16 ساله از بازداشت شدگان قرارداد COVID-19 در Cook County, نوجوان بازداشتگاه

16 سال از بازداشت شدگان از Cook County, نوجوان بازداشت موقت مرکز است قرارداد COVID-19 — اولین ساکن زندان برای تست مثبت برای این بیماری است.

نوجوان بستری شد به زندان مارس 30 است و نه در معرض عموم مردم با توجه به بیانیه ای از پت Milhizer دفتر قاضی از دادگاه استیناف از طبخ شهرستان است.

بازداشت شدگان بود قرنطینه با ساکنان جدید در هر یک سیاست است که از هم جدا پذیرش برای 14 روز از جمعیت عمومی Milhizer گفت.

این یک تب و سردرد شنبه و منتقل شد به زندان پزشکی واحد Milhizer گفت. ساکن شد و تست شده برای COVID-19 روز شنبه و نتایج آزمون برگشتم دوشنبه, او گفت:. بازداشت شدگان در حال حاضر تب و دوره نقاهت تحت نظارت کادر پزشکی تا مارس 18.

شش ساکنان دیگر که تا به حال در تماس با بازداشت شدگان تست خواهد شد برای COVID-19 و نمی خواهد اعتراف به کلی جمعیت تا 18 آوریل در اولین, او گفت:.

دیگر جدید پذیرش از زندان منتقل خواهد شد به منطقه دیگر در حالی که قبلی فضای جدید برای پذیرش دستخوش عمیق تمیز کردن Milhizer گفت.

در طول ماه مارس قضات منتشر شد 190 نوجوانان از بازداشتگاه کاهش تعداد ساکنان 168 امروز Milhizer گفت. در مقایسه وجود دارد 210 ساکنان 15 مارس.

همچنین روز دوشنبه رئیس دفتر قاضی اعلام کرد که دو کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19 بالا بردن مجموع در این دفتر به 11.

یک کارمند کار می کند برای نوجوانان مشروط و دادگاه خدمات در بخش اطفال مرکز و آخرین گزارش برای کار در مارس 23, Milhizer گفت. دیگر کارمند این نسخهها کار در اطفال بازداشت موقت مرکز و تا به حال هیچ تماسی با هر نوجوانان ساکنان. که کارمند گذشته, گزارش کار, مارس 19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de