14 کشته و 42 زخمی در شیکاگو آخر هفته در آمریکا تا کنون

چهار نفر بودند که در میان 56 نفر به ضرب گلوله در سراسر شیکاگو تا کنون در این آخر هفته 14 از آنها را به ضرب. سه نفر از کودکان کشته شدند.

10-ساله بود به ضرب گلوله شنبه شب هنگامی که یک گلوله ولگرد ضربه او داخل لوگان مربع خانه در سمت شمال غربی.

او در داخل آپارتمان حدود 9:40 p. m. در 3500 بلوک غرب دیکنز خیابان که گلوله آمد از طریق یک پنجره را زده و او را در سر پلیس شیکاگو گفت.

لینا Nunez گرفته شد به Stroger بیمارستان که در آن او مرده ساعت بعد با توجه به Cook County, دفتر معاینات پزشکی است.

همسایه گفت: آنها شنیده تیراندازی اما بر این باور بود که آتش بازی. پلیس گفت که این عکس ممکن است از یک گروه از مردان که شروع به شلیک در گروه دیگری در بلوک.

قبل از آن که بعد از ظهر یک 1 سال کشته شد و مادرش زخمی شد در انگلوود در سمت جنوب.

زن و فرزند خود را به خانه رانندگی از ماشین لباسشویی فقط پس از 2 بعد از ظهر هنگامی که یک فرد مسلح کشیده تا در کنار آنها در وسیله نقلیه دیگر و باز آتش در نزدیکی 60 و Halsted خیابان های, به گفته پلیس. کودک زده شد یک بار در قفسه سینه در حالی که مادر او 22 ساله بود و قرق بر روی سر. او آنها را سوار به سنت برنارد بیمارستان که در آن کودک جان سپرد. مادر بود و بعد از آن گرفته شده به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی برای درمان و وضعیت او تثبیت شد.

کوک کانتی دفتر معاینات پزشکی شناسایی و پسر به عنوان صادقانه A. گاستون. او زندگی می کردند در جنوب شیکاگو است.

قبل از آن که صبح یک پسر نوجوان به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در هومبولت پارک در سمت غرب.

Antiwon داگلاس, 17 بود در یک جمعیت بزرگ در 11:25 صبح در 1100 بلوک از شمال مانتیسلو خیابان هنگامی که او را به یک درگیری و کسی از جیبش یک تفنگ و اخراج عکس, مقامات گفت. داگلاس که زندگی در هومبولت پارک زده شد در سمت چپ قفسه سینه خود را گرفته و به Stroger بیمارستان جایی که او درگذشت.

سه نفر کشته شدند در جداگانه تیراندازی در 90 دقیقه صبح روز یکشنبه.

آخرین کشنده حمله سمت چپ 38 ساله مرد مرده در روستای کوچک در جنوب غربی طرف.

او راه رفتن در کوچه و حدود 8:30 صبح در 2500 بلوک جنوبی Troy خیابان وقتی کسی از یک SUV به او راه می رفت و اخراج عکس, قابل توجه او چندین بار به پلیس گفت:. او در صحنه مرده.

فقط بیش از یک ساعت قبل, 18 سال, پیر مرد به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در جنوب شیکاگو است.

اندرو ریچموند به ضرب گلوله کشته شد چندین بار در تنه حدود 7:20 صبح در 8200 بلوک جنوبی اسکانابا Avenue, مقامات گفت. او گرفته شده به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی جایی که او مرده.

حدود 20 دقیقه قبل از آن یک مرد به ضرب گلوله در راجرز پارک در سمت شمال.

این جوان 19 ساله در حال راه رفتن بود حدود 7 صبح در 1400 بلوک غرب Lunt خیابان وقتی کسی به او راه می رفت و او را به ضرب گلوله در سر کشته شده است. تیرانداز و سپس فرار به یک SUV است که سرعت خاموش غرب در Lunt خیابان نسبت به کلارک خیابان.

این جوان 19 ساله در نظر گرفته شد به Saint Francis Hospital در اوانستون جایی که او مرده, پلیس گفت:.

در اوایل صبح روز یکشنبه یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در Austin در سمت غرب.

افسران در پاسخ به یک ShotSpotter هشدار برای تیراندازی در 3:54 p. m. یافت 28 ساله مرد دروغ گفتن بی توجه در پیاده رو در 1300 بلوک از شمال میفیلد Avenue, به گفته پلیس. او به ضرب گلوله کشته شده بود در بازگشت و چهره شد و در صحنه مرده.

یک مرد دیگر کشته شد و سه نفر دیگر زخمی شدند که اواخر شنبه شب در داگلاس در سمت جنوب.

این مردان بودند که در یک گردهمایی بزرگ در حدود 11:35 بعد از ظهر در 3100 بلوک جنوبی رودز خیابان زمانی که آنها اصابت گلوله کشته شده است. همه آنها گرفته شده به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی. 24-year-old man who زده بود در کشاله ران بود مرده. دو 21 ساله بودند به ضرب گلوله در پا. یکی در شرایط خوبی است و از سوی دیگر در شرایط عادلانه. 22 ساله بود به ضرب گلوله در سر و در شرایط بحرانی است. کارآگاهان در زمان دو نفر را بازداشت و برای بازجویی.

قبل از آن که بعد از ظهر دو نفر کشته شدند در جداگانه تیراندازی در همان زمان در برایتون پارک و ساحل جنوبی است.

در برایتون پارک افسران در پاسخ به یک ShotSpotter تماس در مورد 3:50 p. m. یافت 31 ساله دیوید santoyo به بی در 4400 بلوک جنوبی Kedzie خیابان با زخم گلوله به سر خود را, مقامات گفت. Santoyo به که زندگی در شیکاگو چمن گرفته شده بود به بیمارستان کوه سینا و مرده.

در همین حال یک محکوم به مرگ در ساحل جنوبی دقیقا در همان زمان.

افسران در پاسخ به یک ShotSpotter هشدار دریافتند مرد, 28, العملی در 7600 بلوک جنوبی فیلیپس خیابان پلیس شیکاگو گفت. او شده بود به ضرب گلوله در قفسه سینه و گردن و بازو.

مرد گرفته شده به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی که در آن او بعد از مرگ با توجه به Cook County, دفتر معاینات پزشکی است. او هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است اما کالبد شکافی حکم مرگ او قتل گفت: او از جراحات وارده درگذشت.

ساعت قبل از آن یک مرد کشته شد در یک درایو در لاون دیل در سمت غرب.

حدود 10:25 صبح او راه رفتن در 1300 بلوک جنوبی اسپرینگفیلد خیابان وقتی کسی در گذر نقره ای رنگ خودرو آتش گشودند به گفته پلیس. این مرد شناسایی شده توسط دفتر معاینات پزشکی به عنوان 28 ساله Deron کالینز گرفته شده بود به بیمارستان کوه سینا در آنجا درگذشت.

نزدیک به چهار ساعت گذشته یک محکوم به مرگ در انگلوود.

او نشسته بود در یک شورلت تاهو حدود 6:50 a. m. در اولین بلوک غرب 57 خیابان وقتی کسی اخراج عکس, به گفته پلیس. این مرد تصور می شود حدود 30 بود, ضربه به سر و در صحنه مرده. شاهدان گفته محققان آنها را دیدم 2003 نیسان سرعت به دور از منطقه پس از عکس از کار اخراج شدند.

حدود نیم ساعت قبل از آن یک مرد دیگر کشته شد در Burnside در سمت جنوب.

Dangelo برد, 33, به ضرب گلوله کشته شد چندین بار در شانه در طی یک اختلاف داخلی حدود 6:20 صبح در 9300 جلوگیری از لیون جنوبی خیابان, مقامات گفت. او گرفته شده به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی جایی که او مرده.

یک مرد کشته شد در آخر هفته اول تیراندازی دوشنبه شب در آستین.

42 ساله بود در پیاده رو در مورد 5:42 p. m. در 200 بلوک از شمال Leclaire خیابان وقتی کسی آمده از کوچه و خیابان و باز آتش شیکاگو, پلیس گفت:. مرد زده بود در سر گرفته و به کوه سینا در بیمارستان جایی که او مرده.

در nonfatal تیراندازی 8-ساله شد قرق توسط یک گلوله ولگرد شنبه شب در داخل یک خانه در انگلوود.

او نشسته بر روی نیمکت در 11:18 p. m. در داخل خانه روی چوب خیابانی که گلوله ولگرد در آمد از طریق پنجره و قرق خود را بر سر او به گفته پلیس. او گرفته شده بود به وارد بیمارستان کودکان در شرایط عادلانه.

یک زن بود و زخمی در تیراندازی صبح روز یکشنبه در راجرز پارک در سمت شمال.

31 ساله بود که در یک خودرو در 5:42 صبح در 1700 بلوک غرب Juneway تراس وقتی کسی اخراج عکس, پلیس گفت:. یک گلوله آمد از طریق پنجره عقب و قرق زن در سمت چپ سر او. او رفت و به سنت فرانسیس بیمارستان در اوانستون در وضعیت بحرانی است.

فقط بیش از یک ساعت قبل از آن سه نفر به ضرب گلوله کشته شدند در آستین.

آنها در خارج با یک گروه از افراد دیگر در 4:26 صبح در 500 بلوک از شمال منارد خیابان وقتی کسی اخراج آنها را از عبور وسیله نقلیه, پلیس گفت:. 31 ساله بود به ضرب گلوله در قفسه سینه و پا. کسی او را سوار به غرب حومه مرکز پزشکی در اوک پارک در بیماری جدی است.

35 سال در نظر گرفته شد به همان بیمارستان در شرایط عادلانه و با زخم گلوله به پای او کشته شده است. 37 سال بود به ضرب گلوله در پا گرفته و به بیمارستان کوه سینا در شرایط عادلانه.

حداقل 33 نفر دیگر مجروح شده اند با تیراندازی در سراسر شهر پس از 5 بعد از ظهر جمعه.

آخر هفته گذشته را با خشونت اسلحه اوج رسید در این سال با 104 شات, 15 ضرب. پنج کودک در میان کشته شدگان.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *