هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند روز شنبه در شیکاگو از جمله یک مرد که کشته شد و یکی دیگر که زخمی شده بود پس از تبادل تیراندازی در داخل یک خودرو در Gage پارک در جنوب غربی طرف.

یک مرد 27 ساله ای که در صندلی جلو حدود 10:20 p. m. در 5300 بلوک جنوبی آلبانی خیابان وقتی کسی در صندلی عقب کشیده تفنگ و گلوله او را در تنه, پلیس گفت:. 27 ساله نیز اخراج عکس, احتمالا قابل توجه پشت صندلی مسافر.

مرد دیگری در خودرو 20 بود به ضرب گلوله در قفسه سینه گرفته و به تن. سینا در بیمارستان که در آن او مرده, پلیس گفت:.

27 ساله بود قادر به اجرا از وسیله نقلیه قبل از اچ راند او را به بیمارستان صلیب مقدس, پلیس گفت:. او بعد از انتقال به تن. سینا در بیمارستان که در آن او در شرایط خوبی است.

منابع پلیس گفت که این حادثه به نظر می رسد مواد مخدر مرتبط است.

هیچ کس تا به حال گرفته شده است به بازداشت پنج شنبه صبح به این حادثه همچنان در دست بررسی توسط منطقه مرکزی کارآگاه.

در غیر کشنده تیراندازی یک مرد به شدت زخمی شد و پس از اینکه به ضرب گلوله توسط یک مشروب فروشگاه نگهبان در گارفیلد پارک در سمت غرب.

این مرد 28 ساله که با استدلال به گارد حدود 11:30 p. m. در داخل مدیسون غذا و شراب و ارواح 3900 W. مدیسون خیابان, پلیس گفت:. زمانی که بحث تبدیل فیزیکی و گارد او را به ضرب گلوله در پا و کمر.

مرد گرفته شده بود به Stroger بیمارستان در شرایط بحرانی, پلیس گفت:. گارد گرفته بود برای بازجویی.

منطقه شمال کارآگاهان در حال بررسی است.

16-year-old boy به ضرب گلوله کشته شد در حالی که دوچرخه سواری در آلبانی پارک در سمت شمال غربی.

او بر روی یک دوچرخه در حدود 8:40 p. m. در 3000 بلوک غرب Belle Plaine خیابان وقتی کسی در یک تیره رنگ خودرو آتش گشودند پلیس گفت:.

نوجوان زده بود در پا گرفته و به ایلینوی ماسونی مرکز پزشکی که در آن وضعیت خود را تثبیت شد, پلیس گفت:. او سوار بر دوچرخه با فرد دیگری که مجروح شد.

حدود نیم ساعت قبل یک زن به ضرب گلوله کشته شد در چتهم در سمت جنوب.

25 ساله بود که در یک خودرو پارک شده در حدود 8:10 p. m. در 800 بلوک شرق 82 خیابان وقتی کسی اخراج عکس, قابل توجه او در پا, پلیس گفت:. زن گرفته شده به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی در وضعیت خوب.

یک مرد به ضرب گلوله کشته شد بعد از ظهر چهارشنبه در جریان یک سرقت در هومبولت پارک در سمت غرب.

او در یک پیاده رو در مورد 3:14 بعد از ظهر در 3800 بلوک غرب خیابان های شیکاگو هنگامی که دو نقاب مظنون از نقره ای رنگ خودرو جیبش اسلحه و اعلام سرقت به پلیس گفت:.

مظنون آتش گشودند قابل توجه 27 ساله در باسن و شکم, پلیس گفت:. او گرفته شد به Stroger بیمارستان که در آن وضعیت خود را تثبیت شد.

مشکوک بورس فرار کرد بدون در نظر گرفتن هر یک از مرد, اموال, پلیس گفت:.

در اواخر صبح روز چهارشنبه 20 ساله هدف گلوله قرار گرفت و زخمی شد و در شرق گارفیلد پارک.

تیراندازی اتفاق افتاده حدود 11:55 صبح در 3000 بلوک غرب خیابان مدیسون, پلیس گفت:.

او گرفته شده بود به بیمارستان کوه سینا شده است و قادر به صحبت با محققان, پلیس گفت:. شرایط تیراندازی باقی می ماند تحت بررسی است.

سه نفر به ضرب گلوله کشته شدند روز سه شنبه در موارد خشونت مسلحانه در شیکاگو.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su