستان در وضعیت خوب و مظنون را بازداشت گرفته شد.

حداقل شش نفر دیگر شده اند شات در سراسر شیکاگو پس از 5 بعد از ظهر جمعه.

هفته گذشته سه نفر کشته و 19 نفر دیگر زخمی در خشونت مسلحانه در سراسر شهرستان بیش از آخر هفته عید پاک.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im