14 شات خارج گرشام funeral home

چهارده نفر به ضرب گلوله کشته شدند شنبه شب در خارج از خانه مراسم تشییع جنازه در گرشام در سمت جنوب — بیشترین تعداد قربانیان در یک تیراندازی شیکاگو در حافظه اخیر است.

تیراندازی اتفاق افتاده حدود 6:30 p. m. به عنوان افراد چپ یک مراسم تشییع جنازه در 1000 بلوک غرب 79 خیابان پلیس شیکاگو معاون اول Supt. Eric Carter گفت.

چند پلیس شواهد نشانگر قرار داده شده در نزدیکی صرف گلوله روده بودند دروغ گفتن در خارج از ورود به رودز خدمات مراسم تشییع جنازه در سمت شمال به بلوک. تمام گفته کارتر گفت: پلیس بازیافت 60 از آنها.

14 قربانیان درمان در پنج بیمارستان منطقه کارتر گفت. Chicago fire مقامات گفته بودند ذکر شده در شرایط اعم از جدی و حیاتی است. همه قربانیان بزرگسالان هستند هر چند پلیس نمی تواند بلافاصله خود را ارائه سنین است.

پلیس گفت: آنها در حال بررسی انگیزه و نمی تواند می گویند و در عین حال اگر تیراندازی شد-باند مرتبط است.

کارتر گفت: یک خودرو به سرعت در غرب در 79هفتم خیابان که مردم در داخل آغاز شد “شلیک به سوی شرکت کنندگان در یک مراسم تشییع جنازه.” برخی از کسانی که در مراسم تشییع جنازه بازگشت تیراندازی با کسانی که در وسیله نقلیه. راننده پس از آن تبدیل شمالی بر روی نجار در حالی که حداقل یک نفر در این خودرو همچنان به شلیک در funeralgoers.

راننده به زودی سقوط در 7800 بلوک جنوبی نجار. کسانی که در داخل خودرو فرار کردن در جهات مختلف هر چند یک “فرد مورد علاقه” را بازداشت گرفته شده بود و حال سوال توسط کارآگاهان شنبه شب کارتر گفت.

منابع گفت: مراسم تشییع جنازه بود برای دانی Weathersby, 31, که به ضرب گلوله کشته شد در هفته گذشته در 7400 بلوک جنوبی استوارت — حدود یک مایل و نیم شمال شرق که روز سه شنبه تیراندازی رخ داده است.

کارتر گفت: پلیس شیکاگو تیم ماشین اختصاص داده بود برای محافظت از کفن شد و پارک شده در خارج از وقتی که تیراندازی شروع شد.

Arnita Geder و کنت هیوز گفت: آنها در خانه خود را, تماشای تلویزیون زمانی که آنها شنیده ام صدای شلیک گلوله.

“ما بیرون رفت و در کوچه و خیابان و همه ما شاهد بود بدن فقط تخمگذار در همه جا” Geder گفت. “آنها به ضرب گلوله کشته شدند تا در همه جا.”

“ما فکر کردیم که این یک جنگ کردن در اینجا. این مسخره همه این تیراندازی که در اینجا آن را واقعا به توقف,” او گفت:.

روز سه شنبه تیراندازی و کشتار در میان خونین ترین تک حوادث خشونت مدرن در شیکاگو تاریخچه – روم شمارش بیشتر شبیه به یک میدان نبرد در افغانستان و یا عراق از یکی از خیابان های شهرستان.

تیراندازی و کشتار در سپتامبر 2013 وحشت Chicagoans زمانی که 13 نفر از جمله 3 ساله زخمی شدند که در کرنل پارک در نزدیکی 51 و چوب در حیاط.

شش نفر دستگیر شدند در آنچه گفته شد یک عمل انتقام از طرف بایرون قهرمان که تا به حال دچار چراندن زخم در یک نزاع با باند رقیب.

قهرمان بود که شناسایی و توسط دادستان به عنوان سازماندهی تیراندازی, شلیک به پارک با AK-47 در حالی که مرد دیگری شلیک یک تفنگ دستی. قهرمان حال خدمت به 28 سال زندان و پنج مرد جملات کوتاه.

پتانسیل خشونت در ارتباط با باند مجالس ترحیم کشیده شده توجه پلیس شیکاگو برای چند دهه.

در اواخر سال 2012 21 ساله بود که به کشته و دیگری به شدت زخمی شد در تیراندازی در خارج از سنت Columbanus کلیسای کاتولیک در سراسر خیابان را از A. A. Rayner & Sons کفن در 300 بلوک شرق 71.

صدها نفر از مردم عزادار بودند ترک کلیسا و درهم برای پوشش در هنگام تیراندازی.

سپس پلیس Supt. گری مک کارتی گفت: خشونت و تهدید در ارتباط با مجالس ترحیم برای اعضای باند بودند “خارج از کنترل” و دستور داد افسران خود را به سطح شیب دار تا نظارت آنها.

دیگر تیراندازی مربوط به مجالس ترحیم در دهه گذشته شامل یک سال 2007 خارج کشتن یک مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی در سمت جنوب. فدرال گفت: Hobos باند خیابان مسئول بود.

در سال 2004 یک cortege برای کشته لاتین پادشاهان عضو حتی متوقف به اجازه کسی در صفوف شلیک یک رقیب عضو باند در خیابان پلیس گفت: در آن زمان.

شنبه جرم تیراندازی می آید فقط یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی است که او به دنبال ارسال ماموران فدرال به شیکاگو و شهرهای دیگر برای مبارزه با جرم و جنایت است.

“ما در حال رفتن به اجازه دهید این اتفاق می افتد در کشور ما است. تمام اجرا شده توسط لیبرال دموکرات” رئیس جمهور روز دوشنبه گفت:.

که باعث شهردار لری Lightfoot گفت: “ما نیازی ماموران فدرال و بدون هر گونه نشان گرفتن مردم از خیابانها فکر میکنم غیرقانونی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها bashed شیکاگو به عنوان مثال از شهرهای بزرگ قادر به مهار موج خشونت ها در این سال است. قتل در شیکاگو هستند تا تقریبا 50 ٪ در مقایسه با مدت مشابه سال 2019. و در 31 ماه مه شیکاگو دچار تک مرگبارترین روز در شش دهه با 18 قتل. به عنوان خشونت افزایش یافته است در ماه های اخیر پلیس فعالیت کاهش یافته است, با دستگیری ترافیک متوقف می شود و خیابان متوقف می شود بسیار پایین تر 2019 سطح شیکاگو سان تایمز تحلیل یافت.

در اوایل این ماه پلیس Supt. دیوید براون اعلام کرد که ایجاد یک جدید citywide واحد به تمرکز بر روی نقاط داغ جرم. دیگر چنین citywide واحد شده اند سعی در گذشته اما منحل شد.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de