به نمایش گذاشتن شخصیت مردم پشت رسانه ها و بازاریابی بخش درام صحبت می کند به افرادی که در حال آوردن چیزی کمی متفاوت به صنعت و به آنها در مورد آنچه که بینش و تجربه زندگی آنها می تواند ارائه دهد بقیه از ما. این هفته 10 سوال را به استن Pavlovsky به تازگی انتصاب مدیر اجرایی شاتر.

شما چه بود همیشه اول کار ؟

اولین کار من بود و در 7-Eleven در وستوود LA به عنوان یک کارمند فروشگاه. من 15 سال است که کار من خیلی چیزها آموخت در سن جوان از جمله اهمیت کار سخت, نحوه کار با مجموعه ای متنوع از مشتریان و فهم و outs از محیط های خرده فروشی.

که صنعت buzzword آزار شما است ؟

یک آرمان است که من می شنوم بسیاری است “بزرگ داده” و دلیل آن را همیشه مرا ناراحت می کند این است که هر کس داده, اما نه همه بینش.

که آیا شما در پیدا کردن جالب ترین به دنبال در رسانه های اجتماعی است ؟

توییتر یکی از مورد علاقه من فرم های رسانه های اجتماعی. من به سرعت و به راحتی می توانید بسیاری از اخبار از توییتر با پیروی از منابع مانند Wall Street Journal, The Economist, The New York Times و فوربس.

اما من می خواهم به دنبال برخی از شخصیت ها در دنیای سرگرمی نیز هست. از jokes of Ricky Gervais به Ellen Degeneres پنهان و موجب ترس مهمانان خود نشان می دهد من می خواهم به آن مخلوط کنید.

برجسته از زندگی حرفه ای خود را (تا کنون؟)

پله به نقش مدیر عامل در Shutterstock است برجسته از زندگی حرفه ای من.

چه قطعه ای از فن آوری می تواند شما را بدون زندگی می کنند ؟

آی فون من. من همیشه آن را در من و من می تواند هر چیزی از کار ایمیل در جیمیل به بازی با کلمات و اسنپ چت فیلتر با دختران من.

چه کسی و یا چه شما باید پوستر بر روی دیوار اتاق خواب خود را به عنوان یک نوجوان?

من بود و هنوز هم هستم, یک سنگ بزرگ فن. من تا به حال Def Leppard پوستر در سراسر اتاق من.

در تبلیغات چه چیزی نیاز به تغییر به زودی ؟

وجود دارد چند شرکت که بیش از حد قدرت در تبلیغات و فن آوری است. این شرکت ها باید تمام داده ها و آن زمان است که دیگر سازمان ها به اطلاعات و عملکرد فضا.

نیز وجود دارد نیاز به یک استاندارد اسناد راه حل که اجازه می دهد تا بازاریابان به طور موثر تر با عبور از کانال بازاریابی است. بازیکنان جدید به ارمغان بیاورد دیدگاه های تازه و فشار امتیازهای به نوآوری بیشتر است.

آنچه که (به نظر شما) بزرگترین فیلم/آلبوم/کتاب از زندگی خود را ؟

این رسانه استفاده کنم برای باز کردن پس از مورد علاقه های شما در حال تمام کلاسیک. فیلم مورد علاقه: The Usual Suspects; آلبوم های مورد علاقه: Welcome to the Black Parade توسط My Chemical Romance; کتاب های مورد علاقه: هری پاتر و سنگ جادو.

که صنعت رویداد شما می توانید استطاعت به دست هر یک سال و چرا ؟

پنج روز جشنواره بین المللی خلاقیت Cannes Lions است یک راه عالی برای تیم ما برای ارتباط چهره به چهره با ما خلاق و تبلیغات مشتریان.

بهترین قطعه از مشاوره شما تا کنون داده شده است ؟

من نگران طبیعت بنابراین بهترین قطعه از مشاوره من تا کنون داده شده بود از دختر من که دائما به یاد من به “ماندن در لحظه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im