دوازده نفر زخمی شدند روز شنبه در تیراندازی در شیکاگو.

این روز را آخرین تیر اندازی به سمت چپ یک زن در شرایط بحرانی در روستای کوچک در جنوب غربی طرف.

این زن 24 ساله که در صندلی عقب یک خودرو حدود 11:50 p. m. در 3100 بلوک غرب 25th, خیابان وقتی کسی در یک SUV اخراج عکس, شیکاگو, پلیس گفت:. او را زده بود در سر و با عجله به تن. بیمارستان سینا در وضعیت بحرانی است.

پیش از آن در شب, یک پسر نوجوان به ضرب گلوله کشته شد در واشنگتن پارک در سمت جنوب.

پسر, 17, بود, خارج حدود 10:15 p. m. در میشیگان خیابان وقتی کسی اخراج عکس, قابل توجه او در تنه و پا, پلیس گفت:. پسر و دوستان او را به وارد بیمارستان کودکان در بیماری جدی است.

سه نفر زخمی شدند در یک درایو در انگلوود در سمت جنوب.

آنها ایستاده بودند در 7400 بلوک جنوبی استوارت خیابان حدود 6:10 p. m. هنگامی که یک رنگ تیره SUV نزدیک شده و کسی که داخل اخراج عکس, به گفته پلیس.

42 ساله به ضرب گلوله کشته شد در مچ پا ساق پا و زیر بغل در حالی که 32 ساله به ضرب گلوله کشته شد در کنار و پا به پلیس گفت:. آنها هر دو گرفته شده به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی در بیماری جدی است.

43 سال بود در پا و در نظر گرفته شد به همان بیمارستان در شرایط عادلانه و پلیس گفت:.

پیش از آن در بعد از ظهر 15 ساله اش به ضرب گلوله کشته شد در روستای کوچک در جنوب غربی طرف.

او در پیاده رو حدود 4:44 بعد از ظهر در نزدیکی جنوب Komensky خیابان وقتی کسی را آتش زده و او را در پای پلیس شیکاگو گفت. از نوجوانان گرفته شد به Stroger بیمارستان در وضعیت خوب.

یک زن به ضرب گلوله کشته شد در دست او صبح روز چهارشنبه در شرق گارفیلد پارک.

24 ساله بود و ایستاده در پیاده رو با دیگران در مورد ساعت 10 صبح در 500 بلوک از شمال ترومبول خیابان هنگامی که یک وسیله نقلیه کشیده و کسی داخل اخراج عکس, شیکاگو, پلیس گفت:. او گرفته شده بود در شرایط خوبی به نروژی بیمارستان های آمریکا.

روز اول گزارش تیراندازی به سمت چپ یک مرد زخمی در غرب گارفیلد پارک در سمت غرب.

مرد 29 راه رفتن بود حدود 12:10 صبح در 4700 بلوک غرب Harrison Street وقتی کسی در یک خاکستری سدان را به ضرب گلوله در پا پلیس شیکاگو گفت. او گرفته شده بود به تن. بیمارستان سینا در وضعیت خوب.

چهار نفر کشته در تیراندازی در سراسر شهر دوشنبه.

روز سه شنبه دو نفر به ضرب گلوله کشته شدند در شیکاگو است.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im