1 کشته و 9 زخمی در شیکاگو آخر هفته عکاسی

ده نفر به ضرب گلوله کشته شد یک ضرب در سراسر شیکاگو بیش از آخر هفته اول بهار است.

38 سال داشت به ضرب زخمی یکشنبه در بریجپورت در سمت جنوب.

افسران در پاسخ به ShotSpotter هشدار درباره 12:50 a. m. در 3100 بلوک جنوبی بنسون خیابان و مرد بی توجه با زخم گلوله در سراسر بدن خود را پلیس شیکاگو گفت. او مرده در Stroger بیمارستان.

کوک کانتی دفتر معاینات پزشکی نشده منتشر شد جزئیات بیشتر در مورد مرگ او.

دو نفر دیده می شود سرعت به دور از صحنه گرفته شد برای بازجویی شد اما بعد از آن منتشر شد بدون اینکه متهم به پلیس گفت:.

این حادثه شد شیکاگو اولین گزارش تیراندازی پس از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را “stay-at-home” سفارش به اثر رفت در 5 p. m. روز شنبه در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

نه نفر دیگر مجروح شدند در تیراندازی بین 5 p. m. روز شنبه و 5 صبح دوشنبه. آخر هفته آخرین nonfatal حمله اتفاق افتاد اوایل دوشنبه در گرشام در سمت جنوب.

25 ساله بود در مورد به یک خودرو در 12:08 a. m. در 9000 بلوک جنوبی خیابان زمرد زمانی که او شنیده ام صدای شلیک گلوله و متوجه شدم او در پا, به گفته پلیس. او گفته محققان او را نمی بینم تیرانداز و یا جایی که می دانم این عکس از کجا آمد. او رفت و به Roseland بیمارستان جامعه خود و ذکر شده بود در وضعیت خوب.

مرد دیگری به شدت مجروح شد یکشنبه در دانشگاه ایجاد کرد در نزدیکی سمت غرب.

افسران گشت شنیده صدای شلیک گلوله در 3:38 صبح و 30 ساله در حیاط یک مجتمع مسکونی در 1300 بلوک غرب Hastings Street, پلیس گفت:. او گرفته شد به Stroger بیمارستان در شرایط جدی با چند زخم گلوله به قفسه سینه و پا.

بیش از 24 ساعت قبل, تیراندازی سمت چپ دو مرد مجروح در هومبولت پارک در سمت غرب.

آنها ایستاده بودند در حیاط جلویی در 2:22 صبح شنبه در 3700 بلوک غرب Grand Avenue وقتی کسی آتش گشودند احتمالا از عبور وسیله نقلیه به گفته پلیس. A 33-year-old man اصابت چندین بار گرفته و به بیمارستان کوه سینا در وضعیت بحرانی است. دیگر مرد, 21, ضربه در پا گرفته و به همان بیمارستان در بیماری جدی است اما از آنجا تثبیت شده است.

فقط بیش از یک ساعت قبل از آن مرد دیگری پیدا شد به ضرب گلوله در سر در روستای کوچک در جنوب غربی طرف.

افسران یافت 26 ساله در محدود کردن در کنار یک وسیله نقلیه مورد 1:03 a. m. در 3000 بلوک جنوبی ترومبول خیابان, پلیس گفت:. او گرفته شده بود به بیمارستان کوه سینا در وضعیت بحرانی است.

پلیس گفت که شاهد بوده اند uncooperative با محققان و شرایط تیراندازی ناشناخته باقی می ماند.

کمتر از 20 دقیقه قبل از آن دو نفر به ضرب گلوله در پرینستون پارک در سمت جنوب.

آنها راه رفتن در 12:47 صبح زمانی که آنها شنیده ام عکس و متوجه آنها شده است می خواهم آمار در 200 بلوک غرب 93 Street, به گفته پلیس. 27-سال-در عقب و در شرایط جدی به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی. دیگر مرد, 29, بود ضربه در مچ پا کردم و به همان بیمارستان خود را. او ذکر شده بود در وضعیت خوب.

یک زن با زخم گلوله رانده شد به سمت غرب بیمارستان در اواخر شب جمعه.

25 ساله بود به ضرب گلوله در گردن و خواهر او راند او را به کوه سینا در بیمارستان 1500 S. Fairfield Ave. حدود 11:30 بعد از ظهر, پلیس گفت:. او ذکر شده بود در شرایط عادلانه بود اما قادر به بگویید که در آن محققان تیراندازی رخ داده است.

آخر هفته اول تیراندازی مجروح 21 ساله جمعه شب در جفری مانور در سمت جنوب.

او راه رفتن در پیاده رو حدود 7 p. m. در 9600 بلوک جنوبی Chappel خیابان زمانی که او شنیده ام عکس و احساس, درد, پلیس گفت:. او در شکم گرفته و به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی در وضعیت خوب.

یک نفر کشته و 17 نفر دیگر صدمه دیده توسط گلوله آخر هفته گذشته در سراسر شهرستان.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im