10 سوال با… جگن Beswick بنیانگذار و مدیر عامل دیده می شود متصل

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

به نمایش گذاشتن شخصیت مردم پشت رسانه ها و بازاریابی بخش درام صحبت می کند به افرادی که در حال آوردن چیزی کمی متفاوت به صنعت و به آنها در مورد آنچه که بینش و تجربه زندگی آنها می تواند ارائه دهد بقیه از ما. این هفته 10 سوال را به جگن Beswick بنیانگذار و مدیر عامل تاثیر گذار در بازاریابی آژانس دیده می شود متصل می شود.

شما چه بود اولین کار ؟

اولین کار من تا به حال بود در 16 کار به عنوان یک تجربی-تبلیغاتی-دختر. من تا لباس پوشیدن و به عنوان یک شخصیت انیمیشن در یک کامیون هیولا رویداد رو رایگان صحبت کردن از آن و داده شد مک دونالد برای ناهار. آن را با شکوه – شما می توانید استدلال می کنند این بهترین کار من تا به حال! از نظر من اول صنعت کار من به عنوان یک رسانه های اجتماعی هماهنگ در انگلستان (پس از آمدن دوم در Facebook رقابت آنها زد!)

که صنعت buzzword آزار شما است ؟

صادقانه آن را سخت به انتخاب فقط یکی – من نفرت اصطلاحات ما تن صدا عرشه متصل به صراحت ممنوعیت آن. این بیشتر از یک مجموعه ای از کلمات, اما من می توانم آن ایستاده زمانی که در جلسات مردم می گویند: “بیایید پایین این’– چه که حتی معنی است ؟ آن را به معنای واقعی کلمه انگشتان یک تخته سیاه برای من.

که آیا شما در پیدا کردن جالب ترین به دنبال در رسانه های اجتماعی است ؟

بستگی به پلت فرم! LinkedIn خواهد بود SocialChain – خود را به روز رسانی پیش از بازی مختصر و به یک خط کلی به شما فکر کردن در مورد آنچه که یک قطعه از اخبار ممکن است به معنای برای شما و یا کسب و کار شما. در Instagram, این سوفیا Amoruso بنیانگذار NastyGal و مدیر عامل شرکت در GirlBoss. من وجود دارد برای صداقت از آنچه اتفاق می افتد در کسب و کار و چگونه شما افزایش یابد تا از سینه رفتن به توانمند سازی هزاران نفر از زنان در سطح جهان است. همچنین او نوشتن شرح تصاویر و در حال نابغه – سریع هوش و هوشمند است.

برجسته از زندگی حرفه ای خود را (تا کنون؟)

خواست برای کمک به, درام, البته! بلکه در پایان سال گذشته بسیار حماسی; ما 40% تا در هدف ما برای سال, و من واقعا احساس ما ارائه شده چیزی منحصر به فرد در شلوغ بازار با مبارزات که در واقع سوار ROI برای مشتریان ما. من شده اند با کوبیدن تاثیر گذار درام (من) برای سال های بسیاری وجود دارد کابوی ها در خارج وجود دارد, اما من احساس می کنم برندها در نهایت بیدار شدن از خواب و به دنبال انجام تاثیر گذار در بازاریابی به درستی.

چه قطعه ای از فن آوری می تواند شما را بدون زندگی می کنند ؟

این چنین خسته کننده, پاسخ, اما آی فون من. و برای امتیاز جایزه اگر شما می خواهید بدانید که رفتن به برنامه بر روی آی فون من آن را Kapten – راه کارآمد تر از بارگذاری! هر زمان که من نشسته در ماشین من تماس زدگی از طریق ایمیل و 20 دقیقه در صلح و آرامش به واقع فکر می کنم.

چه کسی و یا چه شما باید پوستر بر روی دیوار اتاق خواب خود را به عنوان یک نوجوان?

من هرگز تا به حال پوستر صادقانه اما من برخی از حماسه جیمی هندریکس هنر که گیر کرده اند در اطراف… من هرگز رشد از من گرانج/سنگ فاز. گرفتن من در هر روز هفته گوش دادن به متالیکا در تکرار کنید.

در تبلیغات چه چیزی نیاز به تغییر به زودی ؟

از influencer نقطه نظر وضوح در compliances. ASA در حال انجام یک کار درخشان اما در نهایت هنوز هم وجود دارد یک کوه بزرگ به صعود به اطمینان حاصل شود که استعداد سازمان ها و مارک های درک پارامترهای که ما در حال کار در. به طوری که ما می توانیم در مجموع حفاظت از صنعت است.

آنچه که (به نظر شما) بزرگترین فیلم/آلبوم/کتاب از زندگی خود را ؟

یکی از آسان! رهبر باند را برای یک روز, Sudhir Venkatesh. این کتاب درخشان در مورد جامعه شناسی دانش آموز که شامل خود را با باندهای در شیکاگو و سپس با استفاده از مدیر عامل و مهارت های مذاکره برای ایجاد یک باند بعید است با رهبر باند. همه شما باید آن را دریافت آن را بخوانید و به من بعد تشکر.

که صنعت رویداد شما می توانید استطاعت به دست هر یک سال و چرا ؟

من درگیر شده در اجتماعی Buzz جوایز پس از آن آغاز شده است – در طول آن سال برای اولین بار از من خواسته شد به قاضی. آنها به من عمیق سرخ شده پیتزا در گلاسکو پس از آن یک پیروزی آسان برای من. من پس از آن هر دو در نظر گرفته و یا وارد هر سال پس از, پس از آن یک رویداد من درگیر شده است در برای 6-7 سال در یک ردیف در حال حاضر و آن را محکم مسدود شده در اجتماعی, تقویم برای سال 2020 و فراتر از آن.

بهترین قطعه از مشاوره شما تا کنون داده شده است ؟

استخدام افراد بهتر از شما. وجود دارد همیشه این ترس از غاصب سندرم یا تحت الشعاع توسط همسالان خود را, اما آن را کامل و مطلق BS. اگر تیم خود را ساخته شده است بسیار صالح مردم را با استعدادهای گوناگون شما امکان پوشش تمام پایگاه های خود به جای فقط یک راه است که شما می توانید رسیدن به هر چیزی. شاخی اما درست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>