1-و-10: اجازه نمی flog Ryan سرعت فقط هنوز برای امضای جیمی گراهام

نگه دارید خود را به آتش.

امضای 2020 جیمی گراهام به یک 2015 جیمی گراهام قرارداد یا هر قرارداد — به نظر می رسد رایان سرعت آخرین fireable جرم به عنوان خرس’ مدیر کل — پس از معاملات تا برای میچ Trubisky امضای مایک Glennon تهیه پیش نویس آدم شاهین و برش رابی گولد.

شاید این اثر تجمعی از کسانی که قبل از حرکت می کند اما امضای a 33-year-old کاهش سابق Pro کاسه بازیکن برای دو سال با مبلغ 16 میلیون معامله نشده فقط ابرو مطرح شده آن را بدستآمده به خصوص مواد سوزاننده پاسخ از ناراضی طرفداران خرس و دیگر ناظران که بدانم دوباره ‘چه بود سرعت فکر کردن؟’ تنبیه کردن او!

من کاملا نمی به اشتراک گذاری خود را در خشم. این یک تنگ پایان یک موقعیت از جان گذشته نیاز است که جای تعجب نیست که منجر به جان اندازه گیری — امید که یک سابق همه بازیکن حرفه ای می توانید یک موقعیت نیاز و فقط شاید یک حرفه ای رنسانس, حتی اگر آن را جزئی چشم انداز مثبت.

دومی یک کشش بدون شک در مورد آن است. اما حتی در 33 گراهام ارتقاء موقعیت اگر تنها به دلیل کم میاره. و اگر گراهام می شود یک مکمل به Trey برتون و نه یک جایگزین ارزش خود را که ممکن است در نهایت بهتر از آن را به نظر می رسد در حال حاضر.

امضای گراهام سوال برانگیز است اما به سختی به دلیل طوفان Halas سالن در اعتراض داده می شود این خرس’ تنگ پایان وضعیت. این اساسا یک سال 9 میلیون دلار در برخورد با 6 میلیون دلار کلاه آمار برای سال 2020 با 3 میلیون دلار خریداری برای 2021 با توجه به ESPN گزارش جزئیات قرارداد.

هیچ شکی نیست که این روزها از overpaying برای ارتقاء یک موقعیت کلیدی — به عنوان سرعت را با لبه حمله کننده Pernell مکفی در سال 2015 — باید بیش از. هنگامی که سابق کلت تنگ پایان اریک Ebron امضا دو سال 12 میلیون دلار قرارداد با استیلرز “چه بود سرعت تفکر ؟” متر رفت و بلا استفاده. سرعت پرداخت پول بیشتر برای کاهش 33 ساله گراهام از استیلرز را برای 26 ساله Ebron — تنها یک سال از حذف 13-touchdown نجومی در سال 2018 است.

سپس دوباره سرعت است که تنها یک سال از حذف یک 12-4 اجرایی-از-سال نجومی در سال 2018 بنابراین شما باید مراقب باشید با این نوع از مقدماتی. بنابراین شاید بهتر است اجازه دهید که گرد و غبار حل و فصل در این و ببینید چه سرعت طرح واقع شده است. Ebron را با وجود در دسترس بودن سرعت گزینه نیست برای شروع با. خود را ماموریت برای سال 2020 به کارفرمایی راست و یک مولد تنگ پایان است تنها بخشی از این معادله است. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای شمع در هنگامی که ما را به نتایج واقعی.

2. Nick Foles شده است خیلی خوب در نقطه وظیفه سه بار در زندگی حرفه ای او در سال 2013 تا 2017 و 2018 با عقاب — خرس واقعا باید به او یک شانس به ضرب و شتم Trubisky در اردوگاه های آموزشی. حرکت صعودی خود تقریبا خواسته 50-50 تقسیم offseason و آموزش-اردوگاه تکرار. و با خرس در پیروزی-حالا حالت بر اساس امضای 30-و-بیش از جانبازان آن دیگر خواهد بود اگر Foles کردم که شانس.

3. هر چند کم نیوتن و Jameis وینستون در حال فریبنده نام Foles هنوز هم به نظر می رسد بهترین بازیکن خط حمله خرس می تواند به دست آورد و برای خود زمان پویا — امید Trubisky طول می کشد یک گام بزرگ به سوی حق رای دادن-کارفرمایی وضعیت اما داشتن یک قادر به بازگشت به بالا آشنا با مت Nagy سیستم در صورتی که اتفاق نمی افتد.

4. جذبه عروسکی ماساچوست است کمی مبهم. ماساچوست شد 5-0 در محل Drew Brees سال گذشته با پرستاران, اما در حالی که او بود مولد او به سختی پرکار عامل در یکی از ترین شناخته شده جرائم در لیگ. او 103.7 رهگذر امتیاز در پنج شروع می شود رتبه 11 در NFL در طول. اما خود را متری-هر-تلاش داشت زیر 7.0 در سه نفر از آنها.

آخرین بار ماساچوست بود که در یک جرم نزدیک به آنچه خرس در سال گذشته بود او 23rd در لیگ در رهگذر امتیاز (88.7) با وایکینگ ها در سال 2015 — با بهترین اجرا در لیگ. شما نمی توانید سرزنش بریج اگر او خواستار شروع کار است. اما آن را سخت به سرزنش خرس اگر آنها حاضر به وعده است.

5. لیست — بازیکنان خیلی دیر توسط خرس: 1. اورلاندو سرعت LT (2009); 2. Jared Allen د (2014); 3. هوارد Mudd, RG (1969); 4. Antrel Rolle, S (2015); 5. New to hr هلمز, WR (2014); 6. Nemiah ویلسون CB (1975); 7. دیو Krieg, QB (1996); 8. برایان کاکس, MLB (1996); 9. لی روی Caffey, LB (1970); 10. آدم Archuleta, S (2007).

6. با موضوع بازیکن ایمنی در اوج یک 17th بازی باید یک خط در شن و ماسه مقابله شکن برای بازیکنان NFL انجمن در مذاکرات برای یک توافق دسته جمعی. در به دست آوردن سهم بیشتری از لیگ, درآمد بازیکنان زیادی را از دست داد اهرم بازیکن-موضوع ایمنی. آنها در حال حاضر بخشی از این مشکل به این دلیل که ورزش به نقطه ای رسیده که در آن آن را امن تر به بازی این بازی از آن بازی است.

خطر اجتناب در فوتبال است و در تمام زمان بالا — بازیکنان نمی توانند در کاسه بازی NFL بازی های پیش فصل و “بی معنی” هفته 17 بازی به دلیل آسیب دیدگی خطر بیش از حد بزرگ است. آموزش-کمپ و تمرین مقررات است تغییر داده شده است برای جلوگیری از صدمات — کمتر خالی شیوه های هیچ دو-یک-روز موظف روز خاموش است. و در حال حاضر آنها می خواهند به بازی یک 17th بازی ؟ که ممکن است در نهایت یک خوک در بهم زدن بیش از معامله بهتر برای بازیکنان است.

7. عجیب و غریب-تعداد برنامه — که می تواند اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان 2021 فصل نشان می دهد که چگونه از جان گذشته هر دو طرف به این توافق. پس NFL تاسیس جهانی 12-بازی برنامه در دهه 1930 لیگ تا به حال حتی یک مقدار به طور منظم فصل بازی — افزایش به 14 بازی در سال 1961 و به 16 بازی در سال 1978 — بنابراین هر تیم می شود به همان تعداد از خانه و دور بازی.

17-برنامه بازی است که ذاتا سنگین — با برخی از تیم گرفتن نه خانه بازی ها و دیگران گرفتن هشت. خواهد گریه طرفداران ناپاک اگر تیم خود را از دست می دهد یک نقطه حذفی یا صفحه اصلی-میدان دانه چون میهن پرستان, پرستاران, Seahawks, هکرها و یا فرماندهان بود اضافی در صفحه اصلی بازی ؟

NFL رفت و از 12 به 14 تا 16 اما نمی توانستم به 18. شما می دانید که آنها را دریافت کنید وجود دارد در نهایت. آن را بسیار روشن NFL صاحبان ندارد و یک نقطه شکستن. بازیکنان باید سرمازده این در جوانه.

8. در حالی که نقش Foles و گراهام کرده-دکمه مسائل که در آن رابرت کوئین متناسب چاک Pagano 3-4 دفاع را نمی توان نادیده گرفت. کوین سرآمد به عنوان یک 4-3 پایان دفاعی و احساس خارج از محل در قوچ’ 3-4. تحت ویک Fangio و Pagano خرس’ 3-4 بوده است بسیار همه کاره است. اما اگر آنها طرح در Quinn — یک مطلب اختصاصی لبه حمله کننده انداختن به پوشش تا آنجا که لئونارد فلوید را گذار خواهد بود به ارزش تماشای.

9. جاش McCown سابق خرس بازیکن از جایزه هفته: Linebacker نیک Kwiatkoski امضا سه سال 21 میلیون دلار قرارداد ($13.5 میلیون تضمین شده) با اظهارات اوکلند در هفته اول رایگان آژانس — به خوبی سزاوار بالا بردن و ارتقاء.

Kwiatkoski یک پیش نویس دور چهارم انتخاب شد و به خوبی scouted توسط خرس به خوبی توسعه یافته توسط کارکنان مربیگری در Fangio و Pagano دفاع. و او بهتر از انتظار می رود هر بار که او را در یک نویسنده در نقش یک بازیکن تاثیر در زمان به جای فقط قادر به پر کردن. هر چند دنی Trevathan نوبت 30 روز سه شنبه است و تا به حال صدمه مسائل مربوط به آن را سخت به استدلال می کنند با خرس’ تصمیم به اولویت بندی Trevathan (سه سال $21.75 میلیون و 14 میلیون دلار تضمین شده) بیش از Kwiatkoski.

10. خرس-ometer (9-7) — مقابل Buccaneers (W); در شاهین (L); در مقابل هکرها (L); در تیتان (W); در مقابل وایکینگ ها (W); در Panthers (W); در مقابل کلت (L); در Jaguars (W); در هکرها (L); در مقابل شیرها (W); در مقابل تگزاسی (L); در شیرها (W); در مقابل پرستاران (L); در قوچ (W); در مقابل غول (W); در Vikings (L).

(توجه داشته باشید: در حالی که خرس’ 2020 مخالفان هستند, مجموعه, های واقعی برنامه اعلام خواهد شد در ماه آوریل است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im