یکی دیگر از 116 نفر روز جمعه در ایالت ایلینوی از COVID-19 اما دولت نیز شاهد یکی دیگر از کاهش در تعداد روزانه موارد در روز پنج شنبه به مقامات اعلام کرد 11 درایو از طریق تست سایت باز خواهد شد به هر کس صرف نظر از اینکه آیا آنها در حال تجربه علائم.

که تلاش برای نگه داشتن در بالای گسترش این ویروس مرگبار به عنوان دولت های انتخاباتی در رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر فاز 3 از بازگشایی. شیکاگو آغاز شد که فاز روز چهارشنبه با فضای ناهارخوری, آرایشگاه و سالن ها و دیگر مغازه های خرده فروشی با باز کردن دقیق دستورالعمل های ایمنی. بقیه دولت را تا آخرین جمعه است.

دولت از دست داده است 5,736 مردم به COVID-19. روز پنج شنبه در ایلینوی وزارت بهداشت گزارش 929 مورد جدید از 22,841 نتایج آزمون. که 4.07% مثبت نرخ بسیار پایین تر از آنچه دولت را دیدم از طریق بسیاری از ممکن است.

هفت روز در سطح ایالت مثبت برای موارد — متریک پریتزکر و مقامات بهداشتی با استفاده از سنج بازگشایی فاز — 6 درصد. که هفت روز شکل باقی می ماند و باید زیر 20 درصد برای 28 روز برای دولت به حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی.

116 مرگ و میر نشان می دهد COVID-19 مرگبار فاز نشده است. این سومین روز متوالی از مرگ معلق در هوا در اطراف 100 علامت و 25 روز گذشته هفت هفته برای دیدن بیش از 100 Illinoisans تسلیم شدن به ویروس. اما در بیشتر امیدوار کننده توجه داشته باشید 929 موارد کمترین روزانه شمارش برای عفونت های جدید از آوریل 5 زمانی که دولت دیدم 899.

وجود دارد 2,191 فتح کرد گرفته شد COVID-19 بيمار در دولت و بیمارستان و با توجه به پریتزکر ، از کسانی که 853 هستند در بخش مراقبت های ویژه و 516 در هواکش.

ایلینوی عمومی وزارت بهداشت در روز پنج شنبه اعلام کرد طی 11 دولتی درایو از طریق COVID-19 تست سایت خواهد بود برای همه. قبلا در این سایت در نظر گرفته شده برای کسانی که با علائم افراد بدون علامت بودند که در تماس با COVID-19-افراد آلوده و ضروری کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

سایت باید از این ظرفیت به رسیدگی به بیش از 6000 تست در روز است.

“هیچ وقت پزشک ارجاع یا بیمه مورد نیاز است در دولت عمل درایو-از طریق سایت و تست در دسترس است بدون هیچ هزینه به فرد” این بخش گفت: در یک نسخه.

درایو از طریق سایت ها در شفق قطبی, Auburn-گرشام در شیکاگو, Bloomington, Champaign, East St. Louis هارود ارتفاعات پیوریا راکفورد نورد مرغزار, هلند جنوبی و پورشه.

این گروه نیز که هر کسی توصیه شده است که بخشی از یک “جرم جمع آوری از جمله تظاهرات و اعتراضات” در طول هفته گذشته به تست. و شیکاگو عمومی وزارت بهداشت می خواهد همان کسانی که مردم به قرنطینه برای 14 روز و اجتناب از تماس با هر کسی که بیش از 60 یا کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی.

ایلینوی بهداشت عمومی ارشد دکتر نگزی Ezike که رهبری دولت در پاسخ به COVID-19 است معرفی افراد شرکت کننده در تظاهرات تست پنج تا هفت روز بعد “و یا بلافاصله” اگر نشانه توسعه است.

روز چهارشنبه مقامات بهداشتی دولت هشدار داد که می تواند تا 14 روز برای دیدن اینکه آیا وجود دارد هر upticks به دلیل انبوه تجمعات. و دولت فاز 3 بازگشایی نیز با دقت تماشا کنید تا ببینید که آیا آن منجر به موارد جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im