سیزده نفر زخمی در تیراندازی در شیکاگو روز شنبه از جمله یک نوجوان و یک دختر 8 ساله و پسر.

کودک و 27 ساله ای به ضرب گلوله کشته شدند در Altgeld باغ در سمت جنوب سمت پلیس شیکاگو گفت. آنها خارج از حدود 8:40 p. m. وقتی کسی راه می رفت و به ضرب گلوله در نزدیکی یک مرد در 700 بلوک شرق 132nd خیابان.

یک گلوله رفت و از طریق این پسر را در حالی که یکی دیگر از قرق او را در بازوی, پلیس گفت:. او برای وارد بیمارستان کودکان در وضعیت خوب. زن گرفته شده به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی در شرایط عادلانه و با زخم گلوله به شکم و پا.

در اوایل صبح a 17-year-old boy به ضرب گلوله کشته شد در Roseland در دور سمت جنوب.

حدود 2:30 قبل از او ایستاده بود در پیاده رو در 200 بلوک غرب 115 خیابان زمانی که او شنیده ام عکس و احساس, درد, پلیس گفت:. او زده شد در پای چپ گرفته و به مرکز پزشکی مسیح در چمن بلوط در وضعیت خوب.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر یک مرد قرق شده توسط تیراندازی در Fernwood در سمت جنوب.

دو مرد با نزدیک شدن 34 ساله حدود 5:50 p. m. در یک ایستگاه گاز در 200 بلوک غرب 103 خیابان, پلیس گفت:. کسی که در جیبش اسلحه و باز آتش, چرا, مردی در شکم و ران. او گرفته شده به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی در وضعیت خوب.

فقط بیش از یک ساعت قبل از این که یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در مورگان پارک در دور سمت جنوب.

او در یک خودرو در حدود 4:42 p. m. در 1000 بلوک غرب 115 خیابان زمانی که او شنیده ام عکس و احساس, درد, پلیس گفت:. 35 سال در نظر گرفته شد و به مرکز پزشکی مسیح در بلوط چمن در شرایط جدی با زخم گلوله به بازو و پشت.

حدود 40 دقیقه قبل از آن یک مرد دیگر زخمی شد در گرند عبور در سمت جنوب.

32 ساله بود ضربه در بازو در حدود 4 بعد از ظهر در 7100 بلوک جنوبی سنگی جزیره Avenue, به گفته پلیس. او گرفته شده به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی در وضعیت خوب.

قبل از آن که صبح امروز دو نفر به ضرب گلوله در یک درایو در جنوب شیکاگو است.

آنها ایستاده در پیاده رو حدود 8:15 صبح در 8300 بلوک جنوبی, Colfax, خیابان هنگامی که یک ماشین آبی کشیده و چهار فرد مسلح در داخل اخراج عکس, پلیس گفت:. 36 ساله بود به ضرب گلوله در ناحیه کشاله ران در حالی که 40 ساله شد شات در بازو و زانو. هر دو گرفته شد و به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی در وضعیت خوب.

چند ساعت قبل از آن یک گلوله قربانی کاهش یافته است در یک بیمارستان در دریاچه در سمت شمال.

حدود 2:40 a. m. مرد بود کاهش یافته است در ایلینوی ماسونی بیمارستان با زخم گلوله به قفسه سینه, پلیس گفت:. او ذکر شده بود در بیماری جدی است.

دقیقه قبل از آن 27-year-old man زخمی شده بود در یک درایو در غرب پولمن در دور سمت جنوب.

در مورد 2:35 صبح او ایستاده بود در 11900 بلوک جنوبی Eggleston خیابان هنگامی که کسی داخل عبور سفید-رنگی سدان اخراج عکس در او کشته شده است. او زده شد در پای چپ و بازوی چپ گرفته و به مرکز پزشکی مسیح در بلوط چمن در شرایط عادلانه.

مرد دیگری به ضرب گلوله کشته شد در جریان یک سرقت حدود یک ساعت و نیم قبل از آن در غرب شهر.

دزد با نزدیک شدن به 22 سال حدود 1 a. m. به عنوان او راه می رفت در 600 بلوک از شمال ادا خیابان و اعلام سرقت به پلیس گفت:. مرد تلاش می کرد با دزد که به ضرب گلوله او را در دست قبل از فرار با مرد کوله پشتی. او گرفته شد به Stroger بیمارستان در شرایط عادلانه.

روز اول تیراندازی زخمی 30 سال در غرب انگلوود.

او در خارج با یک گروه حدود 12:15 صبح در 7300 بلوک جنوبی خیابان وینچستر وقتی کسی در یک سدان آتش گشودند قابل توجه او در بازو, پلیس گفت:. زن گرفته بود به بیمارستان صلیب مقدس در شرایط عادلانه.

سه شیکاگو افسران پلیس نیز زخمی در تبادل آتش صبح روز پنجشنبه در 25 منطقه ایستگاه پلیس در شمال غربی طرف.

منابع گفت: Sun-Times یک carjacking مشکوک در حمل و نقل واگن شات افسران. به نوبه خود او کشته شد چند بار.

یک افسر بود و در شرایط جدی پس از ضربه در چین. او گرفته شد به ایلینوی ماسونی مرکز پزشکی CPD Supt. دیوید براون به خبرنگاران گفته است که در خارج از بیمارستان.

دو افسر کمتر دچار زخم های جدی. یکی از شات خود را در جلیقه محافظ اما گلوله نمی نفوذ دیگر افسر زخمی شده بود در ران. آنها گرفته شد و به مرکز پزشکی دانشگاه لویولا در میوود قهوه ای گفت:. دو تن دیگر از ماموران گرفته شد که به بیمارستان برای درد قفسه سینه قهوه ای اضافه شده است.

زندانی وضعیت ناشناخته بود; او گرفته شد به Stroger بیمارستان. تیراندازی اتفاق افتاده حدود 9:40 صبح براون گفت.

چهارشنبه تیراندازی به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن 10 نفر دیگر در شیکاگو است.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im