12 پرستاران در UIC بیمارستان قرارداد COVID-19; اتحادیه مقصر عدم وجود تجهیزات حفاظتی

ده پرستاران در دانشگاه ایلینوی در بیمارستان شیکاگو قرارداد COVID-19 با توجه به کمبود تجهیزات حفاظتی پرستاران’ اتحادیه ادعایی در روز جمعه.

پرستاران می گویند که آنها با زندگی روزانه ترس از در حال اجرا از کمبود ماسک, لباس, دستکش, یا عینک با توجه به بیانیه ای از ایلینوی انجمن پرستاران که نشان دهنده پرستاران در نزدیکی غرب به سمت بیمارستان.

یک پرستار بود و حتی بدحجابی توسط یک مدیر برای پوشیدن ماسک در یک اتاق که یک COVID-19 بيمار با داشتن یک لوله تنفس وارد شده ایلینوی انجمن پرستاران را اجرایی مدیر آلیس جانسون در بیانیه ای گفت:.

“این پرستاران در خدمت بیماران در خط مقدم مبارزه برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس و در معرض خطر زندگی خود را به مطمئن شوید که بیماران دریافت مراقبت های مناسب” جانسون گفت. “ما امیدوار بیمارستان خود و دولت خود را حفاظت از آنها, اما آنها شکست خورده است.”

بیمارستان معتقد پرستاران کافی تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE و پروتکل خود را ملاقات و یا بیش از دستورالعمل های از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با توجه به یک ایمیل فرستاده بیانیه ای نسبت به مایکل Zenn مدیر عامل شرکت UI سلامت.

Zenn گفت: تنها “تعداد محدودی” از 12 نفر از COVID-19 در پرستاران با توجه به قرار گرفتن در داخل بیمارستان.

روز جمعه در بیمارستان اجرا قوانین جدید نیاز به تمام کارکنان بیمارستان به پوشیدن ماسک در طول روز Zenn گفت.

“در حالی که ما بسیار در مورد در دسترس بودن از PPE و در حال انجام همه ما می توانیم به مسئولانه حفظ ما عرضه ما هنوز در حال اجرا از هر گونه مواد” Zenn گفت. “وجود دارد هیچ شرایطی است که در آن ما را از ما بخواهید ارائه دهندگان مراقبت به چشم پوشیدن از PPE در هنگام مراقبت از COVID-19 بيمار.”

در روز جمعه, ایلینوی, مقامات بهداشت تایید دیگری 488 موارد COVID-19 و هشت اضافی مرگ و میر در کشور است. ایلینویز’ COVID-19 چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 3,026 موارد و 34 مرگ و میر.

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را گفت ایلینوی درخواست کرده است 2.34 میلیون N95 ماسک صورت از دولت فدرال است اما دریافت بیش از 10 ٪ از که درخواست — 246,860 ماسک. ایلینوی نیز درخواست 4,000 هواکش و دریافت هیچ. کاخ سفید بعد از آن قول داد برای ارسال ایلینوی 300 هواکش و 250.000 ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im